Ziņas Video Forums Kontakti Reklāma RSS Twitter
 Lietotājs Parole Laipni lūdzam Viesis! Reģistrēties »  
+ Ziņas
          Svētki
          Sadzīve
          Izglītība, Kultūra
          Ekonomika
          Pašvaldības ziņas
          Policijas ziņas
          Sports
          Visi
+ Ziņu arhīvs
+ Video
+ Foto galerija
+ Forums
+ Iepazīšanās

Ļąńģóšķī 27.01 Diena
1°C...3°C
D 3-5 m/s

Äīęäü27.01 Vakars
0°C...2°C
D 5-7 m/s

Šodien 27.janvārī
vārda dienas svin:

Ilze, Ildze, Izolde

Rītdien:
Spodris, Kārlis

Apsveicam!
Saraksts »

Vai plāno vakcinēties pret Covid-19 ar balstvakcīnu (3.pote; Janssen gadījumā – 2.pote)?
Jau esmu saņēmis/-usi balstvakcīnu;
30.7%
Es neesmu veicis/-usi pirmreizējo vakcināciju.
24.8%
Nē, neplānoju;
24.2%
Jā, plānoju;
20.3%

Nobalsojuši: 153
Saraksts »

Ziņas: 33447
Komentāri: 609056
Ziņas forumā: 969
Statistika atjaunota
14.01.2022 03:38
 
Šobrīd portālā: 72 lietotāji

http://www.jekabpils.lv
Jēkabpils Taxi
Jaunākās ziņas
 
Jēkabpils Vakara vidusskola nākamo mācību gadu strādās vēl vecajās telpās
Pievienots: 27.05.2008 19:50

» Versija izdrukai

skola.jpg
Plašu rezonansi jēkabpiliešu vidū guva Vidusdaugavas televīzijā rādītais sižets par iespējamajām izmaiņām Jēkabpils Vakara vidusskolas un Poļu pamatskolas turpmākajā darbā. Jau stāstījām, ka Jēkabpils pašvaldības deputāti risina jautājumu par vietu trūkumu pilsētas pirmsskolas izglītības iestādēs. Satraukumu par mācību iestādes telpu maiņu Atklātā vēstulē pašvaldības amatpersonām un žurnālistiem pauda Vakara vidusskolā esošo augstskolu filiāļu studenti, saņemta 237 audzēkņu paraksta vēstule.
    „Izskanēja amatpersonas paziņojums, kas bija „kā sniegs uz galvas”. Līdz šim visi studenti bija pārliecināti, ka normāli mācīsies”, teica Mareks Sarnovskis Baltijas Starptauskās akadēmijas 2. kuras students.
    „Mēs esam mierīgi, jo domājam, ka dome parūpēsies par mums, neraugoties uz to, ka esam privātā augstskola”, Kā alternatīvu studenti min telpas Jēkabpils 2. vidusskolā.
    „Ļoti gribētos palikt Daugavas kreisajā krastā, jo te vairāk ir dzīvojamo masīvu, tuvāk arī autoosta, kas atvieglo pasniedzēju nokļūšanu līdz mācību iestādei”, stāsta Līga Fjodorova, Baltijas Starptauskās akadēmijas 2. kuras studente.
    Pašvaldības priekšsēdētājs Leonīds Salcevičs sarunā atzina, ka Jēkabpils Vakara vidusskola nākamo mācību gadu strādās vēl vecajās telpās, Meža ielā 9.
    „Gada laikā mums ir jātiek skaidrībā, vai šīs skolas paliks tur, kur tās ir, vai arī radīsim kādu citu alternatīvu vietu, kur viņiem šīs mācību programmas izvietot”, skaidro Jēkabpils pilsētas mērs Leonīds Salcevičs.
    Vakara vidusskolu pašvaldība nelikvidēs. Deputāti patlaban meklē piemērotas telpas, kur skola varētu realizēt savu mācību programmu, dodot iespēju jēkabpiliešiem iegūt kvalitatīvu izglītību.
    
    
    
    
     Aiga Kuzmina
    
 


Komentāru skaits: 17
Apspriežam tēmu:
*Tā
 Tas jau būtu neprāts, ja likvidētu vakarskolu!
Mans kaimiņš, kurš mācījās JVĢ kādā vidusskolas klasē bija pat spiests pāriet uz vakarskolu, jo viena skolotāja tā bija ieēdusies, ka viena priekšmeta nesekmības dēļ varēja neiegūt atestātru par vidējās izglītības iegūšanu!
27.05.2008 20:31
*viesis71
 Tādu, kuri ir atnākuši uz Jēkabpils vakara vidusskolu iegūt kvalitatīvas zinasanas un prasmes no citām POPULĀRĀM vidusskolām ir daudz! Un nāk arī tie, kuri ir patiešām gudri cilvēki!
To vidū ir godalgoto vietu ieguvēji angļu valodā, ķīmijā, ģeogrāfijā. Un nevajag teikt, ka tas ir iepriekšējo skolu skolotāju nopelns! Jo tieši ar šiem skolēniem strādā papildus Jēkabpils vakara vidusskolas skolotāji, lai varētu tos sagatavot veiksmīgai startēšanai olimpiādē.
Paši zinām, ka lielākā daļa to skolēnu, kuri JVĢ, 3.vsk., 2.vsk. saņem godalgotas vietas strādā PRIVĀTSKOLOTĀJI, kuriem skolēnu vecāki maksā naudu.
No personīgā piemēra zinu, ka citu skolu skolotāji aizsūta skolēnus uz olimpiādēm brīdinot tos 2 dienas pirms olimpiādes. Varbū arī kādu vietu iegūs?
27.05.2008 21:25
*kukuruza
 gribētos gan vērsties pie BSA studentiem. ja jau ′jusu izvēlētais kantoris ir privāts tad viņām pašam arī būtu jātiek galā ar telpu problēmām. un ja viņi nav spējīgi to nokārtot (vai nevēlas) ka jums studentiem pašiem jārisina šis jautājums, varbūt ir vērts aizdomāties par šajā skolā iegūto zināšanu kvalitāti. domei jau nu nebūtu jārisina šī problēma.
28.05.2008 08:55
*students -> kukuruza
 Kāpēc domei nebūtu jārisina ši izveidojusies situācija, ja tieši viņi ar Salceviču priekšgalā bija tie, kas BSA/PA atsauca te uz Jēkabpili? Augstskolai ir noslēgts līgums ar Vakarskolu līdz 2013. gadam, kas ir domes iestāde un tas ir tikai normāli, ka domei jādomā par šī līguma saistību izpildi! Kad pienāks tas 2013. gads, tad, lai arī kratās nost, nevis tagad, nedomājot par to, kas notiks ar tiem vairāk kā 400 cilvēkiem, kas tur studē.
Ja par zināšanu kvalitāti... - par to var diskutēt jebkurā mācību iestādē. Ja cilvēks vēlēsies, viņš iegūs maximāli labas zināšanas jebkurā vietā, nevis kultivēs apkārt to, cik gan zems līmenis ir vienā vai otrā mācību iestādē! Domājiet, ka kādā citā Jēkabilī esošajā augstskolā iegūtais zināšanu līmenis ir augstāks? Kaut kā negribas ticēt...
28.05.2008 09:35
*viss
 Drīzāk gan taisnība tiem, kas apgalvo, ka pirmsvēlēšanu laiks ir iemesls nekā nedarīšanai. Ja atceramies, iepriekšējā skolu optimizācija tika veikta "drošā" laikā - neilgi pēc pašvaldību vēlēšanām. Līdz nākamajām tauta jau visu bija aizmirsusi.Ieskaitot neapmierinātību par braukāšanu, jo - TĀ TAM BŪS BŪT!
28.05.2008 10:33
*kukuruza -> *students
 labi piekrītu. un tomēr šis problēmas būtu jārisina vadībai, nevis uzvelt to uz studentu pleciem. tipa jums vajag tad ejiet i karojiet ar savu nešķisto pagastveci.
28.05.2008 12:34
*Tā
 No tā izriet, ka Jēkabpilij vajag savu augstskolu, nevis kā tagad pa n-tajiem kaktiem salīdušas visādu apšaubāmu privāto augstskolu filiāles...
28.05.2008 12:42
*students -> kukuruza
 Arī vadība šīs lietas risina, tomēr, ja problēmas risināšanā iesaistās arī tik daudz studenti, tad uz to raugās pavisam savādāk. Citādāk domes veči domās - ai, viņiem [vadībai] jau tikai vajag, lai naudiņa nāk! Ja iesaistās studenti, tas nozīme, ka tas ir svarīgi arī vēl kādiem. Un šo kādu ir daudz!!! Tas, ka šādi izrīkojas ar augstskolu, uztrauc arī studentus, kuri vēlas iegūt izglītību tepat uz vietas Jēkabpilī un pie tam ģeogrāfiski izdevīgā vietā. Uzskatu, ka tas ir pilnīgi normāli, ka studenti iesaistās šajā procesā, jo ņemot vērā to daudzumu, kas parakstīja atklāto vēstuli, varbūt dome beidzot sāks respektēt augstskolu.
28.05.2008 12:44
*šitā -> tā
 Nezinu, vai Jēkabpils savu augstskolu varēs nodrošināt ar pilnām grupām, jo, ja atver, tad tas ir pašsaprotami, ka pamatā ir dienas nodaļas, bet, kas gan Jēkabpilī studēs pa dienām? Koledža, kas vienīgā piedāvā studēt dienas nodaļās, knapi var savākt sev pilnas grupas,kuras līdz koledžas beigšanai labākajā gadījumā samazinās uz pusi. Visi tak iet studēt pa vakariem vai neklātienē, jo strādā, bet jaunie tik uz Rīgu raujas. Un kas gan tā par reģionālo augstskolu, kas piedāvā tikai vakara un neklātienes studijas? Šitā jau prestižu neiegūt. Lai paliek, kā ir - nu nav jau tās privāto augstskolu filiāles tik apšaubāmas. Ja mēs tomēr apgalvojam pretējo, tad jāsaka, ka par apšaubāmiem mēs uzskatām tos vietējos Jēkabpiliešus, kas no bankām, pašvaldībām, tiesu institūcijām u.c. iet tur pasniegt lekcijas. FUI par šitādu apgalvojumu vien!!!
28.05.2008 12:58
*Juris headline@inbox.lv
 Ēkās, kuras tika būvētas kā bērnudārzi, bērnudārziem arī ir jāatrodas! Tas nav apspriežams jautājums!
Ņemiet prikšā kādu no Jēkabpils nepabeigtajām mājām! Cik ēku - putnu biedēkļu nav pilsētā!
28.05.2008 14:23
*saule -> Juris headline@inbox.lv
 Tu saki? :))) Kāpēc klusēji, kad bērnudārzu pielāgoja pamatskolas, pēc tam vakara vidusskolas un augstskolas vajadzībām? Un tagad - tuvojas pašvaldību vēlēšanas, tāpēc ar skaistu un cēlu saukli "Mēs par bērnudārzu!" atkal lauzīsim, demontēsim, pielāgosim? Kad šajā Jēkabpilī beidzot būs pašvaldība, kas domā saimnieciski un tālredzīgi? Jau sen ir skaidrs, ka, gluži tāpat kā otrs tilts , ir nepieciešama jauna celtne skolas vai pirmskolas izglītības vajadzībām ... Ck ilgi turpināsies ′lāpīšanās′′, pieņemot tuvredzīgus lēmumus un bērnu, skolēnu mētāšana no viena Daugavas krasta/ vienas ēkas uz otru?
28.05.2008 14:51
*mamma -> saule
 Ko līdzēja neklusēt? Vai tad kaut ko panācām? Gribētos zināt, ar kādām domām vai sajūtām tagad mūsu pagastvecis atdos bijušo dārziņu atpakaļ bērnudārzniekiem. Aplis ir apiets un nauda apgūta. tikai remonti nevajadzīgi un vecākiem makaroni uz ausīm. Domes speciālisti pilsētas mājaslapā sakās nezinām, ka pirms gadiem septiņiem tiešām bija atzinums, ka Meža ielas dārziņa konstrukcijām nav vajadzīgās nestspējas. Tjipa - domātas mazākiem bērniem, sākumskolas zeperiem lielāks svars. Nu, nāca vakarskolnieki un viss nokārtojās. Tagad der arī augstskolniekiem. : ))
28.05.2008 17:26
*ha-ha->* mamma
 Kā domei vajadzēs, tā novērtēs
28.05.2008 21:24
*viesis71
 Atkal būs pasūtījums kādai firmai logu nomaiņai, lai tos varētu pielagot bērnudārzniekiem. Vajadzēs tikko ieliktus pakešu logus nomainīt pret citiem!
Kurš no domniekiem ir nostajies rindā uz pakešu logiem savai vasarnīcai vai siltumnīcai? Re kur būs raža! Bet atkal kāda atsevišķa ierēdņa kabatā nevis JĒKABPILIEŠU labumam!
HA - HA - HA!
29.05.2008 18:13
*Interesanti
 Interesanti, kas ir bijušajā vakarskolas ēkā Rīgas ielā pie pamatskolas? gadiem stav tukša!
29.05.2008 18:38
*īpaši stulbs
 Atzīstos, ka man nav bijis gods mācīties šajā skolā...
Līdz cik gadu vecumam tur pieņem?
29.05.2008 20:51
*viesis71 -> *īpaši stulbs
 Viens no izteicieniem skan šādi: "Mācīties nekad nav par vēlu!"
29.05.2008 22:10
Piedalīties diskusijā:
Vārds:
Adresāts:
Visual CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu: *

  Copyright © jekabpilslaiks.lv 2005-2022.g.
Mājas lapu izstrāde. 2005.g. (support@jekabpilslaiks.lv)


Portālā jekabpilslaiks.lv publicētie materiāli ir aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas Autortiesību likumu. Jebkura jekabpilslaiks.lv publicēto materiālu kopēšana, modificēšana, uzglabāšana, arhivēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana bez SIA “Vidusdaugavas televīzija” rakstiskas atļaujas ir kategoriski aizliegta.
Ja netiek ievēroti augstāk minētie noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

Komentārus, ierosinājumus un jautājumus sūtiet uz adresi redakcija@jekabpilslaiks.lv

Publicētie materiāli ne vienmēr saskan ar redakcijas viedokli. Par rakstos publicēto materiālu saturu atbild raksta autors. Redakcija neatbild par lietotāju komentāriem, forumā ievietotajiem ziņojumiem. Par reklāmas materiālu un sludinājumu saturu atbild to iesniedzējs.
Atslēgvārdi: Jēkabpils, Jēkabpils ziņas, Jēkabpils rajons, jaunumi, forums, sludinājumi, foto galerija, reklāma.
Lapas apstrādes laiks: 0.02021 sek.

Cienījamais lietotājs, Jekabpilslaiks.lv izmanto sīkfailus lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot portālu, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu Privātuma politikai, kā ari sīkdatņu izmantošanai. Es saprotu