Ziņas Video Forums Kontakti Reklāma RSS Twitter
 Lietotājs Parole Laipni lūdzam Viesis! Reģistrēties »  
+ Ziņas
          Svētki
          Sadzīve
          Izglītība, Kultūra
          Ekonomika
          Pašvaldības ziņas
          Policijas ziņas
          Sports
          Visi
+ Ziņu arhīvs
+ Video
+ Foto galerija
+ Forums
+ Iepazīšanās

ßńķī 30.09 Diena
16°C...18°C
ZA 2-4 m/s

ßńķī 30.09 Vakars
12°C...14°C
ZA 3-5 m/s

Šodien 30.septembrī
vārda dienas svin:

Menarda, Elma, Elna

Rītdien:
Zanda, Zandis, Lāsma

Apsveicam!
Saraksts »

Kam, jūsuprāt, būtu jāfinansē stārķa ligzdas balsta un pamatnes ierīkošana izpostītās ligzdas vietā Ošānu ciemā (skatīt sižetu 25.09.2020.)?
akciju sabiedrībai “Sadales tīkls”, jo pēc viņu iniciatīvas vecie balsti tika demontēti un ligzda – izpostīta;
50%
pašvaldībai, jo tā ir pašvaldības zeme;
28.6%
nav viedokļa.
10.7%
vietējiem iedzīvotājiem – ja viņi vēlas saglabāt ligzdu, viņiem arī jāfinansē;
10.7%

Nobalsojuši: 28
Saraksts »

Ziņas: 30588
Komentāri: 563082
Ziņas forumā: 966
Statistika atjaunota
26.06.2020 03:40
 
Šobrīd portālā: 45 lietotāji

http://www.jekabpils.lv
Jēkabpils Taxi
Jaunākās ziņas
 
Poļu pamatskola un Jēkabpils vakara vidusskola, iespējams, jauno mācību gadu uzsāks citās telpās
Pievienots: 08.05.2008 17:35

» Versija izdrukai

vakarskola_silte.jpg
Kādu laiku Jēkabpils pašvaldības deputāti risina jautājumu par vietu trūkumu bērnudārzos, meklējot piemērotas telpas to ierīkošanai. Patlaban uz vietu bērnudārzā Jēkabpils pilsētā gaida ap 400 bērnu. Jūlijā, augustā bērnudārzi uzņems bērnus jaunajās grupās - 2004., 2005. un 2006. gadā dzimušos.
    „Tā kā vietu skaits bērnudārzos ir ierobežots, vairāk par 200 bērniem uzņems bērnudārzi nevarēs. Jāteic, ka pirmkārt uzņems tos bērnus, kuru dzīvesvieta ir deklarēta Jēkabpils pašvaldībā,” informēja Jēkabpils pilsētas domes Konsultante izglītības un jaunatnes lietu jautājumos Ilona Skrode.
    „Pašreiz no tām telpām, kuras esam skatījušies, piemērotākās būtu Jēkabpils pamatskolas mazā korpusa telpas, kas atrodas Rīgas ielā,” stāsta Jēkabpils vakara vidusskolas direktore Aelita Bērziņa.
    Direktore gan piebilst, ka minētās telpas vakarskolas vajadzībām būtu pieejamas tikai tad, kad uzcels Jēkabpils pamatskolas jauno piebūvi. Atgādināšu, ka pašvaldība to iecerējusi veikt apmēram pēc gada vai diviem.
    „Deputāti ļoti labi apzinās pieaugušo izglītības nepieciešamību. Pieaugušie ir diezgan liela izglītojamo daļa, kas arī pēc vidējās izglītības ieguves atrod darbu un paliek strādāt šeit pat - Jēkabpilī,” pastāstīja Jēkabpils vakara vidusskolas direktore Aelita Bērziņa.
    Jēkabpils dome no neatkarīgajiem konsultantiem pēc pētījuma par pirmsskolas vecuma bērnu nodrošināšanu ar izglītības iestādēm saņēmusi vairākus ieteikumus, no kuriem tagad deputātiem būs jāizvēlas optimālākais. Domes priekšsēdētāja vietnieks Viktors Savins uzsver, ka piemērotākā vieta bērnudārzam esot tā, kur patlaban atrodas vakarskola.
    „Tas ir principā skaidrs, ka vakarskolai laikam no tās mājas, kur tā pašreiz atrodas, būs jāaiziet. Visdrīzāk tas būs ar šo mācību gadu,” teica Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Viktors Savins.
    Pēc Viktora Savina teiktā, Vakarskola turpmāk varētu atrasties kādā privāta partnera ēkā vai arī pašreizējās Poļu pamatskolas telpās, savukārt Poļu pamatskolu ar visu tās statusu izvietotu Jēkabpils 2.vidusskolā. Jāpiebilst, ka nesen no Polijas vēstniecības Latvijā saņemta vēstule, kurā sadarbības partneri izteikuši vēlmi par saviem līdzekļiem būvēt jaunu skolu Brīvības un Neretas ielas skvērā, no Jēkabpils pašvaldības vien prasot atvēlēt šo zemes gabalu izglītības iestādes vajadzībām. Galīgais lēmums gan vēl neesot pieņemts, taču deputāti to centīšoties izlemt pēc iespējas ātrāk.
    
    
    
     Aiga Kuzmina
    
    
 


Komentāru skaits: 50
Apspriežam tēmu:
*Es
 Uz pašreizējām poļu pamatskolas telpām pārcelsim pilsētas domi
08.05.2008 18:28
*Tas
 Tas patiesi nebija prāta darbs savulaik vakarskolu pārvietot uz bijušo bērnudārzu! Iedomājaties, vakarskolas lamzaki b/dārza nojumēs iekārtojuši smēķētavu ...
09.05.2008 06:48
*kas
 Žēl gan, ka CITU VIDUSSKOLU LAMZAKIEM nav tādas nojumes... :) jāskrien pīpēt aiz skolas stūra vai tuvāko māju pagalmos... :)
09.05.2008 08:43
*īpaši stulbs
 Kur atrodas Neretas un Brīvības ielas skvērs? Pirmo reizi par tādu dzirdu. Bet gan jau Viktors izdomās...
09.05.2008 08:45
*Juris headline@inbox.lv
 Bērnudārziem ir jāatrodas tur, kur bērnudārzi jau atrodas. No to teritorijas jāaizvāc viss, kas nav bērnudārzs. Kas nesaprotams?
(Labi, ka SAB Jēkabpilī nav, tas dzīvo savā Rīgas bērnudārzā - to gan būtu grūti padzīt).
Ja poļi dod naudu, tā obligāti jāizmanto.
09.05.2008 09:21
*stulbums
 Atkal kaut ko pārcelsim, lai tikai atrisinātu problēmu šodien un tūlīt, bet kas būs pēc pāris gadiem, par to neviens nedomā. Tāpat arī nedomā, ka p;ec 5-6 gadiem atkal būs vajadzīgas jaunas skolas, jo tiem, kas šobrīd iet bērnudārzā, drīz vajadzēs arī skolu. Ko tad darīsim, kādu DEPO izformēsim?
B/d vietas, protams, vajag, bet ne jau tādā veidā iegūtas.
Un vakarskolu pārcelt uz 3 reizes mazākām telpām, poļu skolu aiztransportēt uz pavisam citas mentalitātes skolu...
Nu tas nav prātīgi- ne ekonomiski, ne politiski, ne ētiski gudri.
09.05.2008 10:13
*īpaši stulbs -> stulbums
 Poļi krieviem nekad nepiedos Katiņu.
09.05.2008 11:22
*Viesis
 Tauta mīļā, bet iedomājaties, cik lieli līdzekļi ir jāiegulda tajā vakarskolas pārbūvē par b/d!?!?! Izskatās, ka naudu nav kur likt!!!!
09.05.2008 12:48
*Hmm...
 Un kur tad mēs liksim tos pāris simtus BSA/PA studentus, kuri studē šajās no vakarskolas īrētajās telpās? Ja domes deputāti domā ar šito gājienu iegūt bērndarznieku vecāku balsis vēlēšanās, tad, lai viņi padomā, cik balsis viņi zaudēs gan no vakarskolas skolnieku un viņu vecāku puses, gan no šo studentu puses!
09.05.2008 12:57
*w -> īp.st.
 Nu kā var nezināt Neretas un Brīvības ielas skvēru!!? Ja kas, vaicājiet taksistiem...
09.05.2008 13:22
*saimnieks -> Viesis
 Tauta mīļā, bet iedomājaties, cik lieli līdzekļi ir jāiegulda tajā vakarskolas pārbūvē par b/d!?!?!
.
Nemusini tautu,tāpat jau nav īpaši gudra.
Neaizmirsti,ka vakarskola ir bijušā bērnudārza telpās.
09.05.2008 14:33
*Antonija
 Poļu skola ,ja būtu poļu bērnu dārzs,bet tagad?Pēc tam,kad izieta šī skola,kur studēt tālāk?Poļu vēstniecība sadarbībā ar mūsu pašu poļiem šajā paredzētajā skolā varētu atvēlēt arī vietu poļu b/d.Sagatavo skolai latviski,krieviski,mājās tāpat,bet ,kā tad ir skolā,droši vien arī :)))))latviski,krieviski,kā nu kurš vairākumā,tā arī noitiek!Neticu,ka ir kāda ģimene,kur mājās ar bērnu runā poliski.Kam tad nu tā skola vajadzīga?tikai lai izmantotu poļu naudu?
09.05.2008 14:46
*Klāra
 Tā jau ir ,mūsu pilsētas dome ar skolām ,skolniekiem izrīkojas kā ar šaha kauliņiem.Savā laikā ,viņi jau pamatskolu ′′cēla′′,taču beigās viņi pat neuzklausīja bērnu vecākus,izsūtīja trimdā -uz otru krastu.′′Ar ko pilsētas dome domāja,kad izvāca -tualetes telpu santehniku.tak būtu viienreiz par visām reizē uzcēluši jaunu vakarskolu,bet nevis mētājuši no vienas ēkas uz otru.
09.05.2008 20:09
*viesis -> saimnieks
 Nu bet tagad tā ir pielāgota vakarskolas vajadzībām, nojaucot entās tualetes, kas ir vajadzīgas katrai grupiņai, ir ielikti jauni logi, kuru augstums neatbilst bērndārza prasībām - to jau no ārpuses var redzēt, ka salikti bloki, kas samazina logu ailes, un tagad sanāk, ka tie logi atkal ir jāpārtaisa?!??! Un ne jau tikai logi - visa santehnika, starpsienas!!! Tādā gadījumā jau pirmssākumos bērnu dārzu nevajadzēja pārtaisīt par vakarskolu, jo šajā remontā ieguldītā nauda tagad sanāk, ka būs vējā un pie tam jāiegulda papildus līdzekļi, lai visu atgrieztu sākotnējā - b/d stāvoklī!!! Pasaki, ka man vēl nav taisnība!!!!
09.05.2008 21:38
*Metenis -> Tas
 Vakarskolā strādā daudz gudru pasniedzēju un mācās daudz labu jauniešu. Saukt viņus visus par lamzakiem, kāpēc?
09.05.2008 21:48
*viesis71
 Kāpēc klusē domes darbinieki un deputāti kuru bērni ir Jēkabpils vakara vidusskolu absolvējusi (PRIEKULES dēls), tie kuri mācījās (TUŽIKOVA dēls), tie kuri mācās šobrīd (URTĀNA dēls)? Varbūt vajadzētu AIZDOMĀTIES un pakustināt SAVAS SMADZENES?
Uzskatu, ka Domes deputāti pirms vēlēšanām grib parādīt visai pilsētai kādu lielu "VAROŅDARBU" viņi izdarīja atrodot vietu stāvošiem rindā uz bērnudārzu!
Kāds teica: "Deputāti atnāk un AIZIET..."
09.05.2008 23:37
*viesis71
 Lai domnieki ar priekšsēdētaju priekšgalā uzceļ pilsētā uz katra stūra spēļu zāles par ES naudu, (kura atvēlēta JAUNA bērnu dārza celšanai) lai varētu paspēlēties!

Lai aizbrauc uz Cēsīm pieredzes apmaiņā un paskatās, kā ir JĀSAIMNIEKO nevis JĀIZSAIMNIEKO!

Tikai nesakiet, ka pie visa vainīga inflācija!

Neviens nerēķinās ne ar izglītojamiem, ne ar to vecākiem, ne arī ar pedagoģiem!
09.05.2008 23:57
*Vakarskolas patriote!!!
 Jau no sākuma, kad tika izvirzīta šī doma par vakarskolas pārelšanu, pamatdoma bija skaidra... Kaut kas kaut ko iegulda, un, lai varētu vairāk ielikt sev(vārdos nesauksim) kabatā, pārcels vai vispār nolikvidēs šo jauko vakarskoliņu! Tas ir vistīrākais absurds, kas nebūs saprotams daudziem! Bez cīņas mēs nepadosimies, to es varu apsolīt....!!! Domes pārstāvji nespēj pat aptvert, ko viņi vēlas izdarīt, jo domā tikai par to, lai viņu dibeniem būtu silti un omulīgi!!! Pēdējais laiks domāt arī par mums!!!!!!!
10.05.2008 09:26
*Optimiste!!!
 Tas, vienkārši , ir absurds! kā vispār kaut ko tādu,kā vakarskolu iedomājas mētāt no vienām telpām uz citām!?!!!
Izskanēja informācija,ka visu problēmu atrisinās skolēnus izsvaidot (brīvprātīgi obligāti) pa atlikušajām Jēkabpils vidusskolām!!
Tad kāpēc vakarskolā ir tik daudz audzēkņu? Atbildēšu,jo no citām vidusskolām visi aizbēga!! Protams,ir daudz strādājošu cilovēku,kas vēlas iegūt vidējo izglītību,bet ir liela daļa skolēnu,kas vakarskolā mācās tādēļ,ka attieksme no skolotājiem ir nesalīdzināmi labāka, kā citās vidusskolās! To var apliecināt jebkurš skolēns!
Un ticiet man, lamzaku vakarskolā nav! :)

Vakarskolai ir ļoti daudz atbalstītāju,rēķinieties,ja mūs apbižos, mēs parādā nepaliksim,jo zinam savas tiesības!!!! :)
10.05.2008 09:58
*īpaši stulbs
 ne visi optimisti ir lamzaki, ne visi lamzaki mācās vakarskolās.
10.05.2008 17:11
*Stella
 Lai tik pameiģina ķerties pie vakarskolas,mēs viņiem parādīsim.Drīzāk vdaudzas štata vietas domē derētu nolikvidēt.
10.05.2008 21:16
*Sansanich
 uhh... viesim71 labi komenti! Respect!
10.05.2008 23:39
*izmisumā
 Tik tiešā, kāda jēga? labāk bērnudārziem izveidotu jaunu piebūvi jau esošajiem bērnudārza telpām un tur ieguldītu līdzekļus, nevis vakarskolas pārbūvēšanai.
Pēc pāris gadiem bērnudārzos būs audzēķņu trūkums, jo dzimstība bij lieka 1999., un 2000 gadā. pēc 2000.gada dzimstība samazinājā, kas tad būs ? Sļēsim bērnudārzus un atkal izvietosim vakarsskolu. jo skolēniem nebūs vietas kur mācīties? Kā deputāti rūpējas par pilsētnieku labklājību mūsu pilsētā? Protams jaunieši vēlēsies vairāk pamest pilsētu un doties mācīties Rīgā vai kur citur. tas ir neiedomājami smieklīgi, mētāties. Un vai kāds padomāja par skolotājiem? kuriem tiks vissvairāk ar pārcelšanos, un visu šo jezgu? Pareiz, galvenais, ka deputāti varēs sev vairāk iegrābt naudas pirms vēlēšanām.Tas lūk viņiem ir galvenais!!! Tiešām aizskar ka tā var izrīkoties ar tautu pāris deputātu, kuriem sāp galva tikai un vienīgi par sevi, savu maciņu (lai tik vairāk nogrābt) un par savu brīnišķā atvaļinājumua plānošanu!!
12.05.2008 13:50
*Viesis
 "Nu ļoti lieliski" var redzēt,ka deputātus vietas maiņa ir ļoti ietekmējusi viņu domāšanas stilu....protams,kas var būt labāks, kā kārtējo reizi pirms vēlēšanām pierādīt,ka deputāti kā tādi vispār pastāv un spēj kaut ko arī darīt,tikai diemžēl kārtējo reiz aplam.Es pilnīgi piekrītu,ka bērnudārzs ir vajadzīgs,bet uz vakarskolas telpu rēķina,diezzin vai...vai tad tiešām tik grūti saprast,ka cilvēki vēlās iegūt izglītību,neatkarīgi cik viņam ir gadu un kāds materiālais stāvoklis,jo vakarskola ir tieši tā skola,kur to var izdarīt jebkurā laikā,jo pastāv dažādu veidu apmācības programmas,to visu papildina pretīmnākošie skolotāji.
Manuprāt,pateicoti ies tādai deputātu attieksmei un bezatbildībai cilvēki izvēlās labāk darbu ārzemēs,kur daudz maz politika ir sakārtota,nekā vietējo izglītību...un pēc tam paši sūdzās,ka jaunieši visi aizbrauc un nevēlās šeit attīstīties un celt Latvijas ekonomiku.Kā to lai dara,ja deputāti paši nodarbojās tikai ar korupciju?Noriebies jau klausīties uz katra stūra.Varbūt reiz kāds nāks pie prāta un sāks domāt par reālām lietām,nevis aizmukt no problēmām neatrisinot tās(vakarskolas pārcelšana uz citām telpām!!!!)BEIDZIET RAUST SEV KABATĀ NAUDU!!!
13.05.2008 18:17
*Viesis
 kas par stulbībām,vispirms iegulda naudu,la izremontētu telpas un ieliktu normālus logus,bet pēc tam jau vakarskolu vēlās pārcelt citur un otreizēji piemērot ēku bērnudārza vajadzībām.....kad reiz beigsies šīs nekārtības....
13.05.2008 18:22
*Samanta -> *Tas
 man jau liekas, ka citās skolās ar to LAMZAKU ir ļoti daudz...ja nezina neko,tad i nevajag runāt!!!....
14.05.2008 15:17
*777
 Poļu skolu likvidēt.....:))))
14.05.2008 22:45
*JVV -> *Tas
 lamzaki macas gimnazija un citas jekabpils skolas
JVV ir viss forsaka skola!!!
15.05.2008 11:22
*anira -> *Tas
 slusaj lamzak sdesj hotj kurlka estja ne to cto vi begaete po ugalm dristaete
15.05.2008 11:22
*mvkdf
 ruki pro4 ot ve4erki!!
ve4erka super vsjo ostalnoja gavno!!!
15.05.2008 11:31
*....
 JVV skolotājusj nesalidzināt ar citu skolu skolotājiem
15.05.2008 11:32
*izmisumā
 Vakarskolas skolotāji, ir īsti skolotāji, kuri attiecas pret skolēniem kā pret cilvēkiem... Salīdzinot ar citām skolām, kur skolotāji skolēnus neuzskata par cilvēkiem. nezinu kur labākus skolotājus var atrast kā vakarskolā.Tik tiešām cepuri nost visām vakarskolas skolotājiem un vakarskolas personālam, tik atsaucīgi un sirsnīgi cilvēciņi, vienkārši trūkst vārdu. Lielu lielais PALDIES vakarskolas skolotājiem :*
16.05.2008 10:51
*Viesis
 Tas ir stulbi.... un vispar viss ir stulbi...
Ja..jaaa deputati visu izdomas!!!!!!
13.01.2009 01:47
*Fake Oakley Sunglasses For Sale -> ETTBJ
 beautify a person′s athleticism which has eye-catching sports activities activities sunglasses
Fake Oakley Sunglasses For SaleWWW Links
11.08.2014 17:13
*Coach Factory Outlet Online -> SBVVE
 <a href="WWW Links nt.com/gallery/outlet.asp?key= coach-purse-outlet-2">Coach Purse Outlet</a> 6ZBo32s b3Y27, <a href="WWW Links ay.com/rate/?key=coach-factory -outlet-sale-online-14">Coach Factory Outlet Sale Online</a> jFiLyqH e07e7, <a href="WWW Links org/lead/sale.asp?key=coach-ou tlet-wallets-on-sale-39">Coach Outlet Wallets On Sale</a> n5mvSa3 ZfILF, <a href="WWW Links nt.com/gallery/outlet.asp?key= coach-wristlets-outlet-80">Coa ch Wristlets Outlet</a> Gyu8U2F u91hj, <a href="WWW Links nt.com/gallery/outlet.asp?key= coach-cabazon-outlet-52">Coach Cabazon Outlet</a> 8PNH4kc fFQW3,
Coach Factory Outlet OnlineWWW Links
12.11.2014 03:35
*Buy Fake Hermes Handbags -> HAKCH
 <a href="WWW Links /images/cheap-hermes-bag/herme s-replica-handbags-wholesale-1 551.asp">Hermes Replica Handbags Wholesale</a>
[urlWWW Links w.utvdab.com/images/hermes-han dbags-outlet/how-to-find-desig ner-fake-hermes-handbag-that-s uits-you.asp]Buy Fake Hermes Handbags[/url]
12.11.2014 14:21
*coach outlet -> HHYHK
 WWW LinksWWW LinksWWW LinksWWW LinksWWW LinksWWW LinksWWW LinksWWW Links
coach outletWWW Links
13.11.2014 06:34
*Such a good point -> CWCCB
 <a href="WWW Links Files/HTMLEditorFiles/file/her mes-handbags-outlet/birkin-her mes-constance-two-workers-fell -into-the-pi.asp">Hermes Constance Price 2013</a>
Such a good pointWWW Links
13.11.2014 23:35
*Hermes Shop Online India -> QNZVO
 <a href="WWW Links mages/hermes-bags-outlet/achie ve-glamor-with-fake-fake-birki n-bag-buy-handbags.asp">Fake Birkin Bag Buy</a>
Hermes Shop Online IndiaWWW Links
13.11.2014 23:35
*caoch bags outlet -> OACET
 WWW LinksWWW LinksWWW LinksWWW LinksWWW LinksWWW LinksWWW LinksWWW Links
caoch bags outletWWW Links
14.11.2014 01:04
*Hermes Bag Outlet Usa -> JUDDX
 Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Poļu pamatskola un Jēkabpils vakara vidusskola, iespējams, jauno mācību gadu uzsāks citās telpās Fake Replica Hermes Bags <a href="WWW Links es/Image/hermes-birkin/replica -hermes-bags-cheap-hermes-kell y-bag-replica-184.asp">http:// studiod2.fr/images/Image/herme s-birkin/replica-hermes-bags-c heap-hermes-kelly-bag-replica- 184.asp</a>
Hermes Bag Outlet UsaWWW Links
16.11.2014 19:14
*Previous -> HYLYA
 Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Poļu pamatskola un Jēkabpils vakara vidusskola, iespējams, jauno mācību gadu uzsāks citās telpās <a href="WWW Links g.com/images/hermes-purse/repl ica-hermes-bags-for-sale-9901. asp">Replica Hermes Bags For Sale</a>
PreviousWWW Links
16.11.2014 19:14
*Celine Boston Bag Sale -> DSVTW
 cheap celine luggage tote <a href="WWW Links /img/icons/celine-nano-mini/ce line-bag-buy-marisol-expert-au thor-profile-articles.asp">Bes t Site</a>
Celine Boston Bag SaleWWW Links
09.12.2014 13:40
*Celine Bag Discount -> EZTLB
 celine handbags on sale <a href="WWW Links es/celine-nano-small/celine-ba gs-buy-online-lage-tote-wholly -bloom-smells.asp">Link Website</a>
Celine Bag DiscountWWW Links
09.12.2014 13:41
*Are E-Cigs Safe 2013 -> QMGOH
 Electric cigarette roller machine
Are E-Cigs Safe 2013WWW Links
09.12.2014 18:00
*Click this link here now -> GTSBR
 <a href="WWW Links com.au/images/hangsen-e-liquid s/86ba59eb29ec45428c6335aedf88 2a1d.asp">Best E Cigarette Unbiased Result</a>
Click this link here nowWWW Links
10.12.2014 01:41
*Portable Vaporizer Amazon -> VPVOK
 E Vapor Cigarettes Dallas Texas
Portable Vaporizer AmazonWWW Links
10.12.2014 01:41
*Celine Phantom Replica -> VPSDD
 fake celine bags ebay <a href="WWW Links rFiles/img/celine-handbags/min i-celine-bag-for-sale-celine-f ake-handbags-4608.asp">Relevan t Internet Site</a>
Celine Phantom ReplicaWWW Links
11.12.2014 22:39
*Buy Celine Micro Luggage Tote -> DRBEM
 Michael kors handbags outlet cheap
Buy Celine Micro Luggage ToteWWW Links
11.12.2014 22:41
*E Cigarette Wholesale Price -> TKVTJ
 V2 E Cig Coupon Codes <a href="WWW Links images/dekang-e-liquid-reviews /511f7aa571514820be4b6dc79fd50 c53.asp">WWW Links l/images/dekang-e-liquid-revie ws/511f7aa571514820be4b6dc79fd 50c53.asp</a>
E Cigarette Wholesale PriceWWW Links
12.12.2014 19:45
Piedalīties diskusijā:
Vārds:
Adresāts:
Visual CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu: *

  Copyright © jekabpilslaiks.lv 2005-2020.g.
Mājas lapu izstrāde. 2005.g. (support@jekabpilslaiks.lv)


Portālā jekabpilslaiks.lv publicētie materiāli ir aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas Autortiesību likumu. Jebkura jekabpilslaiks.lv publicēto materiālu kopēšana, modificēšana, uzglabāšana, arhivēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana bez SIA “Vidusdaugavas televīzija” rakstiskas atļaujas ir kategoriski aizliegta.
Ja netiek ievēroti augstāk minētie noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

Komentārus, ierosinājumus un jautājumus sūtiet uz adresi redakcija@jekabpilslaiks.lv

Publicētie materiāli ne vienmēr saskan ar redakcijas viedokli. Par rakstos publicēto materiālu saturu atbild raksta autors. Redakcija neatbild par lietotāju komentāriem, forumā ievietotajiem ziņojumiem. Par reklāmas materiālu un sludinājumu saturu atbild to iesniedzējs.
Atslēgvārdi: Jēkabpils, Jēkabpils ziņas, Jēkabpils rajons, jaunumi, forums, sludinājumi, foto galerija, reklāma.
Lapas apstrādes laiks: 0.03374 sek.

Cienījamais lietotājs, Jekabpilslaiks.lv izmanto sīkfailus lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot portālu, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu Privātuma politikai, kā ari sīkdatņu izmantošanai. Es saprotu