Ziņas Video Forums Kontakti Reklāma RSS Twitter
 Lietotājs Parole Laipni lūdzam Viesis! Reģistrēties »  
+ Ziņas
          Svētki
          Sadzīve
          Izglītība, Kultūra
          Ekonomika
          Pašvaldības ziņas
          Policijas ziņas
          Sports
          Visi
+ Ziņu arhīvs
+ Video
+ Foto galerija
+ Forums
+ Iepazīšanās

ßńķī 20.06 Diena
29°C...31°C
D 3-5 m/s

ßńķī 20.06 Vakars
25°C...27°C
DA 1-3 m/s

Šodien 20.jūnija
vārda dienas svin:

Rasma, Rasa, Maira

Rītdien:
Emīls, Monvīds, Egita

Apsveicam!
Saraksts »

Vai Jūs šķirojat atkritumus?
Jā;
59.6%
Nē.
23.2%
Dažreiz, kad par to atceros;
17.2%

Nobalsojuši: 99
Saraksts »

Ziņas: 32120
Komentāri: 585689
Ziņas forumā: 969
Statistika atjaunota
15.04.2021 14:39
 
Šobrīd portālā: 138 lietotāji

http://www.jekabpils.lv
Jēkabpils Taxi
Jaunākās ziņas
 
Vēlēšanās Jēkabpils novadā līderos izvirzās “Latvijas attīstībai” un “Latvijas Zaļā partija”
Pievienots: 06.06.2021 02:12

» Versija izdrukai

rsz_sizvelesanasjekabpilifoto.png
Apvienojamajā Jēkabpils novadā pašvaldību vēlēšanās bija tikai nedaudz lielāka balsotāju aktivitāte nekā valstī kopā – pie vēlēšanu urnām devās 35 procenti Jēkabpils novada balsstiesīgo. Vienlaikus novada iedzīvotāju aktivitāte bija lielākā Zemgales reģionā. Vislielākā balsotāju plūsma bija Jēkabpils Tautas nama vēlēšanu iecirknī.

“Cilvēki ir ļoti organizēti,” stāsta Jēkabpils Tautas nama vēlēšanu iecirkņa komisijas priekšsēdētāja Inga Pazuha. “Ir saņemta viena sūdzība par vēlēšanu iecirkņu atrašanās vietām pilsētā, bet ne konkrēti par mūsu iecirkni. Cilvēki nāk ar prieka sajūtu, to mēs redzam, jo saistībā ar situāciju valstī cilvēki šo balsošanu uztver kā svētkus. Un viņi arī nāk kā uz svētkiem.”

Jēkabpils bija viena no divām pilsētām Latvijā, kur šajās vēlēšanās tika izmēģināta jauna balsošanas kārtība – balsošana ārtelpā. Iespēja nobalsot, neizkāpjot no savas automašīnas, bija pie Jēkabpils sporta halles un pie Jēkabpils Tautas nama. “Jaunā kārtība iedzīvotājiem ļoti patīk, jo pirmais balsotājs bija ar mieru balsot jau 10 minūtes pirms iecirkņa atvēršanas. Acīmredzot gribēja ieiet vēsturē kā pirmais iedzīvotājs Jēkabpilī, kas balso pie Tautas nama ar auto balsošanu,” stāsta Inga Pazuha.

“Iedzīvotāji ir ļoti priecīgi par šādu iespēju, viņuprāt, tas ir daudz ātrāk, nav jāstāv garās rindās. Pagaidām nekādu starpgadījumu nav, viss ir kārtībā,” stāsta Jēkabpils Tautas nama vēlēšanu iecirkņa komisijas loceklis Matīss Navenickis.

Auto balsotājs Guntis saka: “Interesanta kārtība. Iepriekš man nebija informācijas, bet atnācu, man teica, ka var no automašīnas balsot. Izmantoju iespēju. Laba kārtība, nav jādrūzmējas šajā laikā, patīkami.”

Uz 19 deputātu vietām Jēkabpils novada pašvaldībā, kurā būs apvienota Jēkabpils pilsēta un Jēkabpils, Krustpils, Salas, Viesītes un Aknīstes novadi, bija liels kandidātu skaits – 227 kandidāti no 12 sarakstiem. Tādēļ daudzi uzrunātie vēlētāji pirms došanās balsot bija rūpīgi izvērtējuši savu lēmumu.

“Protams, ir atsevišķi saraksti, kas ir simpātiski,” saka Agnese no Krustpils novada. “Es savu izvēli veicu, ņemot vērā, kā cilvēki strādāja šos četrus gadus, kā attīstījās notikumi.”

Jēkabpilietis Grigorijs saka: “Es balsoju par vienīgo kārtīgo cilvēku – Leonīdu Salceviču. Ieliku viņam plusu.”

“Es uzskatu, ka no visiem sarakstiem tiks pirmie, pārējie būs tukša vieta,” saka jēkabpilietis Miervaldis. “Katrs raus uz savu pusi.”

Ņemot vērā Covid-19 pandēmiju, balsošanas laikā iedzīvotājiem bija jāievēro epidemioloģiskās drošības pasākumi. Šajā jomā būtisku starpgadījumu nebija, tomēr dažos gadījumos cilvēkiem bija pretenzijas.

“Viena kundze bija neapmierināta, ka uz vēlēšanām jāierodas maskā, pēc tam nebija apmierināta, ka sejas maska jāatsedz uz brīdi, lai varētu salīdzināt pases foto ar pašu cilvēku,” stāsta Jēkabpils Tieslietu administratīvā centra vēlēšanu iecirkņa komisijas priekšsēdētāja Iveta Vārna.

Pēc pulksten 20:00 vēlēšanu iecirkņi tika slēgti iedzīvotājiem, bet vēlēšanu komisiju darbiniekiem tajā brīdī sākās aktīvākais darbs – balsu skaitīšana. Vispirms tika iztukšotas vēlēšanu urnas.

Skaitīšana pēc sarakstiem, kā arī plusu un svītrojumu skaitīšana aizņēma vairākas stundas. Katrs iecirknis pēc balsu saskaitīšanas elektroniski nodeva informāciju Jēkabpils novada pašvaldības Vēlēšanu komisijai, kas savu darbu vēlēšanu naktī veica Jēkabpils pilsētas domes sēžu zālē – vietā, kur parasti lēmumus pieņem deputāti. “Šajā zālē mēs sekojam līdzi balsu skaitīšanas procesam, apkopojam informāciju par iecirkņu iesniegtajiem datiem, tālāk šos datus nosūtām Centrālajai Vēlēšanu komisijai,” skaidro Jēkabpils novada pašvaldības vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Iveta Upmace.

Jēkabpilī ir sākts kriminālprocess par iespējamo balsu pirkšanu pašvaldību vēlēšanās. Lieta izmeklēšanas turpināšanai ir nodota Valsts drošības dienestam. Vēlēšanu komisijā gan norāda, ka ir bijušas vairākas situācijas, par kurām ziņots atbildīgajām iestādēm. “Par visiem gadījumiem ir ziņots Valsts policijai, un tālāk tā ir viņu kompetence veikt procesuālās darbības,” skaidro Iveta Upmace. “Tādi gadījumi ir bijuši vairāki. Par visiem ir ziņots. Gadījumi ir gan no pilsētas, gan novada.”

Ap pulksten pusdiviem naktī jau bija zināms, kādas politiskās partijas pārvarējušas piecu procentu barjeru Jēkabpils novadā, bet uz rīta pusi bija zināmi arī ievēlētie deputāti. Piecu procentu barjeru izdevās pārvarēt deviņiem partiju sarakstiem, līdz ar to Jēkabpils novada vietvara būs sadrumstalotākā Latvijā. Visvairāk mandātu ir “Latvijas attīstībai” un “Latvijas Zaļā partija” – katrā pa četrām vietām. Deputātos ievēlēti: Aivars Kraps, Jānis Ščerbickis, Elīna Serkova, Jānis Raščevskis no “Latvijas attīstībai”. No Latvijas Zaļās partijas – Raivis Ragainis, Aigars Nitišs, Ainars Vasilis un Aija Bojāre. Tāpat Jēkabpils novada domē deputātu pienākumus pildīs: Alfons Žuks, Daina Vītola, Daina Kalve, Kārlis Stars, Aivars Vanags, Kaspars Štolnieks, Mārtiņš Svilis, Leonīds Salcevičs, Māris Dimants, Andrejs Gavrilovs un Līga Kļaviņa. Vēlēšanu rezultāti gan vēl jāapstiprina.

Sandra Paegļkalne 


Komentāru skaits: 210
Apspriežam tēmu:
*Viesis
 Nu ja Sproģe iebrauca Ragainim uz astes domē, tad ziepes būs visiem - intrigas, bailes. slēgšanas, atriebība, denuncēšana.
06.06.2021 04:23
*Es -> Viesim
 Ar nezināšanu nav jālielās un komentāri nav jāraksta ne tik. Jūs esat ļoti slikti informēts;);)
06.06.2021 05:15
*Valerijs -> Viesis
 Ka vienmeer ,viena tante teica .d
06.06.2021 05:36
*Viesis
  Ozola palika aiz strīpas. Tautai viņa nekad nav patikusi.06.06.2021 06:41
*Jānis
 Jauks rīts un patiesība acīs. Sproģes kundze nav ievēlēta jaunajā domē. Beidzies autoritārais režīms Salā. Paldies par paveiktiem darbiem - sakoptiem kapiem, izremontētiem kultūras namiem un renovētu sporta namu Salā. Un tas arī viss... Iedzīvotājiem vajadzēja taustāmas lietas, bet te arī ir rezultāts Salas novada iedzīvotāji parādīja savu attieksmi pret Salas pašvaldības deputātu darba stilu un neieinteresētību iedzīvotāju prasībās. Paldies dievam, ka vismaz Selceviča kungs ir no Salas. Cerības, ka iedzīvotāji jutīs kādas pārmaiņas iedzīvotāju apkārtējā vidē un katram nu jau bijušā Salas novada iedzīvotājiem būs prieks dzīvot, kā kāds sāks uzklausīt viņu vēlmes par infrastruktūras uzlabošanu...
06.06.2021 07:23
*Obi -> *Jānis
 Paskaties rezultātus salā
06.06.2021 07:31
*Viesis
 Urā! Urā! Ozola nav tikusi deputātos! Vismaz viena laba ziņa!
06.06.2021 08:09
*Viesis
 Tā tam būs būt! Latvijas attīstība uzvar!
06.06.2021 08:16
*Jekabpilietis -> Jānis
 Te tiešām komentāri lieki tauta skaidri izsaka savu viedokli ievēlēti Aivars, Andrejs, Aigars, iedzīvotāji dod mandātu korupcijas turpināšanai.
06.06.2021 08:26
*Pajoliņ -> *Jekabpilietis
  Korupcija ir bija un būs. To neviens visā plašajā pasaulē vēl nav atcēlis
06.06.2021 08:34
*Viesis
 pārsteikums ka Ščerbickis ievēlēts. Par ko? Ka autobusu parku nolaida un tagad tukuma autobusi novadā brauks?
06.06.2021 08:36
*astro
 Apsveicu visus ievēlētos deputātus!Īpašs sveiciens autobusu parka direktoram Jānim Ščerbickim! Līdzjūtība ,,aiz borta,, palikušajiem! Domes sastāvs cienījams un godājams! Būs interesanti vērot kā veidosies pozīcija un opozīcija,bet jebkurā gadījumā darbs,darbs un vēlreiz darbs!
06.06.2021 08:37
*Ha ha
 Tomēr par "suņu būdu" arī kāds balsoja. Laikam pirms 4 gadiem ar Girgena pafosu nepieēdās
06.06.2021 08:48
*Viesis
 Labākais iedomājamais deputātu sastāvs, jo laikam 5 sievietes: Bojāre (uzņēmēja ar lielu stāžu un veiksmīga), Vītola (projektu vadītāja, ar pieredzi un cilvēcīga), Serkobva (patriote, zina lauku sāpes un situāciju), Kļaviņai gan jāmācās nebraukt ar muti, bet reāli strādāt un attīstīt. Vīri arī zinoši: Salcevičš ar lobijiem Rīgā, Dimants (celtnieks), Žuks par laukiem, Rasčevskis gan ievēlēts tikai kā smukulītis - demagogs, vāvuļotājs, nolaida Sauku, nesaturēja rajona teritoriju vienā novadā un atkal kā bremze tut kak tut
06.06.2021 08:53
* Viesis
 Tarotarka -Kļaviņa knapi pārvarēja 5 pročus. Skraidīja visus gānīdama.
06.06.2021 08:55
*zinātājs
 Nezinu, bet pēc visa var nojaust, ka Žuks būs Jēkabpils novada priekšsēdētājs. Zinu, ka krapistiem domes vadītāja amata ieņemšanai no citu partijām atbalstu nesagaidīt.. Ja nebūtu kādreiz ar Ziediņu sakasījies, tad gan.
06.06.2021 09:00
*Viesis
 Ziediņš nav nemaz ievēlēts. Viņu pat Spruksts apgāja.
06.06.2021 09:17
*Viesis
  Serkova ir jauna, bet pietrūkst enerģijas.
06.06.2021 09:56
*Karmena
 Tagad sāksies jautrākais, kas ar ko veidos opozīciju un koolīciju. Kraps ar Ragaini 2 bloki, Krapam klāt Leondīds, Ragainim Kļaviņa.
labs jautājums, kā uzrunās pārejos, un pie sevis vilks, jo kā Stars teica, ka ar saskaņu ni ni nestrādās. Tātad jau ir skaidrs Nac.apv. ar 2 krēsliem nebūs vienā blokā ar saskaņu. tad vel kur mums Sviļa jaunskungu uzrunās.
Tagad viss atkarīgs, ka spie varas būs, kā 2 lielie bloki pierunās, vai apsolīs mazajiem visādus labumus, vietnieku amatus.
Vai tad VAsilis no namu lielās algas iez uz deputāta solu par minimālo kapeiciņu?
Būs vel tur rotācijas, ka atteiksies un deputāta vietas.

06.06.2021 10:00
*man patīk
  Tauta Krapa darbu ir novērtējusi! Labākais mērs no visiem!
06.06.2021 10:07
*Vēlētāja
  Enerģisko Krapu mēra krēslā!
Lai visi iesāktie darbi turpinās un tautas vēlmes piepildās!
06.06.2021 10:20
*Viesis
  Svilis ir ragaina koriss. Opozīcijā būs
06.06.2021 10:28
*Ja
 Cilvēki balsoja par Aivaru Krapu, viņam vajadzētu būt pilsētas mēram.
06.06.2021 10:41
*Ok
 Cilvēki vēlas enerģisku mēru Aivaru Krapu.


06.06.2021 10:43
*Vis ok
 Aivars mērs un ne citādi.
06.06.2021 10:46
*moderna meitene
 Kam vairāk "+", tam arī jābūt mēram!
06.06.2021 10:52
*Viesis
 Dzēsusi portāla administrācija sakarā ar noteikumu neievērošanu.
06.06.2021 11:06
*astro
 Krapam plusu vairāk būs,
Novadā par mēru kļūs,
Viņš no darba nebaidās,
Tāpēc prom nelaidās.
06.06.2021 11:09
*Viesis
 @ļūtīzerus nevajag.
06.06.2021 11:10
*Viesis
 Beidzot Salas novada iedzīvotāji ir parādījuši pigu Irēnītei. Balsoja? Jā, balsoja, jo baidās savus beņķus un padirseņu (Jānis Endzelīns, valodnieks) pazaudēt. Bet kas ir lauku viensētām, zemniekiem un pensionāriem? Kultūras, ģimeņu un intelektuālo pasākumu te nebija jau no 2009.gada. Pa_irsts Raiņa klubs, Sēlpils skola, bāreņu nams (tas varēja kļūt arī vietējo pansionātu kā Kalna pagastā). Un tik kapus pucēja. Visi radi, kuri pie manis brauca, lielīja: taciņas ecēja katru dienu, ūdens, tualete, atkritumu šķirošana. Un tas nekas, ka no lauku viensētām neizved atkritumus, novadā ir nelegālas atkritumu izgāztuves. Te visā jāveic pārbaudes un reorganizācija.
06.06.2021 11:12
*astro
 Leonīdam pieredze liela,
Vairums viņa darbus liela,
Kādam viņš var nepatikt,
Nevar visiem izpatikt.
06.06.2021 11:19
*astro
 Spruktiņam simts plusus lika,
Tomēr domē netika,
Turpinās viņš zāli pļaut,
Sauso sienu stirpās kraut.
06.06.2021 11:33
*rezidence
 kā tagad būs ar Jēkabpils rezidenci un Domusu? Kristīne netika, nu draudzenēm arī čemodāni jāpako,
06.06.2021 11:44
*astro
 JAPa Jānim domē vieta,
Jārisina lotes lieta,
Tukumnieki jādzen ratā,
Pašiem ļaudis jāvadā
06.06.2021 11:45
*Viesis
 Ščerbickis būs tikai krēsla sēdētājs, darītājs nulle. Tā tas ir Jēkabpils autobusu parkā. Lai piezemējas meitu ğēğeris
06.06.2021 11:57
*Viesis
  Labāk meitu ģēģeris,nekā svētais tēvs.D
Saskaņā vinnēja, kam vairāk naudasD
06.06.2021 11:59
*You
  Cik smieklīgs apaļīgs fīrerītis. Es strādāju, darbs, es pats lemu. Es, es, es. Esesietis!
06.06.2021 12:02
*pesimists -> rezidence
 Ozola tagad kādu draudzeni padzīs, un pati apsēdīsies viņas vieta Domusā. Tāpēc jau to izveidoja, lai pašai būtu darbs. Kā advokātei lietas negāja, par padomnieci netika...vajadzēja kaut kādu darbu izdomāt...
06.06.2021 12:06
*Viesis
 Un labi ka Ščerbicka meitene netika no Jap ...
06.06.2021 12:06
*Kūtraia
 Gan jau gudri deputati sapratis un Ozolas draudzenei radito rezidenci likvides,jo naudu daudz tur dome gaz,a man ka iedzivotajam no ta nekadaa jegas,ielu nogreideretu labak.
06.06.2021 12:24
*Maiga
 Stars ar Krapu būs kontrās, to tak padzina, kad Ragaini gāza.
Viss vel tikai priekšā, Kraps kā mērs vel nevar, jo knābis nav verdiktu devis.
Ozolas dziesma nodzietāta, iedzīvotāji nav duraki, domus, rezidence. Ja tik gudra, tad lai smeļ naudiņu kā advokāts, tikai nez kapēc pie viņas rinda nestāvēja.
tra la la la laaa.
Vispār jau vienalga, kas tajā silē sēž, ka tik ielas labo, pilsētu kopj, laukus neiznīcina.
Varbūt sapratīs, ka Jūs esat tautas kalpi, nevis savu interešu lobētāji un segas vilcēji. Tad arī tauta nāks un balsos, nevis nieka trešdaļa, sadzītie domes darbinieki, kam spieda iet un vēlēt, labi, ka vel nespieda par ko.


06.06.2021 12:49
*Viesis
  pie Sviļa varēs remontēt domes mašīnas DD
06.06.2021 13:15
īpaši stulbs
 Žēl, bet iespējas manam draugam atkal iesēsties domes priekšsēdētāja krēslā ir ļoti minimālas vai pat, ko tur liekuļot, utopiskas. Aivaru atbalstīs tikai Jēkabpils reģionālā partija un Saskaņa. Tātad kopā 35,6%. Paliks dziļā un neko nelemjošā opozīcijā.
Toties vienošanās par krēsliem pozīcijas iekšienē vērotājiem no malas būs ļoti interesanta un intrigu pilna kā trilleris, kas daiļrades reitingā godam pelnītu blokbastera statusu.
Tikai tagad sāksim apjēgt un uz savas ādas izjust to haosu, ko radījusi Administratīvi teritoriālā reforma.
06.06.2021 13:26
*astro
 Vērtīga būs domē Līga,
Labprāt redzētu pat Rīga,
Patīkami smaida viņa,
Valoda kā pātadziņa.
06.06.2021 13:50
*astro
 Nebūsim jau pārāk naivi,
Gribam redzēt domē Raivi,
Raivis izprot visas lietas,
Grūti apgāzt to uz vietas.
06.06.2021 13:53
*Vērīgais
 Par onkuli Spruktu nobalsoja vairāk kā par Ozolas kundzi. Ļoti interesanti. Tiešām katrs nopelnīja pēc nopelniem.
06.06.2021 14:16
*Viesis -> 13.53
  Nepiemini velnu😡
06.06.2021 14:34
*Viesis
 Ozola nav tikusi!!! NAV! CIK PRIECIGA ZINA!!! I ko tagad dariis!? Vilks uz it kaa NE SAVU DOMUSU!?!:)))

Mēra vietā ir jabut RAGAINA kungam!!!

Nost ar balsu uzpircejiem l!!!!
06.06.2021 14:34
*???
 Prieks, ka nebūs politiskās prost-tas deputātos. Nu neesam mēs akli!
06.06.2021 14:43
*Viesis -> *Viesis
 Ragainis ir tautas kalps nevis kungs, Kungs ir tikai debesīs. Tur nav neviena kunga, lai strādā. Un Ragainis nav nekāds attīstītājs, bremze un populists. Jau tas vien,ka sasējās ar Sproģi, ne par ko labu neliecinaT ā navt tīra lieta. Sroģei gan jau, ka ir bīdīs savas netīrās delas tālāk. Salas domi iztŗīt līdz pamatiem! Pārbaudīt visus dzīvokļu "dāvinājumus" domei no veciem, vientuļiem cilvēkiem, kuri tika saremontēti un tālāk pāŗdoti.
06.06.2021 14:44
*Mes
 Cilvēki vairāk balsoja par Aivaru, mēs par Aivaru Krapu.
06.06.2021 14:45
*Ja
 Aivar tikai Aivar Kraps.
06.06.2021 14:47
*Ne
 Mums nav vajadzīgs Ragainis, Nitiša draugs, viņi atkal zags asvaltu.
06.06.2021 14:52
*...
 Mīļie cilvēki, ievēlētie, neaizmirstiet, ka būs jārukā un beidzot jāliek pie malas šitās bērnišķīgās spēlītes, plēšanās un ņemšanās. Nu nekas nesanāks, ja turpināsies vienam otra noniecināšana, pazemošana. Cieniet sevi un vēlētājus, kuri jūs sabalsoja. Visiem jums kopā un katram atsevišķi jāveido mikroklimats domē. Vēl neesat sākuši savu darbu, bet jau par kādu runājat nesmukas lietas, nu katrs ir citāds un sastrādāties ir liela māksla. NEAIZMIRSTIET PILSĒTAI PIEVIENOTOS NOVADUS, TUR DZĪVO JAUKI CILVĒKI!
06.06.2021 15:08
*you -> Ne
 Pagaidām pār zagšanu aizdomās ir citas personas. KNAB
06.06.2021 15:08
*astro
 Ainariņš būs šaha zirdziņš,
Pēc viņa tīko domes ′′tirdziņš′′,
Spējīgs visus darbus darīt,
Neatlikt uz rīt′,vai parīt.
06.06.2021 15:15
*you
 No sākuma tiks aktīvi izmantota aneksēto teritoriju apsaimniekošanas kāŗts.. Bet kas būs tālāk? Vai pietiks prātiņa ar mazām naudām piepildīt novada cerības?
06.06.2021 15:17
*Viesis
 Laikam Salas vadītāji vai kā viņus sauc, divkosīgās vecenes, nezin, ka visu ko viņas runā un dara neviens nav piefiksējis, mans ietekums mazāk gvelzt vairāk darīt, visi viņām slikti, tad lai veicās tagad 😂😂😂 nezinu , kā pārdzīvos, atkal staigās un ņaudēs, cik Jēkabpils slikta, atņēma krēslu.
06.06.2021 15:19
*astro
 Gavrilovam ir laba firma,
Par zāli pilī,saka Irma,
′′Erbaueram′′ darbi sokas,
Pasūtījumu ir pilnas rokas.
06.06.2021 15:22
*Viesis
 Jā vecā tagad visas druškas apzvanījusi un raud kādas drausmas notikušas, tikai savu televizoru savāc, kad iesi prom. Un tos plakātus ar nožēlojamiem purniem noņemat.
06.06.2021 15:25
*astro2
 Dzēsusi portāla administrācija sakarā ar noteikumu neievērošanu.
06.06.2021 15:35
*astro2
 - Iesāktais ir jāturpina!
Dusmīgs Aivars nopurpina.
06.06.2021 15:37
*astro2
 Saskaņa ar tīrām rokām,
Vietu izmocīja mōkām.
06.06.2021 15:39
*Viesis
 Tas jau nebūs Alfons Žuks,
No amata kas projām muks.
06.06.2021 15:42
*Viesis
 Sproğe kā purkšķis okeānā ar savu veloceliņu.
06.06.2021 15:43
*astro2 -> *astro
  Spruktam simti plusus lika,
Tomēr domei nepietika,
06.06.2021 15:44
*astro2 -> *Viesis
 Sproģe veloceļā purkšķ,
Viesis grāvja malā murkšķ.
06.06.2021 15:45
*Tā viš i
 Kā balsojāt, tāds rezultāts.
Kurš neaizvilka savu trekno pakaļu uz vēlēšanām - muti ciet!!!

"PROGRESĪVIE" ar kažoku mainītāju Ozolu priekšgalā - kā tas bija jau prognozēts - pakāsa!
Paši ģimenes gan centās, bet nu nekā knapi aizvilka līdz 2,15%.
Lai vai kā tur kāds saka, nu ir tautai smadzenes!!!

Latvijas Zaļai partijai 1. x domē būs 4 gab. deputāti. Apsveicam!

Līdz šim nezināmai "Apvienība iedzīvotēji" paveicās ar kārtas Nr.2 un ar 2 gab. deputātiem iebrauks Jēkabpils novada domē!

No JĒKABPILS reģionālās partijas vienmēr(!) ir tikuši ievēlēti Jēkabpils domē, tā ir arī šoreiz!

Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" šoreiz tika jau pie 2 deputātu vietām. Lai gan iepriekš Ozola ar kažoku mainīšanu - vai bija tikai caureja piemetusies - bija .... izblamējusi partiju!
06.06.2021 15:55
*astro>astro2
 Spruktiņš būtu domē ticis,
Ja astro divi būtu licis!
06.06.2021 15:56
*astro2
 Ja ies uz domi Kārlis Stars,
Tam līdzi vilksies vesels bars.
06.06.2021 15:58
*astro
 Raivītis ir goda vīrs,
Viņa priekšā ceļš ir tīrs,
Domes stūre jāņem rokās,
Jānovēl,lai darbi sokās!
06.06.2021 16:06
*Viesis
 Ni par Raivīša prāta spējām ir gan dziļas šaubas. Viņam prāts nesas uz citām lietām.
06.06.2021 17:05
*Viesis -> *Viesis
 Raivo labi dzied un dejo, es uz komcertu aizietu.
06.06.2021 17:09
*Pravietisnejaukais
 Dieva Vārds, 1.vēstule Timotejam:
1 Tad nu es pamācu tevi vispirms turēt lūgšanas, pielūgšanas, aizlūgšanas, pateicības lūgšanas par visiem cilvēkiem,
2 par valdniekiem un visiem, kas ir augstā amatā, lai mēs dzīvotu mierīgu un klusu dzīvi visā dievbijībā un cienībā.
3 Tas ir labi un patīkami Dieva, mūsu Pestītāja, priekšā,
4 kas grib, lai visi cilvēki tiek izglābti un nāk pie patiesības atziņas.
5 Jo ir viens Dievs, kā arī viens starpnieks starp Dievu un cilvēkiem - cilvēks Kristus Jēzus,
6 kas Sevi pašu ir nodevis par atpirkuma maksu par visiem, par liecību savā laikā.
06.06.2021 17:40
*šamais
 Vēl jau nav zināms, kā beigsies Knābja lietas, vai Krapam un Gavrilovam viss būs ok...
06.06.2021 17:43
*!!! -> *astro
 Jā. Zaļās partijas nr.1 Raivis Ragainis guva lielu atbalstu "+"1 073 bija salikuši un kopā ar 2 890 balsīm iebrauca Jēkabpils saeimā, ka nograb vien!
Apbrīnoju, kuriem ir pacietība likt pie katra uzvārda "+" vai "-".
Vispārībā bija interesanti paskatīties, kā piem. no Nr.10 tiek ievēlēts 1.vietā, kā tas bija Nacionālajā apvienībā.
Koroče vēlēšanās nebija garlaicīgi!
06.06.2021 17:59
*Lūgums!
 Par mēru lai kļūst tāds, lai mums parastajiem jēkabpiliešiem vairs nav kauns!!! Saprotu, ka ir vietējie, kuriem pietiek, lai ir normāla taka, kuņģis pilns un tenka, ko apspriest.... Bet tiem, kuriem ir jāizbrauc ārā no miesta, gribās neatbildēt uz jautājumiem "kas tad nu atkal Jēkabpilī", vai saņemt līdzjušanas vārdus "nu ko var gribēt, ja" galva "jums tāda"!
Paldies par uzmanību!
06.06.2021 18:22
*Viesis -> *Lūgums!
 Mans ieteikums nomaini dzīvesvietu, lai nav jākaunās, izbrauc vienreiz un nebrauc atpakaļ, ko var gribēt, ja kāju pirksti mums tādi.
Paldies par uzmanību.
06.06.2021 18:27
*mutes ciet !
 Ko paši ievēlējāt tie arī būs domē. Punkts.
06.06.2021 18:45
*Ragūnozaķa
 Vēlētāji nav nemaz tik dumji, kā pieņemts uzskatīt. Tie redz, ka ļaužu grupiņas, kuras ar izmisīgu uzstājību dēvē sevi par "politiskām partijām" , ka šīs grupiņas nepārstāv nekādu klasisku politisku virzienu. Tāpēc cilvēki , ja vispār balso, balso par personālijām, par kurām tiem ir radies kaut kāds konkrēts viedoklis. Es arī nobalsoju par čomu, kuru labi pazīstu, pārējos izsvītroju.
06.06.2021 19:02
*astro
 Domē tagad labākie,
Stiprākie un krietnākie,
Gudrākie un varošie,
Gribošie un darošie.
06.06.2021 19:10
*Viesis
 Te nu ar rezultātiem ievēlētajiem nav ko lielīties, jo ievēlēja viņus mazākā vēlētāju daļa. Pārējie negāja, jo saprata, ka tāpat nav jēgas. Atkal būs visi vecie āži. Daļai no viņiem būtu jāsēž pelnītā pensijā. Kur tas redzēts, kurā demokrātiskā valstī tas ir iespējams, ka var kandidēt ar ierosinātu krimināllietu??? Man ir kauns par mūsu valsti un latviešiem!!! Nu nav mums laikam spēju izvērtēt, kas ir kas. Vai tiešām Jūs domājat, ka mūsu tautas pārstāvji smagā grūtā darbā, turklāt īsā laikā, tikuši pie lepnām mājām un mašīnām?
06.06.2021 19:11
*viesis
 Daina Kalve!!! Super!
06.06.2021 19:43
*Viesis
 Piekrītu. Bija iespēja redzēt ,, godīgā′′ Zemnieku saraksta pārstāvja Gunta Kalniņa villu. Tādu uzcelt par godīgi pelnīto naudu nav iespējams
06.06.2021 19:44
*Viesis
 Un, kā ar Kalvju ģimenes milzu īpašumiem, darījumiem uttt.? Vai īpašumi tika godīgi pirkti, un par tiem tika samaksāti nodokļi atbilstoši īstajai pirkuma cenai?
06.06.2021 19:56
*Viesis
 Un Nitišs -dēliņam viesnīca, meitiņai arī drīz būs . Jau tiek celta. Bet Ošukalna strādniekiem tiek tikai kliņģera viducis.
06.06.2021 20:08
*Viesis
 Vai tad nu uz deputātiem tā raujas tautas dēļ! Smiekls vien! Kādreiz solīja banānus, bet tagad - noasfaltētas ielas..... Nu ir progress, ir! Prom no pērtiķveidīgajiem.
06.06.2021 20:15
*Briesmas
 Šausmas. Puse kandidātu saņēma izglītības dokumentus pagajušā gadsimtā un vairs nepilnveidojās.
06.06.2021 21:29
*skeptiskais
 Es gribētu zināt, kā "Latvijas attīstībai" taisās izpildīt savu solījumu, pieņemot, ka sakarā ar to, ka viņu partija ieguva visvairāk balsis, viņiem izdodas izveidot koalīciju un apstiprināt savu kandidātu par novada vadītāju.
Solīja, ka par vadītāju kļūs tas, kuram visvairāk plusiņu būs, bet šai personai ir liegts ieņemt šo amatu.
06.06.2021 21:47
*Andris -> Viesis
 Tu tak esi 4igans nosauts to gatari kura tu strada ,vienkarsi ja kauns brauc prom.
06.06.2021 22:39
*Paturpinam
 Un jaunais Svilis savā firmā reti kad izsniedz čekus un atkritumus noglabā savã teritorijā .
Ragainis dziļi nepatīkams cilvēks ,ne skata ne savu domu,tik lien Nitišam bez ziepēm ūkā.
07.06.2021 00:13
*Viesis
 Pār Krapu knaba ēna,Gavrilovs krāpj valsti, Nitiśs zog asfaltu utt,tikai balamute Kļaviņa skaidra kā ūdens avotā,ja neskaita savas rodņas savilkšanu pa amatiem.
Uz ko mēs ejam?
07.06.2021 00:18
*Viesis
  Neviens cilvēks nav svēts.
Šajā sasaukumā kā cilvēki man nepatīk ragainis,kļaviņa un svilis. Brrrrr....
07.06.2021 06:55
*a -> 06.06.2021 19:43 viesis
 Vai Daina Kalve ir radiniece Gundaram ?
07.06.2021 07:31
*zinātājs -> *Ragūnozaķa
 Gribētu zināt, kas tavā, noslēpumainais cilvēk, izpratnē ir personālijas? Cik man zināms, tad par tām 5.jūnijā nekādi nebija iespējams balsot, jo biļetenos bija norādīti tikai deputātu kandidātu vārds un uzvārds.
07.06.2021 07:39
*Viesis
 Ragainis, Kļaviņa, Svilis -izcili nepatīkami tipāži. Piekrītu 100% viesim. Apskatam, paanalizējam šiem žestus un mīmiku. Kļaviņas -acis un muļķigi viltīgais smaidiņš, Sviļa - mutes kaktiņus un Ragaiņa plātīšanos ar rokām. Tas daudz ko izskata par šiem cilvēkiem
07.06.2021 07:53
*SS
 Dina Kalve ir Gundaram sieva. Nacionāļi strādās ko Gundars teiks. Stars neko nevar izlemt.
07.06.2021 08:12
*zinātājs -> SS
 Tad jau laikam zināms, ka Krustpils lielgabals vēl dziļāk Daugavā tiks nogremdēts.
07.06.2021 08:19
*Pareizā atbilde -> *Viesis
 Kļaviņa ir pārāk gudra, lai būtu patīkama. Viņa neprot nolaisties līdz Tavam līmenim.
07.06.2021 08:43
*no malas -> *Pareizā atbilde
 Kur tā gudrība paslēpta? Citu apmelošanā un aprunāšanā? Vai viltīgos gājienos ar savu radinieku un draugu bīdīšanu amatos? Tas uzliktais ķirzakas smaids un skaļā bļaušana izraisa dziļu riebumu.
07.06.2021 09:19
*Viesis -> *zinātājs
  Daugavā lielgabals točna nav, jo kad to nozaga, pie upes pat piebraukt nevarēja, bija atkusnis, ledus blāķi, sniegs utt. 100punktu, ka tā ir maldināšana. Dievs visu redzēja. Ar to arī pietiks! A kas Dainai? Atsēdēja 4 gadus krustpils novadā, atsedēs arī te. Galvenais,lai rublis nāk!
07.06.2021 09:23
*no upes malas -> *no malas
  Kāda jau viņa ir,nepārtaisīs neviens. Ari to pasu sviliun ragaini. Tikai kurā pakaļā skatās tauta,ka šitādus savēlē? Un pēc tam pilnu netu biebļauj,tas nav tā, tas nav šitā!
Ceresim, ka Aivaram liegums lidz jūlijam tiks noņemts. Tā kā viņš vadīja domes darbu un skatījās personīgi līdzi visiem darbiem pilsētā, uzklausīs ik katru cilvēku, nedarīs neviens! Tāda otra cilvēka nav un nebūs!
Ragainis uzticējās buvuzraugiem un se tev! 3cm trūkst! Domes būvuzraugs vel joprojām sež siltā kabinetā!
07.06.2021 09:33
*Look
 Kāds var pastāstīt ko D. Kalve paveica krustpils domē pa četriem gadiem? Kāds bija viņas ieguldījums? (Pat nezināju ka viņa bija ievēlēta krustpilī)
07.06.2021 10:08
*you -> *no upes malas
 stulb′a tauta kas gatava balsot par korupcijā aizdomās turētu. Normāla valstī viņš pat savu riebīgo skatu kaunētos rādīt. Čurātāis paliek c′čurātājs.Ētikas normas nav viņa stiprā puse.Sašmulētāka mēra mums nav bijis..
07.06.2021 10:15
*hohou -> *you
 Tu vispār nečurā? Izcils eksemplārs! Bet, ja par tavu komentu, tad, par ko jau kurš domā... Citam tikai čuras prātā... Kā mērs, manuprāt, Kraps bija ļoti labs, izdarīgs, saimniecisks un cilvēcīgs. Lai jau visi ievēlētie tādi būtu! Un korupcijā aizdomās turēti var būt daudzi, tas vēl nebūt nenozīmē, ka vainīgi.
07.06.2021 10:32
*īstenībā
 Lai arī par Krapu nebalsoju, man patika viņa laikā ielu remonti. Cits jautājums,cik tas ir viņa nopelns,un vai lielā novada cilvēkiem tas arī ir svarīgi.
07.06.2021 10:37
*no upes malas -> You
  Man pie pakaļas, kur čurā vai ar ko #i$ās, galvenais ir padarītie darbi. Un Krapam to ir ļoti daudz . Viņam Paldies par pusotru gadu cilvēki ir pateikuši daudz vairāk kā ar medaļām apkārtajam Ļoņam 20 gadu laikā . Un kur tie svētie ( nagainis&taratorka) tikuši, kur čurātāji palikuši. 😁 Par čurāšanu ir norūpējušies tikai bikses pielikušie politiskie konkurenti, uz kuriem pat siekalu žēl uzspļaut. 😂
Un ko nagainis par 8 gadiem ir padarījis kreisajā krastā un ko 4 gadus atsēdēdams labajā krastā. 😂 Viena tukša muca,kura tālu skan😂
07.06.2021 10:46
*akoo
 Pravietis nejaukais atnāk pie mācītāja:
- Rebe, man nozaga velosipēdu! Turklāt es esmu pārliecināts, ka to ir izdarījis kāds no maniem draugiem. Kā lai atrodu zagli?
Rebe:
- Sapulcini savus draugus un nolasi viņiem desmit baušļus. Kad būsi ticis līdz bauslim "Tev nebūs zagt", ieskaties draugiem acīs. Kurš novērsīs skatienu, tas arī ir zaglis.
Nākamajā dienā Pravietis nejaukais priecīgs atkal nāk pie mācītāja. Rebe prasa:
- Nu, vai mans padoms palīdzēja?
Pravietis nejaukais:
- Milzīgs paldies, rebe, palīdzēja! Sapulcināju draugus, sāku viņiem lasīt baušļus, un, kad nonācu līdz bauslim "Tev nebūs laulību pārkāpt", atcerējos, kur esmu atstājis velosipēdu.
07.06.2021 10:47
*Viesis
  Kraps ir foršs un izdarīgs cilvēks. Par viņi balsošu vienmēr.
07.06.2021 10:49
*Viesis -> *akoo
  Nu ko tu saki?DDD Pastāsti par savu dāmu ar melnajiem matiem,kura strādā domē? Vēl neapnika viņu mīcīt?DD
07.06.2021 10:55
*you -> *no upes malas
 pēc Ļoņas pilsētā darbi sākās kad par mēru palika Ragainis. Tad Kraps sajuta, ka uztaisot ar Ļoņu apvērsumu var nopelnīt punktus.Tautai atmiņa kā sliekai.Atceras tikai pēdējo epizodi.
07.06.2021 11:00
*Viesis -> *no upes malas
 Tieši tā! Kraps savā neilgajā mēra karjerā ir paveicis būtiski vairāk iedzīvotāju labā nekā Salcevičs n-tajos gados. Pa viss negatīvisma oreols, ko Kraps ieguva pēc senajiem iereibuma nedarbiem spēļu zālē šājā laikā atkāpās, jo darbi pierādīja viņu kā pavisam citu cilvēku, savas pilsētas saimnieku, kas ne tikai dara, bet arī izdara iedzīvotāju labā!
07.06.2021 11:03
*Pravietisnejaukais -> *akoo
 Par reliģiskām tēmām izsakies uzmanīgi, jo jau ar pirmo teikumu parādi, ka neko no tā nesaproti.
07.06.2021 11:08
*Ragūnozaķa -> *zinātājs
 "Personālijas" - tas ir indivīdi, kas iesaistījušies politiskajās rotaļās. Ja indivīds ir labi pazīstams un novērtējams dēļ saviem darbiem , es balsoju par indivīdu. Pārējos izsvītroju, jo es viņus nepazīstu.
Piemēram, vienās Eiropas vēlēšanās nobalsoju par Sandru Kalnieti, jo biju dzirdējis, ka viņa aktīvi iestājas pret komunismu. Pagājuši gadi, bet neko vairs par šo tēmu no Sandras nedzirdu.
Nākošā reizē par kalnieti nebalsošu.
07.06.2021 11:13
*Viesis
  Ragainis daudziem iepriekš plānotajiem Leonīda darbiem uzlika veto, salika amatos savus cilvēkus pēc sava ģīmja un līdzības, tātad pieņēma nekam nederīgus! Uztaisīja 5 departamentus!!! 🤣priekš tik mazas pilsēteles.
Sab att nodaļā bez konkursa ielika meitušku bez attiecīgās pieredzes. Tādu pašslavinošu avīželi kā krustpils novadnieks ,kuram rakstus rakstīja iestāžu vadītāji, skolas un pārvaldnieki,
var salikt 3klases skolnieks. Krustpils novads nebija tā labākā vieta pieredzes apgūšanā kā pašam, tā citiem!
07.06.2021 11:19
*hohou -> *you
 Bet tu atceries tikai čurāšanu, neko citu. Apsveicama atmiņa!
Ragainis turpināja Salceviča iesākto un savus darbus, Kraps turpināja Ragaiņa iesākto un savus darbus. Tā jau tam jābūt.
07.06.2021 11:19
*to you -> *you
 Ragainis Jēkabpils Reģionālo slimnīcu gandrīz pa burbuli palaida! To, slieka, tu atceries?
07.06.2021 11:29
*you -> *to you
 sav′ejie parasti zog. KNABs reti kam brauc virsū.Ja nezin ko paraksta tad nav ko līst par mēru.tā ir nekompetence..Bet tev tas ir pie vienas vietas.Pa manam, tad Salcevičs bija labāks.vismaz nebija kauns no pārējās Latvijas iedzīvotājiem.
07.06.2021 11:53
*Viesis -> *you
  Man par tevi ir kauns. Ko teiksi?
07.06.2021 12:08
*Viesis -> *you
  Kādas tev ir problēmas?
07.06.2021 12:19
*Viesis -> *you
 nekompetence ir uzticeties visādiem speciālistiem, nepārbaudot, ko un kā viņi dara, un parakstīt dokumentus.katram jākaunas par saviem sliktajiem darbiem, par citu ne-darbiem lai citi arī kaunas.
"vismaz nebija kauns no pārējās Latvijas iedzīvotājiem"- tavs citāts. smieklīga un nožēlojama tada svētulība.
07.06.2021 12:25
*Dauņeksterminators -> *Viesis
 "Krustpils novadnieku" labi varēja lasīt, kad pie tās satura darbojās Oļģerts Stalidzāns. Pēc tam avīze jau vairs nebija baudāma.
07.06.2021 12:26
*Kompetence
  Savu draugu - asfalta zagli glābt, tā ir svēta lieta.
07.06.2021 13:06
*skaidrību ! -> *Kompetence
 Kas nozaga, kur nozaga, kad nozaga, cik nozaga, kāpēc nozaga ?!
07.06.2021 13:08
*zinātājs -> Ragūnozaķa
 Tātad nezini, ko nozīmē vārds "personālija". Ja ir brīvāks laiciņš, pameklē Googlē un, kad atradīsi skaidrojumu, smiesies par sevi vēderu turēdams. DDD
07.06.2021 13:10
*Jaunkundze
  Kraps ir smuks vīrietis. Ja nagainim apsien lakatu, ar savu šķibo degunu un plānajam lūpām izskatas pec vecas raganas. DD
07.06.2021 13:21
*zin′tājs -> *Jaunkundze
 Kraps arī nezina, ko nozīmē vārds "personālija".
07.06.2021 13:33
*Viesis
 Ir kauns atkal par Jēkabpili!
07.06.2021 13:52
*Viesis
  Ja ragainis sēdēs galda galā, tad ne tikai kauns būs, un lauki tiks apdalīti kak piķ dai. Pieminiet manus vārdus!!!
07.06.2021 14:01
*Viesis
  Sudraba ābele asociējas ar rešotku. Nevajag tādus objektus uzstādīt! Tagad miera nebis nekad!
07.06.2021 14:11
*Viesis
 Dzēsusi portāla administrācija sakarā ar noteikumu neievērošanu.
07.06.2021 14:22
*Viesis -> *skaidrību !
 Runā ka Nitišs biežs viesis knabā,bet ejot pa sētas durvīm. Diez ko viņš tur dara?
07.06.2021 14:22
* a -> *Look 07.06.2021 10:08
 Kā ko paveica? Grīdas Dainai nebija jākrāso, bet piedalījās domes lēmumu sagatavošanā un pieņemšanā. Tieši tie klusie darba darītāji visu padara, nevis bļauri, kas uzsver savu "lietderību " un , protams, pozicionējot sevi kā neaizvietojamus.
07.06.2021 14:28
*Viesis -> 07.06.2021 14:22
 
Izskatās,ka tev ir atkarība no čuru ostīšanas. Visu laiku tikai par čurām vien, par čurām vien. Varbūt maini tēmu un pastāsti par svilpauniekiem vai asfalta urbšanu.
07.06.2021 14:28
*fifa -> *Jaunkundze
 Nesien taču viņam lakatu, bet apskati Daugavmalā viņa muskuļoto augumu.
07.06.2021 14:30
*Viesis
 Izskatās ,ka deputātu kandidāti un pietuvinātās personālijas villojas komentos!!!!! Tik uzjautrinoši lasīt......
07.06.2021 14:58
*Viesis
 Atvainojos,nevis kandidāti,bet deputāti
07.06.2021 15:00
*Eu
 Uzrakstiet kāds,kad sanāk jaunā dome un kad vēlēs jauno bosu. Un vēl - kur notiks sēdes,jo ļaužu būs stipri vairāk.
07.06.2021 15:53
*zinātājs -> Viesis 14:58
 Neizliecies par gudru, lietodams vārdu personālija, ja nezini, ko tas nozīmē!! Jau piegriezušies šie viedie gudrinieki!
07.06.2021 16:12
*viesis
 Zaļie un zemnieki ņemas kā traki! Savu Nagaini - babņiku aizstāvot . Bet fakts ir un paliek faksts - Kraps vēlēšanās UZVARĒJA!
07.06.2021 16:14
*Viesis -> *viesis
  Tieši tā!
07.06.2021 16:22
*Viesis
 Uzvarēja! Uzvarēja! Ar ŽBK čigānu palīdzību! Nu, pilnīgs vai tautas varonis!
07.06.2021 16:24
*viesis
 Kļaviņa knapi tikusi domē!!!!!!!
Uz visiem rēja, bet redz, nepatīk cilvēkiem tā riešana!
07.06.2021 16:34
*astro
 Beigsim savstarpēji rieties,
Jaunas ziņas ļaus mums smieties!
07.06.2021 16:46
*Viesis -> 16:14
 Domē būs, bet sēdēs opozīcijas kaktiņā un visiem teiks ,ka uzvarēja.
07.06.2021 16:46
*viesis -> 16:24
 Apskaties rezultātus. Kraps visos iecirkņos pilsētā bija galvas tiesu pārāks par nagaiņa kompāniju.
07.06.2021 16:49
*Viesis
 Traki tām personālijām iet rejas kā pagasta kranči

07.06.2021 17:17
*Viesis
  Variešu krancis rej un rej visu dienu. D taisni jābrīnās,kā var tik nervozs apkalpot divas dāmas.
07.06.2021 17:20
*??? -> īpaši stulbs
 Kantora aizgaldā pārlaimīgi masturbēsi par iespējamām " intrigām", vai kā? Varbūt vajadzētu paretināt uz tautas rēķina veģetējošo taukmūļu rindas?
07.06.2021 17:23
*Viesis
 ŽBķ čigāni arī ir personālijas
07.06.2021 17:26
*Viesis -> 17:26
 😂👍
07.06.2021 17:29
*Viesis
 sēdēs opozīcijā un visiem teiks ka uzvarēja - nu tīri tā kā Tramps Amerikā
07.06.2021 17:53
*Viesis
  Nagainis jau sastādījis koalīciju?D BD jau plātījāsDDD
07.06.2021 17:56
*Viesis
 Tikai ne Ragaini. Pilsētā atkal stagnēs. Viss būs Ošu un kalna kabatā. Kā iepriekš.
07.06.2021 17:57
*Viesis
 Nu ziniet jus kaa gribat, bet man tas salas novads krit uz nerviem, musi sprogjene staigaa un spljaudaas un paareejaas pakalj galaa liideejas, domāja būs silta vietiņa a palika ar veloceliņu un jaunajiem dzīvokļiem tur kur tas bij gaidāms , viss labāk man parika kā sprogene izteicās par LA, as ka tik kāds neiestājas tur no Salas man liekas tad kadam traktoristam otra padotā prasītu lai nobrauc, saimnieces.....
07.06.2021 18:05
*Viesis
 Lai tak vienreiz to laika ziņu televizoru novāc, izdomāja kur naudu iebāzt, nav ko teikt un sūdzās un sūdzās.
07.06.2021 18:06
*Neķītrais masāžists -> Viesis
 Toč labāk būtu Naša Raša palaiduši, lai cilvēki, bļē, skatās. :D
07.06.2021 18:46
*Jefiņš
 Sveicinu visus JL politiskos komentētājus un lasītājus garīgi atjaunotajā Jēkabpilī. Būsim atjaunotnes cienīgi. :DDD
07.06.2021 18:52
Karlo
 Balle beigusies, visticamāk, ka sāksies paģiras četru gadu garumā. Komentārus nemaz nepētīju, neizslēdzu, ka turpinās ierastā retorika, tomēr jādomā, ka jaunā dome ieviesīs citas tradīcijas savā darbībā un komentāri arī mainīsies.:))
07.06.2021 20:12
*Janka -> 07.06.2021 17:57
 Pareiz labak atdosim visus darbus Saldus celiniekam un pashu cilveki lai sed bez darba!
07.06.2021 20:12
*Vērotājs
 Apskatīju Zemnieku vēlēšanu rezultātus. Taratorka knapi tikusi, bet karognesējs Gvido nokritis no 3 vietas uz 17.
07.06.2021 20:32
*Viesis -> 17.57
 Saldus ceļinieks nefenderē asfaltu. Ja parēķina naudā -3 cm
tas ir ap 100 štukām.

07.06.2021 20:35
īpaši stulbs -> ??? 17:23
 Fuj..! Pat iedomāties nevarēju, ka Jūs, kundze, varat būt arī tāda. Ja Krapa klātbūtnē varējāt ko tādu runāt, tad Ragaiņa kungs tādas vaļības gan nepiedos un ilgi atcerēsies.
07.06.2021 21:30
*Viesis -> 20:35
 Runa ir tikai par nepilniem diviem cm, kur rāvi trīs? Tev jumts aizbraucis vai, tad saki , ka 5, 10 vai 20.
07.06.2021 21:39
*Viesis -> 22:39
  Katrs asfalta milimetrs maksā brangu naudu. Zsjebaļi blet zagļi!
07.06.2021 22:10
*Viesis
 Un, ko Serkova labu izdarījusi, būdama deputāte Krustpils novadā. Tikai augstprātīga un iedomīga attieksme pret apkārtējiem, skaļa balss un nulle darbi. Tagad ielīdusi jaunajā novadā. Tur būs tas pats.
07.06.2021 22:40
*Viesis
  Tev Serkova uz varžacs uzkāpa? Viņš bija vienīgā, kura risināja novada problēmas. Novad vadiba ar pagastu pārvaldniekiem bija pilnīgi nekāda! Uz pārvaldnieku amatiem ir jārīko konkurss! Cerams arī ka jaunajā rajonā hnikinai noņems algu, kura bija kā pārvaldniekiem
08.06.2021 06:16
*Viesis -> 07.06.2021 22:10 viesis
 Kas paši zog, tie arī apgalvo, ka visi zog, tāpat kā alkoholiķi apgalvo, ka visi taču dzer.DDD
08.06.2021 07:14
*Viesis -> 7:14
  Tu esi alkoholiķis? Ka zini tik labi
08.06.2021 07:16
*Viesis
 Zagšana ir un paliek zagšana. Izskatās, ka kāds iegrābies ne pa jokam. Atceros Tv Nagainis arī tāpat komentēja -tas taču ir noziegums! Un kā būs tagad, Ragaini! Tauta grib zināt?
08.06.2021 07:44
*rīkste
 Nu, zagļi un siņušņiki, marš pie lietderīga darba, nav te ko komentos spīdēt ar saviem "varoņdarbiem". Visi jūs vienādi.
08.06.2021 08:32
*zinātājs
 Nezinu pagaidām, kas īsti ir par iemeslu runām, ka Ragaiņa kungs par mēru nemaz neiešot, bet par domes priekšsēdētāju būšot Daina. Arī tagad nezinu un esmu nesaprašanā, jo Dainas ir divas, Vītola un Kalve. Tā gribot Eiropa un Rīga, jo sieviešu īpatsvaram vadošos amatos jābūt 50%, jo dažos citos novados sieviešu domē vispār neesot. Ja Kristīne nebūtu no LNNK aizgājusi, jūlijā būtu Krapa vietā.
08.06.2021 08:34
*tas gan -> *zinātājs
 Jā, Kristīne nebija tālredzīga un nu paliek pie sasistas siles.
08.06.2021 08:40
*tikai tā
 Kaut nu deputātiem pietiktu prāta un spētu vienoties, lai ievēlētu Leonīdu par domes priekšsēdētāju. Tikai viņš ir spējīgs atkal pacelt Jēkabpili un visu novadu ievērības cienīgā augstumā.
08.06.2021 09:11
*Viesis
 Šito neadekvāto baru tik tiešām tikai Leonīds varētu saturēt kopā .
08.06.2021 09:45
*par Nacionāļiem
 Kad G. Kalve uzbrauca uz Kristīni Nacionālā apvienība zaudēja savu flagmani.
Nacionālā apvienība pēc būtības tagad nulle ar Ošukalna cilvēku saraksā Nr. 1. Nožēlojami.
08.06.2021 10:11
*Fu
 Ragainis bez mugurkaula, vārdiem nevar pateikt pret Nitišu, kā viņš var būt mērs.
08.06.2021 11:01
*atbalstu
 Leonīdu par Jēkabpils vadoni !!!!
08.06.2021 11:03
*Oi oi
 Ragainis zem Nitiša papēža zem papēža.
08.06.2021 11:08
*Ne
 Leonīds ir izstrādājis savu darbu, ļauj viņam palikt mājās, viņš vairs nav jauns un saķere nav tāda pati.
08.06.2021 11:11
*Ок
 Tikai viens mērs var būt Aivars Kraps.
08.06.2021 11:15
*Vis ok
 Šī riešanas suņu banda saka tikai Aivars Kraps.
08.06.2021 11:19
*you -> *Ок
 KNABs to noteiks kur vi′n mēros.
08.06.2021 11:36
*Viesis -> *zinātājs
 Vītola ir Inese nevis Daina. Viņai milzīga pieredze: Plānošanas un attīstības nodaļas vadītāja Jēkabpils rajonā, pils projekta vadītāja utt. Diemžēl nezinu nevienu, kurš varētu iet uz ragiem 4gdus ar populisti Kļaviņu. Viņa pielienskolotājiem un PII darbiniekiem un tik par piemaksām. Projektu virzītāja un attīstītāja viņa nav,, tik uz naudas dalīšanu sociālajai sfērai, bet nevar mūžigi dalīt, ir jāceļun jāattīsta
08.06.2021 11:43
*neputrojies -> *Viesis 11.43
 Tā ir cita Vītola. Daina Vītola ir no Viesītes.Vieda kundzīte. Lai veicas.
08.06.2021 12:15
*skolotāja -> 11:43
 Piekrītu par visiem simts procentiem. Pielien pirms vēlēšanās, bet tad kad bija izglītības nodaļas vadītāja, pedagogus neturēja par cilvēkiem. Izcila mutes bajāriene.
08.06.2021 12:44
*Viesis -> skolotāja
 Kurp mēs ejam?,ja tik gramatiski nepareizi un neprotot izteikt savu domu ,var sevi saukt par skolotāju?
08.06.2021 12:51
*besī ārā
 komentāros tikai Kristīne ar Aivaru sarunājas
08.06.2021 13:13
*Viesis -> *besī ārā
  Kā tad. Šās dziesma ir nodziedāta. Skatīsimies, kāda siltā vietā ielīdīs.
08.06.2021 13:22
*O! -> *Viesis
 Slimnīcas valdē vieta atbrīvojās...
08.06.2021 14:17
*Viesis -> *besī ārā
 un vēl tatorka ar nagaini
08.06.2021 14:31
*Rita
 Apnikāt ar savām mazu bērnu politiskajām intrigām,deputati ir tautas kalpi,un jastrādā,nevis raksturi jārāda un te jaandalējas. Strādāt,stradat,tas ari viss.
08.06.2021 14:55
*Viesis -> *Rita
  Strādnieki strādā, deputāti rokas cilā un muti vārsta.
08.06.2021 15:56
*citas izvēles nav
 Par domes priekšsēdētāju jābūt Leonīdam, kā to jau ir ieteikuši iepriekš, viņš vēl ir pietiekoši enerģisks un arī otrā tilta būvniecību dabūs cauri. Punkts.
08.06.2021 16:59
*viesis -> 16:59
 Un kā ta būs ar noveliet akmeni!
08.06.2021 17:14
*Viesis
 Penšiem jāsēž pensijā un punkts. Vieta jādod jauniem un izglītotiem cilvēkiem. Nevis tādiem, kuru izglītību ieguvuši PSRS laikā!
08.06.2021 18:05
*Viesis
 Zagļiem un blēžiem jāsēž cietumā, nevis domē un punkts. Viss ir baigi vienkārši.
08.06.2021 18:06
*Viesis
 Tiem, kam ir nesaturēšana, - jāiekārtojas darbā Jēkabpils zelta tualetē Kena parkā un punkts.
08.06.2021 18:08
*Janka
 Tikai Nagaini -nē. Un rupekli Vasili atstāt pie slotām.
08.06.2021 18:12
*Viesis
  Ko tur jā,ko tur nē. Startējiet pešalkas paši un strādājiet!
08.06.2021 18:21
*Jefiņš
 Neko jaunu pateikt nevaru, toties šis mans komentārs pēc skaita ir 200.
08.06.2021 18:30
*astro2
 Salcevičs ar sirmo bārdu
Vienmēr tura doto vārdu,
Tautas kalpi viņu liks,
Mēra krēslā atkal tiks.
08.06.2021 18:40
*Viesis -> 08.06.2021 18:05
 Es vairāk uzticos tiem, kas izglītību ieguva PSRS laikā, jo tad iestāties augstskolā ar sliktām sekmēm praktiski nebija iespējams - iestājeksāmeni, videjā atzīme atestātā, konkursi uz vietu utt. Kas tagad? Vidusskolu knapi nomocījis, naudiņu senči sagrabina, iestājas augstskolā, atkal knapi izmoka bakalauru,- un augstākā izglītība, baigais spečuks! Kā rūpnīcās štancē detaļas, tā tagad augstskolas - speciālistus. Tikai cik zinošus un varošus? Toreizējie tehnikumu un arodskolu absolventi ir ar krietni lielāku zināšanu bagāžu kā viena daļa tagadējie augstskolu beidzēji.
08.06.2021 18:53
*Viesis
  Ja nav talants saimniekošanā un rokas neaug no īstās vietas, tad izglītība ir pupu mizas. Arī glaz da glaz vajag attiecība uz visiem padotajiem,kuri amatos salīduši smirdēdami.
08.06.2021 20:46
*Kā īsti būs?
 5) ieņemt valdes locekļa amatu attiecīgās pašvaldības kapitālsabiedrībā, kapitālsabiedrībā, kurā pašvaldības daļa pamatkapitālā atsevišķi vai kopumā ar citām pašvaldībām pārsniedz 50 procentus, un kapitālsabiedrībā, kurā vienas vai vairāku pašvaldības kapitālsabiedrību daļa pamatkapitālā atsevišķi vai kopumā pārsniedz 50 procentus, izņemot kapitālsabiedrību, kas realizē no šā likuma 15.panta pirmās daļas 6.punktā noteiktās pašvaldības autonomās funkcijas izrietošu pārvaldes uzdevumu.

Tad Namu pārvaldei un autobusu parkam jauni vadītāji vai mandātus liks nost un nāks nākamie?!
08.06.2021 23:37
*Kā īsti būs?
 Sākums:
Likuma „Par pašvaldībām” 38.panta otrā daļa nosaka, ka papildus Likumā noteiktajiem amatu savienošanas ierobežojumiem pašvaldības domes deputāts nedrīkst:
08.06.2021 23:38
*Moderna meitene
 9-partiju miksējumu padarīs efektīgu tikai Leonīds.
09.06.2021 07:37
*zinātājs -> *Kā īsti būs?
 Cik zinu, no 1.jūlija spēkā būs Pašvaldību likums un tad Šķerbickis un Vasilis varēs saņemt algas abās vietās.
09.06.2021 08:46
*Viesis
  Ragainis ir lielākā kļūda.
09.06.2021 09:03
* moderna sieviete -> *Moderna meitene
 piekrītu par visiem 100%
09.06.2021 09:24
Piedalīties diskusijā:
Vārds:
Adresāts:
Visual CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu: *

  Copyright © jekabpilslaiks.lv 2005-2021.g.
Mājas lapu izstrāde. 2005.g. (support@jekabpilslaiks.lv)


Portālā jekabpilslaiks.lv publicētie materiāli ir aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas Autortiesību likumu. Jebkura jekabpilslaiks.lv publicēto materiālu kopēšana, modificēšana, uzglabāšana, arhivēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana bez SIA “Vidusdaugavas televīzija” rakstiskas atļaujas ir kategoriski aizliegta.
Ja netiek ievēroti augstāk minētie noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

Komentārus, ierosinājumus un jautājumus sūtiet uz adresi redakcija@jekabpilslaiks.lv

Publicētie materiāli ne vienmēr saskan ar redakcijas viedokli. Par rakstos publicēto materiālu saturu atbild raksta autors. Redakcija neatbild par lietotāju komentāriem, forumā ievietotajiem ziņojumiem. Par reklāmas materiālu un sludinājumu saturu atbild to iesniedzējs.
Atslēgvārdi: Jēkabpils, Jēkabpils ziņas, Jēkabpils rajons, jaunumi, forums, sludinājumi, foto galerija, reklāma.
Lapas apstrādes laiks: 0.01721 sek.

Cienījamais lietotājs, Jekabpilslaiks.lv izmanto sīkfailus lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot portālu, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu Privātuma politikai, kā ari sīkdatņu izmantošanai. Es saprotu