“Jēkabpils lūši” otro gadu pēc kārtas izcīna čempiontitulu volejbolā
Pievienots: 15.04.2019 14:25

“Jēkabpils lūši” 14.aprīlī guva uzvaru Latvijas vīriešu volejbola čempionātā, par čempioniem tiekot kronēti otro gadu pēc kārtas. Finālsērijas ceturtajā spēlē ar rezultātu 3-2 “Jēkabpils lūši” pārspēja RTU/”Robežsardze”, sērijā līdz trim uzvarām gūstot virsroku ar 3-1. "Lūši" zaudēja pirmos divus setus, bet trešajā bija pārāki ar 26:24. Atguvuši pārliecību un cīņassparu, jēkabpilieši ceturto setu iesāka ar izrāvienu 8:1 un neatstāja pretiniekiem nekādas cerības uz uzvaru, sets noslēdzās ar 25:10. Izšķirošo piekto setu labāk uzsāka “RTU/Robežsardze”, taču, pārpildīto tribīņu atbalstīti, “lūši” nebija gatavi atdot iespēju savās mājās celt virs galvas čempionu kausu un pārņēma seta vadības grožus savās rokās. Piekto setu jēkabpilieši uzvarēja ar 15:10, sērijā līdz trīs uzvarām svinot panākumu ar 3-1. Pagājušogad “Jēkabpils lūši” Latvijas čempionātā triumfēja pirmo reizi, apspēlējot desmitkārtējo Latvijas čempioni – RTU/”Robežsardze”. Uzvarētāju labā 15 punktus (3 bloki) sakrāja Ēriks Voroņko, 14 punkti (5 bloki) Vladislava Blumberga kontā, bet pa deviņiem punktiem pievienoja Jānis Medenis (3 bloki) un Rihards Puķītis (4 bloki). Foto: Lāsma Irša