„Basketbola klubs Valmiera” pēc trīs pagarinājumiem piekāpjas „VEF Rīga”
Pievienots: 24.10.2011 17:09

Latvijas Basketbola līgas spēlē starp čempionvienību „VEF Rīga” un „Basketbola klubu Valmiera” uzvarētāju izdevās noskaidrot tikai pēc trīs spēles pagarinājumiem. Spēle, kas norisinājās Jēkabpilī, Sporta centrā, pagāja aizraujoši. Pirmajā ceturtdaļā Valmieras komandai izdevās uzvarēt ar rezultātu 18:17, un, beidzoties otrajai ceturtdaļai, valmierieši bija iekrājuši jau četru punktu pārsvaru – 33:29. Otrajā puslaikā spēle noritēja spraigi, jo gāja punkts punktā. Rezultāts pēc otrā puslaika bija neizšķirts – 68:68. Arī pirmajā pagarinājumā valmierieši nepadevās, un rezultāts bija 81:81, savukārt otrais pagarinājums beidzās ar rezultātu 96:96. Trešajā pagarinājumā „Basketbola klubam Valmiera” nācās spēlēt bez pamata sastāva spēlētājiem Džeja Lukasa, Deivīna Deivisa un Oskara Virša, taču „VEF Rīga” komandai laukumā atradās visi spēlētāji. Pēdējās minūtēs „VEF” komandai izdevās salauzt valmieriešu pretestību un uzvarēt ar rezultātu 115:101. Sandra Paegļkalne