Pie Līvānu novada Kultūras centra ikviens interesents var apmeklēt Lieldienu labirintu un Trušu māju. Ievērojot distanci no citiem apmeklētājiem, var apskatīt dzīvus trusīšus un nofotografēties pie tiem.
Apmeklētāja Mairita saka: Ļoti skaisti, bērniem jo īpaši patīk. Lieldienas šogad svinēsim mājas apstākļos, ar ģimeni. Olas ripināsim mājās.
Trušiem tiek sagādāts gan ūdens, gan barība, tādēļ Līvānu novada Kultūras centrā aicina iedzīvotājus būt atbildīgiem un trušus nebarot. Lai nodrošinātu kārtību, teritorijā tiek veikta videonovērošana. Lieldienu zaķu dekori un Trušu māja pie Kultūras centra priecēs iedzīvotājus līdz 9.aprīlim.
Savukārt Līvānu novada pagastos Otrajās Lieldienās, 5.aprīlī, ciemosies Zaķis. Būs iespēja apskatīt dzīvus trušus, piedalīties šokolādes olu meklēšanas sacensībās vienas mājsaimniecības lokā, klausīties zaķu pasakās, kā arī apmeklēt pastaigu taku Putniem pilns pavasaris. Aktivitātes būs no 10:00 līdz 12:00 Rudzātu parkā, pie Sutru kultūras nama un Jersikas tautas nama, kā arī no pulksten 13:00 līdz 15:00 pie Rožupes kultūras nama un Jaunsilavās daudzdzīvokļu māju pagalmā. Līvānu novada kultūras darbinieki atgādina iedzīvotājiem, ka, apmeklējot pasākumus, jāievēro distance no citiem un jāizmanto pieejami roku dezinfekcijas līdzekļi, nepieciešamības gadījumā arī jālieto sejas maskas.
Pēc trušu mājas apmeklējuma ikviens Jēkabpils iedzīvotājs ir aicināts izteikt savu viedokli par bijušā Jēkabpils lidlauka teritorijā plānoto Arņa Veinberga olu produktu ražotni. Aptaujas pieejama šeit: www.visidati.lv/aptauja/170938 82176/
Sestdienas vakarā divu automašīnu "Honda Civic" un "Opel Zafira" sadursmē Līvānu novadā Rožupes pagastā pirms plkst.23 vienā no auto gājis bojā pagaidām nenoskaidrots vīrietis,
Avārijas rezultātā cieta un ar traumām ārstniecības iestādē tika nogādāta no otrā auto sieviete un vīrietis, kuru identitāte ir noskaidrota....
Līdzjūtība bojāgājušā tuviniekiem...
Portālā jekabpilslaiks.lv publicētie materiāli ir aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas Autortiesību likumu. Jebkura jekabpilslaiks.lv publicēto materiālu kopēšana, modificēšana, uzglabāšana, arhivēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana bez SIA Vidusdaugavas televīzija rakstiskas atļaujas ir kategoriski aizliegta.
Ja netiek ievēroti augstāk minētie noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.
Publicētie materiāli ne vienmēr saskan ar redakcijas viedokli. Par rakstos publicēto materiālu saturu atbild raksta autors. Redakcija neatbild par lietotāju komentāriem, forumā ievietotajiem ziņojumiem. Par reklāmas materiālu un sludinājumu saturu atbild to iesniedzējs.
Atslēgvārdi: Jēkabpils, Jēkabpils ziņas, Jēkabpils rajons, jaunumi, forums, sludinājumi, foto galerija, reklāma.
Lapas apstrādes laiks: 0.0221 sek.
Cienījamais lietotājs, Jekabpilslaiks.lv izmanto sīkfailus lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot portālu, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu Privātuma politikai, kā ari sīkdatņu izmantošanai. Es saprotu