Ziņas Video Forums Kontakti Reklāma RSS Twitter
 Lietotājs Parole Laipni lūdzam Viesis! Reģistrēties »  
+ Ziņas
          Svētki
          Sadzīve
          Izglītība, Kultūra
          Ekonomika
          Pašvaldības ziņas
          Policijas ziņas
          Sports
          Visi
+ Ziņu arhīvs
+ Video
+ Foto galerija
+ Forums
+ Iepazīšanās

Ļąńģóšķī 01.12 Nakts
-1°C...1°C
D 3-5 m/s

Ļąńģóšķī 01.12 Rits
0°C...-2°C
D 2-4 m/s

Šodien 01.decembrī
vārda dienas svin:

Arnolds, Emanuels

Rītdien:
Meta, Sniedze

Apsveicam!
Saraksts »

Vai, jūsuprāt, sejas masku lietošana sabiedriskās vietās ir efektīvs līdzeklis cīņā ar Covid-19?
Tikai tad, ja vienlaikus tiek ievēroti arī citi drošības pasākumi;
45.8%
Nē, no tā nav jēgas.
28.8%
Jā, protams;
25.4%

Nobalsojuši: 177
Saraksts »

Ziņas: 31311
Komentāri: 573134
Ziņas forumā: 966
Statistika atjaunota
24.11.2020 18:19
 
Šobrīd portālā: 21 lietotājs

http://www.jekabpils.lv
Jēkabpils Taxi
Jaunākās ziņas
 
Jēkabpils reģionālās slimnīcas valde informē par gada laikā paveikto
Pievienots: 06.06.2019 12:17

» Versija izdrukai

rsz_budovska.jpg
Maijā apritēja gads, kopš SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” valdē strādā priekšsēdētājs Gvido Liepiņš, kā arī valdes locekļi Andrejs Miļčevskis un Inna Budovska. Valdes locekle Inna Budovska uzsver, ka gada laikā slimnīcā panākti vairāki uzlabojumi.
    
    "Pakalpojumu pieejamības nodrošināšanai visaktuālākā problēma medicīnā šobrīd ir speciālistu trūkums. Izņēmums nav arī Jēkabpils slimnīca. Tāpēc visu gadu tika veikts mērķtiecīgs darbs speciālistu piesaistē. Slimnīcā sākuši strādāt divi dežūrterapeiti, viens muguras speciālists, kurš pieņem pacientus gan ambulatori, gan veic operācijas. Ir pieņemts darbā radiologa asistents, kurš veic osteodensitometrijas izmeklējumus. Pēc rezidentūras absolvēšanas patstāvīgu darbu Jēkabpils slimnīcā uzsākuši ķirurgs, dermatologs, kā arī jauna slimnīcas aptiekas vadītāja un sertificēts paliatīvās aprūpes ārsts. Tiek turpināts veiksmīgi iesāktais darbs rezidentu piesaistē. Noslēgti līgumi ar trīs jauniem rezidentiem. Patlaban kopumā ir noslēgti 14 līgumi ar topošiem ārstiem rezidentiem dažādās specialitātēs. Tāpat arī turpinās sadarbība ar Jēkabpils pašvaldību jauno speciālistu atbalstam. Trīs jauniem speciālistiem nodrošināta dzīvojamā platība Jēkabpilī, kā arī saņemts finansiālais atbalsts no domes 56 160 eiro stipendiju izmaksām un studiju maksas finansēšanai," informē Budovska.
    
    Viņa uzsver, ka arī slimnīcas modernizācijas jomā ir veiktas vairākas izmaiņas. Izveidota slimnīcas jaunā mājas lapa, ieviests elektroniskais pieraksts pie speciālistiem, kā arī rasts tehnoloģisks risinājums, lai pacienti varētu piekļūt pie izmeklējumu rezultātiem no mājām, Datamed vietnē. Pacientu ērtībai, ieviesta rindu mašīna poliklīnikā. "Viens no pirmajiem valdes darbiem bija izveidot zvanu centru. Šobrīd varam secināt, ka tas bija pareizs lēmums, jo datu analīze liecina, ka vienota tālruņa ieviešana samazināja gaidīšanas laiku rindā. Tāpat ir izstrādāts klientu apkalpošanas standarts, kurš jau šobrīd darbojas slimnīcas un poliklīnikas reģistratūrās," stāsta Inna Budovska.
    
    Atbildot uz sabiedrībā izskanējušajām bažām par to, vai projektēšanas kavēšanās dēļ nav apdraudēts infrastruktūras pārbūves projekts, Inna uzsver, ka bažām nav pamata: "Patlaban noslēgusies Eiropas projekta uzņemšanas nodaļas un poliklīnikas pārbūves projektēšana. 2019.gada rudenī ir plānots sākt būvdarbus stacionārā, bet poliklīnikā – 2020.gadā. Pārbūve nodrošinās labāku vides pieejamību un labākus apstākļus gan darbiniekiem, gan pacientiem. Projektā iegādāts arī jauns aprīkojums."
    
    Par slimnīcas valdes sadarbību ar darbiniekiem Inna Budovska saka: "Reizi mēnesī tika organizētas lielās darbinieku sapulces. Šajās sapulcēs slimnīcas kolektīva priekšā tika stādīti jauni darbinieki, izrunātas aktuālākās tēmas, tādas kā darbinieku algu palielināšana, zāļu aprites sistēmas pilnveidošana, kvotu izpilde un valdes mērķi un uzdevumi. Sapulcēs tika aicināti arī viesi. Viens no tiem bija profesors Aivars Vētra, kurš pasniedza slimnīcas kolektīvam lekciju par rehabilitācijas nozīmi pacientu ārstēšanā. Ik nedēļu ar nodaļu vadītājiem tikās valdes priekšsēdētājs un galvenais ārsts, lai izrunātu aktuālākās problēmas. Visa gada garumā viens no valdes uzstādījumiem bija ‘būt tuvāk darbiniekiem’, lai katrs slimnīcas darbinieks varētu izrunāt savu problēmu ar kādu no valdes locekļiem un tiktu sadzirdēts. Runājot par tradīcijām, mums ir svarīgi saglabāt jau esošās un rosināt jaunas tradīcijas, kuras nākotnē veicinās kolektīva saliedēšanu un veidos slimnīcā draudzīgu vidi gan darbiniekiem, gan pacientiem. Viena no senajām tradīcijām ir Mediķu Balle, kurā tiek sumināti labākie darbinieki. Arī šogad Mediķu Balle tiks organizēta 15.jūnijā. Maijā svinam Māsu dienu, Decembrī sveicam kolektīvu Ziemassvētkos. Viena no jaunajām tradīcijām ir ‘Mēneša ārsta’ nominācija. Apkopojot Jēkabpiliešu iesūtītos ieteikumus un pateicības, vienreiz mēnesī tiek ievēlēts slimnīcas sirsnīgākais ārsts. Pagājušogad ieviesām vēl vienu jaunu tradīciju – kolektīva gājiens Pilsētas svētkos. Plānojam šo tradīciju arī turpināt."
    
    Uz jautājumu, ar kādiem sasniegumiem lepojaties, Budovska atbild: "Šogad esam panākuši vairākus sasniegumus uzņēmuma darbības attīstībā. Viens no šādiem sasniegumiem ir finanšu rādītāju uzlabošana un pozitīva tendence peļņas vai zaudējumu aprēķinā. 2018.gads tika aizvadīts ar 824000 eiro lieliem zaudējumiem. To pamatā bija nepietiekams valsts finansējums mediķu algu palielināšanai un virsstundu apmaksai. Toties šogad mums izdevās nostabilizēt situāciju, veicot dažādus kontroles pasākumus. Piemēram, ierobežota finansējuma dēļ, šobrīd virsstundas tiek pieļautas, bet to skaits ir ierobežots un kontrolēts. 2019.gada 1.ceturksni slimnīca noslēdza ar 2857 eiro zaudējumiem, kas salīdzinājumā ar 2018.gada 1.ceturkšņa 148000 eiro lieliem zaudējumiem ir būtisks uzlabojums. Pēc veiktajiem aprēķiniem, 2019.gadu ir plānots noslēgt ar 370000 eiro peļņu, kas radīs iespēju slimnīcas ilgtspējīgai attīstībai. Esam lepni arī par to, ka izdevās nodrošināt visa personāla algu palielināšanu sākot ar 2019.gada 1.janvāri. Vēl viens būtisks sasniegums, kurš tika realizēts, pateicoties mūsu ārstiem un medicīnas personālam, ir papildus finansējuma apgūšana ambulatorajam līgumam ar Nacionālo veselības dienestu un stacionārā līguma izpilde 2018.gadā, kas deva mums iespēju saņemt lielāku valsts finansējumu 2019.gadā.
    No medicīnas pakalpojumiem, 2019.gadā ir plānots attīstīt rehabilitācijas nodaļu un endoprotezēšanu, kā arī turpināt modernizāciju, tai skaitā aprīkojuma iegādi speciālistiem. Jau šobrīd slimnīcas finanšu rādītāji uzrāda pozitīvu tendenci, kas dod mums iespēju sākt domāt par investīcijām. Svarīgākais, protams, ir mūsu ārsti. Mēs turpināsim strādāt pie speciālistu un topošo speciālistu piesaistes, kā arī veiksim darbības, lai uzlabotu darba nosacījumus esošajiem speciālistiem."
    
    
    Informāciju sniedza SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” valdes locekle Inna Budovska
    
 


Komentāru skaits: 83
Apspriežam tēmu:
*Reāls skats
 "Šogad esam panākuši vairākus sasniegumus uzņēmuma darbības attīstībā. Viens no šādiem sasniegumiem ir finanšu rādītāju uzlabošana un pozitīva tendence peļņas vai zaudējumu aprēķinā. 2018.gads tika aizvadīts ar 824 000 eiro lieliem zaudējumiem. = Ivars Zvīdris vadīja slimnīcu līdz 2018.gada 3.maijam , tad sāka Gvido Liepiņš. Tātad 2018.gada parādi(!) - iedzīvotāji parādā par ārstēšanos, notika algu palielinājums mediķiem... - ir ABU atbildība!
Gvido Liepiņa vadībā 2019.gada 1.ceturksni slimnīca noslēdza ar 2 857 eiro zaudējumiem, kas ir ievērojams UZLABOJUMS, ja salīdzina 2018.gada 1.ceturkšņa 148 000 eiro zaudējumus Ivara Zvīdra laikā!
Pie tam no 2019.gada 1.janvāri.nodrošināta VISA personāla algu palielināšana!

Tad KĀPĒC un KURŠ lops čakarē jauno valdi, kura tik 1 gadu nostrādāju?
06.06.2019 12:43
*Lasiet uzmanīgi
 ...pozitīva tendence peļņas vai zaudējumu APRĒĶINĀ. Tātad jāmāk pareizi salikt ciparus. Grāmatveži sapratīs par ko es runāju.
06.06.2019 12:52
*Dauņeksterminators
 Krapam būs jāpierāda, ka balts ir melns. Bet Kraps var tikai pierādīt, ka šķidrumi pakļaujas sgravitācijas likumiem.
06.06.2019 13:13
*Viesis -> *Reāls skats
 Tad KĀPĒC un KURŠ lops čakarē jauno valdi, kura tik 1 gadu nostrādāja?
================= ============================== ==========Vai tad Tu nu to lopu nezini?DDDD Vispār ņemot to sauc par sādžas politiku.DDD
06.06.2019 14:04
*Neķītrais masāžists
 Ja es būtu Kraps, smuko Innu nekur prom netriektu, bet paņemtu sev domē par padomnieci medicīnas un cilvēciskas atpūtas jautājumos. :D
06.06.2019 15:28
*?
 Jēkabpilī 15.jūnijā notiks Mediķu balle. Vai simpātiskā Inna arī būs klāt? Labprāt izgrieztu kādu valceri ...
06.06.2019 15:48
*Viesis -> *Neķītrais masāžists
 Inna Budovska jau pati iesniedza atlūgumu.
Laikam jau bija piekususi no vecajo intrigām. Pacienti arī nebalso par šiem kā labākajiem dakteriem. Žēl, ka aiziet :(((((((((((((((((
06.06.2019 15:53
*Jefiņš -> *?
 Doma Tev laba, bet es dzirdēju, ka Inna iet dekrētā.:)
06.06.2019 16:35
*Viesis
 Budovska da budovska. Nab no viņas izspiests pat neviens teikums.
06.06.2019 17:30
īpaši stulbs -> Jefiņš
 No kurienes tad to izdzirdēji? Varbūt ne dekrētā, bet pirmsdzemdību un bērna kopšanas atvaļinājumā?
Jā, dzīve ir nežēlīga..! Ja kaut kas, nedod Dievs, nebūs kā vajag, tad Inna Krapu uz mūžu mūžiem par dzīves un nervu sabojāšanu nolādēs un būs viņam līdz Pastarai tiesai degt elles ugunīs.
Piedod, Kungs, man par grēcīgajām domām!
06.06.2019 20:14
*ĶĒMS
 Rūpīgi izlasīju šo rakstu, secinājums viens, ka ar slimnīcas saimniecisko darbību ir viss kārtībā, visi rādītāji uzlabojas, salīdzinot ar iepriekšējo laiku, bet vienā gadā ātrāk neko nevar panākt. Ir domāts arī par tālākās attīstības iespējām. Neredzu vajadzību pēc valdes un vadītāja nomaiņas. Mūsu "politiķiem" droši vien ir savas viedoklis.
06.06.2019 20:19
*vēroju
 Ļoti žēl,ka politiķu vārdi nesakrīt ar darbiem-uzņēmuma darbība un progress neinteresē it nemaz-ka tik gāzt,jaukt,traucēt!tak neļaus strādāt spējīgiem cilvēkiem ne pa kam!Protams,ka vecā gvarde pretojas jaunām ,laikmetīgām vēsmām-tā tas ir!Bet var,var jau sajust,ka kārtība slimnīcā parādās!
Vai nākamo pavasari atkal gaidām izmaiņas!!!?
06.06.2019 20:51
*Džons Šausmiņš
 Tie, kuri iniciēja slimnīcas valdes nomaiņu, patiesībā grib "pagrūst zem vilciena" Krapu. Jo Kraps ar savu rīcību izgāzīsies un viņa draugi to izmantos. Slēdzam derības?
06.06.2019 21:03
*Viesis -> *Džons Šausmiņš
 Pats vainīgs, ja ir iesaistījies...
Až zosāda uzmetas atceroties kā šis kā cērme vilkās nopakaļ A.Rutko ... Kas ar Andri drīz notika un kur viņš ir tagad zināms
06.06.2019 21:21
*xulio -> *Jefiņš
 Baumo tālāk. Nu un kuram tā laimējies ar šo skaistuli?
06.06.2019 21:24
*Jefiņš -> īpaši stulbs
 To man teica pensionētais virsnieks Ķēms, laikam no Betas informatīvā punkta, es jau nezinu.Jāsaka, ka man ir aizdomas, ka tai Betas kompānijai ir savs informators domē, jo viņš man tādas (!!!) lietas stāstīja, taču kategoriski aizliedza izpaust publiski, kaut pirksti gatavi tepat rakstīt, tas attiecas uz neseno pilsētas varas maiņu un tālāko darbību. Man gan tas pie....Tu jau zini kur. DDD
06.06.2019 21:26
*jaja
 Es izdomaju. Par zaudējumiem atlaist grāmatvedi, par bardaku ar personālu-personāldaļu. Tagad ir spējīgi, jauni, izglītoti, zinoši personāla vadītāji. Atri izanalizēs slodzes, pārslodzes, pierakstījumus, mirušās dvēseles un visu citu. Gvido nevajadzēs pa nodaļām staigāt. Un viss čikiniekā! Valde lai strādā! Ar to vajadzēja sākt pagājušogad:D
06.06.2019 21:41
*Jā, protams
 Tagad sakārtota pierakstu sistēma un viss notiek daudz ātrāk, tik ātri, ka šodien poliklīnikā atkal kaut kas nedarbojās, reģistratūrā rindas rakstīja uz špargalkām, fizioterapijā cilvēkus nepieņēma, jo kaut kāda programma nedarbojās. Iepriekš kasē par pakalpojumu nevarēja samaksāt līdz ar to izmeklējuma rezultātus neatdeva, jo čeks jāuzrāda. Viss tik uz labu!
06.06.2019 21:59
*Viesis
 Šī ir kārtēja atlaistā valdes priekšsēdētaja agonijas izpausme. Attiecībā uz rezidentiem-šī kārtība strādāja jau vecās valdes laika, turklāt nospiedošais vairākums līgumu ar rezidentiem un studējošajiem tika noslēgts jau iepriekš. Valdes var sevi paslavēt par to, ka uzlikts paraksts uz sen sagatavota līguma. Protams grandiozs pavērsiens kā izrādās ir virtuves trauku iegāde-paris rakstus atpakaļ bija publicēta ziņa, ka šie trauki, tā pat kā mirušie tiek transportēti ar vienu auto.. tas liekas izsaka visu.
Finanšu rādītāji visticamāk nav uzlabojušies, jo no pārskata redzams, ka ši brīža zaudējumi, faktiski ir manipulācija ar skaitļiem-ir pārrēķināts pamatlīdzekļu nolietojums, kā rezultātā grāmatvediski iegūstam priecīgāku skatu nekā pagājušā gada periodā.
Algu paaugstināšana pilnīgi nav valdes nopelns-algas paaugstināja un par to papildus finansējumunsaņēma visas budzeta slimnīcas.
Pagājušā gada zaudējumu lauvas tiesu sarūpēja tieši šī valde, ne vecā.
Tas, ko mēs redzam ir prātam neaptverama nekompetence tik svarīgā iestāde, kas turklāt tiek nonivilēta ar nekompetentiem, tendencioziem valdes paziņojumiem. Vairāk kā 600 tūkstoši pagājušā gada zaudējumu ir radies šīš valdes laikā.
Ak jā, vēl vecais stāsts par asins sagatavošanas nodaļas likvidēšanu..
Šī valde jau sen bija jāpatriec.
...
06.06.2019 22:40
*Viesis -> *Viesis 22:00
 Ej tu par asins sagatavošanas nodaļas vadītāju, jo Latvijā šādu speciālistu nav, tas būs Asins pārliešanas stacija, nu kā agrāk.
Tikai pilnīgs lohs var runāt, ka vadība vainīga, ka LATVIJĀ nav šāda speciālista. Kur tad ņemt, Francijā nozagt
06.06.2019 23:14
*Viesis -> *Viesis 22:40
 Tad rodas jautājums, kurš varētu būt tas īstais. Kurs bāzīs galvu cilpā? Pat ja tas būs vietējais ārsts vai citas slimnīcas bijušais vadītājs, tāpat paies vismaz gads, kamēr aptaustīsies. Ja ieliek ārstu, 100% nebūs spējīgs novadīt būvniecības procesu. Un no finansēm vispār neko nesapratīs. Vajag labu komandu. Ārstu, finansistu, inženieri. Komunikācija lai paliek uz virsmāsas un personāldaļas, jeb pieņemt speciāļistu: Vēl vajag neaugstprātīgu statistiķi.
06.06.2019 23:20
*Viesis -> *Viesis
 Pat neiedziļinoties komentāra aprobežotībā-latvijā pagājušā gada decembrī bija 54 ārsti ar derīgu transfuziologa sertifikātu. Ārstes, kura vadīja nodaļu sertifikāts derīgs līdz 2021.gada jūnijam, tātad vēl apaļus divus gadus.
06.06.2019 23:48
*Viesis -> *xulio
 it kā īpaši stulbs
07.06.2019 07:31
*/// -> 06.06.2019 22:40 viesis
 ko mirušie ar traukiem darīs(?), ja tos veda mašīnā vienlaicīgi, senatnē trakus deva līdzi kapā, bet tagad tas nav novērots
07.06.2019 07:47
*/// -> neuzmanības kļūda
 Pareizi; "...traukus deva..."
07.06.2019 09:06
*zinātājs -> ///
 Nedramatizē! Mirušie nevienam neko ļaunu nevar nodarīt. Tieši otrādi! Ja noliek furgonā katlus pa vidu, bet miroņus atstutē gar to malām, tad ir lielāka garantija, ka zupa un mērce ar makaroniem uz pagriezieniem vai bedrēm neapgāzīsies nekā tad, ja tos turētu dzīvi, trīs dienas bārdu nedzinuši un nemazgājušies cilvēki, kas papildus tam vēl braucot pīpē, klepo un spļaudās. Pie tam nekad nevar zināt, vai kāds no tiem nav jau iedzēris.
07.06.2019 09:12
*izskatās
 ka Liepiņš vilks līdz pēdējam, ar sēdes sasaukšanu, Kraps taču teica, ka var sasaukt arī atrāk par 13.mito.. Katra diena Liepiņam tomēr 100 eiro vērta..
07.06.2019 10:02
*smīns -> *izskatās
 un kā tas ietekmēs tavu algu?DDD Tā kā veltīgi nepārdzīvo
07.06.2019 11:48
*xulio2
 ...nekā skaista nav tupa babene...kuram tā nepaveicies?
07.06.2019 12:52
*Dain
 100 punkti, ka Ūdrim. Tam jau vienmēr pamulkjes :D
07.06.2019 12:54
*mediķu balle
 Izklausās smalki.
Nez kādu duru Traumulogs atvilks sev līdzi kikiki
07.06.2019 13:24
*suņu puika Suns
 Es domāju, ka par slimnīcas priekšnieku jāliek ošukalna galva. Tad vismaz būs gludākais un biezākais asfalts uz apbedīšanas biroju. Citur ceļus jau mums valstī nevajag.
07.06.2019 13:37
*Viesis
 meikaps skaists, bet pierīte šaura.
07.06.2019 13:44
*no Jēkabpils tālā gala -> Suns
 Nebrauc virsū manam priekšniekam, ja?
07.06.2019 13:44
*Sala
 Kāpēc goguli neviens neievēl?
07.06.2019 13:48
*Viesis -> no Jēkabpils tālā gala
 Ivariņ pak...jā līdējs tas tu?!
07.06.2019 13:51
*rindu mašīna
 izklausās pēc šausmu filmas.
07.06.2019 14:57
*pilnīgi noteikti
 valdē vajag kādu no tiem kuriem ir 30 pilnas slodzes darbavietas. Tikai tiem viss ir pa spēkam. Nevis kādam parastajam mirstīgajam.
07.06.2019 15:16
*Viesis -> *xulio2
 tu to par savu sievu vai brūti? Ja nepaveicās, tad meklē citu, tikai ne atkal šmigā būdams.
07.06.2019 15:40
*Gudra sieviete
 Pati sev komentārus neraksta!
07.06.2019 15:46
*bet -> *Gudra sieviete
 glupās sievietes parasti apskauž gudrās, sev bikses slapinādamas apskauž.
07.06.2019 16:58
*Neredzu ko
 te apskaust🐔.
07.06.2019 17:20
*Salīdzinot -> *Gudra sieviete
 Izlliecies par gudru, bet STULBUMS nāk no iekšām un pakaļas, kā no īstas pastalnieku bābas... Ento veču izjātā bābā (paskaties spogulī!), neblamējies vismaz publiskā telpā ar savu STULBUMU!!!

GUDRI cilvēki, kuriem iikdienā slimnīcā ir nācies risināt kādus jautājumus ar valdes Innu, pārliecinājušies, ka viņa ir skaista, INTELIĢENTA un GUDRA jauna sieviete! Lai Innai veicas turpmākā dzīve...
07.06.2019 17:33
*Bābeņu kaujas
 Par ko cepiens?
07.06.2019 17:37
*Izskatās, ka
 Štucers ieklepojās uz aizstāvību🤭
07.06.2019 17:38
*Nu un
 ka "skaista".
07.06.2019 17:39
*Inta
 Ja ir nesaturēšana, tad vajag iet pie speciālista! Ko blamējies ar savu STULBUMU inteliģentā skribente!
07.06.2019 17:41
*Raivis -> gudra glupa
 Ta visas jūs te glupas. Punkts un āmen. Kura par kuru tupāk rej. Nekā skaista te naV.
07.06.2019 17:45
*Viesis -> gudra glupa
 Agrāk domāju, ka kuricu šovs ir domītē, bet nē šī sērga nu ir pārņēmusi visu valsti.
07.06.2019 17:46
*Laiki pienākuši
 Nav GUDRAS SIEVIETES ko apprecēt. Noskaties video, palasi komentārus un viss ir skaidrs.
07.06.2019 17:51
*Ha
 Inna gudra... interesanti kurā jomā?
07.06.2019 17:51
*Ha
 Medicīnas jomā, skaitļos, latviešu vai angļu valodā...no malas skatoties nekur no minētajām jomām
07.06.2019 17:56
*Miška
 Ir tāda dziesma...inteliğenti atvadoties suņu sēnes ēd :DDD
07.06.2019 17:56
*Salīdzinot bet
 Vīriešiem patīk tādi naivi kRökŠi.
07.06.2019 18:00
*Tuvais gals
 Inteliğentā rakstot biksītes piestampāja.
07.06.2019 18:03
*Domāju
 Ka valdē sportistus vajag salikt. Uzņemšanā sēdētu ar riepu kaklā.
07.06.2019 18:06
*Guna -> Salīdzinot
 To tu par sevi pareizi un sulīgi pateici. Ento v......
07.06.2019 18:12
*Auzas
 Ar skaistumu un dupsi vien nepietiek. Vajaga, lai galviņa fišku rubī. Tā lūk.
07.06.2019 18:18
*:DDD
 Biksītes piestampāja :DDD tagad 7 gadus ir ko smieties ka traks.
07.06.2019 18:20
*Foršāk būtu
 ja inna runātu ķīniski.
07.06.2019 18:22
*Un par kādu naudu būs
 Mediķu balle? Ja slimnīca mīnusos.
07.06.2019 18:25
*Zzzzz -> Dzīvo vesels
 Projektā vajag iekļaut ginekologus citādi Salīdzinot netiek ar savām problēmām galā. Infekci birst uz visām pusēm kā no pārpilnības raga.
07.06.2019 18:29
*JankSs
 Štrunts kas tai galvā, galvenais lai blakus labi izskatās.
07.06.2019 18:44
*bezkaunīgais sivēns
 Ujj, pārlaižot skatu komentiem, rodas iespaids, ka Jēkabpilī plīsusi intelektuālās kanalizācijas rore un viss kloākas saturs pludo pa ielām.
07.06.2019 19:01
*Viesis -> Sivēnam
 Zolīdā gudrā salīdzinot bet to kloāku pietaisīja. Viņa nopludināja kanalizāciju.
07.06.2019 19:06
*Smalki
 Tu izslēdzi lampu kuru gribēju izslēgt es.
07.06.2019 19:07
*Domes darbiniece
 Bezgaumīgais sivēns piesmēla zābakus😁🙉
07.06.2019 19:10
*Legāli
 sajukt prātā.
07.06.2019 19:18
*Viesis -> bet
 Galīgi slikts izmeklētājs tu esi🤪
07.06.2019 19:41
īpaši stulbs
 Vēl jau nekas nav galā. Dome izsludinās jaunu amata konkursu un neviens nevar aizliegt Liepiņam un Budovskai startēt atkārtoti. Ja citu piemērotāku pretendentu nebūs, nāksies abus ņemt atpakaļ. Slimnīcu bez valdes jau neatstās. Viņi ir jau iestrādājušies - zina darba apstākļus un specifiku, personālu un pat iekšēja transporta īpatnības.
07.06.2019 20:21
*no Bebriem -> īpaši stulbs
 Tā arī būs. Bļaurus no komentāriem valdē neliks, tie noder citur.
07.06.2019 21:14
*Viesis -> 07.06.2019 19:41
 ko tur iepirdi? kādi vēl meklētāji? Tiešām esi bezdēdams nojūdzies
07.06.2019 23:02
*? -> īpaši stulbs
 Kāpāc viņiem atkārtoti būtu jāpiedalās konkursā, ja tikai treknās kantora padlas neredz, ka tikai 1 gada laikā situācija slimnīcā redzami uzlabojas?
Treknās kantora padlas aizgaldos, kuriem nodokļu maksātāji vēl maksā lielu algu! gan kā pirmos vajadzētu padzīt ar sūdainu koku! Vēmiens nāk uz jums skatoties...
08.06.2019 07:55
*Tas
 nevar būt atbaidošāks! Iznireļi noziedzīgā ceļā pāri līķim tiek pie varas un tagad vēl čakarē likumīgi konkursa kārtībā ielikto valdi! Pie tam uzrādot 100 x labākus darba rezultātus nekā iznireļi, bet vēl izliekas par godīgu cilvēku likteņa lēmējiem!
08.06.2019 08:03
*Viesis -> *Tas
 Tas, ka tiek rīkots konkurss nenozīmē, ka viss notiek likumīgi, kā minimums neētiski. Un tas tiešām ir atbaidoši. Par darba rezultātiem -te jāmin, ka ir valdes viedoklis un realitāte, kas diemžēl nesakrīt. Bet lai veicas, ar jauna darba meklējumiem-rezultāti visu noliks pa vietām un parādīs par kāda līmeņa profesionāļiem te tiek runāts.
08.06.2019 11:13
*Irlielāmērāticams
 ka "politiķi" , kas vēlas nomainīt slimnīcas vadību ar visai apšaubāmām metodēm, ka viņi neapzinās, cik slimnīcas problemātikā kompetentu opozīciju nu dabūs sev uz kakla! Nākošo slimnīcas vadītāju es neapskaužu!
08.06.2019 12:07
*Tasganirmazticams
 Šī valde pat pozīcijā nav bijusi kompetenta, kur nu vēl opozicijā. Pietiks, Gvido, komentēt šo rakstu, tas kļūst jau smieklīgi..
08.06.2019 14:01
*kolēģis -> īpaši stulbs
 Protams, ka valdes locekļus un vadītāju virzīs mūsu sociālais slānis, no sava vidus, tāpēc ir dīvaini redzēt zemākā sociālā slāņa "uztraukumu" komentāros - kaut ko tur muld bezjēgā, filozofē, aplamā kā jau viņu slānī tas ir pieņemts. Būtu labāk gājušie pie Nitiša darbu gaterī izlūgties, sezona, strādniekus vajag. Tiešām dīvaina tauta, jo būs kā mēs lemsim un tas būs likums.
08.06.2019 16:51
īpaši stulbs -> kolēģis
 Paldies, draugs, par morālo atbalstu! Pareizi sakāt - bidlas paliek bidlas... Subjektam ar niku "?" šoreiz atļaušos pat neatbildēt.
Ja vēmiens virsū nāk, jāvēršas pēc palīdzības pie gastroenterologa vai primāri vismaz pie ģimenes ārsta...
08.06.2019 17:05
*Irlielāmērāticams -> *Tasganirmazticams
 ka mīklu konkursā Tu paliksi pēdējā vietā. Man komentēt nekad nepietiks, jo es šo slimnīcas vidi pazīstu no sešdesmito gadu beigām.
08.06.2019 17:27
*zinātājs -> xulio
 Zinot īpaši stulbā ietekmi uz slimnīcas valdi, nebūtu pārāk jābrīnās,uzzinot ka tieši viņš ir Innu dekrētā aizsūtījis. Kad pienāks piemērotais laiks, gan viņa pati dos zināt un sniegs informāciju.
09.06.2019 08:29
*vienkārši
 Lai tik strādā pašreizējā valde, nav ko politikāņiem tai uzmākties ar savām "gudrībām" - politikāņiem tāpat kā kurpniekiem ir jāpaliek pie savām liestēm.
10.06.2019 07:54
*laura -> viesis
 Lai spriestu kā strādājusi Gvido Liepiņa vadītā valde, jāapskata tikai slimnīcas majas lapas publiski pieejamā informācija.
Uz 2018. gada 1. ceturksni iepriekšējo gadu nesadalītā peļņa ir +700808 (vecās valdes sasniegums); pārskata gada peļņa -148750; kopā nesadalītā peļņa +652058.
Uz 2019. gada 1. ceturksni iepriekšējo gadu nesadalītā peļņa ir -123913 (jaunās valdes nopelns); pārskata gada peļņa -2857; kopā nesadalītā peļņa -126770.

Kā var pozitīvi vērtēt jaunās valdes darbu, ja izsaimniekoti ir 778828 EUR (+652058-(-126770))?!!! Kāpēc G. Liepiņš nerunā par iepriekšējo gadu nesadalītās peļņas izlietojumu?
13.06.2019 13:22
Piedalīties diskusijā:
Vārds:
Adresāts:
Visual CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu: *

  Copyright © jekabpilslaiks.lv 2005-2020.g.
Mājas lapu izstrāde. 2005.g. (support@jekabpilslaiks.lv)


Portālā jekabpilslaiks.lv publicētie materiāli ir aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas Autortiesību likumu. Jebkura jekabpilslaiks.lv publicēto materiālu kopēšana, modificēšana, uzglabāšana, arhivēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana bez SIA “Vidusdaugavas televīzija” rakstiskas atļaujas ir kategoriski aizliegta.
Ja netiek ievēroti augstāk minētie noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

Komentārus, ierosinājumus un jautājumus sūtiet uz adresi redakcija@jekabpilslaiks.lv

Publicētie materiāli ne vienmēr saskan ar redakcijas viedokli. Par rakstos publicēto materiālu saturu atbild raksta autors. Redakcija neatbild par lietotāju komentāriem, forumā ievietotajiem ziņojumiem. Par reklāmas materiālu un sludinājumu saturu atbild to iesniedzējs.
Atslēgvārdi: Jēkabpils, Jēkabpils ziņas, Jēkabpils rajons, jaunumi, forums, sludinājumi, foto galerija, reklāma.
Lapas apstrādes laiks: 0.01169 sek.

Cienījamais lietotājs, Jekabpilslaiks.lv izmanto sīkfailus lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot portālu, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu Privātuma politikai, kā ari sīkdatņu izmantošanai. Es saprotu