Ziņas Video Forums Kontakti Reklāma RSS Twitter
 Lietotājs Parole Laipni lūdzam Viesis! Reģistrēties »  
+ Ziņas
          Svētki
          Sadzīve
          Izglītība, Kultūra
          Ekonomika
          Pašvaldības ziņas
          Policijas ziņas
          Sports
          Visi
+ Ziņu arhīvs
+ Video
+ Foto galerija
+ Forums
+ Iepazīšanās

Ģąėīīįėą÷ķī 01.12 Diena
-1°C...1°C
DR 3-5 m/s

ßńķī 01.12 Vakars
-4°C...-6°C
D 2-4 m/s

Šodien 01.decembrī
vārda dienas svin:

Arnolds, Emanuels

Rītdien:
Meta, Sniedze

Apsveicam!
Saraksts »

Kā vērtējat jaunos LED gaismekļus Jēkabpils ielās?
Ielas tik un tā nav pietiekami labi izgaismotas;
42.9%
Daudz labāk izgaismotas ielas nekā ar vecajām spuldzēm;
35.7%
Neesmu ievērojis/-usi jaunos gaismekļus.
21.4%

Nobalsojuši: 14
Saraksts »

Ziņas: 33070
Komentāri: 602177
Ziņas forumā: 969
Statistika atjaunota
29.10.2021 23:23
 
Šobrīd portālā: 84 lietotāji

http://www.jekabpils.lv
Jēkabpils Taxi
Jaunākās ziņas
 
Pašvaldība aicina atgriezties uz dzīvi Jēkabpilī
Pievienots: 31.07.2020 16:18

» Versija izdrukai

rsz_jekabpiliesusatgrieztiesfoto.jpg
Migrācija – tā skar ikvienu pilsētu, pagastu un ciemu, arī kultūrvēsturisko novadu krustcelēs esošo Jēkabpili. Šobrīd pilsētu par savām mājām sauc teju 22 tūkstoši iedzīvotāju. Lai gan jēkabpiliešu skaits ar gadiem ir samazinājies – pēdējo sešu gadu laikā faktiskais iedzīvotāju skaits sarucis par vairāk nekā diviem tūkstošiem, no kuriem ik gadu vidēji 200 cilvēku emigrējuši, pilsētā notiek arī imigrācijas process. Saskaņā ar Centrālās statistikas pārvaldes datiem gadā Jēkabpilī uz dzīvi atgriežas vidēji 90 cilvēki.

“Jēkabpils bija, ir un arī pēc reformas būs centrs,” saka Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Kraps. “Cilvēkiem interesē laba darba vieta, bērniem skola, dārziņš un aktīvās atpūtas iespējas. Manuprāt, Jēkabpils pilsēta pēdējos gados ir ļoti daudz izdarījusi šajās nozarēs. Mums šajā gadā taps divas ražošanas ēkas, kur tiks radīti vairāki desmiti jaunu darba vietu. Mums visi dārziņi ir renovēti, ļoti labi pieejami, un ļoti daudz kas interesants bērniem ir bez mācību procesa, ko darīt. Mēs aktīvi strādājam pie skolu renovācijas, ir palicis parakstīt pēdējos papīrus, un Jēkabpils 2.vidusskola tiks nodota. Tūlīt tiks renovēta Jēkabpils Valsts ģimnāzija, līdz ar to skolu flangu mēs esam sakārtojuši. Aktīvās atpūtas iespējas – es ļoti ceru, ka septembra vidū mēs griezīsim lentu un atklāsim savu multihalli, kur būs ļoti lielas sporta iespējas, jo mūsu pilsēta ar šo ir vēsturiski stipra.”

Darba meklēšanā remigrantiem var palīdzēt Nodarbinātības Valsts aģentūra. Tā kā daudzi pakalpojumi tiek sniegti elektroniski, cilvēki var meklēt darbu vēl pirms pārcelšanās uz Jēkabpili. Visa informācija par pieejamajām vakancēm un citiem aģentūras sniegtajiem pakalpojumiem atrodama mājaslapā: www.nva.gov.lv. Konsultācijas par darba iespējām Latvijā un Eiropā sniedz EURES – Eiropas Valstu nodarbinātības dienestu un sadarbības partneru tīkls, ko Latvijā pārstāv Nodarbinātības Valsts aģentūra.

NVA Jēkabpils filiāles vadītāja Svetlana Kačane stāsta: “Pie aģentūras EURES konsultantiem var iegūt dažādu informāciju par nodarbinātības iespējām Latvijā un reģistrēšanos Nodarbinātības Valsts aģentūrā, prasmēm un darba pieredzei piemērotām darba vakancēm, aģentūras piedāvātajiem pakalpojumiem, par darba un dzīves apstākļiem Latvijā, noderīgu informāciju par atgriešanos Latvijā, vispārīgo informāciju par biznesa uzsākšanu Latvijā, par sociālo sistēmu, nodokļiem, dokumentu kārtošanas jautājumiem un par sociālās koordinēšanās jautājumiem, piemēram, bezdarbnieka pabalsta vai pensijas eksportu.”

Plaša ir sociālo pabalstu joma Jēkabpilī. Bērniem līdz 9.klasei tiek nodrošinātas brīvpusdienas, savukārt Jēkabpils skolu audzēkņiem līdz pat 12.klasei ir iespēja bez maksas braukt pilsētas sabiedriskajā transportā. Dažāda veida sociālais atbalsts pieejams arī citām iedzīvotāju grupām, tostarp arī tiem, kuri meklē dzīvesvietu Jēkabpilī. “Pašvaldība no savas puses piedāvā mājokli pašvaldības speciālistiem, tiem speciālistiem, kas darbojas izglītības jomā, veselības jomā un sporta jomā,” skaidro Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētāja vietniece Kristīne Ozola. “Dažādām iedzīvotāju grupām ir paredzēta arī mājokļa jautājumu risināšana caur Sociālo dienestu, bet iedzīvotāji var izmantot arī citas programmas un citas iespējas, ko piedāvā, piemēram, finanšu institūcija “Altum” un programmas jaunām ģimenēm. Ņemot vērā, ka Jēkabpils no galvaspilsētas atrodas salīdzinoši lielākā attālumā, tad mums īres tirgus ir ne tik piesātināts un cenas pieejamas, arī īrējot mājokli no privātpersonām.”

Bērniem izglītību nodrošina pieci bērnudārzi un trīs skolas, kas piedāvā ne tikai parastās programmas, bet arī speciālās izglītības iespējas. Ja bērns iepriekš ir apmeklējis kādu skolu citviet pasaulē, Jēkabpils izglītības iestādes palīdz viņam piemeklēt atbilstošu klasi Jēkabpilī. Skola jāizvēlas vecākiem pašiem.

“Pirmais solis būtu tāds – ja iepriekš ir ārzemēs apmeklēta izglītības iestāde, jābūt līdzi dokumentiem, kas apliecina, kādi priekšmeti ir mācīti, arī šo priekšmetu vērtējumi,” stāsta Jēkabpils Izglītības pārvaldes direktors Juris Līcis. “Dodoties uz izglītības iestādi, jāraksta iesniegums, tālāk atbilstoši MK noteikumiem skolas direktors izveido komisiju trīs pedagogu sastāvā, kas veic pārrunas ar vecākiem, aizbildni un arī bērnu tieši par šo zināšanu un prasmju līmeni un par to, kurai klasei to varētu piemērot. Ir arī atbalsta pasākumi, īpaši tas attiecas uz latviešu valodu, literatūru, sociālajām zinībām un Latvijas vēsturi, jo droši vien, ka ārzemēs šie priekšmeti nebūs mācīti. Ja bērns ir iepriekš mācījies Latvijā, uz kādu brīdi bijis ārzemēs, tad šie atbalsta pasākumi ir līdz vienam gadam, bet, ja bērns ierodas no trešajām valstīm šeit, tad attiecīgi laika periodā līdz trīs gadiem var tikt piemēroti šie atbalsta pasākumi.”

Plaši ir pārstāvēta interešu izglītība, ko nodrošina Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skola, Jēkabpils Mākslas skola, Jēkabpils Sporta skola, Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs, kā arī dažādi pulciņi un nodarbības pilsētas kultūras iestādēs. Arī pieaugušajiem ir iespēja atrast sev tīkamu nodarbošanos ārpus darba. Gan Jēkabpils Tautas nams, gan Krustpils kultūras nams piedāvā dalību deju kolektīvos, koros, ansambļos un citos amatiermākslas kolektīvos. Savukārt sporta cienītājiem dažādas aktivitātes piedāvā Jēkabpils sporta centrs un tā apsaimniekotais Jēkabpils Mežaparks, kas ar katru gadu pārtop arvien daudzpusīgākā sporta un atpūtas vietā.

Labiekārtota tiek arī pārējā Jēkabpils infrastruktūra. Gadu gaitā atjaunotas daudzas pilsētas ielas, skvēri un parki, bet arī 2020.gada vasarā būvdarbi rit pilnā sparā, lai padarītu pilsētvidi draudzīgāku un pievilcīgāku ne vien jau esošajiem, bet arī potenciālajiem jēkabpiliešiem.

“Remigrācijas projekta laikā pašvaldības pārstāvji apmeklēja Latvijas vēstniecību Londonā, tāpat mēs tikāmies ar latviešu biedrību Pīterboro, kur mums bija iespēja pabūt remigrantu ģimenē un komunicēt ar cilvēkiem, kas dzīvo Lielbritānijā jau ilgus gadus,” stāsta Kristīne Ozola. “Mēs nonācām pie secinājuma – ja varbūt šeit ienākumi ir zemāki nekā Lielbritānijā, tad, ja mēs paskatāmies izmaksas, tad izmaksas būtiski lielākas ir Lielbritānijā. Salīdzinot tās iespējas, ko cilvēks iegūst šeit ar saviem ienākumiem un izdevumiem, un tur, principā ir tā, ka liela ieguvuma tomēr tur nav. Bet šeit ir mums tuvi cilvēki, ir ģimene, ir draugi, ir mūsu dzimtene, un es domāju, ka tās ir tās vērtības, kas jānovērtē.”

Lielu atbalstu potenciālajiem remigrantiem sniedz valsts nodrošinātie remigrācijas reģionālie koordinatori. Viņu uzdevums ir sagatavot informācijas piedāvājumu atbilstoši potenciālā remigranta interesēm, palīdzēt atgriezties Latvijā pēc ilgstošas prombūtnes, kā arī iesaistīties vietējā sabiedrībā un darba tirgū. Zemgalē koordinatore ir Anete Spalviņa, ar kuru var sazināties, zvanot uz tālruņa numuru: 22 338 666 vai rakstot uz ekrānā redzamo e-pasta adresi (zemgale@paps.lv). Jēkabpils pilsētas pašvaldība ļoti gaida jēkabpiliešus atkal mājās un aicina – atgriezies Jēkabpilī!

Sandra Paegļkalne

 


Komentāru skaits: 53
Apspriežam tēmu:
*Pilsonis
 Pārvācos uz Līvāniem! Nenožēloju. Un citiem arī iesaku, tas ko Jēkabpils dara ir tas ko Līvāni izdarija pirms pāris gadiem. Pie tam ja arī salīdzina iespēju tikt pie nekustamā īpašuma protams Jēkabpils nav tā vieta kur to tik vienkārši dabūt būtu. Esmu priecīgs ka esam ar ģimeni Līvānieši
31.07.2020 16:35
*Viesis
 1. 22 tūkstoši...vai kādam no domes ir nojausma, ka ļoti daudz ir tādu cilvēku, kas dzīvo Jēkabpilī, īrē dzīvokli, taču deklarējušies citur.
2. kino mēs braucam skatīties uz Madonu
3. Bolingu spēlējam Rēzeknē vai Daugavpilī
4. īres cenas nemaz tik ļoti pieejamas nav
5. pēdējos dies zin cik gados Jēkabpilī ir uzceltā kāda rindu vai daudzdzīvokļu māja?
31.07.2020 16:49
*Jefiņš
 Kristīne visu pamatīgi izpētījusi.
31.07.2020 16:57
*Gribu strādāt
 Reku būs Jēkabpiliešiem vēl vismaz 200 jaunas darba vietas. Tik cerams, ka gudrinieki nenoraks priekšvēlēšanu gaisotnē. Visiem jāatbalsta! https://www.krustpils.lv/jaunu umi/2823-krustpils-novada-plan otajai-olu-un-to-produktu-razo tnei-uzsakts-ietekmes-uz-vidi- novertejums
31.07.2020 17:18
*jā -> *Gribu strādāt
 pretinieki noteikti būs, kādam nepatiks smaka, citam biežā mašīnu braukāšana, citam liksies, ka piesārņo vidi u.t.t. Stulbeņu pietiek.
31.07.2020 17:45
*Neķītrais masāžists
 Ū-ū! Brauciet atpakaļ, mums te viss ir, bet nav kas nodokļus, jptvjmķ, maksā! :D
31.07.2020 18:18
*Viesis
  Ha! Vairāki desmiti darbavietu. Kas tas ir uz visu pilsētu? Algas pilsētā pa lielam minimālās un ar astīti. Nu NAV uz kurieni atgriezties. Neviens savu dzīvi nemainīs no labākas uz sliktāku.
31.07.2020 19:11
Karlo
 Problēma tā ir un visi zina iemeslus, taču darīts gandrīz nekas netiek, bet ja tomēr kaut ko dara, tad pretestība ir milzīga..
31.07.2020 19:12
īpaši stulbs
 Ja nav kur dzīvot, nav nekā,
Palīgā nāks NVA!
31.07.2020 19:14
*Niks
 1991.gadā bija 31 252, bet 2019.gadā - 22 076 ir tāds pamatīgs lēciens uz leju!
Mūsu daudzstāvu māja ir tam apliecinājums, pustukša.
31.07.2020 20:44
*Vija -> Nikam
 Turīgie ceļ mājas nevis dzīvo dzīvokļos. Tas nav rādītājs. Normāla pilsēta. Īdētājem visur slikti. Mums te patīk, jo sakopts, ir, kur pavadīt brīvo laiku, aktīva Kultūras pārvalde, skolu pietiek. Daugava! Forši. Dzīvo nost!
31.07.2020 20:54
*Viesis -> Vija
 Vai daudz privātās mājas ir uzceltas pēdējos gados?
31.07.2020 21:04
*Vija
 Cik redzu, pārsteidzoši, bet ceļ un ceļ.
31.07.2020 21:20
*Janka -> *Vija
 Biezie cel par naudu ko nedamaksa stradniekiem algas!
31.07.2020 21:35
*Viesis -> *Vija
  Dzīvo tik nost.
31.07.2020 21:43
*!
 Sorry, bet tur nav ko darīt, par Līvāniem vēl var padomā!
31.07.2020 23:06
*mopšels
 Viņi atgriežas, jau var dzirdēt zirgu pakavu klaboņu un pajūga riteņu dunoņu..... Iespējams, ka ir tikuši līdz Spuņģēniem :)
31.07.2020 23:49
*Ex Jēkabpilietis. -> Pff
 Pirms aicināt kādu atgriesties lūdzu nozagto naudu atgrieziet budžetā un uzceliet kādu fabriku lai Jēkabpiliešiem ir darbs. Izņemot gateri un lielveikalus tur darba nav.
Protams kkadas statujas vai točiņas ir svarīgākas.
Pff nožēlojami.
01.08.2020 01:43
*Dusma
 Tikko paskatījos tajā vakancu lapā - viena vakance. Beidziet liet ūdeni un kārt cilvēkiem makaronus uz ausīm.
01.08.2020 04:25
*zinātājs -> Jefiņš
 Kristīne tiešām Anglijā labi pastrādājusi un pētījumi viennozīmīgi liecina, ka visiem jāatgriežas, bet nav zināms, kāpēc emigrantiem tas nepielec.
01.08.2020 09:15
*Viesis
 Nu jā! Atbraucējiem jau tikai vajag fabrikas. Citu jau neko neprot! Kur tad lielais piķis, ko sapelna? Lai kļūst par uzņēmējiem. Bet cik turīgi un veiksmīgi ir mūsu tautieši, to varējām saprast Covida laikā. Ilgāk par mēnesi nevar izdzīvot, pilnas lidmašīnas uz aprunāto Latviju lidoja.
01.08.2020 09:32
*neļerkšķi
  Uz Latviju lidoja aizķērušies tūristi, kuri ziemā brauc uz siltajām zemēm. Nepin te iekšā Angliju. Tur viss ir kārtībā, ari uzkrājumi cilvēkiem tur ir labi atšķirībā no pastalniekiem, kuri šeit kalpo dažām augstprātīgam @ipelem vai sēž uz budžeta.
01.08.2020 10:59
*Vija
 Ja nav, kur strādāt, tad nekauc uz mēnesi, bet taisi savu uzņēmumu. Gaida tik, lai citi , smagi strādājot, izveido fabrikas, ražotnes u.c. Izmācies, esi radošs, uzņēmīgs - dari. Vai strādā kā individuālais. Dažam nav ne izglītības, ne uzņēmības. Tie brēc, ka neizdevusies pilsēta. Smieklīgi.
01.08.2020 11:59
*Viesis -> Vija
 Kas strādās, ja visi atvērs savus uzņēmumus? Neviens uzņēmējs pats fizisku darbu negrib strādāt. Kamēr te minimālā alga nebūs 12 eiro mēnesī, tikmēr nekas te nebūs.
01.08.2020 13:32
*Viesis -> Vija
 Atvainojos, 12 eiro stundā minimālā alga.
01.08.2020 13:34
*Uzņēmējs
  Jau otro dienu Vija murgo.
01.08.2020 14:23
*Reālists -> *Vija
 Nu gan ievēmi par "tūrīgie ceļ mājas".
Vai esi par STULBU, lai redzētu, ka šajos gados ir LIKVIDĒTA rūpniecība?
Esi BEZ smadzenēm, lai redzētu, ka JAUNIEŠI dodas projām no Jēkabpils, ko?
Ja tava treknā pakaļa ir siltumā uz NODOKĻU MAKSĀTĀJU rēķina, tas nenozīmē, ka visiem iedzīvotājiem ir līdzīga situācija! Ja pilsētā būtu ĪSTI saimnieki tad par 50% samazinātu uz nodokļu maksātāju rēķina veģetējošo kantornieku skaitu!
01.08.2020 15:33
*pārliecinoši
  Vija vienīgā strādā, atšķirībā no visiem citiem un izkalpina vergus un dzīvo zili zaļi. Jūs visi esat sliņķi!
01.08.2020 15:44
*No otras puses
 Man arī patīk dzīvot un strādāt Jēkabpilī. Privātmāja ar dārzu labā vietā, normāli kaimiņi. Atbraucot no ekskursijām pa Eoropu,.priecājos, ka dzīvoju ne sliktāk. Studēju papildus, lai nebaltā dienā ir variants B, izglītība. Iegūstot 1.augstāko, zināju, ka tā noderēs, darbs būs. Atbalstu Viju, daudz jādara pašiem sava dzīves līmeņa izveidošanā nav jāmeklē vainīgie...
01.08.2020 16:50
*Vietējais
 Jēkabpils jau ne ar ko sevišķi neatšķiras no citiem bijušajiem rajonu centriem .Izņēmums protams ir Ventspils un tagad arī Valmiera.Šīs divas pilsētas vienkārši ir vadījuši un vada cilvēki,kuri ir darījuši un dara visu,lai būtu reāla šo pilsētu ekonomiska attīstība.Garajā Salceviča valdīšanas laikā,pilsētā strādāja tikai uz naudas apgūšanu,nevis pelnīšanu.Pa šiem gadiem uz Jēkabpili nāca daudzi investori,bet netika saklausīti un atbalstīti.Atbalsta vietā,kompromisu meklēšanas vietā tika organizētas dažādas pat pret akcijas.Viss jau pie mums nav slikti,bet darba vietu,ir tik cik ir un algas ir tādas kā ir.Jaunajiem,kuriem vēl visa dzīve priekšā,tiem kuriem vēl bērni jāskolo,paši grib normāli dzīvot,šodienas Jēkabpils diez vai ir tā vieta uz kurieni atgriezties
01.08.2020 18:01
*Viesis -> *No otras puses
  Pastāsi, kur tu strādā, ka dzīves līmenis tev ir kā Eiropā. Pat Krapam nav tāds līmenis))
01.08.2020 18:31
*Viesis -> No otras puses
 Izklausās pēc lielībnieka, tur visi dzīvo labi, nevis viens eksemplārs.
01.08.2020 19:58
*as
 Skaisti jau izklausās. Tiek runāts par izglītības, sporta sfēru, izklaides iespējām... Nekur nedzirdēju, kādā līmenī tiek veikta sociālā aprūpe... Nu jā, nav šī sfēra izdevīga... Bet arī tādi cilvēki starp mums dzīvo.
01.08.2020 21:17
*autobraucējs -> *Reālists
 Te tā privātmāju būvniecība nav intensīva, tiesa, bet pie Rīgas ,konkrēti Ulbrokā, Stopiņos, Sauriešos, Berģosi ir izauguši veseli privātmāju kvartāli jauni. Pabraukā apkārt, tad redzēsi,jo Brodos vai Gravānos tā nenotiek.
01.08.2020 21:53
*zinātājs -> Vietējais
 Ja nezini, ka arī Kraps ir Salceviča cilvēks, tad nerunā! Nekas nav labāks arī tavās Valmierās un Ventspilīs! Tāds pat bezdarbs. Tas, ka tur ir smukāk, ir cita lieta. Ja pilsētas budžetā nāk no ostas liela nauda, tad to izlieto uzpošanai, jo ielikt ražošanā nedrīkst. Tāda tā aritmētika!
02.08.2020 09:32
*Ai...is
 Vajag palielināt atgriežanās pabalstus , tūlīt būs pilna Latvijā ar emigrantiem ::))
02.08.2020 10:54
*Viesis -> *Ai...is
  Nerunā muļķības.
02.08.2020 12:15
*zinātājs -> Viesis
 Aicis zina, ko runā, jo atgriešanās daudzums atkarīgs no pabalsta lieluma. Ja piesolīs kādus 30 000 eiro, būs pietiekoši daudz gribētāju.
02.08.2020 13:45
*ārzemnieks -> *zinātājs
  Nu nē. Par 30 štukam pārdot dvēseli, tikai ne to.
02.08.2020 15:04
*Viesis
 Žēl, ka tā saucamie emigranti, neatgriežas ar pieredzi, zināšanām, un vēlmi uzsākt uzņēmējdarbību. Melnstrādnieks ir un paluek melnstrādnieks vai Latvijā vai Anglijā.
02.08.2020 17:21
*zinātājs -> Viesis 17:21
 Izlasi, ko teicis Viesis 13:32, tad zināsi, kur dzīves realitāte!
02.08.2020 18:12
*Koko
 Jēkabpilī rindas pie ārstiem nevar sagaidīt...atliek vai nu kājas atstiept vai braukt uz Rīgu.
02.08.2020 18:39
*Viesis -> viesis 17:21
 Bez melnstrādniekiem tev nebūtu mājas, tu dzīvoto paštaisītā zaru būdā. Bez melnstrādniekiem tev nebūtu maizes un desas, ko likt mutē. Bez melnstrādniekiem tev nebūtu drēbes un nebūtu mēbeļu. Bez melnstrādniekiem tev nebūtu nekā, būtu tikai tu un tavas idejas.
02.08.2020 20:34
*Neķītrais masāžists -> Viesis
 Jā, bļē! :D
02.08.2020 20:59
*sile
  Kuri neko smagāku par p..li nav turējuši , no tiem vispār nav nekādas jēgas
02.08.2020 22:52
*bijusī jēkabpiliete
 Ha - ha - hā... Nu ļoti laba reklāma pilsētai "Bez rītdienas".
Nu aptrūcies pilsētas domes darboņiem nodokļu maksātāju naudiņas, tad nu meklē muļķīšus, kas to maciņu papildinās. Domes darboņiem, sķiet, piemirsies, ka lai no gotiņas varētu slaukt pieniņu, tā vispirms ir jāpabaro!!!
03.08.2020 13:54
*Viesis -> *bijusī jēkabpiliete
 Vai tad Tavos Gostiņos citādāk?
03.08.2020 17:09
*Jēkabpililiete
 Ja pats neko nedari savas dzīves kvalitātes uzlabošanai,bet meklē iespēju visu dabūt pa brīvu,tad nav svarīgi,kurā pilsētā tu dzīvo vai pat valstī. Nav ko savu žulti celt uz augšu,bet ej un dari.
04.08.2020 17:57
*Viesis -> *Jēkabpililiete
  Nepļūti šķidru
04.08.2020 21:29
*KRAMPIS
 Nu var gan jaust ka Jokupilī cits valdnieks! Sakoptāka un tīrāka! Lai Krapam vēl nākoš′as vēlēšanās būtu atbalsts un viņš paliktu mēra amatā.
05.08.2020 07:37
*Viesis -> *Viesis 20:34
 Melnstrādnieki ir grāvju racēji ar rokām (lāpstām), pienesēji, padevēji utt. bet Tevis nosauktie ir speciālisti: celtnieki, galdnieki utt. Nejauc!
05.08.2020 22:27
*Madonietis -> *Vija
 "dzīvo tik nost" Tie kas no tā urīna aromāta ir aizmukuši, negribēz atgriezties. Lielākā daļa Jēkabpiliešu jau pieraduši pie tā aromāta un nejūt to.
28.08.2020 11:18
*Patriots -> *bijusī jēkabpiliete
 Pareizi, un kamēr domē valdīs izšķērdība, tikmēr iedzīvotājiem (reemigrantiem) atbasta nebūs. Jēkabpils pašvaldībā "strādā" piecpadsmit!!! grāmatveži(ekonomisti) un septiņi ekonomisti!!! (grāmatveži)
28.08.2020 11:41
Piedalīties diskusijā:
Vārds:
Adresāts:
Visual CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu: *

  Copyright © jekabpilslaiks.lv 2005-2021.g.
Mājas lapu izstrāde. 2005.g. (support@jekabpilslaiks.lv)


Portālā jekabpilslaiks.lv publicētie materiāli ir aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas Autortiesību likumu. Jebkura jekabpilslaiks.lv publicēto materiālu kopēšana, modificēšana, uzglabāšana, arhivēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana bez SIA “Vidusdaugavas televīzija” rakstiskas atļaujas ir kategoriski aizliegta.
Ja netiek ievēroti augstāk minētie noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

Komentārus, ierosinājumus un jautājumus sūtiet uz adresi redakcija@jekabpilslaiks.lv

Publicētie materiāli ne vienmēr saskan ar redakcijas viedokli. Par rakstos publicēto materiālu saturu atbild raksta autors. Redakcija neatbild par lietotāju komentāriem, forumā ievietotajiem ziņojumiem. Par reklāmas materiālu un sludinājumu saturu atbild to iesniedzējs.
Atslēgvārdi: Jēkabpils, Jēkabpils ziņas, Jēkabpils rajons, jaunumi, forums, sludinājumi, foto galerija, reklāma.
Lapas apstrādes laiks: 0.0116 sek.

Cienījamais lietotājs, Jekabpilslaiks.lv izmanto sīkfailus lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot portālu, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu Privātuma politikai, kā ari sīkdatņu izmantošanai. Es saprotu