Ziņas Video Forums Kontakti Reklāma RSS Twitter
 Lietotājs Parole Laipni lūdzam Viesis! Reģistrēties »  
+ Ziņas
          Svētki
          Sadzīve
          Izglītība, Kultūra
          Ekonomika
          Pašvaldības ziņas
          Policijas ziņas
          Sports
          Visi
+ Ziņu arhīvs
+ Video
+ Foto galerija
+ Forums
+ Iepazīšanās

ßńķī 24.10 Nakts
2°C...4°C
R 2-4 m/s

ßńķī 24.10 Rits
-1°C...1°C
R 2-4 m/s

Šodien 24.oktobrī
vārda dienas svin:

Renāte, Modrīte, Mudrīte

Rītdien:
Beāte, Beatrise

Apsveicam!
Saraksts »

Vai atbalstāt Krustpils kultūras nama pārdēvēšanu par Krustpils kultūras centru?
Labāk būtu atstāt veco nosaukumu – Krustpils kultūras nams.
61.2%
Jā, atbalstu;
21.8%
Nē, uzskatu, ka piemērotāks būtu nosaukums – Jēkabpils kultūras centrs “Krustpils”;
17%

Nobalsojuši: 147
Saraksts »

Ziņas: 32752
Komentāri: 596203
Ziņas forumā: 969
Statistika atjaunota
30.08.2021 19:58
 
Šobrīd portālā: 48 lietotāji

http://www.jekabpils.lv
Jēkabpils Taxi
Jaunākās ziņas
 
Iedzīvotājus aicina iesaistīties Jēkabpils novada attīstības dokumentu sabiedriskajā apspriešanā
Pievienots: 15.09.2021 15:51

» Versija izdrukai

rsz_sizattistibasdokumentifoto.jpg
Jēkabpilī norisinājusies publiskās apspriešanas sanāksme par diviem Jēkabpils novada attīstības plānošanas dokumentiem – Ilgtspējīgas attīstības stratēģiju 2021.-2035.gadam un Attīstības programmu 2021.-2027.gadam. Iedzīvotāju interese bija ļoti zema, bet pašvaldībā uzsver, ka ir svarīgi iesaistīties dokumentu sabiedriskajā apspriešanā, jo tā ir iespēja izteikt savus priekšlikumus tālākai novada attīstībai.

“Tikai uzzinot iedzīvotāju domas un novērtējumu, pašvaldība var plānot konkrētas aktivitātes un rīcības,” stāsta Jēkabpils novada Attīstības un investīciju nodaļas projektu vadītāja Ieva Leimane. “Šodien arī sapulcē redzējām, ka, uzdodot konkrētus jautājumus, deputāti tos piefiksē un mēģinās rast risinājumus pieejamā finansējuma ietvaros. Vēl viens iemesls, kāpēc ir svarīgi iesaistīties šajā procesā, – tā ir iespēja veidot šo telpu, kurā mēs dzīvojam, tādu, kāda mums patīk, tādu, lai mūsu ģimenēm un bērniem šeit gribētos dzīvot.”

Attīstības stratēģija un Attīstības programma tiek izstrādāta, lai Jēkabpils novada pašvaldība varētu mērķtiecīgi organizēt pašvaldības teritorijas attīstības plānošanu. Dokumentos ietverts novada ilgtermiņa un vidēja termiņa attīstības redzējums, mērķi, prioritātes un telpiskās attīstības ieceres. Sabiedriskās apspriešanas laikā iedzīvotājiem ir iespēja iesniegt savus priekšlikumus novada tālākajai attīstībai.

“Ir iespēja izteikt viedokli un priekšlikumus par katru ielu, kā tas šodien bija vērojams, ka cilvēks ir konstatējis problēmu un to skaļi pauž,” skaidro Ieva Leimane. “Problēma tiek piefiksēta, un tad tiek lemts, vai problēmas risinājumu nepieciešams iekļaut attīstības plānošanas dokumentos, vai tā vienkārši ir pašvaldības darba sastāvdaļa. Katrā ziņā tas tiek piefiksēts un uz šo jautājumu tiks sniegta atbilde. Bet vēlams ir arī iepazīties ar pašiem plānošanas dokumentiem un sniegt arī stratēģiskākus priekšlikumus par to, kā būtu jāattīstās novadam un kādu iedzīvotāji šo novadu vēlas redzēt.”

Pašvaldība priekšlikumus gaidīs līdz 26.septembrim. Savus ierosinājumus, idejas un iebildumus var iesniegt gan papīra formātā – sūtot Jēkabpils novada pašvaldībai Brīvības ielā 120, Jēkabpilī, gan elektroniski, aizpildot veidlapu vai sūtot elektroniskā pasta vēstuli uz e-pastu. Kontaktinformācija un plānošanas dokumenti pieejami pašvaldības mājaslapā www.jekabpils.lv.

Sandra Paegļkalne

 


Komentāru skaits: 21
Apspriežam tēmu:
*Jefiņš
 Nav ko gaidīt ir jāiesaistās apspriešanā, tas man patīk.
15.09.2021 16:12
*astro
 Risinājumi tiks vienmēr rasti,
Ja jautājumi būšot prasti.
15.09.2021 16:27
*Jefiņš
 Šodien taču sv.Sandras diena, lai sveicināta arī JL Sandra, kas nenogurusi mūs apgādā ar ziņām. :))
15.09.2021 16:29
*astro
 
Ar astro divi sūtam JL Sandriņai saulainus sveicienus vārda dienā!
15.09.2021 16:53
*astro
 No rīmēm nebūtu ne miņas,
Ja Sandra nesūtītu ziņas!
15.09.2021 16:57
*Pareizaissecinājums
 Gribat attīstīt novadu? Sataisiet kārtīgus ceļus! Sākot ar Brežņeva laikos iesākto Birži -Ilūkste, beidzot ar Jēkabpils - Dunava... . Bet ir vēl arī citi virzieni, protams, protams!
15.09.2021 17:28
Karlo
 Novada attīstībai vajadzību daudz un katram ir jāizsaka savs viedoklis, tā mēs Betā nospriedām.
15.09.2021 18:02
*Neķītrais masāžists
 Mēs te, bļē, katru dienu apspriežam, bet tolka nekāda. :D
15.09.2021 18:31
*astro2
 Kad beidzot būs mums otrs tilts?
Pēc tā brēc visa sēļu cilts.
15.09.2021 19:07
*Vietējais
 Viens no nosacījumam lai valstī,novadā būtu reāla ekonomiskā attīstība,pēc iespējas ātrāk nepieciešams normalizēt attiecības ar Baltkrieviju un Krieviju,jo tie ir milzīgi noieta tirgi.It sevišķi Krievijā ir daudz ļoti bagātu cilvēku,kuri jau ir daudz investējuši mūsu ekonomikā un investētu vēl vairāk.Pirms sankciju kara jau darbojās daudzas nopietnas piena produktu ražotnes,tika projektētas jaunas,kur pie mums saražotā produkcija tika eksportēta uz Krieviju.Tas tikai viens piemērs.Tăs būtu jaunas farba vietas,citas cenas piena ražotājiem u.t.t.
15.09.2021 19:34
*Dauņeksterminators
 Nekompetentu ļaužu iesaistīšana attīstības stratēģijas veidošanā ir interesants veids, kā izšķīdināt atbildību līdz tādai pakāpei, ka neviens vairs neatbild ne par ko.
Politiķi taču gāja uz vēlēšanām ar savu attīstības vīziju... ko tad nu skrienat padomu prasīt? Realizējiet savu vīziju!
15.09.2021 21:08
*no laukiem
 Vai jau ir izveidota un apstiprināta Jēkabpils novada Attīstības un investīciju nodaļas projektu vadītāja Ieva Leimane, liekas ka viss vēl procesā. pēc runātājs var saprast,ka laukiem nebūs būt, viss pilsētai
15.09.2021 21:19
*Vietējais -> Dauņeksterminators
 Nebūsim naivi.Vienīgā vīzija tiem,kuri centās tikt deputātos,bija personīgais labums,veiksmes gadījumā-labs amats,vara,papildus ienākumi par sarunātiem balsojumiem,sava,savu draugu biznesa stutēšana u.t.t.Šaubos,vai novadam ir kāds reāls labums no tādas Ievas,vai jebkura cita viņas vietā,darbība kā tāda
15.09.2021 21:35
*zinātājs
 Ko tad mēs zinām apspriest? Kad būs izstrādātas Jēkabpils novada attīstības dokumentu skices, vīzijas un publicētas Novada Ziņās, tad arī sāksim vispirms vienatnē un pēc tam jau sabiedriski apspriest.
Kamēr vēl nav ne jausmas no Ilgtspējīgas attīstības stratēģijas un Attīstības programmas, tikmēr tāda sabļaustīšanās vien sanāks.
Sandra pati jau arī neko nezina.
16.09.2021 08:33
*Dauņeksterminators -> *Vietējais
 Novada atbildība ir - infrastruktūras attīstība. Tie ir valsts ceļi.
Vai tad deputātiem nav zināms, kur un kādi ir Jēkabpils novada ceļi?
16.09.2021 09:11
*bet -> *Dauņeksterminators
 Vajag aktīvāk izmantot ūdensceļus - Daugava, Z-susēja, D-susēja, kādreiz tur pludināja baļķus.
16.09.2021 10:12
*pucenis
  Tautai

Vakars vēls
No rīta jāiet darbā
Kurš zin to
Cik ilgi strādāt ļaus
Valsts mūs visus
Nolēmusi sargāt
Bez špricītes tev neiztikt
Mans draugs
Bērni , ja jūs gribiet
Iet uz skolu
Palūdziet, lai indi
Iedur kāds
Politiķis politiķi maina
Bet mūsu dzīvē
Nemainās nekas
Vakcinē šie tautu
Labi ātri
Lai neredz kā no kases
Nauda zūd
Vakars vēls
No rīta jāiet darbā
Karātavas mums
Jau uzceltas
Vakars vēls
No rīta jāiet darbā
Kurš to zin
Kam karātavas
Celt ???
16.09.2021 12:09
*Vietējais -> Dauņeksterminators
 Pilnīgi piekrītu par tiem ceļiem.Bet lai būvētu ceļus,bez gribas jābūt arī naudai.Lai būtu nauda,valstij jādara viss,lai maksimāli strādātu ekonomika un nopelnītā nauda racionāli jāizmanto.Cil ļaunuma ekonomikai nodarījis viens Rinķevičš?Jaunā viļņa aizdzīšana no Jūrmalas,kad pilsēta nedēļas lailā nopelnīja vairāk,nelā pa visu gadu.Patstāvīgā riešana uz kaimiņiem,karoga noraušana čempionāta laikā,kuru rezultā ārkārtas situācija uz robeżas.Cik novadā izdomāts visdažādāko bezjēgas amatu ar lielām algām u.t.
16.09.2021 12:58
*Jefiņš
 Lūk arī konkrēts priekšlikums, atjaunot šaursliežu dzelzceļa satiksmi Jēkabpils- Viesīte ! Jautājums par pasažieru vilcienu Jēkabpils - Jelgava tā arī nekur tālāk par JL nav virzīts, tad kāda jēga vispār kaut ko teikt.
16.09.2021 15:20
*Neķītrais masāžists -> Jefiņš
 Toč, bļin! Kā toreiz iesākām runāt par pasažieru dzelzceļu no Krustpils un Jelgavu, tā uzreiz no domes puses klusums. :D Baigie jau plānotāji hrenova.
16.09.2021 18:28
*pagāns Skolnieciņš
 Būtu jauki atbalstīt trūcīgas un maznodrošinātas ģimenes. Jēkabpils novadā ir daudz skolnieku un studentu, kuriem klājas grūti un finansiāli smagi. Šie bērni un jaunieši nesaņem pietiekamu valsts atbalstu. Tādējādi Latvija ikgadu zaudē simtiem jauno talantu. Būtu jauki, ja žēlsirdīgā Jēkabpils novada dome atbalstītu šo sabiedrības grupu!
Svētīgi, Skolnieciņš
17.09.2021 12:45
Piedalīties diskusijā:
Vārds:
Adresāts:
Visual CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu: *

  Copyright © jekabpilslaiks.lv 2005-2021.g.
Mājas lapu izstrāde. 2005.g. (support@jekabpilslaiks.lv)


Portālā jekabpilslaiks.lv publicētie materiāli ir aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas Autortiesību likumu. Jebkura jekabpilslaiks.lv publicēto materiālu kopēšana, modificēšana, uzglabāšana, arhivēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana bez SIA “Vidusdaugavas televīzija” rakstiskas atļaujas ir kategoriski aizliegta.
Ja netiek ievēroti augstāk minētie noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

Komentārus, ierosinājumus un jautājumus sūtiet uz adresi redakcija@jekabpilslaiks.lv

Publicētie materiāli ne vienmēr saskan ar redakcijas viedokli. Par rakstos publicēto materiālu saturu atbild raksta autors. Redakcija neatbild par lietotāju komentāriem, forumā ievietotajiem ziņojumiem. Par reklāmas materiālu un sludinājumu saturu atbild to iesniedzējs.
Atslēgvārdi: Jēkabpils, Jēkabpils ziņas, Jēkabpils rajons, jaunumi, forums, sludinājumi, foto galerija, reklāma.
Lapas apstrādes laiks: 0.01114 sek.

Cienījamais lietotājs, Jekabpilslaiks.lv izmanto sīkfailus lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot portālu, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu Privātuma politikai, kā ari sīkdatņu izmantošanai. Es saprotu