Jaunākās ziņas

Basketbola klubs “Jēkabpils” pieveic “Valmiera/ORDO” komandu
Pievienots: 01.02.2018 17:45

» Versija izdrukai

Latvijas Basketbola līgas spēlē basketbola klubs “Jēkabpils” salauza komandas “Valmiera/ORDO” pretestību un trešo reizi mēneša laikā pieveica viesus no Vidzemes ar rezultātu 81:66. Lielākā daļa cīņas noritēja līdzvērtīgi – astoņas reizes rezultāts bija neizšķirts un vadība mainījās deviņas reizes. Izšķirošā bija pēdējā ceturtdaļa, kurā Jēkabpils komanda saņēmās un parādīja savu spēku. Janvārī basketbola klubs “Jēkabpils” no piecām spēlēm uzvarēja četrās, un kopējā bilancē jēkabpiliešiem ir sešas uzvaras un 12 zaudējumi. Tas ļauj komandai ieņemt Latvijas Basketbola līgas rezultātu tabulas sesto pozīciju. Nākamreiz “lūši” mērosies spēkiem ar basketbola klubu “Ogre” – spēle notiks 3.februārī Ogres 1.vidusskolā.

īpaši stulbs
 Malači, malači, malači..! Man vairāk nav ko piebilst. Urrā!
01.02.2018 20:05
*zinātājs
 Izcils sniegums! Parādīja Jēkabpils čiuļiem savu spēku un varenumu!
02.02.2018 07:41
*Jefiņš
 Izcilnieki! D Drīzumā mūsējie līdz olimpiādei aizspēlēsies!
02.02.2018 14:39
*Sportiņš
 Labi, ka izšķirošā spēle bija Jēkabpilī!
BK "Jēkabpils" 31.janvārī ar rezultātu 81:66 (11:14, 22:19, 21:19, 27:14) uzvarēja BK "Valmieru/ORDO".
1.ceturtdaļā lielā mērā pateicoties Oskaram Virsim komanda daudz maz noturējās, lai galīgi neizgāztos fanu priekšā...
2.ceturtdaļā Edgars Štelmahers ar precīziem 2 tālmetieniem uzreiz guva 6 punktus. Artūrs Vītiņš nu gluži kā Kristaps Porziņģis NBA Amerikā, uztaisīja danku. Tā katrs centās, bet 1.puslaiks beidzās ar nervus kutinošo = 33:33 .
Pēc atpūtas varēja redzēt, ka BK "Jēkabpils" komanda noskaņota nepadoties un gatavi iet uz visu banku ... 4.ceturtdaļas rezultāts 27:14 liecina, ka BK "Valmiera/ORDO" bija jau noguruši un varbūt pateicoties arī tam BK "Jēkabpils" izcīnīja pārliecnošu un tik vajadzīgo uzvaru = 81:66