Ziņas Video Forums Kontakti Reklāma RSS Twitter
 Lietotājs Parole Laipni lūdzam Viesis! Reģistrēties »  
+ Ziņas
          Svētki
          Sadzīve
          Izglītība, Kultūra
          Ekonomika
          Pašvaldības ziņas
          Policijas ziņas
          Sports
          Visi
+ Ziņu arhīvs
+ Video
+ Foto galerija
+ Forums
+ Iepazīšanās

ßńķī 13.07 Nakts
10°C...12°C
R 2-4 m/s

ßńķī 13.07 Rits
14°C...16°C
R 1-3 m/s

Šodien 13.jūlijā
vārda dienas svin:

Margrieta, Margarita

Rītdien:
Oskars, Ritvars, Anvars

Apsveicam!
Saraksts »

Vai atbalstāt Jēkabpils novada izveidi tādā formā, kā tas iekļauts Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumā?
Nē, Jēkabpils pilsētai vajadzēja palikt kā atsevišķai pašvaldībai;
50.6%
Jā, apkārtējiem novadiem ir jāpievienojas Jēkabpils pilsētai;
44.8%
Nezinu, nav viedokļa.
4.6%

Nobalsojuši: 87
Saraksts »

Ziņas: 30588
Komentāri: 563082
Ziņas forumā: 966
Statistika atjaunota
26.06.2020 03:40
 
Šobrīd portālā: 32 lietotāji

http://www.jekabpils.lv
Jaunākās ziņas
 
Jēkabpils pilsētas, Jēkabpils novada un Krustpils novada vietvaru pārstāvji pauž viedokli par plānoto reģionālo reformu
Pievienots: 31.01.2019 17:10

» Versija izdrukai

rsz_domesekaziema.jpg
Viena no valdības prioritātēm ir reģionālā pašvaldību reforma. Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija sākusi darbu pie plānotās pašvaldību reformas – ar ministra Jura Pūces iniciatīvu jau izveidota attīstības komiteja, kas regulāri veiks darbu pie reformas virzības. Juris Pūce šonedēļ, tiekoties ar pašvaldību vadītājiem, akcentēja, ka reforma tiks veikta, izpētot reālo situāciju pašvaldībās. Sešu līdz deviņu mēnešu laikā paredzēts veikt izpēti, analizējot skaitļus un datus, kā arī braucot uz pašvaldībām un tiekoties ar vietvaru pārstāvjiem klātienē. Vienotas reformas kartes vēl nav, arī pašvaldību vidū nav skaidrības par nākotni, bet katrai ir savs viedoklis par to, vai reforma nepieciešama un kā tai vajadzētu izpausties. Jēkabpils pilsētas un tuvāko novadu pārstāvji pauž savu redzējumu par turpmāko attīstību.
    
    Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis uzsver – pat, ja apvienošanās ir vajadzīga, tai vajadzētu vairāk skart tieši novadus: “Nevajadzētu šo visu salikt kopā ar pilsētu. Pilsētai ir vienas problēmas, ko tā risina, novadiem ir citas problēmas. Ja novadi nevar izpildīt kaut kādus kritērijus, tad noteikti nevajadzētu “bāzties” zem pilsētām, jo tajā brīdī novadu problēmas varētu palikt “aizkrāsnē”. Es pilnīgi apzinos, ka tas naudas apjoms, kas nepieciešams pilsētai, vienmēr ir pieaugošs. Ja tajā brīdī vēl būs klāt novadi, tad novadi varētu palikt zaudētāji.”
    
    Reaģējot uz publiskajā telpā izskanējušajām bažām par to, ka Jēkabpils varētu zaudēt reģiona centra statusu, jo tā vairs neatbilst likumā noteiktajam, ka republikas pilsētā ir jābūt ne mazāk par 25 tūkstošiem pastāvīgo iedzīvotāju, Raivis Ragainis pauž pārliecību, ka šajā jautājumā jāņem vērā arī citi aspekti, ne tikai “sausi skaitļi”: “Mēs esam reģiona centrs. Tas, ka mums nav 25 tūkstošu iedzīvotāju... uz papīra nav, bet ikdienā mūsu pilsētā strādā ļoti daudz novadu cilvēku, kuri dzīvo ārpus pilsētas, jo pilsētā ar izmitināšanu jau ir problēmas.”
    
    Jēkabpilij divi tuvākie novadi, kuru administratīvais centrs atrodas pilsētā, ir Jēkabpils novads un Krustpils novads. Jēkabpils novada domes priekšsēdētāja vietniece Anita Lemaka pauž savu viedokli par reformu: “Jau 2009.gadā veicot šo reformu, tika pieļauta kļūda. Vajadzēja veidot vienu lielu novadu Jēkabpils rajona robežās, jo visus šos iepriekšējos gadus sadarbība starp pagastiem bija ļoti laba. Tas process būtu aizgājis savu gaitu. Tagad jāskatās, kā būs labāk, bet domāju, ka apvienoties vajadzētu. Šo ideju atbalstu, jo iedzīvotāju kļūst arvien mazāk, Jēkabpils mums tāpat ir kā dabisks centrs, visi ceļi ved uz Jēkabpils pusi. Tas būtu labākais variants, jo mazajiem novadiem vieniem pašiem pastāvēt ar nelielo iedzīvotāju skaitu un ierobežotajām finansēm ir grūti.”
    
    Krustpils novada domes priekšsēdētājs Kārlis Pabērzs pauž uzskatu, ka apvienošanās rezultātā notiks atgriešanās pie ļoti līdzīga modeļa, kāds bija līdz 2009.gadam, kad bija rajoni, bet viņš nesaskata no plānotās reformas būtiskus ieguvumus, uzsverot, ka aktuālākās problēmas šī reforma neatrisinās. “Mēs neesam par reformēšanos,” saka Pabērzs. “Ar deputātiem pašlaik nav runāts par šo jautājumu, bet mums pašiem jau tagad ir problēmas, piemēram, izglītības nozarē. Skolēnu skaits samazinās, bet pedagogi ir jānodrošina. Šogad mums divām skolām no budžeta jāpieliek klāt pedagogu darba samaksai. Bērnu nav, skolotājiem nav slodžu, bet to jau reforma neatrisinās. Cilvēku vairāk nekļūs. Man bail, ka laukos iedzīvotāju kļūs vēl mazāk.”
    
    Pašvaldību pārstāvji ir vienisprātis, ka reģionālajai reformai jābūt rūpīgi pārdomātai, pirms lēmuma pieņemšanas jāizpēta reālā situācija un jāņem vērā vietvaru viedoklis. Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce tam piekrīt, uzsverot, ka reforma tiks organizēta maksimāli savstarpējā sadarbībā un cieņā, ievērojot Eiropas Vietējo pašvaldību hartu.
    
    Sandra Paegļkalne
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
 


Komentāru skaits: 59
Apspriežam tēmu:
*Viesis
  Zem pilsētas novadus toč nevajag. Pilsētai tik smags kredītportfelis, pieliks vēl klāt visus pārējos trallinātājus, nu tad būs jautri.
31.01.2019 18:07
*Jefiņš
 Paud vai nepaud - neko jaunu jau nav iespējams izpaust.
31.01.2019 18:29
*Ko nu?
 Pietiks ar vienu Jēkabpils rajonu. Kādreiz bija viens rajons ar vienu sēdētavu, tagad 5 sēdētavas un visas pilnas. Man personīgi 10 gadu laikā Krustpils novadā nav bijušas nekādas darīšanas. Tā kā ļoti šaubos par novadu lietderību. tā ir šausmīga naudas šķērdēšana. Kādi tik objekti nav sacelti kredītā.
31.01.2019 18:30
*krustpilietis
  Par to objektu lietderību un par ceļu remontiem būs jāpieaicina Valsts Kontrole.
31.01.2019 18:36
*mopšels
 Pilsēta jāsadala divās daļās, Krustpils iet pie Krustpils novada un Jēkabpils pie Jēkabpils novada. Vienā pusē valdīs nākotnē KPV un otrā pusē Jaunā konservatīvā partija. :)
31.01.2019 18:48
*Neķītrais masāžists
 Ragainis vislabāk pateica, ka nāhren viņam Krustpils Pabērzs un Novada Lemaka vajadzīga. :D Vienīgi Sproģi viņš būtu ar mieru sev par vietnieci.
31.01.2019 19:02
*A
 Nu Sproģei tak jāiet pensijā.Cik ilgi vēl aizņems kēslus. Jādod vieta jaunajiem.
31.01.2019 19:17
*Viesis
  Raivītis tāds saspringts, tas ūsainais ūsas nolaidis. Ja krustapils novadā attīstību neesat radījuši, tad nav ko brīnīties, ka tauta bēg kā no grimstoša kuģa. Kā var vispār izprast lauku dzīvi sēžot pilsētā otrajā stāvā? Stagnāts caur un caur.Nekā jauna!
31.01.2019 19:33
*Dauņeksterminators
 Vislielāko jautrību izraisa Rīgas klusajos kabinetos dzemdētā ideja, kuras dēļ gadsimtiem veidojies reģionālais cents vairs nav centrs. Apsveicu! Grāmatveži rullē!
31.01.2019 19:49
*Viesis
 Pabērza kungam jāsaprot, ka tās divas skolas sen bija jāslēdz, un bērni jāved uz trešo skolu. Tad varbūt novadā sanāktu dvas pusskolas. Ja aizslēgtu trīs skolas, tad sanāktu vesela viena normāla skola. Tā ka, kas par daudz, tas par skādi. Protams ceļi jāsakārto, lai uz to vienu skolu var nokļūt. Ne tā kā šoziem, kad ceļi tīrīti retu reizi un tagad ar bažām jāgaida atkusnis, kad ceļu vietā būs tikai slidotava! Nav novadā saimnieka, nav!
31.01.2019 19:50
*ah haah ha
  Pēc slidotavas būs purvs. :DD A tas tikai muld par skolām.
31.01.2019 19:53
*ĶĒMS
 Atjaunot bijušo Jēkabpils rajonu pārsaucot par novadu un miers.
31.01.2019 20:06
*Viesis
  Izjauks aigara un raiva rebes. nu nē, lai paliek kāir
31.01.2019 20:08
īpaši stulbs
 Tas labi, ka Jēkabpili reformas neskars. Varēs mierīgi veikt ieplānotos uzdevumus un sasniegt pilsētas iedzīvotāju ilgoto mērķi.
31.01.2019 20:21
*Viesis
  mērķi ne mērķi,bet galvenais lai kabatas būtu vienmēr pilnas
31.01.2019 20:29
*Vietējais
 Ar katru gadu novados tiek izdomāti ar vien jauni amati ar solīdām algām,jo vecie pensijā iet negrib,viņu bērni beidz skolas,kaut kur jāiekārto.Lauku skolās,kur agrāk mācījās simts un vairāk bērnu,tagad daži desmiti.Uzturēt tādas skolas,lai tikai skolotājiem būtu darbs,nav īsti pareizi.Daudzu novadu,pilsētu vadītāji principā nav bijuši ieinteresēti investoru piesaistē,kas kādreiz nāca ar dažādiem projektiem,bet tika atraidīti,jo priekšniecībai tā mierīgāka dzīve.Tā turpināties laikam vairs nevar.Paskatieties,kas notiek Ventspilī,tagad Valmierā,jo tur pie šprices ir īstie veči.
31.01.2019 23:25
*Ir tā
 Satraukumam nav pamata!
Rīgā teica, ka sākumā ļaus pašiem apvienoties pēc BRĪVPRĀTĪBAS principa.
Tā tas bija arī pirmajā Adminreformā. Tad arī bija tādi, kas paši apvienojoties izveidoja savu novadu.
01.02.2019 00:00
*!
 Paši zinām, ka Jēkabpils neatbilst lielās pilsētas statusam!
01.02.2019 00:03
*no Bez Tabu
 Pajaukšu gaisu ar citu info.
Raidījums "Bez Tabu" informē, ka 91 gadu vecas sirmgalves tuvinieki pārdzīvo un ir šokēti par to, ka viņa 5 dienas turēta piesieta pie gultas Jēkabpils reģionālajā slimnīcā.
”Mana mamma ir slimnīcā ar lauztu(!) gūžas kaulu un vēl abas(!) rokas piesietas(!) pie gultas! Mēs katru dienu braucām ciemos pie viņas, vienu roku atsienam. Tad vismaz tā normālāk var dzīvoties. Vēl ...kā viņu piesien… Man ir grūti runāt! Kāpēc notiek tāda vardarbība pret vecu cilvēku, kurš nevar sevi aizsargāt? Slimu cilvēku,” neizpratnē ir pacientes meita.
Jēkabpils reģionālās slimnīcas galvenais ārsts Andrejs Miļčevskis ir pārliecināts(!), ka pacientes fiksēšana pie gultas bijusi pamatota.Taujāts, vai bijis nepieciešams pacienti fiksēt visas 5 dienas, kamēr viņa atradās slimnīcā, galvenais ārsts Miļčevskis teic, ka ”šaubu nav”, ja šādu risinājumu pašas pacientes drošībai izvēlējies ārstējošais ārsts (kurš?).
Pēc tuvinieku lūguma paciente nogādāta ārstniecības iestādē Aizkrauklē.
Meita: "... tas, ko es ieraudzīju Aizkraukles slimnīcā, mani patīkami(!) pārsteidza. Rokas viņai nebija piesietas, jo tajā brīdī roka bija pie sistēma, roku mierīgi turēja, adekvāti runāja, visu saprata.
SIA ”Aizkraukles slimnīca” galvenā ārste Ilona Maruse: "...Principā mūsu nostāja ir nesiet. Tas ir pirmais noteikums. Mēs visādi medicīniski un ar novērošanu nodrošinām to, lai pacients nav jāfiksē."
Vaicāts, kāpēc Jēkabpils slimnīcā pacienti sēja pie gultas, ja
01.02.2019 00:29
*Bez Tabu - 30.01.2019
 Vaicāts, kāpēc Jēkabpils slimnīcā pacienti sēja pie gultas, ja Aizkraukles dakteri to nedara - jau kopš nogādāšanas ārstniecības iestādē, Jēkabpils reģionālās slimnīcas galvenais ārsts Miļčevskis norāda, ka ”paciente tika pārvesta [uz Aizkraukli] ... apmierinošā {atsietām rokām} stāvoklī.”

Jēkabpils galv.ārstam nav ne cilvēciskās pašcieņas, ne vēlme aizstāvēt savas slimnīcas godu! Kārtējo(!) reizi Jēkabpils slimnīca izblamēta pa visu Latviju! .

Jebkurā situācijā ir iespējams rast risinājumu tikai vajadzīga cilvēcīga pieeja!
Aizkraukles slimnīcā neviens vairs nebrīnās, ja kāds no Jēkabpils tur vēlas ārstēties, kur nu vēl Rīgā.
01.02.2019 00:54
*zinātājs
 Šorīt uzzināju šokējošu ziņu, ka mūsu Pornziņģi Amerikā atmaskojuši kā LV aģentu un par to viņš no Ņujorkas izsūtīts uz Dallasu, kas ir kaut kāda nomale Amerikā, kā pie mums Aknīste, kur kādreiz esot nošauts Kenedijs.
01.02.2019 08:02
*Viesis
  no ko tu gribi no jpils slimnīcas? pat ņe dai bog uzņemšanas nodaļā tiksi, tur arī attieksme ir oj oj oj. krievu laikos bija daudz normālāka attieksme pret pacientiem, arī izdakterēja, nevis kā tagad pusslimus laiž mājās. arī tās eiropas zāles nav īsti labas, esam kā izmēģinājuma trusīši .
01.02.2019 08:24
*Viesis
  Bez Tabu uz mūsu pusi varētu atbraukt katru dienu, un būs ko rādīt. Gan pilsētā, gan ārpus kas tik nenotiek, a tauta klusē, jo baidās.
01.02.2019 08:39
*lauķis
 Kāds sods būs Stiebriņai vai naudu atmaksās.Ko domā deputāti par Spēka kungu vai nebūtu jāatlaiž.
01.02.2019 08:53
*bezkaunīgais sivēns -> *zinātājs
 Kenedijs nošauts Aknīstē?!! Tu ko?! Esi galīgā pālī jau no paša rīta, kāds tad būsi vakarā?:DDDD
01.02.2019 09:04
*Viesis -> *no Bez Tabu
 Ja tā vecā izkristu no gultas un pārsistu galvu, salauztu ribas vai nolauztu degunu, tad aurotu vēl vairāk. Stāvi pats klāt savai mātei, ja neapmierina. Slimnīcā 1 sanitāre uz visu nodaļa, tad kas apstāvēs tavu māti? Domā ar galvu
01.02.2019 09:19
*Viesis -> *Bez Tabu - 30.01.2019
 Aizkrauklē nav slimnīcas, tikai poliklīnika
01.02.2019 09:21
*Viesis -> lauķis
  vai tad stiebriņa ir viena, kas dauzās ar novadam piederošu transportu? Cik tam kādreiz ragainim netika teikts, tagad spēkam , ka citos pagastos arī tā ir, bet viņš neklausa.visi dara kā grib! Tagad gan jau visi sa..īzuši, bet pēc laika atkal būs pa vecam.
01.02.2019 09:26
*aaa
 Kāpēc Pabērza kungs neko nedara skolu jautājumā tērē milzīgu naudu, bērnu nav skolā, bet nauda jāmaksā absurds tāpēc jau nav attīstības. Krustpils pamatskola kas atrodas pilsētā prot pieņemt pilsētniekus darbā falši. Baigi labi dzīvot pilsētniekiem uz novada rēķina. Spēks tik paraksta rēķinus Stiebriņai, bet kad autobuss jādot uz bērēm izpilddiretors pasaka naudas izšķērdēšan.
01.02.2019 09:30
*lauķis
 Stiebriņa visnekaunīgāk tērē naudu pieņem darbā savu piegulētāju, bet faktiski nestrādā.Vai šeit nav jāceļ trauksme?Viņai pašai būtu jāatkāpjas no direktores amata un jānoliek deputātes mandāts.
01.02.2019 09:36
*krustpilietis
 Nez kad būs sēde deputātu gribētos aiziet.Iedzīvotāji taču var piedalīties?
01.02.2019 09:39
*Viesis -> krustpilietis
  protams, ka var. jāinteresējas būs
01.02.2019 09:50
*kb
 Laiks reformai! Pie pilsētas vismaz izglītība tiks sakārtota un skolotājiem nemksās par to ka aiziet uz darbu , bet bērnu nav izsmieklis Atašienes viduskola, mežāre bērnu mazā kā skolotāju.
01.02.2019 12:25
*Dauņeksterminators
 Ļaudis, kuri aktīvi pamāca kā strādāt ar demences pārņemtiem pacientiem... ir laipni aicināti nākt uz slimnīcu un pastrādāt vienu dienu.
01.02.2019 13:10
*Viesis -> dauņekstremitator
 Pazūdi no šejienes.
01.02.2019 13:21
*besi
 Spēks algu lielu saņem, bet ko dara novada labā paņēma kultūras organizētāju kas naudu saņem.
01.02.2019 13:41
*Viesis -> besi
  Kultūras organizatore trenkā padotos. :DDD
01.02.2019 13:57
*no malas -> *Viesis
 Aizkraukles slimnīca Aizkrauklē ir jau sen!
Slimnīcas mediķu kolektīvs 2010.gadā apbalvota ar nomināciju ′Latvijas lepnums′!
Jēkabpils slimnīcā tantiņa ar lauztu gūžu tiek rokas piesprādzēta pie gultas, bet Aizkraukles slimnīcā kā pie baltiem cilvēkiem pat prātā nenāk to darīt. Speciāli noskatījos šo Beztabu!
01.02.2019 15:31
*Viesis
  Aizkrauklē ir ļoti laba slimnīca un iejūtīgs, profesionāls kolektīvs. Cepuri nost viņu priekšā! Pie mums ir kā kurā nodaļā. Tas ir ļoti slikti!
01.02.2019 15:43
*veca ziņa -> *lauķis
 Ej kakāt ar to savu Stiebrieni,Izdomā ko jaunu.
01.02.2019 16:10
*Viesis
  :DDDDD Nu vēl jau nav nekas skaidrs ar to veceni no trallinātāju novada
01.02.2019 16:20
*Viesis
 Reinim jau cita brūte. Nevajag viņam to Stiebreni.
01.02.2019 18:28
*ah haah ha -> 18-28
  Reinis seksīgs čalis. kam viņam veca vecene.
01.02.2019 19:23
*Vārna
 Krustpils novadā kāda galva tādi deputāti.Ko viņi labu izdarījuši novada labā! Neko. Ka tik silti krēsli un bezgalīgās izklaides.
01.02.2019 19:25
*Nu jau -> *Vārna
 Nu jau. Nav tik traki. Paši ievēlējāt!
Krustpils novadā visiem bērniem skolā ir brīvpusdienas.
Žēl, ka slēdzāt Liepenes pamatskolu. Bērni brauc mācīties uz citu novadu - Ļaudonas vidusskolu.
Bibliotēkās un kultūras namos dāmas ir apmierinātas ar savu darbavietu.
01.02.2019 19:51
*Viesis -> 19:51
  Nu ja kultūras koordinatore netrenkātu, tad jau varbūt būtu apmierinātas. :DD Pareizi pateici par to galvu.
01.02.2019 19:59
*aaa -> viesis
 Viņa pati jātrenkā neko nesaprot no novada dzīves .
02.02.2019 16:05
*Krustpils novada iedzīvotājs
 Kūkas ir lielākais pagasts novadā, bet lai skola pastāvētu bērnus ved no pilsētas vai tas ir normāli?Cik izmaksā autobuss un pusdienas vai tiešām neviens to nerēķina? Krustpils pamatskolā vispār tikai pilsētnieki mācās pusdienas prēmijas par iešanu uz skolu kauns klausīties ka bērnam jāmaksā lai ietu uz skolu.
02.02.2019 16:11
*Viesis -> 16:11
  ruspils novads neko nerēķina, bet trallina. Tā dara jebkurš ticis pie haļavnās naudas.
02.02.2019 17:40
*Laucinieks
 Salas novadu drosi var pilsetai pievienot,
03.02.2019 10:59
*Viesis -> laucinieks
  Nu ja tu gribi, lai Sala paliek gribot, tikt apdalīta, tad uz priekšu. Es domāju, lai kā reformētu, lauki izmirst strauji. Laukos nav darbavietu un ceļu.
03.02.2019 13:07
*Viesis -> *Viesis 13:07
 Salu pievienot pilsētai bez vārda runas, jo autobusu parks Jēkabpils atrodas uz Salas zemes. Visiuzņēmumi Salas pagastā, bet strādā pilsētnieki. Mazs novads Sala ar milzīgu ierēdņu baru.
03.02.2019 17:10
*Sportiņš -> *zinātājs 01.02.2019 08:02
 Mīkstais, nebrauc augumā pret Latvijas basketbola izcilību Kristapu Porziņģi!
Ar savu tukšrunāšanu neesi pat viņa mazā pirkstiņa vērts!
Ja Kristaps nebūtu Latvijas izlasē Eiropas čempionātā 2017.gadā Stambulā, tad Latvija kā savas ausis neredzētu augsto 5.vietu! Kristaps viens pats visa Eiropas čempionāta laikā Latvijas izlases labā guva 145 punktus!
Tā bija Kristapa Porziņģa personīgā izvēl no Ņurjorkas "Knicks", kas ir pēdējā(!) vietā līgā, aizmainīties uz saulainā Teksasas štata Dalasas "Mavericks".
Kristaps savu 4 sezonu laikā "Knicks" bija ir piedzīvojis 4 galveno treneru, vienu kluba vadības maiņu (Džeksona atlaišanu). Ņujorkas "Knicks" kā tāds nav bijusi stabila organizācija kopš īpašnieka Džima Dolana nākšanas pie varas 1999. gadā.
Dalasas “Mavericks” galvenais treneris Riks Kārlails un komandas īpašnieks Marks Kubans un Vācijas basketbola leģenda Dirks Novickis atzinīgi izteikušies par K.Porziņģi, bet ar komandas supertalantu slovēni Luku Dončiču Kristaps tikās Eiropas čempionātā Stambulā, kur abi duelējās pie grozien Latvijas-Slovēnijas spēlē. Tagad abi būs vienā Dalasas "Mavericks".
Teksasas štats ir saulaināks un otrs lielākais šats pēc platības un iedzīvotāju skaita ziņā Amerikā.

03.02.2019 17:20
*Viesis -> sportiņš
 Kristapu pazemināja, ko tu gribi, ja otro gadu jau nespēlē.
03.02.2019 18:39
*skolnieks -> *Krustpils novada iedzīvotājs
 Tu man neregulēsi,kurā skolā man mācīties. gribu braucu uz sūnām vai ATAŠIENI. TAGAD BRĪVA IZVĒLE,VECĀ BEKA
04.02.2019 12:16
*biz
 kaut kas jau jāizdomā,citādi domē pietrūkst naudas kungu makos.Vismaz būs iemesls norakstīt krietnu summiņu.
04.02.2019 13:12
*Viesis -> biz
  tu mani sasmīdināji par tiem biezajiem kungu makiem. Nu bet pēc kā viņi izskatās? :DDD
Pat matus nejēdz apgriezt, normālas drēbes apsamaukt. Otrās puses staigā nokārtiem deguniem kā slotas.
04.02.2019 14:01
*Viesis
 Nesen Krustpils novadā konstatēja, ka vidējā darba alga pieaugusi un uz šī fakta rēķina nolēma paaugstināt algu domes priekšsēdētājam un vietniekam. Un kā ar parastajiem mirstīgajiem? Tiem protams neko nevajag!
04.02.2019 17:49
*ah haah ha
  Nu tiem nemirstīgajiem būs apses miets.
04.02.2019 19:20
Piedalīties diskusijā:
Vārds:
Adresāts:
Visual CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu: *

  Copyright © jekabpilslaiks.lv 2005-2020.g.
Mājas lapu izstrāde. 2005.g. (support@jekabpilslaiks.lv)


Portālā jekabpilslaiks.lv publicētie materiāli ir aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas Autortiesību likumu. Jebkura jekabpilslaiks.lv publicēto materiālu kopēšana, modificēšana, uzglabāšana, arhivēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana bez SIA “Vidusdaugavas televīzija” rakstiskas atļaujas ir kategoriski aizliegta.
Ja netiek ievēroti augstāk minētie noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

Komentārus, ierosinājumus un jautājumus sūtiet uz adresi redakcija@jekabpilslaiks.lv

Publicētie materiāli ne vienmēr saskan ar redakcijas viedokli. Par rakstos publicēto materiālu saturu atbild raksta autors. Redakcija neatbild par lietotāju komentāriem, forumā ievietotajiem ziņojumiem. Par reklāmas materiālu un sludinājumu saturu atbild to iesniedzējs.
Atslēgvārdi: Jēkabpils, Jēkabpils ziņas, Jēkabpils rajons, jaunumi, forums, sludinājumi, foto galerija, reklāma.
Lapas apstrādes laiks: 0.01149 sek.

Cienījamais lietotājs, Jekabpilslaiks.lv izmanto sīkfailus lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot portālu, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu Privātuma politikai, kā ari sīkdatņu izmantošanai. Es saprotu