BK „Jēkabpils” un Sokolovs izcīna 16.uzvaru, uzstādot rekordus
Pievienots: 21.02.2020 15:03

BK „Jēkabpils” 20. februārī Valkā pieveica „VEF basketbola akadēmija Valkā” komandu ar rekordlielu rezultātu un pārsvaru – 140:77. Agra Galvanovska trenētie sportisti sameta visvairāk tālmetienu vienā spēlē Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijas vēsturē – viņi īstenoja 28 no 54 tālmetieniem. „Lūši” veica 38 rezultatīvas piespēles, kas ir šīs sezonas augstākais rādītājs vienas cīņas laikā. 140 gūti punkti vienā spēlē ir augstākā uzrādītā statistika gan līgas, gan kluba vēsturē. „Lūši” sasniedza kluba rekordu arī vienā ceturtdaļā sakrāto punktu ziņā, jo pēdējās 10 spēles minūtēs guva 46 punktus. Vairākus rekordus līdz ar šo spēli izdevies pārspēt Mikum Sokolovam, kurš, nepilnās 29 minūtēs gūstot 50 punktus, ar trim punktiem pārspēja Mārtiņa Pētersona 2013.gada rekordu. Sokolovs laboja arī vienā mačā iemesto tālmetienu rekordu, trāpot 12 no 18 metieniem. Papildus tam viņš iemeta piecus no sešiem divpunktu metieniem, visus četrus soda metienus, atdeva astoņas rezultatīvas piespēles un sakrāja 53 efektivitātes punktus. Šobrīd „Jēkabpils” ir sezonas rezultatīvākā komanda. Līdz ar šo Latvijas Basketbola līgas otrajā divīzijā izcīnīto 16.uzvaru jēkabpilieši, visticamāk, ir nodrošinājuši pirmo vietu regulārajā sezonā. Nākamā BK „Jēkabpils” spēle notiks 28.februārī, kad pirmo reizi sezonā viņi savā mājas laukumā uzņems „Rēzekne/Ezerzeme” basketbolistus.