Ziņas Video Forums Kontakti Reklāma RSS Twitter
 Lietotājs Parole Laipni lūdzam Viesis! Reģistrēties »  
+ Ziņas
          Svētki
          Sadzīve
          Izglītība, Kultūra
          Ekonomika
          Pašvaldības ziņas
          Policijas ziņas
          Sports
          Visi
+ Ziņu arhīvs
+ Video
+ Foto galerija
+ Forums
+ Iepazīšanās

Ļąńģóšķī 15.04 Diena
9°C...11°C
Z 5-7 m/s

Ļąńģóšķī 15.04 Vakars
7°C...9°C
ZA 4-6 m/s

Šodien 15.aprīlī
vārda dienas svin:

Aelita, Gastons

Rītdien:
Bernadeta, Alfs, Mintauts

Apsveicam!
Saraksts »

Ko, jūsuprāt, vajadzētu darīt ar lielgabalu, kad to izcels no Daugavas?
utilizēt;
56.1%
uzstādīt Brāļu kapos Varoņu ielā, ja tiks pieņemts lēmums par pārapbedīšanu.
28.6%
uzstādīt vecajā vietā – Rīgas ielā;
15.3%

Nobalsojuši: 399
Saraksts »

Ziņas: 32085
Komentāri: 585276
Ziņas forumā: 969
Statistika atjaunota
09.04.2021 10:52
 
Šobrīd portālā: 68 lietotāji

http://www.jekabpils.lv
Jēkabpils Taxi
Jaunākās ziņas
 
Šogad izveidotā Jēkabpils Izglītības pārvalde aizvadījusi pirmos piecus mēnešus
Pievienots: 04.10.2018 12:35

» Versija izdrukai

rsz_izglitibasparvalde.jpg
Apritējuši pieci mēneši, kopš Jēkabpils pilsētas pašvaldībā tika veikta reorganizācija. Tās laikā izmaiņas piedzīvoja arī ar izglītības nozari saistītās struktūrvienības, kuras tika apvienotas vienā iestādē – Jēkabpils pilsētas Izglītības pārvaldē. Pārvalde atrodas Draudzības alejā 26, un tajā šobrīd strādā 14 darbinieki. Dažu speciālistu atrašanās vieta ir vairākās mācību iestādēs, bet vairums Izglītības pārvaldes darbinieku strādā Draudzības alejā 26.
    
    Izveidojot Izglītības pārvaldi, vienā iestādē tika apvienota līdzšinējā Jēkabpils pilsētas domes Izglītības nodaļa, Tālākizglītības un informācijas tehnoloģiju centrs, Iekļaujošas izglītības atbalsta centrs, kā arī karjeras konsultanti. Iekļaujošas izglītības atbalsta centrs vairs nav atsevišķa struktūrvienība, bet speciālisti joprojām strādā – tiek sniegti visi līdzšinējie pakalpojumi, tikai neeksistē nosaukums “Iekļaujošas izglītības atbalsta centrs”. Logopēds, psihologs un speciālais pedagogs joprojām klientus pieņem Draudzības alejā 26.
    
    Cita situācija ir ar Tālākizglītības un informācijas tehnoloģiju centru (TITC). Izglītības pārvaldes vadītājs Juris Līcis skaidro – šī struktūrvienība joprojām saglabājusi savu nosaukumu: “Izglītības pārvalde nevar sniegt izglītības pakalpojumus, piemēram, organizēt kursus vai seminārus, īstenot projektus. Izglītības pārvalde nav izglītības iestāde, tāpēc TITC ir Izglītības pārvaldes struktūrvienība. Tas ļauj arī piedalīties tālākizglītības projektos.”
    
    Piecu mēnešu laikā Izglītības pārvalde izstrādājusi iestādes lietu nomenklatūru, izveidojusi arhīvu, organizējusi pilsētas izglītības iestāžu vadītāju sanāksmes par aktuāliem izglītības jautājumiem un tikusies ar pedagogu kolektīviem, skolēnu vecāku padomēm un skolēnu pašpārvaldēm. Tāpat Izglītības pārvaldes pārziņā ir pašvaldības stipendiju piešķiršanas procesa organizēšana, eksāmenu procesu nodrošināšana, pašvaldību savstarpējo norēķinu administrēšana un daudzi citi ar izglītības nozari saistīti pienākumi. Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētāja vietniece sociālajos jautājumos Līga Kļaviņa ar jaunizveidotās Izglītības pārvaldes darbu ir apmierināta, bet uzsver, ka vēl jāīsteno daudzas ieceres: “Reorganizācijas mērķis bija efektīvāk izmantot resursus. Visa šīs nozares vadība šobrīd ir centralizēta šeit, Draudzības alejā 26. Bet priekšā vēl ir daudz jaunu uzdevumu. Beidzot tika akceptēta izglītības attīstības koncepcija, būs jāsāk ar to strādāt, jo ir darbi, kas jāpilda, un lēmumi, kas šogad jāpieņem, lai varētu virzīt tālāk plānoto reorganizāciju.”
    
    Vēl viens no uzdevumiem ir sakārtot informācijas plūsmu par pakalpojumiem, kas tiek sniegti Jēkabpilī izglītības jomā. “Līdz šim mēs strādājām tā, ka pašvaldības mājaslapā ir sadaļa “Izglītība”, kur pieejami visi normatīvie akti, pakalpojumi un veidlapas,” stāsta Līga Kļaviņa. “Būtu vērts padomāt par to, ka Jēkabpils pilsētas Izglītības pārvaldei vajadzētu savu – jaunu, modernu, skaistu un brīnišķīgu mājaslapu, kur varētu akumulēt visu to informāciju, kas būtu klientiem nepieciešama.”
    
    Tāpat tiek apsvērta nepieciešamība nodrošināt Izglītības pārvaldei savu sabiedrisko attiecību speciālistu, lai iedzīvotāji varētu saņemt plašāku informāciju par aktualitātēm izglītības jomā Jēkabpilī.
    
    Sandra Paegļkalne
    
    
    
    
    
    
    
    
    
 


Komentāru skaits: 14
Apspriežam tēmu:
*Neķītrais masāžists
 Kaut ko jau pamazām kužina. :D
04.10.2018 14:04
*? -> Līga Kļaviņa
 ′′Tāpat tiek apsvērta nepieciešamība nodrošināt Izglītības pārvaldei savu sabiedrisko attiecību speciālistu, lai iedzīvotāji varētu saņemt plašāku informāciju par aktualitātēm izglītības jomā Jēkabpilī. ′′ Līgai Kļaviņai jautājums - vai to sabiedrisko attiecību speciālistu Jēkabpilī nav par daudz? Katrā mazā domes struktūrvienībā savs. Sēž un urbina degunu no nekā darīt. Diemžēl savām acīm redzēju kādā no jaunizveidotajām vietām... Pieklājības pēc, neminēšu kurā...Arī nekāda dižā sabiedrības informēšana nav ne redzēta, ne dzirdēta...
04.10.2018 15:08
*Jefiņš
 Ar nepacietību gaidīju kādas nebūt atsauksmes par šis iestādes darbību, tad beidzot esmu mierīgs - iestāde strādā.
04.10.2018 18:24
īpaši stulbs -> ?
 Pareizi sakiet! Pilnīgi pietiktu ar vienu sabiedrisko attiecību speciālistu uz visām pašvaldības iestādēm. Ne jau hokeju vai basīti šīs iestādes spēlē, kad situācija uz rezultāti mainās vai ik minūti. Lai tas speciālists katru dienu apstaigā iestādes, pieraksta, ko attiecīgais priekšnieks norunā, jo pašam noteikti ir tumša lieta, un otrā dienā liek JL vai Brīvā Daugavā. Principā tāpat jau nevienam par tiem kantoriem intereses nav. Ja nu vienīgi NVO un pilsoniskās sabiedrības aktīvistiem.
04.10.2018 18:27
*!
 Ja ir 14 darbinieki, tad 1 no viņiem varēja uzticēt sniegt informāciju sabiedrībai!
Šeit ieliekot tālruņa numuru/ e-pastu ...konkrēti kurš būs spējīgs sniegt vispusīgu informāciju par Izglītības pārvaldes jaunumiem...
04.10.2018 18:55
*Viesis
  Oho, sildās ar eļļas radiatoriem un gan jau ne vienā kabinetā vien. Tad cik elektrības tiek nosvilināts, ibio??? Un par kādu naudu uz galda cepumu un ābolu kalni?
04.10.2018 19:06
*Bijusi darīšana
 Līga Kļaviņa bija zinoša un atsaucīga izglītības pārvaldes vadītāja.
ja viņa nebija uz vietas, tad tālrunī atskanēja nīgras ar dzīvi neapmierinātas vecmeitas balss, - bija apaļa nulle :((((((((((((((((((( Trulajai maitai vēl algu maksājām!
Tāpēc jaunizceptai pārvaldei vajag nozīmēt konkrētu cilvēku, kurš ir kompetents un atsaucīgs, lai piem. projektam, būtu iespēja saņemt izsmeļošu ar izglītību saistītu faktoloģisko informāciju un tml.
04.10.2018 19:07
*reālists -> *Viesis
 Būsi patīkami iepriecināts! Par tavu naudu sapirkts. Alga gan viņiem tāda pašvaka. Nieka 1 000 ar astīti tik ir tie eiriki. Aiz žēluma sačamdu kabatā až šnupdrānu. Vēl veseliem 14 gab. jāpacieš tādas mocības augām dienām. Ja vēl dienas beigās dažs nekādi nespēj atcerēties, kas tāds labs būtu padarīts. Ja kā tas riebīgais Ušakovs ūdensgalvā arī šeit kāds liktu uz lapas uzrakstīt atskaiti par padarīto, tad būtu vakars uz ezera. Paglābj tas, ka Dr.Aleja atrodas tālāk no brīvības ielas priekšniekiem. Sorry! ja neir tik lieli nabagi un alga ir lielāka.
04.10.2018 19:33
*Viesis
  Tāpēc jau ielas ir kā veļas dēlis, ka nauda tiek vienkārši norīta un iz,,irsta. Nez kur ta multihalle. Jau pērn vajadzēja pamatus liet,
04.10.2018 19:42
*ĶĒMS
 Jā, informācijas trūkums vienmēr beidzas ar neizpratni par notiekošo.
04.10.2018 19:43
*aaa
 Vai tad pie skolu tīkla sakārtošanas strādā? Liekas viss pa vecam Krustpils pagasts tik braukā pa pilsētu, lai skolu varētu uzturēt.
05.10.2018 08:07
*ZINITIS
 Arī Kūkas braukā, jo savus bērnus ved uz 3 vidusskolu.
05.10.2018 08:09
*zinātājs
 Līcis zina, ko runā. Izglītības pārvalde nav nekāda izglītības iestāde un nevienam no viņiem nav pietiekošas izglītības, lai mācētu pasniegt sabiedrībai informāciju, ar ko nodarbojas. Vilciņa jau arī to zina un tāpēc runā, ka vajag speciālistu, kas sakārtotu informācijas palus. Ja rīt Jirgenu ievēlēs Saeimā, tad būs pavisam citas runas.
05.10.2018 08:43
*Viesis -> zinātājs
  Pareizi šoreiz saki. Vajag jaunu slotu, nu nevajag tādus parazītu kantorus. Patiešām pietiktu ar vienu sabb attiecību speciālistu pašvaldībā, lai apstaigā kantorus, izprašņā un sniedz infu. Bt tagad pat nekur nav jāiet, visu var atsūtīt pa netu. Un kādu infu sniedz šitie n-tie sabb att speciālisti? Kur var izlasīt viņu penterus? Nav! BD mož mēnesī reizi ko ieliek.
05.10.2018 08:49
Piedalīties diskusijā:
Vārds:
Adresāts:
Visual CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu: *

  Copyright © jekabpilslaiks.lv 2005-2021.g.
Mājas lapu izstrāde. 2005.g. (support@jekabpilslaiks.lv)


Portālā jekabpilslaiks.lv publicētie materiāli ir aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas Autortiesību likumu. Jebkura jekabpilslaiks.lv publicēto materiālu kopēšana, modificēšana, uzglabāšana, arhivēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana bez SIA “Vidusdaugavas televīzija” rakstiskas atļaujas ir kategoriski aizliegta.
Ja netiek ievēroti augstāk minētie noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

Komentārus, ierosinājumus un jautājumus sūtiet uz adresi redakcija@jekabpilslaiks.lv

Publicētie materiāli ne vienmēr saskan ar redakcijas viedokli. Par rakstos publicēto materiālu saturu atbild raksta autors. Redakcija neatbild par lietotāju komentāriem, forumā ievietotajiem ziņojumiem. Par reklāmas materiālu un sludinājumu saturu atbild to iesniedzējs.
Atslēgvārdi: Jēkabpils, Jēkabpils ziņas, Jēkabpils rajons, jaunumi, forums, sludinājumi, foto galerija, reklāma.
Lapas apstrādes laiks: 0.01028 sek.

Cienījamais lietotājs, Jekabpilslaiks.lv izmanto sīkfailus lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot portālu, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu Privātuma politikai, kā ari sīkdatņu izmantošanai. Es saprotu