Valdība apstiprinājusi 2025./2026. mācību gada plānojumu, nosakot semestru ilgumu un brīvlaiku laikus. Mācību gads sāksies 1.septembrī, 1. – 8.klases un 10. – 11.klases izglītojamiem mācību gads beigsies 2026. gada 29. maijā, 9. klases skolēniem mācību gads beigsies 2026. gada 12. jūnijā, bet 12. klases skolēniem – 2026.gada 19.jūnijā.
Mācību pirmais semestris ilgs līdz 2025. gada 19. decembrim, bet otrais semestris sāksies 2026. gada 5. janvārī.
Rudens brīvdienas būs no 2025. gada 20. oktobra līdz 24. oktobrim, ziemas brīvdienas būs no 2025.gada 22. decembra līdz 2. janvārim, bet pavasara brīvdienas – no 2026. gada 9. marta līdz 13. martam.
Izglītības iestādes joprojām pastāvīgi pieņem lēmumu par vienu nedēļu ilgām papildu brīvdienām 1. klases izglītojamiem. Papildu brīvdienas organizē otrajā semestrī.
Ja mācību gada laikā iestājas situācijas, kuras iepriekš nevar paredzēt un kuru izraisīto apstākļu dēļ vismaz vienu nedēļu nav iespējams pilnvērtīgi nodrošināt mācību procesu, izglītības iestādes vadītājs, saskaņojot ar dibinātāju, ir tiesīgs pieņemt lēmumu par mācību gada pagarinājumu 1. – 8.klases un 10. – 11.klases izglītojamiem.
Komentāri 0
Visi Reģistrētie (0) Anonīmie (0)Atstājiet komentāru
Pirms komentē
Portāla administrācija aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.
Noteikumi ->