Ziņas Video Forums Kontakti Reklāma RSS Twitter
 Lietotājs Parole Laipni lūdzam Viesis! Reģistrēties »  
+ Ziņas
          Svētki
          Sadzīve
          Izglītība, Kultūra
          Ekonomika
          Pašvaldības ziņas
          Policijas ziņas
          Sports
          Visi
+ Ziņu arhīvs
+ Video
+ Foto galerija
+ Forums
+ Iepazīšanās

ßńķī 09.05 Nakts
-1°C...1°C
R 2-4 m/s

ßńķī 09.05 Rits
6°C...8°C
DR 0-2 m/s

Šodien 09.maijā
vārda dienas svin:

Klāvs, Einārs, Ervīns

Rītdien:
Maija, Paija

Apsveicam!
Saraksts »

Vai, jūsuprāt, Jēkabpilī izvietotie speciālie konteineri mazinās problēmu, ka suņu saimnieki nesavāc aiz saviem mīluļiem?
Nē, problēma nemazināsies, kamēr nebūs daudz bargāku sodu par šo pārkāpumu un policija neveiks pastiprinātus reidus šajā jomā.
54.8%
Jā, ieraugot speciālos konteinerus, suņu saimnieki kļūs apzinīgāki;
30.8%
Diez vai – vajadzētu paralēli veikt intensīvu izglītojošo un audzinošo darbu;
14.4%

Nobalsojuši: 104
Saraksts »

Ziņas: 32120
Komentāri: 585689
Ziņas forumā: 969
Statistika atjaunota
15.04.2021 14:39
 
Šobrīd portālā: 42 lietotāji

http://www.jekabpils.lv
Jēkabpils Taxi
Jaunākās ziņas
 
NVO projektu konkursā atbalstīti astoņi projekti
Pievienots: 27.06.2018 15:20

» Versija izdrukai

projektu.jpg
Jēkabpils pilsētas pašvaldības izsludinātajā NVO projektu konkursā tika iesniegti 10 projekti, no kuriem divi neatbilda administratīvajiem kritērijiem, savukārt pārējie astoņi ir atbalstīti.
    
    Finansējums piešķirts šādiem projektiem:
    •Ģimenes un audžuģimenes atbalsta biedrība “Domus”.
    Projekts: “Sabiedriskā labuma radīšana caur uzņēmējdarbību”.
    Aktivitātes: seminārs, kurā iedzīvotāji un nevalstiskās organizācijas tiks informētas par sociālās uzņēmējdarbības uzsākšanas nosacījumiem, valsts atbalsta saņemšanas iespējām sociālai uzņēmējdarbībai un diskusijā tiks apspriestas idejas iespējām uzņēmuma peļņu novirzīt sabiedriskā labuma aktivitātēm un uzlabot dzīves kvalitāti sociālās atstumtības riskam pakļautām iedzīvotāju grupām un sabiedrības labklājībai kopumā. Projekta kopējās izmaksas: 1400,00 euro. Pašvaldībai projektā pieprasītā summa un piešķirtais finansējums: 1000,00 euro.
    
    •Ukraiņu kultūrizglītojošā biedrība “Javir”, projekts: “Projekta nosaukums: “Tautas tradīciju kamols”. Aktivitātes: radošā darbnīca “Vainadziņš” bibliotēkā, kur varēs dot otro dzīvi audumam un izgatavot galvasrotu; aptauja par biedrības “Javir” aktivitātēm un sabiedrības domām un uztveri par Jēkabpils pilsētas tēlu; muzikāls flash mob “Divi svētki, viena draudzīga ģimene” par godu Ukraiņu neatkarības dienai un Latvijas simtgadei; pasākums “Rakstu zīmes mūs apvieno”. Pasākums “Zelta rudens”, kā ietvaros tiks organizēta Aleksandra Lalova dzejas grāmatas prezentācija; bērnu un jauniešu defilē – ukraiņu senču atjaunoti tautas tērpi kopā ar latviešu tautas tērpiem; koncertprogramma, kurā piedalās bērni, jaunieši, solisti, ansamblis “Javir” u.c. Projekta kopējās izmaksas: 1790,00 euro. Pašvaldībai projektā pieprasītā summa un piešķirtais finansējums:1000,00 euro.
    
    • Poļu biedrība “Rodacy”. Projekts: “Vienoti Latvijai!”.
    Aktivitātes: koku stādīšana - katra mazākumtautība stāda kokus, kas simbolizē attiecīgo tautu. Latvijas simtgadei veltīts koncerts, kurā piedalīsies mazākumtautību biedrību un viesu no Sokolov Podlaski vokālie ansambļi un deju kolektīvi. Biedrības interneta mājaslapas www.rodacy.lv uzlabošana. Projekta kopējās izmaksas: 1924,00 euro. Pašvaldībai projektā pieprasītā summa un piešķirtais finansējums: 1000,00 euro.
    
    • Biedrība “Jēkabpils uzņēmēju biedrība. Projekts: “Efektīva pārdošana”.
    Aktivitātes:  seminārs “Efektīva pārdošana”, kas ietver izglītojošo daļu un praktiskus grupu uzdevumus, lomu spēles u.c. veida vingrinājumus. Projekta kopējās izmaksas: 1675,00 euro. Pašvaldībai projektā pieprasītā summa un piešķirtais finansējums: 1000,00 euro.
    
    • Projekts: “Motokluba popularizēšana un aktīva dzīvesveida veicināšana Jēkabpilī”. Aktivitātes:  moto pasākums Jēkabpils pilsētas svētkos – mototehnikas apskate, fotografēšanās, informēšana par biedrību.  Piedalīšanās brīvprātīgā darba akcijā “Brīvprātīgais uz 1 dienu” – nodarbības skolēniem un izglītošana par drošu braukšanu. Gatavošanās Ziemassvētku skrējienam ap Radžu ūdenskrātuvi. Projekta kopējās izmaksas: 1303,50 euro. Pašvaldībai projektā pieprasītā summa un piešķirtais finansējums: 1000,00 euro.
    
    •  Biedrība kristīgai paaudžu kopībai “Tilts”. Projekta nosaukums: “Vakarēšana”.
    Aktivitātes: paredzētas sešas aktivitātes – piecas darbnīcas, kurās tiek gūts ieskats dažādās psihoterapijā pielietojamās metodēs un kuras apvieno darbnīcu virsmērķis un sestā aktivitāte – sarunu spēles radīšana. Projekta kopējās izmaksas: 1200,00 euro. Pašvaldībai projektā pieprasītā summa un piešķirtais finansējums: 940,00 euro.
    
    • Jēkabpils Pensionāru apvienība “Sasaiste”. Projekts: “Uzdrošinies iesaistīties!”. Aktivitātes: vīru vokālā ansambļa “Virši” un veselības grupas “Varavīksne” darbības nodrošināšana; vīru vokālā ansambļa “Virši” dalība senioru ansambļu sadziedāšanās svētkos K.Ulmaņa dzimtas mājās “Pikšās”; Atvērtā skatuve Pasaules senioru dienā, interaktīvā nodarbība “Kā dzīvot aizrautīgi”; dalība koncertā, kas tiek rīkots sadarbībā ar citiem pašdarbības kolektīviem “Starp Mārtiņiem un Ziemassvētkiem”.
    Projekta kopējās izmaksas: 1390,00 euro. Pašvaldībai projektā pieprasītā summa un piešķirtais finansējums: 970,00 euro.
    
    • Biedrība “Jēkabpils mantojums”. Projekts: “Pasta ielas nami fotogrāfijās, stāstos, nostāstos un pastāstos”. Aktivitātes: Pasta ielas namu fotofiksācija, informācijas vākšana, atlase un apkopošana, atklātņu dizaina izstrāde, sagatavošana drukāšanai, drukāšana un izplatīšana; savāktā materiāla un iespiesto atklātņu prezentācijas pasākuma sarīkošana, uz kuru tiks aicināti Pasta ielas iedzīvotāji un visi interesenti. Projekta kopējās izmaksas: 1488,00 euro. Pašvaldībai projektā pieprasītā summa un piešķirtais finansējums: 1000,00 euro.
    
    Informāciju sagatavoja Jēkabpils pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļa
    
    
 


Komentāru skaits: 9
Apspriežam tēmu:
*Jefiņš
 Penšiem arī savs projekts, redzēs ko Ķēms teiks.
27.06.2018 17:02
*Neķītrais masāžists -> Jefiņš
 Viņam savs projekts Betā. Interesanti, ko viņš tur dara? Vai tikai nepiestrādā par apsargu vai makaronu gruščiku. :DDD
27.06.2018 18:28
*ĶĒMS -> abiem interesentiem
 Par projektu man nekas nav sakāms, lasiet un viss būs skaidrs, bet Betā esmu parasts apmeklētājs - iepērkos.
27.06.2018 19:16
*ahā
 Pasta ielas nami fotogrāfijās, stāstos, nostāstos un pastāstos”.
......
Mājas ar izsistiem logiem un mālējumi tukšo namu logos daudz ko var pastāstīt, vai ne?
27.06.2018 22:59
īpaši stulbs
 Nevaru precīzi formulēt, kā arī loģiski argumentēt, kāpēc, bet mani fascinē projekts "Vakarēšana". Poļu projekts arī nav slikts.
27.06.2018 23:41
*zinātājs
 Manu projektu neapstiprināja.
28.06.2018 08:57
*bezkaunīgais sivēns -> *zinātājs
 Pareizi darīja...noslaucīja...DDDD
28.06.2018 08:59
*Nu cik var
 Valsts valodas nepratējiem jau gadiem pa visiem caurumiem bāž iekšā nodokļu maksātāju naudu! Domē nav kāds ar smadzenēm, kas spētu pieprasīt ievērot Latv. likumus? nvo Pleiko ar brilles aizsvīdušas un prātiņš pa anālo aizbēdzis? Lielās algas garlaicības māktajiem pirdējiem aizmālējušas redzamību?
29.06.2018 16:53
*Par integrāciju
 Man vai katru dienu nākas nodarboties ar kaimiņu integrāciju latviešu sabiedrībā. Pat neticās, ka 28 gadi jau pagājuši kopš nelabā balsī aurojām: kaut pastalās, bet brīvā valstī. Riebīgi atzīties, ka ne traks neveicas. Tāpat kā Jēkabpils domei!
Varbūt tāpēc kaimiņiene ja kaut kas noriebies vietējās varas lēmumos skaidrā latviešu valodā auro: - pizdanutaja duma! Kā teiktu M.Ļermontova valodā runājošie par kaimiņtantes sakāmo: - Korotko i jasno viskazala svojo mhnenije!
Arī viņas vecis ir konkrēts:- Privet, kaimiņ! Pēc tam abi laižam latviešu mēlē. Bet ar veču mauc tādos toņos, ka ausis vīst no rus kalambūriem. Sēžu uz soliņa pīpēju skatos šis nāk no darba. Pirms tam veča aizbizoja, jo duma dala ghengi, poshla pec. Šis vai zils no dusmām atskrien un bļauj: - gdze moja vijebannaja babka papjorla? .... un tādā garā. Tādās reizēs zinu kā jāatbild: - Tvojei vijebannoi babke pizdanutaja duma dala naudu i ona papjorla pec...
Sākumā gan viņi brīnījās: -Stolhko let zhivjosh v Latvii i nheznajesh russkij jazik ...Tā mums iet ar to integrāciju reālajā dzīvē...
30.06.2018 20:18
Piedalīties diskusijā:
Vārds:
Adresāts:
Visual CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu: *

  Copyright © jekabpilslaiks.lv 2005-2021.g.
Mājas lapu izstrāde. 2005.g. (support@jekabpilslaiks.lv)


Portālā jekabpilslaiks.lv publicētie materiāli ir aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas Autortiesību likumu. Jebkura jekabpilslaiks.lv publicēto materiālu kopēšana, modificēšana, uzglabāšana, arhivēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana bez SIA “Vidusdaugavas televīzija” rakstiskas atļaujas ir kategoriski aizliegta.
Ja netiek ievēroti augstāk minētie noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

Komentārus, ierosinājumus un jautājumus sūtiet uz adresi redakcija@jekabpilslaiks.lv

Publicētie materiāli ne vienmēr saskan ar redakcijas viedokli. Par rakstos publicēto materiālu saturu atbild raksta autors. Redakcija neatbild par lietotāju komentāriem, forumā ievietotajiem ziņojumiem. Par reklāmas materiālu un sludinājumu saturu atbild to iesniedzējs.
Atslēgvārdi: Jēkabpils, Jēkabpils ziņas, Jēkabpils rajons, jaunumi, forums, sludinājumi, foto galerija, reklāma.
Lapas apstrādes laiks: 0.03215 sek.

Cienījamais lietotājs, Jekabpilslaiks.lv izmanto sīkfailus lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot portālu, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu Privātuma politikai, kā ari sīkdatņu izmantošanai. Es saprotu