Ziņas Video Forums Kontakti Reklāma RSS Twitter
 Lietotājs Parole Laipni lūdzam Viesis! Reģistrēties »  
+ Ziņas
          Svētki
          Sadzīve
          Izglītība, Kultūra
          Ekonomika
          Pašvaldības ziņas
          Policijas ziņas
          Sports
          Visi
+ Ziņu arhīvs
+ Video
+ Foto galerija
+ Forums
+ Iepazīšanās

Šodien 25.septembrī
vārda dienas svin:

Rodrigo, Rauls

Rītdien:
Gundars, Kurts, Knuts

Apsveicam!
Saraksts »

Vai plāno iet balsot 14.Saeimas vēlēšanās?
Jā, noteikti;
52.3%
Nē.
33.7%
Vēl neesmu izlēmis/-usi;
14%

Nobalsojuši: 86
Saraksts »

Ziņas: 34481
Komentāri: 637580
Ziņas forumā: 969
Statistika atjaunota
17.09.2022 19:43
 
Šobrīd portālā: 62 lietotāji

http://www.jekabpils.lv
Jaunākās ziņas
 
Bērzgala pamatskolai aizritējis pēdējais mācību gads
Pievienots: 02.06.2015 11:31

» Versija izdrukai

rsz_berzgala_pamatskola.jpg
Jau ziņojām, ka Jēkabpils novada pašvaldība ar 31. jūliju nolēmusi slēgt Leimaņu pagastā esošo Bērzgala pamatskolu, kurā šajā mācību gadā bija 17 audzēkņi. Tikko ir noslēdzies mācību gads, kurš skolai bija pēdējais.
    Jēkabpils novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists Kaspars Sēlis informē, ka lielākā daļa bērnu ir izvēlējušies mācības turpināt Zasas vidusskolā, uz kuru viņus vedīs Leimaņu pagasta nesen iegādātais busiņš „Mercedes-Benz Sprinter”, kurā ir 20 sēdvietas, ieskaitot vadītāja vietu. Vairāki bērni ir iecerējuši mācīties citās skolās, piemēram, Ābeļu pamatskolā, Aknīstes vidusskolā vai Biržu speciālajā internātpamatskolā, taču, lai nokļūtu šajās mācību iestādēs, skolēniem būs jāmeklē cits transports. Bērzgala pamatskolā strādāja desmit pedagogi, kuri pēc skolas likvidēšanas darbu zaudēs. Pieci no viņiem paralēli darbam Bērzgala pamatskolā strādāja arī citur, bet dažiem šis darbs bija vienīgais iztikas avots. Darbu zaudēs arī vairāki tehniskie darbinieki. Pagaidām izskatās, ka darbavietu saglabās vien skolas kurinātājs, jo ēku nepieciešams apsildīt. Vēl nav zināms, kas notiks ar pamestajām skolas telpām, jo šobrīd tiek meklēti risinājumi, lai tās nepaliktu neapdzīvotas.
    Foto: www.laiki.lv
    
    
 


Komentāru skaits: 23
Apspriežam tēmu:
*kļuška
 Domāju, ka risin,ājumi tā arī netiks atrasti. Piemeri tam jau ir. Būšu ļoti labās domās par Jēkabpils novada domi, ja Bērzgala skolas ēka tiks lietderīgi izmantota. Tas nozīmēs, ka tajā pusē dzīvo gudri deputāti.
02.06.2015 12:30
*dīkdienis
 Izmitinās Āfrikas bēgļus.
02.06.2015 14:50
*mopšels
 Skolas pieredzējušais naktssargs rudens tumšajos vakaros vienspats klīdīs noskumis pa drēgnajiem gaiteņiem....... un tikai algasdienās uzgriezīs valsi ar savu līko spieķi tukšajā aktu zālē, uz kuru ar baltu skaudību noskatīsies izsalkusī grauzēju ģimenīte no telpas stūra;););)
02.06.2015 15:51
*Rita
 Nu šo skolu taču ieprikšejais Leimaņu pagasta priekšnieks saremontēja par 200 000. Vai tad nezināja, ka bērnu nav. Tagad viņš par reformotoru uzmeties un fīrē domes pārcelšanu uz Zasu.Tādam taču nevar ticēt nepar kapeiku piedarīs kārtējās muļķības, neredzot trīs soļus uz priekšu.Ko tad mūsējie pārējie deputāti nedomā ar savām galvām, bet pakļaujas lētai propogandai.Kad pamodīsies būs jau par vēlu.
02.06.2015 16:23
*ārprāc
 Un šādu likteni gaida Variešu skola. vai nepietiek, ka Liepene stāv tukša. Un tā aiziet tā pasaules godība. Esošie novadu vadītāji saņem kredītus un kas maksās un kad????? Tiešām ārprāts par šo nesaimnieciskumu.
02.06.2015 16:51
*zasietis
 Kaut dzīvoju Zasā, skaidri redzu, ka pārmaiņas nav uz labu-nekādas loģikas šim lēmumam.Un kur tagad pirmskolnieki mētāsies/kad nepieciešamās atļaujas tiks kārtotas/ Vai deputāti galīgi auni, ka iet leimanieša pavadā, es tādam neticu ne par procentu.Skaidrs ir viens, nekas labs mūs negaida, tikai tad jau būs par vēlu kost pirkstos.
02.06.2015 16:56
*maks
 es vispār neatbalstu bezjēdzīgu kredītu ņemšanu , tas tak mums leimaniešiem bij redzams, ka dzimstiba iet mazumā, tauta raujas uz citurieni, bet pāvaldes vadītājs neredzēja,ko?Oi, ku nedomāja ar galvu,oi,oi,oi.
02.06.2015 17:02
*ĶĒMS
 Bēdīgi.
02.06.2015 17:15
*dzeroklis -> *zasietis
 Būs pārmaiņas Zasā.Brīvā Daugavā lasīju,ka jums tur tagad būs pat pašiem savs zobārsts,es teiktu - tālredzīgi,ja reiz novada dome arī tur būs.
02.06.2015 17:26
*nez
  Paši savēl visādus mutes virinātājus,i lūdzu rezultāts.Skatieties ,tauta,vērīgāk,ka atkal neievēliet tos pašus bezsmadzeņu radījumus!Stulbi jau ir, ka saujiņa cilvēku lemj par visiem iedzīvotājiem,nostādot viņus fakta priekšā.Bet tautai arī jābūt modrai.Ja kaut kas nav lāgā,jāprotestē.Kungi ir pieraduši,ka tauta ir inerta,līdz ar to dara un rīkojas kā grib.Lai kādus smagus lēmumus viņi nepieņemtu,zaudētāji viņi nebūs.Algas kā saņēmuši tā saņems.Nāks nākošās vēlēšanas,paskraidīs pie piemiņas akmeņiem,padziedās kādā meldiņā vajag un atkal tiks iekšā,un atkal varēs turpināt savus aizsāktos "darbus" tautas "labā".
Valstī vajag attīstīt (nevis nobendēt)ražošanu un lauksaimniecību,70% karaļnamu nolikvidēt, un ar laiku valsts attīstīsies,ka nočaukst vien.
Tie ciskudriļļi vecpilsētas laukumā ir kronis visam! Lai domes darbinieki paši uz tiem arī drillē!
02.06.2015 18:27
*lasītājs
 Laukos pašlaik ļoti vajadzīgi tikai kapi un apbedīšanas pakalpojumi.
Vecu cilvēku vēl pagaidām pietiek.
Skolas ēku laikam pārdos, jo citu pielietojumu ēkai neatradīs.
Kaut gan varēja pašvaldības administrāciju izmitināt ar " revolucionāriem" priekšgalā.
02.06.2015 18:40
*Neķītrais masāžists
 Sīkajiem baigākie prieki. :D
02.06.2015 18:56
*kļuška -> *lasītājs
 Pārdos?! Ka tik ne tā! Liepeni arī grasījās pārdot. Latvietim varbūt vajadzētu tādu ēku, bet naudas tak viņam nav. Un tad lūdzošām acīm, kā badaini suņi, skatīsimies uz ārzemniekiem: lai dara tai mājā ko grib, ka tik nopērk un iedod naudu.
02.06.2015 19:19
*Karlina -> *Rita
 Ēkas remonts nekad nevar būt bezjēdzīgs. Neviens te neatgriezīsies uz dzīvi, ja nebūs skolas, veikala, pasta ceļu. Tātad, tie, kuri remontē, ir ļoti tālredzīgi.
Un laukos atgriežas vidējā un vecākā paaudze. Pozitīvi procesi pašlaik Sēlpilī, kur vecīšu vietā nāk vidējā paaudze un uzsāk lauksaimniecisko darbību. Viņiem ir pieredze un sapelnīta nauda, lai ko uzsāktu, remontētu, iegādātos lopus.
02.06.2015 19:22
*?
  Skaista skola.Nedod dievs,kādam pārdos pa lēto!
02.06.2015 19:31
*Viesis -> karlina
 Pēdējos 25 gados Latvijā neviena jauna skola nav atvērusies, bet 180 aizvērušās. Pēc visa spriežot nākamajos 25 gados neviena skola arī neatvērsies!
02.06.2015 20:04
*ai ai -> bārdai un citiem līdzīgiem
 prioritāte veselība!!!!!!!!!! prioritāte izglītība !!!!!!!!!!!!jaunas darbavietas!!!!!!!!!!!!!!! Likums un taisnība visiem viens !!!!!!!!!!!! Bet īstenībā slimnīcas ciet,skolas ciet,mīžu alkohola delīrīja kur gribu,′′vergoju′′tautas ′′labā′′ padsmitos amatos un gan jau tie ubagi atkal ievēlēs tos pašus vergotājus ′′tautas labā′′ !!!!!!!!!!!!!
02.06.2015 22:12
*bārda un vietnieks -> ubagi un bomži
 es spļauju griestos svilpodams pidi rallā pidirallā,kas man nekait dzīvot pidirallā pidirallā,mans palīgs mīž jums virsū visiem pidirallā pidirallā,gan mūs atkal ievēlēs pidi rallā pidi rallā !!!Un arī mums līdzīgos pidi rallā pidirallā !!!!!
02.06.2015 22:18
īpaši stulbs
 Nezinu, kā pret manu ieceri izturēsies Jēkabpils un citu novadu deputāti, bet es iesaku bijušo Bērzgala skolu pārveidot par Jēkabpils novada un pilsētas deputātu un pašvaldību vadošo speciālistu atpūtas namu. Par simbolisku samaksu ne tikai Jēkabpils pilsētas un novada pārstāvji tur nedēļas nogalēs varētu pie pilnas pansijas atpūsties, bet arī citu novadu un pilsētu pašvaldību cilvēki pēc spraigas darba nedēļas varētu tur atslābināt stresa sabeigtos nervus.Leimaņos, protams, ja gribēs, varētu atpūsties arī kopā ar sievām, vīriem un bērniem, jo skolu likvidējot, rotaļu laukumus taču neiznīcinās. Bērzgala skolas ēkas remonts nebūs velts. Pie tam tur tiks nodrošināts pastāvīgs darbs pavāram, virtuves strādniekiem, bufetniecei, viesmīlēm, istabenēm,sētniekam, apkopējām, kā arī pāris apsargiem un vēl varbūt kādam dārzniekam. Un nenovērtējams būs ieguvums, ko cilvēki gūs vaļsirdīgās sarunās, nepiespiestā atmosfērā, bez allaž žņaudzošās etiķetes.
02.06.2015 22:37
*hm -> īpaši stulbs
  Pārdosim pa lēto tev un varēsi visu tevis sacīto realizēt dzīvē.Cienāsi Leonīdu un Aivaru ar lētām kūkām un kafiju.
03.06.2015 00:28
*zinātājs -> īpaši stulbs
 Tad pa nedēļas vidu kas tur uzturēsies? Tikai apsargi un sētnieks?
03.06.2015 07:40
*Viesis -> *zinātājs
 Arī viņi.. tu domā viņiem pa nedēļas vidu ir ko citu darīt? :D Paņems līdzi savu e-parakstu un attālināti visus papīrus parakstīs.. ;)
03.06.2015 08:41
*Viesis
 Skola izremontāta, bet paņemtais kredīts ta jāatdod... Ar visu admin.ter.reformu ir galīgā pakaļā ...Lauku kļūst kā izslaucīti...
03.06.2015 14:58
Piedalīties diskusijā:
Vārds:
Adresāts:
Visual CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu: *

  Copyright © jekabpilslaiks.lv 2005-2022.g.
Mājas lapu izstrāde. 2005.g. (support@jekabpilslaiks.lv)


Portālā jekabpilslaiks.lv publicētie materiāli ir aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas Autortiesību likumu. Jebkura jekabpilslaiks.lv publicēto materiālu kopēšana, modificēšana, uzglabāšana, arhivēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana bez SIA “Vidusdaugavas televīzija” rakstiskas atļaujas ir kategoriski aizliegta.
Ja netiek ievēroti augstāk minētie noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

Komentārus, ierosinājumus un jautājumus sūtiet uz adresi redakcija@jekabpilslaiks.lv

Publicētie materiāli ne vienmēr saskan ar redakcijas viedokli. Par rakstos publicēto materiālu saturu atbild raksta autors. Redakcija neatbild par lietotāju komentāriem, forumā ievietotajiem ziņojumiem. Par reklāmas materiālu un sludinājumu saturu atbild to iesniedzējs.
Atslēgvārdi: Jēkabpils, Jēkabpils ziņas, Jēkabpils rajons, jaunumi, forums, sludinājumi, foto galerija, reklāma.
Lapas apstrādes laiks: 0.01972 sek.

Cienījamais lietotājs, Jekabpilslaiks.lv izmanto sīkfailus lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot portālu, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu Privātuma politikai, kā ari sīkdatņu izmantošanai. Es saprotu