Ziņas Video Forums Kontakti Reklāma RSS Twitter
 Lietotājs Parole Laipni lūdzam Viesis! Reģistrēties »  
+ Ziņas
          Svētki
          Sadzīve
          Izglītība, Kultūra
          Ekonomika
          Pašvaldības ziņas
          Policijas ziņas
          Sports
          Visi
+ Ziņu arhīvs
+ Video
+ Foto galerija
+ Forums
+ Iepazīšanās

Īįėą÷ķī 15.08 Diena
27°C...29°C
A 3-5 m/s

Ļąńģóšķī 15.08 Vakars
21°C...23°C
A 1-3 m/s

Šodien 15.augustā
vārda dienas svin:

Zenta, Dzelde, Zelda

Rītdien:
Astra, Astrīda

Apsveicam!
Saraksts »

Kā gatavojaties nākamajai apkures sezonai?
Īpaši tam negatavojos, bet ir bažas par to, kā varēšu norēķināties par apkuri.
77.1%
Cenšos iekrāt līdzekļus, lai varētu samaksāt apkures rēķinus;
8.3%
Esmu jau sagatavojies/-usies, tāpēc par apkures sezonu uztraukuma nav;
8.3%
Meklēju finansējumu kurināmā iegādei;
6.3%
Veicu / plānoju veikt pārbūves darbus, pārejot uz lētāko kurināmā veidu savam mājoklim;
0%

Nobalsojuši: 48
Saraksts »

Ziņas: 34381
Komentāri: 633314
Ziņas forumā: 969
Statistika atjaunota
10.08.2022 15:28
 
Šobrīd portālā: 60 lietotāji

http://www.jekabpils.lv
Jaunākās ziņas
 
Pilsētas svētkos iedzīvotāji aicināti iepazīt Jēkabpils dievnamu altārgleznas un ikonas
Pievienots: 30.06.2022 16:19

» Versija izdrukai

rsz_ziedoromaskatolubaznicasergelem9.jpg
Jēkabpils pilsētas svētkos – 8.jūlijā – iedzīvotāji aicināti doties izzinošā pastaigā un ielūkoties pilsētas dievnamos. Savus stāstus atklās dievnamu altārgleznas un ikonas. Par baznīcu vēsturi interesentiem stāstīs vēstures pētnieki un draudžu locekļi. Pastaigas sākums būs plkst.17:00 pie Jēkabpils Svētās Jaunavas Marijas dzimšanas Romas katoļu baznīcas, kur dalībniekus sagaidīs dievnama vēstures pētnieks Jānis Apīnis. Tālāk ceļš vedīs uz Jēkabpils Svētā Miķeļa Evaņģēliski luterisko baznīcu, kur stāstu turpinās arhitekte un draudzes locekle Dace Lukševica. Jēkabpils vecticībnieku baznīcas durvis interesentiem vērs Jēkabpils Pomoras draudzes mācītājs Vladimirs Ivanovs, bet pastaiga tiks noslēgta Svētā Gara pareizticīgo klostera dievnamā ar māsas Tatjanas stāstījumu par ikonostasu un Dievmātes Marijas brīnumdarošās Jakobštates ikonu.

Pasākuma ilgums – līdz četrām stundām. Dalībnieku skaits ir ierobežots, tādēļ nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, zvanot uz tālruņa numuru: 29 556 045.

Pastaigu organizē Jēkabpils novada Tūrisma informācijas centrs, Jēkabpils pilsētas bibliotēka un biedrība “Jēkabpils mantojums” sadarbībā ar dievnamu draudzēm.

 


Komentāru skaits: 62
Apspriežam tēmu:
*astro
 Ikonas un altārgleznas,
Dievnamos ir ļoti greznas,
Jāiet viņas apskatīt,
Vēsturi tām iepazīt.
30.06.2022 16:31
*Distihs
 Ja Skolnieciņš tur iekšā tiks,
Viņš Svēto priekšā dancos pliks.
30.06.2022 17:18
*Jefiņš
 To vajadzēja atstāt svētku otrai dienai.
30.06.2022 17:39
*Skolnieciņš
 Ticības brīvība ir svēta. Katrs cilvēks pats drīkst izvēlēties kuram Dievam vai kurai Dievietei ticēt, bet kam neticēt. Politeisms (daudzdievība) ir īstena ticības brīvība. Politeisko reliģiju ir ļoti daudz. Piemēram, skandināvu pagāniskās ticības kā odinisms vai asatra. Vai arī slāvu rodnovjerije. Arī latviskā dievturība ir laba, ja vien no tās izdzen visus kristīgos sārņus.
Kopsim savas tautas saknes. Praktizēsim sentēvu paganisko ticību kopā, ticēsim Sentēvu Dieviem - Latvju Dieviem. Godāsim Dievu Pērkonu (Pērkonu-Debesu Tēvu). Godāsim likteņa Dievieti Laimu. Godāsim nāves un dzīvības Dievieti Māru (Māru-Veļu Māti, Māru-Zemes māti). Godāsim senos Dievus un senās Dievietes. Mēs esam Dievu bērni. Dievi mūs mīl!!!
30.06.2022 17:58
*Neķītrais masāžists
 Dzērājus, zagļus, izvirtuļus un Skolnieciņu ir jāaplaista ar svēto ūdeni un jātriec no pastaigas ar krustu pa muguru līdz pat Mego. :D
30.06.2022 18:36
*Skolnieciņš -> *Distihs
 Kas ir Tavi nekro-svētie? Tie ir Bībeles viltus Dieva kalpi, tie ir ebreju cilts Dieva Jahves (Dieva Jehovas) kalpi. Kristiešu Dievs jeb Bībeles viltus Dievs ir vecs Velns.
Tas izskaidro kristīgās baznīcas nekrofīliskās tieksmes. Pēc būtības kaulu glabāšana baznīcās, miroņu pielūgšana (nekro-svēto pielūgšana) un visādi ap to saistītie rituāli ir nekromantija, tā ir melnā maģija.
Interesanti ir pieminēt, ka Vatikāns liedz zinātniekiem pētīt savas nekrotiskās relikvijas. Ap šiem svētajiem ir blīvs misticisma un šarlatānisma plīvurs, ka taisni vemt gribās. Taču tas neattur kristīgo baznīcu no konsekventas melošanas. Baznīcēni ir vel tie kreacionisti!
30.06.2022 18:55
Karlo
 Cik talantīgs ir bijis gleznotājs tik smuks izskatīsies tēls svētbildē.
30.06.2022 19:04
*Iepūtman -> *Skolnieciņš
 Skolnieciņam, kā jau kārtīgam nacistam, visur rēgojas cionisti ... šoreiz tie ir krea-cionisti.
30.06.2022 19:53
*Skolnieciņš -> *Iepūtman
 Tu pareizi pateici! Mūsu pašmāju kreacionisms ir cionistu izgudrots. Mūsu pašmāju kreacionisti sludina senebreju mitoloģiju un ebreju monoteismu, viņi noliedz citus Dievus un citas Dievietes. Šie kristīgajās sektās skolotie teologi noliedz reinkarnāciju. Viņi arī noliedz multivisumu (paralēlās pasaules) un dvēseles daudzšķautņainību.
Dievu un Dieviešu ir daudz. Nāves un dzīvības cikls ir bezgalīgs. Dvēseles pārdzimst. Tu piedzimsti šajā pasaulē un pēc laika nomirsti. Pēc nāves dvēsele kādu laiku bauda viņsauli (pēcnāvi). Kāda Tev būs pēcnāve ir atkarīgs no tā, kam Tu ticēji šajā dzīvē. Kādiem Dieviem Tu ticēji vai neticēji. Un arī no Tavas personības - Tava dzīvesveida, rakstura un dzīvē izdarītajām izvēlēm. Taču atpūta viņsaulē nav mūžīga. Pēc kāda laika seko nākamā reinkarnācija. Tava dvēsele var reinkarnēt šajā pasaulē vai arī kādā citā paralēlajā pasaulē. Un paralēlās pasaules var būtiski atšķirties no šīs pasaules. Tur var būt maģija, kas šajā pasaulē nav. Tur var arī dzīvot citas rases.
30.06.2022 20:17
*Skolnieciņš -> *Iepūtman
 https://tezaurs.lv/kreacionism ms
kreacionisms
1.Koncepcija, ka dzīvās dabas daudzveidība ir radīšanas akta rezultāts.
2.joma: reliģija Mācība, ka katram cilvēkam ieņemšanas vai piedzimšanas brīdī tiek radīta jauna dvēsele.
30.06.2022 20:20
*Skolnieciņš -> *Iepūtman
 tezaurs.lv/kreacionisms
Kreacionisms ir cieši saistīts ar cionismu un lielebreju šovinismu, jo tieši ebreji izdomāja savu moneteismu, kuru vēlāk uzspieda visai pārējai pasaulei. Ne velti ebreji paši sevi dēvē par ebreju cilts Dieva Jahves (Dieva Jehovas) izredzēto tautu. Samaisīdami ar mīzeļiem un izkārnījumiem visus parējos Dievus un Dievietes, ebreji ir padarījuši sevi par izredzēto tautu. Un muļķa goji (neebreji) noticēja ebreju izdomātajam pasaules modelim.
30.06.2022 20:26
*Skolnieciņš -> *Iepūtman
 tezaurs.lv/kreacionisms
Kreacionisms ir cieši saistīts ar cionismu un lielebreju šovinismu, jo tieši ebreji izdomāja savu monoteismu, kuru vēlāk uzspieda visai pārējai pasaulei. Ne velti ebreji paši sevi dēvē par ebreju cilts Dieva Jahves (Dieva Jehovas) izredzēto tautu. Samaisīdami ar mīzeļiem un izkārnījumiem visus parējos Dievus un Dievietes, ebreji ir padarījuši sevi par izredzēto tautu. Un muļķa goji (neebreji) noticēja ebreju izdomātajam pasaules modelim.
30.06.2022 20:27
*Skolnieciņš
 Kristietība ir jūdaisma sekta, kas radās apmēram 1 500 gadu pēc jūdaisma. Islāms ir kristietības sekta (jūdaisma sektas atzars), kas darās apmēram 600 gadus pēc kristietības. Visās šajās reliģijās tiek pielūgts un godāts ebreju cilts Dievs Jahve (Dievs Jehova) un visa pārējā senebreju mitoloģija. Jūdaisma pirmie trīs baušļi, kurus aprakstīja rabīns Mozus, darbojās visās ābramiskajās reliģijās. Tādējādi tiek nodrošināta senebreju mitoloģijas un ebreju monoteisma popularitāte.
30.06.2022 20:33
*Skolnieciņš -> *Skolnieciņš
 sarah4hope.org/the-goddess-fil les
[THE GODDESS FILES | SARAH4Hope]
30.06.2022 20:48
*Viesis
 Skolnieciņš domā, ka maldi, tiražēti piecas reizes , top par patiesību.
30.06.2022 22:44
*Skolnieciņš -> *Viesis 30.06.2022 22:44
 Politeisms ir senāks par ebreju monoteismu! Senajiem Dieviem un senajām Dievietēm cilvēki ticēja vel pirms rabīna Mozus vai rabīna Jēzus Kristus piedzimšanas (ja vien šie rabīni vispār eksistēja, var gadīties, ka viņi ir senebreju mitoloģijas personāži). Visas ābramiskās reliģijas – jūdaisms, kristietība/sātanisms, islāms – savos pirmsākumos ir plēsonīgas, despotiskas, nežēlīgas un totalitāras. Ebreju cilts Dievs Jahve (Dievs Jehova), kas musulmaņiem ir pazīstams kā Allāhs, ir vecais Velns. Visas ābramiskās reliģijas savā būtībā ir sātanisms. Tālā senatnē senie ebreji ar fanātisku degsmi, sektantu manierē veica septiņu tautu genocīdu un aparteīdu tagadējās Palestīnas un Izraēlas teritorijā. Ebreju cilts Dievam Jahvem (Dievam Jehovam) jau kopš sākta laika garšoja cilvēku asinis. Un ebreji kā viņa izredzētā tauta apmierināja ebreju cilts Dieva Jahves (Dieva Jehovas) slimās vajadzības.
01.07.2022 06:30
*Skolnieciņš -> *Skolnieciņš
 Mozus otrā grāmata (saukta EXODUS) 3. nodaļa 8. rindkopa: «Es esmu nolaidies, lai viņus izglābtu no ēģiptiešu rokām un tos izvestu no šīs zemes uz labu un plašu zemi, kur piens un medus tek, kānaāniešu, hetiešu, amoriešu, ferisiešu, chīviešu un jebusiešu zemi.».
Mozus piektā grāmata (saukta DEUTERONOMIUM) 21. nodaļas 16., 17. un 18. rindkopa: «Turpretī no šo kaimiņu tautu pilsētām, ko tas Kungs, tavs Dievs, tev dos tavās rokās, tev neko nebūs atstāt dzīvu, kam vien ir dzīva dvaša. Bet iznīcības lāsta piepildījumā tev ir jāiznīcina hetieši un amorieši, kānaānieši un ferisieši, hīvieši un jebusieši, kā tas Kungs. Tavs Dievs, tev ir pavēlējis. Lai tie jūs neiemācītu atdarināt visas tās negantības, kas tiem piemīt, un ko tie dara, kalpodami saviem dieviem, ka jūs neapgrēkotos pret to Kungu, savu Dievu.».
01.07.2022 06:44
*Viesis -> *Skolnieciņš
 Skolnieciņ, papūlies taču iedarbināt savu Sātana aptumšoto prātu un pamanīt, kāds bija šo tautu izdzīšanas IEMESLS!
Dievs nelika iznīcināt tautas sava prieka pēc, bet gad dēļ to baismīgajiem grēkiem - aitu un suņu drātēšanu, homoseksuālismu, bērnu upurēšanu elkiem un visādu kabatas formāta dievu pielūgšanu, tādu pašu, kādus Tu aiz - rīdamies te sludini!
01.07.2022 09:32
*zinātājs -> Skolnieciņš
 Cik man zināms, tad Jahve ir Jēzus kristus antagonisms. Uz to norāda Krievijas un agrīnās PSRS vēsture. Lūdzu, izskaidro šo fenomenu!
01.07.2022 09:45
*Viesis -> *zinātājs
 Zinātājs atkal neko nesaprot, bet ir čakls uz pļāpāšanu.

Ja Kristus ir Jahves "antagonisms" , tad Tavs kreisais pauts ir antagonisms labajam pautam!
01.07.2022 10:19
*Skolnieciņš -> *Viesis 01.07.2022 09:32
 «Dievs nelika iznīcināt tautas sava prieka pēc, bet gad dēļ to baismīgajiem grēkiem - aitu un suņu drātēšanu, homoseksuālismu, bērnu upurēšanu elkiem un visādu kabatas formāta dievu pielūgšanu» Tavi vārdi ir tikai Tava Bībeles tekstu interpretācija. Bībelē Tevis minētie šausmu stāsti Otrajā Mozus grāmatā nav aprakstīti. Tātad Tu izsaki tikai pieņēmumus. Bet es vados burtiski no Bībeles minētā teksta. Manas ievietotās atsauces var pārbaudīt jebkurš cilvēks, atverot Bībeli. Atkarībā no valodas un tulkojuma, kurā Bībeli lasa, dramatiskums šiem tekstiem var nedaudz variēt.
Tu vienkārši apdirs pagānus (daudzdievjus) un viss. Kristiešiem patīk nodirst pagānus. Tādā veidā agrīnie kristieši rīkojās pret pagāniem. Sākumā kristieši savu kopienu iekšienēs apdirsa pagānus. Un bet vēlāk kristieši jau galināja pagānus dusmās un naidā. Bet iesākumā viss sākās ar nevainīgu diršanos.
01.07.2022 10:55
*Skolnieciņš -> *Viesis 01.07.2022 09:32
 Islandē vel joprojām ir dzīva ticība Skandināvu Dieviem. Asatra ir politeiska ticība, kuras pamatā ir ticība Skandināvu Dieviem, kā arī iecietība, sapratne, tolerance pret citādo un dzīve saskaņā ar sabiedrību, sevi pašu un apkārtējo dzīvo dabu. Asatras piekritēji ir daudzdievji, kas tic Skandināvu Dieviem un praktizē senos, skandināvu rituālus (godina Dievus un Dievietes, kā arī nodarbojas ar rūnu maģiju). Par šo lielisko ticību ir rakstīts Islandes žurnālā ”Iceland Magazine”: ”11 things to know about the present day practice of Ásatrú, the ancient religion of the Vikings”.
01.07.2022 11:13
*tikai -> 09:32
 Jūdi nekad netika izdzīti no Ēģiptes, viņi paši b ē g a.
01.07.2022 12:07
*09:32 -> *tikai
 Kurā vietā šeit ir pieminēti jūdi?
Mans ieteikums - vispirms lasi, tad domā un tad - runā. Tu dari visu otrādāk.

PS. Starp citu, pienāca brīdis , kad paši jūdi arī tika "izdzīti". Un atkal jautājums - KĀPĒC?
01.07.2022 12:24
*tikai -> 12:24
 Bet es nemaz neapgalvoju, ka Tu to esi rakstījis, gribēju piedāvāt parunāties par citu tēmu, taču Tu to uztvēri kā aizvainojumu. Nekas tad nesanāks. Tā tas te notiek komentāros, visi apvainojas kā kaprīzas jaunkundzītes.
01.07.2022 12:56
*09:32 -> *tikai
 Kurā vietā Tu saskati manu "apvainošanos"?
Tev ir tendence savas izhalucinētos vārdus ielikt cita mutē un tad sākt šo apkarot.

Bet, ja vēlies runāt par "citu tematu" , kas saistīts ar jūdu bēgšanu... lūdzu, varam apspriest. Kas tas būtu par tematu?
01.07.2022 17:16
*Skolnieciņš
 Mūsu senči bija pagāni. Pagāni, kas drosmīgi cīnījās pret asinskārajiem krustnešiem un liekulīgajiem kristīgajiem misionāriem! Es lepojos, ka es esmu pagāns.
01.07.2022 21:17
*Drakula
 Bet mani senči bija cilvēkēdāji un es uzskatu, ka cilvēkēdāju sabiedrība bija tas, no kam nevajadzēja "progresēt " !
01.07.2022 21:33
*Skolnieciņš -> *Drakula
 Paldies par godīgu atbildi! Tagad es zinu, kas Tu esi. Lūk, no kurienes kristieši muld par Jēzus asinīm! Kristietība ir kanibālisma kults!!!
02.07.2022 06:17
*Atkl.22
 11 Netaisnais lai dara vēl netaisnību, nešķīstais lai grimst vēl nešķīstībā, bet taisnais lai dara arī turpmāk taisnību, svētais lai pastāv arī turpmāk svētumā."
12 "Redzi, Es nāku drīz un Mana alga līdz ar Mani atmaksāt ikvienam pēc viņa darbiem!
02.07.2022 11:20
*Ja nopietni
 ... tad "altārgleznas" un "ikonas" ir pats maz-nozīmīgākais, kas Dieva namā var atrasties.
02.07.2022 12:43
*Skolnieciņš -> *Atkl.22
 Tā, kristīgo sektant! Tu esi par vai pret septiņu tautu genocīdu un aparteīdu? Ja nu tomēr Tu esi pret septiņu tautu genocīdu un aparteīdu, tad kāpēc Tu pielūdz Bībeles viltus Dievu?
Ko Tu domā par prūšu izmiršanu? Kad, Tavuprāt, tiesās kristīgos kuces dēlus par prūšu tautas iznīcināšanu???
02.07.2022 13:32
*Skolnieciņš -> *Ja nopietni
 Tieši tā. Bet lai realizētu dzīvē Satversmes pantu, kas garantē ticības brīvību, Tev ir jāuzceļ Skandināvu Dievu templis!
02.07.2022 13:35
*Atkl.22 -> *Skolnieciņš
 Es esmu PAR Dieva gribas izpausmi, kas ir iznīcinājis Savus ienaidniekus līdz šim un iznīcinās tos arī turpmāk.
Mans uzdevums nav izvērtēt Dieva gribu salīdzinot to ar cilvēku sadomātiem postulātiem.
Man nekas nav jādomā par prūšu izmiršanu, jo man nav pārliecības, vai melu pārpildītā vēstures zinātne maz var sniegt pārliecinošas liecības par tādu prūšu eksistenci jel kad.
Bet, ja prūši eksistēja un pēc tam vairs neeksistē, tā ir Dieva griba un pret to neviens neko nevar iebilst. Arī Tu to nevari, lai cik te arī nesprēgātu un nezaimotu - Tev nāksies vien pakļauties un Tavi "skandināvu dievi" Tev nepalīdzēs vairāk, kā tie patreiz nepalīdz skandināviem.
Interesantākais priekš mums nav prūšu liktenis, bet to tautu liktenis, kuras atkrīt no Tā Kunga PAŠREIZ. Un tās atkrīt tik pamatīgi, ka to neredzēt var tikai aklais.
02.07.2022 13:52
*Ps.66
 2 Gavilējiet Dievam jūs, visas zemes! Dziediet Viņa Vārda godībai, veltījiet Viņam jo diženu cildinājumu!
3 Sakait Dievam: "Cik bijājami lieli ir Tavi darbi! Tavas varenības dēļ Tavā priekšā noliecas pat Tavi ienaidnieki!
4 Visa pasaule lai zemojas Tavā priekšā un dzied Tev, slavē Tavu Vārdu!" (Sela.)
5 Nāciet un raugiet Dieva darbus, kas ir tik liels Savā varā, valdīdams pār cilvēku bērniem!
6 Viņš pārvērta jūru par sausumu, sausām kājām varēja iet pāri upei; tādēļ mēs lai priecājamies par Viņu!
7 Viņš ir tas, kas valda mūžīgi Savā spēkā, Viņa acis nemitīgi vēro tautas; nepaklausīgie necelsies nemūžam. (Sela.)
8 Slavējiet, jūs tautas, mūsu Dievu! Un lieciet skaļi atskanēt Viņa slavai,
9 kas mūsu dvēselei devis dzīvību un mūsu kājām nav ļāvis slīdēt,
10 jo Tu mūs esi pārbaudījis, ak, Dievs, un esi mūs dzidrinādams kausējis, kā kausē sudrabu.
11 Tu esi ļāvis mums sapīties tīklā, licis smagas nastas uz mūsu kamiešiem;
12 Tu esi licis cilvēkiem celties pāri mūsu galvām, mums bija jāiet ugunī un ūdenī, un tomēr Tu beidzot mūs esi izvedis svabadībā.
02.07.2022 13:55
*Skolnieciņš -> *Atkl.22
 Re, Tu atklāji savu reliģiozā maniaka dabu! Kristiešu Dievs ir vecais Velns. Un Tu kā vecā Velna adepts lepojies ar vecā Velnā slepkavniecisko dabu. Savu cionismu un lielebreju šovinismu paturi pie sevis.
Dievu ir daudz. Dieviešu ir daudz. Bet kristiešu Dievs ir vecais Velns.
02.07.2022 15:52
*Skolnieciņš -> *Atkl.22
 ′′Man nekas nav jādomā par prūšu izmiršanu, jo man nav pārliecības, vai melu pārpildītā vēstures zinātne maz var sniegt pārliecinošas liecības par tādu prūšu eksistenci jel kad.′′ Tātad Tu apstrīdi prūšu tautas kā baltu tautas eksistenci. Bet es apstrīdu Bībeli, jo, manuprāt, Bībelē ir antīks fašisms - cionisms un lielebreju šovinisms.
′′Bet, ja prūši eksistēja un pēc tam vairs neeksistē, tā ir Dieva griba un pret to neviens neko nevar iebilst.′′ Tipiska kristīgā sektanta loģika.
′′Tev nepalīdzēs vairāk, kā tie patreiz nepalīdz skandināviem.′′ Es domāju, ja Skandināvu Dievu vārdā ābramisko reliģiju pārstāvji piedzīvotu tādu pašu vajāšanu kādu senatnē piedzīvoja pagāni, tad ābramiskās reliģijas mūsdienās neeksistētu. Vienkārši pagāni ir labsirdīgāki par kristiešiem. Krusta kari, inkvizīcijas - ir kristīgo sektu rokraksts.
02.07.2022 16:01
*Atkl.22
 Pļāpādams par "ābramisko reliģiju eksistenci", Tu palaid garām faktu, ka skandināvi drīz neeksistēs. Un Tu tā arī nesapratīsi, kā pēc.
02.07.2022 16:34
*Skolnieciņš -> *Atkl.22
 Uh, kāds makens cilvēknīdējs! Fašists...
02.07.2022 16:51
*Atkl.22 -> *Skolnieciņš
 Skolnieciņam nav argumentu, tikai klišejas. Bet klišejas esmu jau atklausījies no boļševiku poļitrukiem... .
Sāc darbināt smadzenes, Skolnieciņ! Sāc izvērtēt notikumus, vilkt paralēles, meklēt patiesību!

Iesākumā neliels vingrinājums - cik ilgs laiks paies, līdz Vācijā vairs nebūs neviena vācieša pēc tam, kad vācu tautas vienprātīgi atbalstītie nacisti nogalināja 6 miljonus Dieva Tautas pārstāvju?
02.07.2022 18:14
*Skolnieciņš -> *Atkl.22 02.07.2022 18:14
 Es neesmu boļševiks! Es esmu pagāns!
Kas ir Dieva tauta? Kaut kāda sekta? Nu, Tu dirs kā īsts lielebreju šovinists un cionists. Mērglis Tu esi. Tu uzskati, ka tikai ebreju tauta ir spējīga ciest, bet pārējās tautas tikai ķēmojas. Citu tautu ciešanas Tevī izraisa smīnu un ņirgu.
Senie ebreji bija varen fašistiska tautiņa. Tā ar sektantisku degsmi izkāva veselas septiņas tautas, lai tikai ievāktos jaunā teritorijā. Citas reliģijas senie ebreji necienīja, viņi bija paštaisni, neiecietīgi un stūrgalvīgi. Ebrejiem bija savi ķēmiņi un vergi no neebreju vidus (goju vidus). Citas tautas viņi nodirsa, diršanās bija bezkaunīga un zemiska. Vēlāk tas kalpoja par ieganstu, lai ebreji varētu rīkot savus terora aktus. Septiņas tautas šie sektanti taču izkāva. Ja pagāni būtu bijuši tik ļauni kā paši senie ebreji Bībelē muld, tad tās Bībeles vispār nebūtu, jo līdz tam laikam nebūtu arī pašu ebreju.
02.07.2022 19:08
*Skolnieciņš -> *Atkl.22
 Labi. Nacisti nogalināja 6 000 000 nevainīgu ebreju. Lai arī tomēr šis skaitlis var būt nedaudz nepareizs, piemēram, par kādiem 100 000 līdz 500 000 atšķirties no reālā skaitļa, jo šos datus analizēja ebreju tautības vēsturnieki. Visi nacistu noziegumi ir sīki un smalki iztirzāti līdz pat nelabumam. Taču man šķiet, ka nacistiem virsū ir uzgāzta daļa komunistu noziegumu. Nacistu tiesāšana nebija objektīva, jo nacistus tiesāja, ne tikai demokrātiskā pasaule, bet arī komunisti. Komunisti nacistu notiesāšanā bija ļoti ieinteresēti, jo varēja slēpt daļu savu noziegumu un uzgāzt tos nacistiem.
Komunisti tā arī netika tiesāti. Komunisti izspruka no atbildības. Vēlāk komunisti izpaudās Āfrikā, Vjetnamā, Korejā, Kambodžā un citur. Ironiski, ka Padomju Krievijā starp augsta ranga komunistiem bija netipiski daudz ebreju vai ebreju tautības jaukteņu. Piemēram, čigānu (romu tautas) komunistu elitē nebija. Ja bija, tas bija izņēmums no normas. Ironiski, ka komunistu darbības laikā pagānu darbība bija kategoriski aizliegta, bet sinagogas un baznīcas darbojās. Dažviet Padomju Krievijā bija pat pa kādai mošejai.
02.07.2022 19:35
*Skolnieciņš -> *Atkl.22
 Cik geju tika nogalināts holokaustā? Cik lesbiešu tika nogalināts holokaustā? Cik transpersonu tika nogalināts holokaustā? Cik biseksuālu cilvēku tika nogalināts holokaustā?
Cik čigānu (romu tautas) tika nogalināts holokaustā?
Cik invalīdu un disidentu (arī no vāciešu vidus) tika nogalināts holokaustā?
Tu tikai zini tos datu, ko grib zināt cionistu un lielebreju šovinisti.
02.07.2022 19:40
*Atkl.22 -> *Skolnieciņš
 Tas, ka tika nogalināti nenormālie indivīdi indivīdi ir atsevišķs stāsts. Starp citu, psihiski slimo procents vācu sabiedrībā atjaunojās jau trīs gadu laikā pēc nacistu sagrāves... vai tas Tev, ar augstu garīgumu apdvestajam, kaut ko neliecina?

Ja nopietni - nacisti TIKAI žīdus nogalināja pēc nacionālās pazīmes. Jo nacisti bija sātanisti, tāpat , kā dievturi un Sātans cīnās pret Dieva tautu , kā mācēdams.
Bet viņš zaudēs.
02.07.2022 20:39
*Atkl.22 -> *Skolnieciņš
 Tava demagoģijas jauda ir apbrīnojama... .
Es ne ar vienu vārdu neesmu pieminējis, ka nacisti nogalināja NEVAINĪGUS ebrejus.
Jo ir pasaulē ir bijis tikai viens Nevainīgs cilvēks - Jēzus no Nācaretes.

Pasaulē bija, ir un būs miljardiem cilvēku, bet NEVAINĪGS ir tikai Jēzus.

Es nevaru paģērēt, lai Tu šo saprastu, jo Tev pagaidām ir tumšas pat daudz vienkāršākas lietas, bet pieminu to cerībā, ka Tu atcerēsies.
02.07.2022 20:46
*Skolnieciņš -> *Atkl.22
 «Tas, ka tika nogalināti nenormālie indivīdi indivīdi ir atsevišķs stāsts.» kas ir normāls un kas ir nenormāks? Kristīgo sektant, atbildi! Bībeles viltus Dieva Jahves (Dieva Jehovas) kalp, atbildi! Tātad Tu atzīsti, ka senie ebreji aktīvi propagandēja un sludināja naidu pret citām sabiedrības grupām. Uh, tad Tu atzīsti, ka senie ebreji bija kūdītāji un naida kurinātāji. Mūsdienās to var saukt par ebreju fašismu – cionismu un lielebreju šovinismu. Tu savu naidu pret citām sabiedrības grupām pamato ar Bībeli. Gluži kā kristīgais sektants Ainārs Šlesers.
03.07.2022 07:20
*Skolnieciņš -> *Atkl.22
 «Es ne ar vienu vārdu neesmu pieminējis, ka nacisti nogalināja NEVAINĪGUS ebrejus. Jo ir pasaulē ir bijis tikai viens Nevainīgs cilvēks - Jēzus no Nācaretes.» ko Tu dirs! Izbeidz dirsties! Rabīns Jēzus Kristus šai pasaulei nav vajadzīgs, jo viņa sludinātā garīgā inde Eiropā ieviesa viduslaikus.
03.07.2022 07:24
*Atkl.22 -> *Skolnieciņš
 "Senie ebreji" tikai izpildīja Dieva pavēli, viņi neko "nekurināja".
03.07.2022 12:00
*Skolnieciņš -> *Atkl.22
 Nemurgo! Tik pat labi senie grieķi varēja Olimpa kalna Dievu vārdā uztaisīt ebreju tautas genocīdus vel tajos laikos, kad cionisma un lielebreju šovinisma sērga vel neskāra Āfrikas, Austrālijas, Dienvidamerikas un Ziemeļamerikas tautas. Bet pagāni bija labestīgi un jauki cilvēki, kam pat prātā nenāca domas par citu tautu genocīdu sektantisku iemeslu dēļ.
Tu esi apmāts ar senebreju mitoloģiju un ebreju monoteismu. Senie ebreji nebija tik jauki, kā viņi paši sevi pozicionē.
03.07.2022 12:18
*Atkl.22
 Ir apbrīnojami redzēt, cik daudz pārgalvīgu vārdu var pateikt viens indivīds par tēmu, kurā nesaprot pilnīgi neko...!

Vienīgais mierinājums - Tu neesi vienaldzīgs, kas arī ir labi uz vispārējā fona.
03.07.2022 14:09
*Skolnieciņš -> *Atkl.22
 foto-history.livejournal.com/1 11848291.html
03.07.2022 18:58
*Kol.1.
 19 Jo visai Dieva pilnībai labpatika iemājot Viņā (Jēzū Kristū),
20 lai caur Viņu un uz Viņu salīdzinātu visu, nodibinot ar Viņa krusta asinīm visu starpā mieru - gan debesīs, gan virs zemes.
21 Arī jūs, kas kādreiz bijāt atsvešinājušies un ienaidā ar Dievu sava sirdsprāta un ļauno darbu dēļ,
22 Viņš tagad salīdzinājis, Savā cilvēciskā miesā izciezdams nāvi, lai jūs svēti, bez kļūdām un nevainojami varētu stāties Viņa priekšā,
23 ja tikai paliksit savā ticībā stipri un nesatricināti un nenovērsīsities no cerības, kas ir dota evaņģēlijā, kuru jūs esat dzirdējuši. Tas ir sludināts visai radībai apakš debesīm ...
03.07.2022 20:55
*Skolnieciņš -> *Kol.1.
 Sektant, tagad parunāsim par krusta kariem un inkvizīciju. Ja jau kristieši tik slimīgi mīl cilvēkus, tad kāpēc kristīgie sektanti krusta karos slepkavoja nekristiešus? Kāpēc kristīgie sektanti bija tik stūrgalvīgi, ka nesaprata to, ka ne visi cilvēki grib būt viņu kristīgajā sektā? Vai kristīgie sektanti jebkad ir bijuši spējīgi domāt ārpus savas kristīgās sektas robežām? Vai par ticības brīvību kristīgie sektanti vispār bija dzirdējuši?
Kāpēc žēlsirdīgie kristieši cilvēkus slepkavoja inkvizīcijas prāvās? Ko nevari atbildēt???
Bet ko gan no Vatikāna un Vatikāna vasaļiem var gribēt! Vatikāns un Vatikāna vasaļi ir kristīgie sektanti... Tava sekta ir sūds uz kociņa...
03.07.2022 21:21
*Kol.1. -> *Skolnieciņš
 Kristieši nekad nav piedalījušies krusta karos, kā arī kristieši nekad nav dedzinājuši raganas (kā gan Tu šo biji piemirsis?).

Ja kādi ir laupījuši , slepkavojuši kristīgu lozungu aizsegā, tad tam nav nekāda sakara ar kristietību.
03.07.2022 22:41
*Skolnieciņš -> *Kol.1.
 Īsta sektanta loģika. Tu pat neatzīsti savas sektas noziegumus pret cilvēci! Kauns! Es aizlūgšu par Tevi Latvju Dievus! Varbūt Latvju Dievi nākamajā reinkarnācijā Tev dāvās vairāk prātiņa!
04.07.2022 10:14
*Kol.1.
 Kaut jau tie Tavi "latvju dievi" varētu saturēt paši sevi! Nekāda reinkarnācija negaida arī Tevi!
Tevi gaida Elle, kur būs kaukšana un zobu griešana!
04.07.2022 11:50
*Viesis -> *Kol.1.
 Kristīgo sektant ar iesauku Kol.1., Tu tikai draudēt cilvēkiem māki. Tev racionāli un iracionāli argumenti ir beigušies. Tagad Tu esi ķēries pie draudiem kā īsts kristīgs sektants. Tavas kristīgās sektas rokas ir asinīs slacītas. Bet no Bībeles, paņemot to rakās, tek maza asiņu tērcīte.
Iemācies no sākuma cienīt visas pārējās neābramiskās reliģijas, tad varbūt es par Tevi neņirgāšos.
Tu esi sektants. Un Tu tāds arī paliksi.
04.07.2022 12:21
*Mat.8 -> Skolnieciņš
 11 Bet Es jums saku, ka daudzi nāks no rīta un vakara puses un sēdēs ar Ābrahāmu, Īzāku un Jēkabu Debesu valstībā.
12 Bet Valstības bērni būs izstumti galējā tumsībā: tur būs kaukšana un zobu trīcēšana."

Allelujā! Āmen, āmen!
04.07.2022 13:59
*Skolnieciņš -> *Mat.8
 Vācies, nu, uz savu sektu! Tava sekta no saviem noziegumiem nekad nespēs atmazgāties!
04.07.2022 14:34
*Teologs Teodors
 Noziegumu skaits, ko sastrādājuši cilvēki , tai skaitā arī sektanti, ir astronomiskiem skaitļiem mērāms.
Bet visus šos noziegumus izpircis ir Jēzus no Nācaretes.
Tie, kuri šo pieņem, dzīvos mūžīgi, bet Dieva žēlastības noliedzēji cietīs mūžīgas mokas.
05.07.2022 09:32
*Skolnieciņš -> *Teologs Teodors
 Murgo vien! Nav zināms, vai vispār rabīns Jēzus Kristus eksistēja! Nemuldi pekstiņus.
Tavi draudi Tev pašam plecos, kristīgo sektant! Latvju Dievu vārdā es visus Tavus ļauna vēlējumus nosūtu Tev atpakaļ! Latvju Dievu vārdā lai notiek tā!
05.07.2022 10:28
*Lk.2.
 34 Un Sīmeans tos svētīja un sacīja Marijai, Viņa (Jēzus) mātei: "Redzi, Viņš ir likts par krišanu un augšāmcelšanos daudz ļaudīm Israēlā un par zīmi, kam runā pretī.

PS. Ja Jēzus nebūtu, tad nebūtu arī Sātana apsēsto ļaužu neprātīgās cīņas pret Viņu, jo neviens taču necīnās pret to, kā nav.
05.07.2022 11:03
Piedalīties diskusijā:
Vārds:
Adresāts:
Visual CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu: *

  Copyright © jekabpilslaiks.lv 2005-2022.g.
Mājas lapu izstrāde. 2005.g. (support@jekabpilslaiks.lv)


Portālā jekabpilslaiks.lv publicētie materiāli ir aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas Autortiesību likumu. Jebkura jekabpilslaiks.lv publicēto materiālu kopēšana, modificēšana, uzglabāšana, arhivēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana bez SIA “Vidusdaugavas televīzija” rakstiskas atļaujas ir kategoriski aizliegta.
Ja netiek ievēroti augstāk minētie noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

Komentārus, ierosinājumus un jautājumus sūtiet uz adresi redakcija@jekabpilslaiks.lv

Publicētie materiāli ne vienmēr saskan ar redakcijas viedokli. Par rakstos publicēto materiālu saturu atbild raksta autors. Redakcija neatbild par lietotāju komentāriem, forumā ievietotajiem ziņojumiem. Par reklāmas materiālu un sludinājumu saturu atbild to iesniedzējs.
Atslēgvārdi: Jēkabpils, Jēkabpils ziņas, Jēkabpils rajons, jaunumi, forums, sludinājumi, foto galerija, reklāma.
Lapas apstrādes laiks: 0.01219 sek.

Cienījamais lietotājs, Jekabpilslaiks.lv izmanto sīkfailus lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot portālu, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu Privātuma politikai, kā ari sīkdatņu izmantošanai. Es saprotu