Jaunākās ziņas

Basketbola klubs “Jēkabpils” gūst 100 punktus uzvarā pār “OC Limbaži”
Pievienots: 07.10.2021 15:27

» Versija izdrukai

Nacionālās Basketbola līgas izbraukuma spēlē basketbola klubs “Jēkabpils” izcīnīja uzvaru pār Limbažu komandu ar rezultātu 100:78. Rezultatīvākais Jēkabpils komandas spēlētājs bija Mikus Sokolovs, kurš sakrāja 24 punktus un izcīnīja septiņas bumbas zem groziem.

Jau cīņās pirmajās minūtēs viesi paņēma spēles vadības grožus savās rokās, un tie tur arī palika līdz pat mača beigām. Pirmo ceturtdaļu “lūši” noslēdza ar 16 punktu pārsvaru (24:8), nākamos divus posmus abas komandas aizvadīja līdzīgi, bet noslēdzošajā ceturtdaļā viesi palielināja savu pārsvaru līdz 22 punktiem. Ar tālmetienu 100.punktu jēkabpiliešiem guva Sandis Bēts, un spēle “lūšiem” noslēdzās ar panākumu – 100:78.

Visvairāk punktus spēlē guva Mikus Sokolovs, Lauris Bērziņš un Sandis Bēts. Mikus uzvarā ieguldīja 24 punktus (3p. – 5/8, 1p. – 7/8) un izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas, Lauris komandas bilancei pievienoja 21 punktu (2p. – 7/9), bet Sandis izcēlās ar 20 punktiem (2p. – 6/7), septiņām atlēkušajām bumbām un četrām rezultatīvām piespēlēm.

Pēc spēles BK “Jēkabpils” treneris Artūrs Brūniņš atzina, ka, lai gan tika izcīnīta uzvara, ne visus trenera dotos uzdevumus komandai izdevās izpildīt: “Bija iztrūkumi “garajā galā” [nespēlēja Jurijs Aleksejevs, Roberts Mednis un Rihards Strauts], bet mani priecēja, kā Reinis [Ermansons] tika ar savu darbu galā. Kaut kur varbūt mums emocijas mazliet patraucēja, lai tā uzvara būtu pārliecinošāka. Man patika, kā jaunie lēnām sāk iejusties sastāvā, bet darba vēl ir ļoti daudz. Labi, ka šodien varējām daudz ko pamēģināt, redzēt savas kļūdas, ko nākamajās spēlēs jau varēsim pieslīpēt.”

“Ramirent” Nacionālā Basketbola līga, Limbažu 3.vsk., 6.10.2021.
BK “Jēkabpils” - “OC Limbaži” 100:78 (24:8, 26:27, 24:24, 26:19)

BK “Jēkabpils”: Sokolovs 24 (3p – 5/8, 1p – 7/8, 7ab), Bērziņš 21 (2p - 7/9), Bēts 20 (2p - 6/7, 7ab, 4rp), Večens 14 (7rp), Vīņauds 11 (8rp), Koļesinskis 6, Ermansons 4, Ivanovs.

BK “Jēkabpils” “Ramirent” NBL divās spēlēs ir guvis divas uzvaras. Nākamais mačs “lūšiem” arī ir gaidāms izbraukumā – 15. oktobrī plkst. 19:30 jēkabpilieši Valkā tiksies ar “VEF BA Valkā” komandu.

*Jefiņš
 Tas nu ir pārsteigums, bet uzvara pelnīta.
07.10.2021 15:52
*Neķītrais masāžists
 Tas toč ir brīnums! Limbažnieki laikam nebija vakcinēti vai bija pālī. Pielikuši mūļus. :D
07.10.2021 15:55
Karlo
 Es arī esmu patīkami pārsteigts, tā turēt.
*basists
 Mikus Sokolovs = 24 (3p – 5/8, 1p – 7/8, 7ab)
---------------------------- -----
Jau ento sezonu priecājos par Tavu labo spēli ... Lai veicas Tev un visai komandai cīnīties līdz pēdējai minūtei un uzvarēt!
07.10.2021 21:24
*zinātājs
 Nudien nezināju, ka tā viss beigsies. Limbažnieki tradicionāli vienmēr bijuši starp labākajiem Latvijas metējiem. Tajā skaitā arī grozā
08.10.2021 11:00
*??? -> *zinātājs
 Nejēga! Kāpēc ņirgājieties par OC"Limbaži" komandu?
Ja LBL2 - 2017./ 2018.gada sezonā ieguva – 14.vietu
2018./ 2019.gada sezonā – 8.vietu, bet pagājušajā covid dēļ izpalika kopvērtējums līgā.
08.10.2021 11:33