Kuldīgas pusmaratonā Anatolijam Macukam zelts savā grupā
Pievienots: 11.08.2020 12:05

8. augustā notika Kuldīgas pusmaratons, kas reizē bija arī Latvijas čempionāts. Vīriešu konkurencē savā vecuma grupā pirmo vietu izcīnīja jēkabpilietis Anatolijs Macuks (01:14:39). Absolūtajā vērtējumā Macuks palika otrais aiz Dmitrija Serjogina (01:08:25). Sacensībās piedalījās vēl vairāki jēkabpilieši. 2. vietu 10 km distancē savā vecuma grupā ieņēma Evelīna Vasiļjeva. Pusmaratona izaicinājumā savā grupā augstajā 9. vietā (1:25:02) 96 skrējēju konkurencē ierindojās Jānis Jerofejevs, 23. vietā – Roms Žilinskis, 35. vietā – Renārs Vasiļjevs. 10 km godam pieveica arī Jolanta Grugule, Māris Resnis, Kaspars Porietis, bet 5 km – Matīss Resnis. Foto: LVS Informāciju sagatavoja: Lāsma Irša Jēkabpils sporta centra vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste