Šodien 23.maijā vārda dienas svin: Leokādija, Lonija, Leontīne, Ligija Rītdien: Marlēna, Ziedone, Ilvija Apsveicam! Saraksts »
Kā vērtējat Variešu sākumskolas pievienošanu Krustpils pamatskolai un Brāļu Skrindu Atašienes vidusskolas, Mežāres pamatskolas un Vīpes pamatskolas pievienošanu Sūnu pamatskolai?
Negatīvi - labāk būtu atstāt visas sešas skolas atsevišķi.
41.6%
Pozitīvi;
31.2%
Skolas apvienot vajag, bet neatbalstu konkrēto ieceri (kas kam tiek pievienots);
Līvānu novada pašvaldības izpilddirektors Uldis Skreivers, kurš nesen tika apstiprināts par Jēkabpils novada pašvaldības izpilddirektoru, savu vainu pret viņu sāktajā kriminālprocesā noliedz. Krimināllietu, kurā par dokumenta viltošanu un viltota dokumenta izsniegšanu apsūdzētas divas Līvānu novada pašvaldības amatpersonas, tostarp viņš pats, Uldis Skreivers sauc par safabricētu. "Cīnīšos par savu godu un reputāciju. Galvenais iemesls, kāpēc šāda lieta ir, ir pagājušā gada pavasarī vēršanās Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā, kad vērsos pret priekšsēdētāju un dažu darbinieku rīcību," pauda Skreivers.
Turpretī Līvānu novada pašvaldībā uzsver, ka Valsts policija un prokuratūra savā darbībā balstās vienīgi uz pierādījumiem un faktiem, līdz ar to jebkura krimināllieta tiek virzīta uz tiesu tikai tad, ja pierādījumi ir pietiekami. Domē apgalvo, ka pēdējā laikā konstatētas neizdarības pašvaldības izpilddirektora darbībā. "Ir aizdomas, ka, iespējams, atsevišķi darbinieki ir bijuši pakļauti spiedienam veikt neētisku rīcību, nācies saskarties ar atklātiem un slēptiem nomelnošanas paņēmieniem pret pašvaldības vadību, kā arī mēģinājumiem kavēt projektu ieviešanu un ietekmēt finansējuma sadali, par ko arī būs jālemj tiesai, uzklausot visu iesaistīto pušu liecības," apgalvo Līvānu novada domes priekšsēdētājs Andris Vaivods.
Savukārt Jēkabpils novada domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis (LZP) atzina, ka pašvaldība pirms Skreivera pieņemšanas darbā viņu ir iztaujājusi par šo krimināllietu. "Viņš apliecināja, ka, ja būs kādas problēmas, tad viņš pieņems soļus, kas pašvaldībai ēnu nemetīs. Viņš par sevi ir pilnībā pārliecināts," komentēja Ragainis.
Sēž vakarā policists un žāvājoties domā -galīgi nav ko darīt, garlaicīgi, varbūt kādu lietu safabricēt? Domāts-darīts. Aiznes prokuroram,kuram vispār nav ko darīt, un tas arī padomā- cik var garlaikoties,davai ka es ar kaut ko klāt safabricēšu.
Domāts-darīts.
Tas apmēram kā dakteris,kuriem arī nav ko darīt,iet pa ielu un noķer aiz rokas pretimnācēju - a nuka fiksi ejam uz slimnīcu, kur visi darbinieki garlaikojas! Mēs tev izrausim mandeles,aklo zarnu un vēl kāju amputēsim. Nu tā,lai būtu ko darīt.
Esmu dzirdējis, ka KNAB nav politiski neatkarīga organizācija, bet negribas tam ticēt, kaut gan- ne velti Plešs pirms vēlēšanām pozēja nelaimīgajā Ubaglīcī un Pūce bij′ atskrejis pagozēties kameras priekšā talkas laikā- tā sāk, parādīt cik spēcīga aizmugure.
Bija tāda anekdote: Visas palaistuves iznāk vienu soli uz priekšu. Iznāca visas izņemot vienu. ...Beigās izrādījās, ka tā, kas neiznāca, arī ir palaistuve, bet pie tam vēl arī kurla.
Starp citu no tiem, kurus notiesā parasti 99% pirms sprieduma saka, ka nav vainīgi. Neesmu dzirdējis ka būtu ierosināta lieta no šīs personas par apmelošanu pret tiem, kas it kā ir apmelojuši. Varbūt nemaz nav ko ierosināt, tik vien ka patīk parunāties.
Portālā jekabpilslaiks.lv publicētie materiāli ir aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas Autortiesību likumu. Jebkura jekabpilslaiks.lv publicēto materiālu kopēšana, modificēšana, uzglabāšana, arhivēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana bez SIA Vidusdaugavas televīzija rakstiskas atļaujas ir kategoriski aizliegta.
Ja netiek ievēroti augstāk minētie noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.
Publicētie materiāli ne vienmēr saskan ar redakcijas viedokli. Par rakstos publicēto materiālu saturu atbild raksta autors. Redakcija neatbild par lietotāju komentāriem, forumā ievietotajiem ziņojumiem. Par reklāmas materiālu un sludinājumu saturu atbild to iesniedzējs.
Atslēgvārdi: Jēkabpils, Jēkabpils ziņas, Jēkabpils rajons, jaunumi, forums, sludinājumi, foto galerija, reklāma.
Lapas apstrādes laiks: 0.00827 sek.
Cienījamais lietotājs, Jekabpilslaiks.lv izmanto sīkfailus lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot portālu, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu Privātuma politikai, kā ari sīkdatņu izmantošanai. Es saprotu