Ziņas Video Forums Kontakti Reklāma RSS Twitter
 Lietotājs Parole Laipni lūdzam Viesis! Reģistrēties »  
+ Ziņas
          Svētki
          Sadzīve
          Izglītība, Kultūra
          Ekonomika
          Pašvaldības ziņas
          Policijas ziņas
          Sports
          Visi
+ Ziņu arhīvs
+ Video
+ Foto galerija
+ Forums
+ Iepazīšanās

Īįėą÷ķī 28.02 Diena
5°C...7°C
ZR 5-7 m/s

ßńķī 28.02 Vakars
1°C...3°C
R 2-4 m/s

Šodien 28.februārī
vārda dienas svin:

Skaidrīte, Skaidra, Justs

Rītdien:
Ivars, Ilgvars

Apsveicam!
Saraksts »

Vai atbalstāt Jēkabpils pilsētas kandidatūru cīņā par Eiropas kultūras galvaspilsētas titulu?
Nē, lieka līdzekļu tērēšana;
82.3%
Jā, tas attīstīs Jēkabpils kultūras dzīvi;
15.7%
Nav viedokļa, neinteresē.
2%

Nobalsojuši: 351
Saraksts »

Ziņas: 31593
Komentāri: 577129
Ziņas forumā: 966
Statistika atjaunota
16.01.2021 13:18
 
Šobrīd portālā: 39 lietotāji

http://www.jekabpils.lv
Jēkabpils Taxi
Jaunākās ziņas
 
Apbalvoti Jēkabpils sporta laureāti
Pievienots: 15.02.2021 14:35

» Versija izdrukai

rsz_jekabpils-lusi.jpg
Lai gan tradicionālais Jēkabpils sporta laureātu godināšanas pasākums šogad nenotika Covid-19 pandēmijas dēļ, labākie Jēkabpils sporta jomas pārstāvji ir apbalvoti.

Ar atzinības rakstiem un naudas balvām ir apbalvotas Jēkabpils komandas, kas 2020.gadā izcīnījušas medaļas Latvijas komandu čempionātos.

Par 1. vietu Latvijas čempionātā atzinību saņēma SK “Jēkabpils Lūši” volejbola komanda: treneris Mārcis Obrumans, treneris Aivis Kokins, valdes priekšsēdētājs Māris Trušelis, fizioterapeite Ilva Mazure un spēlētāji: Rihards Puķītis, Edvīns Skrūders, Pāvels Jemeļjanovs, Dāvis Emīls Melnis, Vladislavs Blumbergs, Zigurds Adamovičs, Edgars Kalnozols, Armands Āboliņš, Ēriks Voroņko, Kristers Sils, Kristers Dardzāns, Matīss Petjukevičs, Jānis Medenis, Gustavs Freimanis un Dāniels Dunaiskis.

Ar iegūto 3. vietu Latvijas telpu futbola virslīgas čempionātā tika sveikta SK “Jēkabpils Lūši” futbola komanda: treneris Intars Šleseris un spēlētāji: Dainis Balis, Gatis Kilbloks, Artjoms Križanovskis, Rainers Ragainis, Oskars Zeps, Igors Lapkovskis, Rolands Putāns, Pāvels Tarasovs, Dmitrijs Kuzmins (Dmitry Kuzmin), Vadims Atamaņukovs, Dairis Jakubovskis, Oļegs Peņkovskis, Mārtiņš Bojārs un Sergejs Trofimovs.

Par sasniegumiem vieglatlētikas arēnā Latvijas mēroga čempionātos atzinību un naudas balvas saņēma Viktors Zarņickis, Anatolijs Macuks, Normunds Ivzāns, Aldonis Palkavnieks, Ivars Dundurs, Aija Rogāle, Ruta Šķipare, Rita Šķipare un Laine Donāne.

Atzinību saņēma Jēkabpils galda tenisistes: Aldona Homiča, Ina Jozepsone, Margarita Judina, Anna Shushova un Andželika Petrauskiene.

Jēkabpils “roņi” - Ivars Timko un Igors Mihaļevs tika atzinīgi novērtēti par godalgotām vietām Latvijas ziemas peldēšanas čempionātā.

Atzinību par medaļām orientēšanās sportā un taku orientēšanās sportā saņēma Ainārs Brālītis, Ieva Ivbule un Guntis Jakubovskis.

Kā spēcīgus konkurentus sevi pieteikuši biedrības “JKK Lūšu ķepas” sportisti, atzinību par godalgotām vietām Latvijas čempionātā kanikrosā ar šķēršļiem saņēma Olga Medzjuta, Armands Midega, Agneta Auzāne un Oskars Korsakovs.

Par sasniegumiem pauerliftinga čempionātos atzinība tika piešķirta Laurim Daņiļevičam, Oļegam Jakovļevam, Olgai Miglānei, Skaidrītei Voiko, Nikolajam Kaminskim un Aleksandram Miglānam. Savukārt par izcīnītām godalgotām vietām svarubumbu sportā tika sumināta Viktorija Voitehoviča, Vladislavs Voitehovičs, Sabīne Purviņa, Artjoms Orlovs un Oļegs Goršteins.

Apbalvojumi par attieksmi, ieguldījumu un sasniegumiem

Kā jau katru gadu arī šoreiz īpaši tituli tika piešķirti sportistiem par attieksmi, ieguldījumu un sasniegumiem sporta arēnās.

"Gada sportiskākā ģimene" – Jerofejevi. Jerofejevu ģimene – Ineta un Jānis ar meitām Selīnu un Felicitu ir aktīva dzīvesveida piekritēji un šo ģimeni var satikt visos Jēkabpils un arī daudzos Latvijas mēroga sporta notikumos. Vecāki ir iemīļojuši skriešanu un ar savu piemēru pamudinājuši būt aktīviem ne tikai savus bērnus, bet arī citas ģimenes.

"Gada sporta skolotājs" – Madara Nagle-Galdiņa. Zasas vidusskolas sporta skolotāja Madara ir darbīga savā skolotājas būtībā, nenogurstoši radoša jaunu, interesantu stundu izveidē, punktuāla savā darba ritmā, prasīga pret sevi un citiem, atrod īsto pieeju visiem – no bērnudārza audzēkņiem līdz vidusskolniekiem.

“Sports-darbs-dzīvesveids” – Juris Bobrovs. Jēkabpils sporta centra direktors 27 gadu garumā profesionāli, nesavtīgi, godīgi un progresīvi veidojis un attīstījis sporta dzīvi Jēkabpilī. Viņš jau 20 gadus savu vēlo pēcpusdienu un vakara stundas nesavtīgi veltījis sporta skolas basketbola trenera amatam – audzināti jaunie basketbola talanti, kam mācīta godīga attieksme pret sportu, treniņprocesu un komandas biedriem.

“Cerība sportā” – Agneta Auzāne. Agnetas sporta veids ir kanikross ar šķēršļiem. Viņa ir biedrības “JKK Lūšu ķepas” neatlaidīgākā un mērķtiecīgākā sportiste, kuru var raksturot ar šādiem vārdiem – smags darbs un gribasspēks, izturība un ātrums, spēks un drosme. Agneta ar milzīgu pašatdevi, smagi strādājot, pārvarot grūtības, mērķtiecīgi pilnveidojot sevi, sadarbojoties ar treneri, var lepoties ar izciliem rezultātiem.

“Paraugs sportā” – Olga Medzjuta. Olga ir biedrības “JKK Lūšu ķepas” aktīvākā un pieredzes bagātākā sportiste, kuru varētu raksturot ar vārdiem – prieks un smaids, spēks un izturība, drosme un ātrums. Neatlaidīgi trenējoties, Olga vienmēr ar savu pozitīvo piemēru neļauj slinkot, jo viņa ir cilvēks ar dzelzs gribu un raksturu.

“Sirdsdegsme sportā” – Tatjana Novosjolova. Titula “Sirdsdegsme sportā” ieguvēja Tatjana Novosjolova ir taekwon-do trenere. Tatjana daudzus gadus ir veltījusi sportam un sportistu attīstībai. Viņas trenēto sportistu panākumi uzskatāmi pierāda Tatjanas Novosjolovas profesionalitāti, aizrautību un sirdsdegsmi sava sporta veida attīstībā un sportistu pilnveidošanā.

“Komandas balsts sportā” – Oskars Zeps. Oskars ir Jēkabpils sporta centra futbola komandas menedžeris, motivētājs un reizē arī spēlētājs. Apņēmīgi un mērķtiecīgi viņš ir izveidojies draudzīgu un spēcīgu jauniešu komandu futbolā, kas godam nes pilsētas vārdu. Oskars ir cilvēks ar augstu atbildības sajūtu pret sportu un savu komandu.

“Gada sportists” – Dainis Balis. Dainis ir SK “Jēkabpils Lūši” telpu futbola komandas vārtsargs, kapteinis un līderis. Viņš ir bijis komandas balsts no komandas pastāvēšanas pirmsākumiem, komandas biedrs, uz kuru var paļauties gan spēlēs, gan ārpus tām. Pēc smagas traumas, pateicoties savam lielajam cīņassparam, tomēr spējis atgriezties laukumā un palīdzēt komandai. 2019./2020. gada sezonā “Jēkabpils Lūši/Ošukalns” komanda ir izcīnījusi 3. vietu telpu futbola virslīgā.

“Gada sportiste” un “Populārākais sportists sabiedrības acīs” – Lāsma Zemīte. Lāsma ir viena no talantīgākajām Jēkabpils vieglatlētēm – Baltijas valstu čempione sievietēm augstlēkšanā, divkārtēja Latvijas čempione sievietēm augstlēkšanā, Baltijas čempione U-18 augstlēkšanā un divkārtēja Latvijas čempione U-18 tāllēkšanā, augstlēkšanā, 60 m barjerskriešanā. Jēkabpilieši patiesi lepojas ar Lāsmas panākumiem un tādēļ tieši viņa Jēkabpils sporta centra organizētajā balsojumā tika atzīta arī par 2020.gada populārāko sportisti Jēkabpilī.

“Gada treneris” – Valdis Vizulis. Valdis ir Jēkabpils Sporta skolas un bērnu un jauniešu futbola kluba “Jēkabpils” futbola treneris. Audzēkņi un viņu vecāki Valdi raksturo kā ļoti strādīgu, progresīvu, aizrautīgu, iedvesmojošu treneri, kas bērnus aizrauj ar savu mīlestību pret šo sporta veidu. Treneris nesavtīgi iegulda darbu futbola attīstībā un popularizēšanā bērnu un jauniešu vidū Jēkabpilī.

“Gada komanda” – SK “Jēkabpils Lūši” volejbola komanda. Jēkabpils mīl volejbolu! To apliecina volejbola kluba “Jēkabpils lūši” triumfs “Sporta laureātā” – iepriekšējos gadus kluba spēlētāji un treneris ir kļuvuši par laureātiem vairākās nominācijās – “Gada treneris”, “Gada sportists”, “Gada populārākais sportists”, bet nominācijā “Gada komanda” volejbola “lūši” kļūst par laureātiem jau piekto gadu!

Gada sporta pasākums – Jēkabpils 350 km izaicinājums. Godinot Jēkabpils pilsētu 350. dzimšanas dienā, Jēkabpils sporta centrs 2020. gada vasarā piedāvāja vienreizēju iespēju svinēt svētkus kustībā un pieņemt izaicinājums skrienot, ejot vai braucot ar velosipēdu, sakrāt 350 km un saņemt savā īpašumā ekskluzīvu jubilejas medaļu. #Jēkabpils350km izaicinājums izpelnījās lielu popularitāti un tajā iesaistījās ap 700 cilvēku un kopā nopelnīja vairāk nekā 450 jubilejas medaļas. Medaļu saņemšana notika vēl kādā lielā un nozīmīgā pasākumā – Sporta svētkos, kas vasaras nogalē risinājās Jēkabpils Mežaparkā. Paldies Jēkabpils pilsētas pašvaldībai par atbalstu pasākuma rīkošanā!

Foto: Lāsma Irša


 


Komentāru skaits: 8
Apspriežam tēmu:
*astro
 Cerības uz viņiem lika,
Pelnīti pie balvām tika!
15.02.2021 14:56
*Neķītrais masāžists
 Katrs pelna iztikai kā māk.
15.02.2021 15:14
*Jefiņš
 Nevienu atpazīstamu bildē nesaskatīju, bet gavilēju kopā ar viņiem.
15.02.2021 17:13
*astro2
 Sportisti pie balvām tika,
Jo visus spēkus sportā lika.
15.02.2021 18:04
īpaši stulbs
 Nerunāšu dzejas vārdiem, jo Covida laikā nesaskatu ne morālo, ne fizisko, ne citu kādu nepieciešamību apbalvot sportistus.
Kā nodokļu maksātājam par likumīgi atņemto naudu man tomēr būtu jājūt kāds nebūt gandarījums no tā, ka, piemēram, Sabīne Purviņa(nekā personīga) cītīgi cilājusi svaru bumbu vai Ainārs Brālītis(nekā personīga) sekmīgi orientējies apvidū un bez īpašas maldīšanās laimīgi ticis līdz galapunktam, bet nav manī no tā nekā, neko nejūtu... Diemžēl.
Galu galā par piedalīšanos sacensībās un uzvarēšanu viņi jau balvas saņēmuši, ko salīdzinājumā pēc nevar teikt par pašdarbniekiem, aktieriem un citiem vaļasprieku kopējiem, kas ar savu publicitāti arī sniedz skatītājiem baudu. .
15.02.2021 18:40
Karlo -> īpaši stulbs
 Te nu Tu maldies, arī sports sniedz baudu gan sportistiem gan skatītājiem, paskat′ kā "vārās" stadionu tribīnes kaut vai hokeja maču laikā.
15.02.2021 18:47
īpaši stulbs -> Karlo
 Nekas tur vairs nevārās. Viss auksts, mierīgs un sasalis kā ledus laikmetā.
15.02.2021 19:03
*zinātājs
 Zinu, ka ir tādi, kas domā, ka sportistu apbalvošanai plānoto naudu vajadzētu virzīt skaistumkopšanas speciālistu uzturēšanai un tādu nav mazums, un tas zināmā mērā ir pareizi. Apbalvot vajag tikai tos sporta speciālistus, kas nesaņem par darbu algu, bet tāpat bez mudināšanas un stimula nesavtīgi moka citus sportistus treniņos, lai tie godam nestu Jēkabpils vārdu pasaulē.
16.02.2021 09:14
Piedalīties diskusijā:
Vārds:
Adresāts:
Visual CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu: *

  Copyright © jekabpilslaiks.lv 2005-2021.g.
Mājas lapu izstrāde. 2005.g. (support@jekabpilslaiks.lv)


Portālā jekabpilslaiks.lv publicētie materiāli ir aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas Autortiesību likumu. Jebkura jekabpilslaiks.lv publicēto materiālu kopēšana, modificēšana, uzglabāšana, arhivēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana bez SIA “Vidusdaugavas televīzija” rakstiskas atļaujas ir kategoriski aizliegta.
Ja netiek ievēroti augstāk minētie noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

Komentārus, ierosinājumus un jautājumus sūtiet uz adresi redakcija@jekabpilslaiks.lv

Publicētie materiāli ne vienmēr saskan ar redakcijas viedokli. Par rakstos publicēto materiālu saturu atbild raksta autors. Redakcija neatbild par lietotāju komentāriem, forumā ievietotajiem ziņojumiem. Par reklāmas materiālu un sludinājumu saturu atbild to iesniedzējs.
Atslēgvārdi: Jēkabpils, Jēkabpils ziņas, Jēkabpils rajons, jaunumi, forums, sludinājumi, foto galerija, reklāma.
Lapas apstrādes laiks: 0.00992 sek.

Cienījamais lietotājs, Jekabpilslaiks.lv izmanto sīkfailus lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot portālu, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu Privātuma politikai, kā ari sīkdatņu izmantošanai. Es saprotu