AUTO NOMA - Jekabpils autocentrs
 
Ziņas Video Forums Kontakti Reklāma RSS Twitter
 Lietotājs Parole Laipni lūdzam Viesis! Reģistrēties »  
+ Ziņas
          Svētki
          Sadzīve
          Izglītība, Kultūra
          Ekonomika
          Pašvaldības ziņas
          Policijas ziņas
          Sports
          Visi
+ Ziņu arhīvs
+ Video
+ Foto galerija
+ Forums
+ Iepazīšanās

Äīęäü22.09 Diena
7°C...9°C
ZR 2-4 m/s

ßńķī 22.09 Vakars
4°C...6°C
ZR 1-3 m/s

Šodien 22.septembrī
vārda dienas svin:

Mārica, Maigurs, Māris

Rītdien:
Vanda, Venija, Veneranda

Apsveicam!
Saraksts »

Cik izmaksāja viena bērna sagatavošana jaunajam mācību gadam (mugursoma, burtnīcas, pildspalvas, zīmuļi un citas kancelejas preces)?
mani šis jautājums neskar.
37.3%
vairāk nekā 150 eiro;
20.9%
no 50 līdz 100 eiro;
16.4%
no 100 līdz 150 eiro;
16.4%
mazāk nekā 50 eiro;
9%

Nobalsojuši: 67
Saraksts »

Ziņas: 26233
Komentāri: 508541
Ziņas forumā: 966
Statistika atjaunota
20.09.2017 08:39
 
Šobrīd portālā: 31 lietotājs

http://www.jekabpils.lv
Mājas lapu izstrāde
Jaunākās ziņas
 
Jēkabpilieši domā idejas Latvijas simtgades svinībām
Pievienots: 27.04.2016 16:43

» Versija izdrukai

rsz_forums.jpg
Jēkabpilī norisinājies forums, kurā iedzīvotāji moderatora Valda Meldera vadībā domāja un vērtēja idejas, kā svinēt Latvijas simtgadi mūsu pilsētā. Valsts ir noteikusi galvenos svētku virzienus, par kuriem klātesošos informēja Jēkabpils Kultūras pārvaldes vadītāja Inta Ūbele. Tie ir: Latvijas ciltstēvi un ciltsmātes, valstiskuma attīstības ceļi, rotāšana, dāvanu gatavošana un pasniegšana, kā arī Latvijas draugi un kaimiņi. Ņemot vērā šos virzienus, katrai pilsētai jādomā savi veidi, kā atzīmēt Latvijas 100.dzimšanas dienu. Lai iesaistītu svētku plānošanā pēc iespējas vairāk cilvēku, Jēkabpils pilsētas pašvaldība nesen organizēja Ideju banku, kurā varēja iesniegt savas idejas Latvijas simtgades svinībām. Inta Ūbele informē, ka iesniegti kopumā 287 priekšlikumi: “Mani uzrunāja tas, ka cilvēki nav vienaldzīgi, ka cilvēki grib līdzdarboties, ka cilvēki redz, ko varētu izdarīt. Un mūsu uzdevums ir viņus uzrunāt un sapulcināt. Mums jāskatās, kas ir tās bagātības, kuras mums ir un kuras mēs nedrīkstam pazaudēt. Tas ir nemateriālais kultūras mantojums, kas mums jāsaglabā. Mēs zinām, ka tagad gandrīz katrs, kas to vēlas, var veidot savu tautastērpu. Tāpat mums jādomā par infrastruktūras lietām, par jauniem kultūras objektiem, jauniem tūrisma objektiem, lai Jēkabpils pilsēta, kas jau tagad ir ārkārtīgi interesanta – ar ļoti interesantu vēsturi un ļoti interesantiem cilvēkiem, būtu vēl saistošāka tiem cilvēkiem, kas atbrauc no citurienes. Mums vajag izstāstīt savu Jēkabpils stāstu.”
    
    Forumā vairākas darba grupas, kurās darbojās dažādu nozaru pārstāvji gan no pašvaldības iestādēm, gan uzņēmumiem un organizācijām, vērtēja Ideju bankā iesniegtās idejas, kā arī izstrādāja jaunas, lai pēc tam izvēlētos vairākas, kuras būtu reāli īstenot.
    
    SIA “Jēkabpils pakalpojumi” valdes priekšsēdētājs Jānis Hauka stāsta: “Mūsu grupas tēma ir dzimšanas dienas svinēšana, dāvanu pasniegšana un dāvanu radīšana. Mums katram ir sava ideja, un tās visas ir tik labas, ka mēs īsti nevaram saprast, kura no tām varētu būt tā labākā. Mēs koleģiāli atbalstām visas idejas, kas ir izteiktas. Manuprāt, tas ir labs pasākums, kas šodien notiek. Mana personīgā ideja ir, ka mēs valsts dzimšanas dienā uz dambja katrā Daugavas krastā varētu iedegt 50 ugunskurus. 18.novembris parasti ir laiks, kad ir auksti, kad pilsētas iedzīvotāji gaida salūtu, tad šis ir brīdis, kad var pie ugunskura pasildīties.”
    
    Idejas par to, kā svinēt Latvijas simtgadi, ir katram foruma dalībniekam. Jēkabpils Tūrisma informācijas centra konsultante Daina Eglīte stāsta: “Man ir ideja par plenēru. Jēkabpilī vairākus gadus varētu notikt plenērs, kurā mākslinieki gleznotu savu pilsētu. Plenēra dalībnieki varētu būt ne tikai jēkabpilieši, bet arī viesi no sadraudzības pilsētām. Mums ir daudz skaistu, vēsturisku māju, kurās ne vienmēr dzīvo cilvēki, kuras var aiziet bojā. Tad tās mājas vairs nebūs nevienam redzamas. Darbus varētu dāvināt muzejam.”
    
    Jēkabpils pilsētas pašvaldības priekšsēdētājs Leonīds Salcevičs saka: “Es domāju, ka mums ir laiks izveidot Kalpaka laukumu un Strūves parku kā vienotu kompleksu, jo tur ir UNESCO grāmatā ierakstītais meridiāna loka punkts, tur ir Jēkabpils Valsts ģimnāzija ar nozīmīgu vēsturi, turpat ir blakus dievnami... Tā būtu interesanta tūrisma vieta, ar ko mēs varētu lepoties.”
    
    Jauniešu kluba “13.pirmdiena” pārstāve Svetlana Ļeškeviča stāsta: “Mums 10 minūšu laikā jau ir gatavas divas idejas. Pirmkārt, mēs vēlētos attīstīt tūrismu Jēkabpilī, otrkārt, aktualizēt sportu, izmantojot Mežaparku, pieliekot klāt vēl dažus elementus un izveidojot sporta taku. Par trešo ideju mēs pašlaik diskutējam un domājam. Gribam kaut ko tādu, jo varētu izmantot ne tikai jaunieši, bet arī citi Jēkabpils iedzīvotāji un tūristi.”
    
    Foruma laikā atbalstu guva vairākas idejas, tomēr pagaidām nav zināms, vai tās būs iespēja īstenot, jo Jēkabpilij Latvijas simtgades svētku organizēšanai no valsts paredzēti apmēram 560 tūkstoši eiro, bet pārējais būs jāfinansē pašvaldībai. Forumā un Ideju bankā ierosinātās idejas apkopos pašvaldības izveidotā Latvijas simtgades darba grupa, kurā darbojas dažādu uzņēmumu, organizāciju un iestāžu pārstāvji. Pēc tam, kad būs izvēlētas konkrētas idejas, darba grupa sāks tās detalizēti izstrādāt. Pašvaldība regulāri informēs iedzīvotājus par to, kā veicas ar ideju izstrādi, finansējuma piesaisti un īstenošanu. Lai gan simtgade apritēs 2018.gadā, pirmie nozīmīgajai jubilejai veltītie pasākumi notiks jau nākamgad, jo valsts uzstādījums ir Latvijas simtgadi svinēt piecus gadus – no 2017.līdz 2021.gadam.
    
    Jēkabpils pilsētas pašvaldības priekšsēdētājs Leonīds Salcevičs uzsver, ka svētku radīšanā vajag iesaistīties ikvienam un ka par godu valsts dzimšanas dienai līdzcilvēkiem kaut ko labu dāvāt var katrs: “Es domāju, ka pati galvenā ideja ir katram būt saimniekam savā pilsētā, ne tikai skatīties uz pašvaldību vai kaimiņu, bet katram būt pašam saimniekam, jo katram ir kaut kāda neliela teritorija, kas jāattīsta.”
    
    Sandra Paegļkalne
    
    
    
    
    
    
    
    
 


Komentāru skaits: 60
Apspriežam tēmu:
*???
 Tas, ka domes darbinieki un domes iestāžu priekšnieki,
kuriem lielo algu maksā privātfirmās strādājošie + pensionāri,
izsaka savu viedokli tv ekrānā, tas ir labi.
Kur parasto iedzīvotāju viedoklis?
27.04.2016 18:27
*Neķītrais masāžists
 Būs iemesls nodzerties kā lopiem. :DDD
27.04.2016 18:59
*ĶĒMS
 Atbalstu Dainas Eglītes ideju, sarīkot tematisku gleznu izstādi par Jēkabpili, neaizmirstot arī mūsu vecmeistaru gleznoto.
27.04.2016 19:08
*ĶĒMS -> *Neķītrais masāžists
 Sāc jau tagad.:)DDDD
27.04.2016 19:09
īpaši stulbs
 Ceru, ka Latvijas 100.dzimšanas dienā no Salceviča kunga katrs pašvaldības darbinieks un arī pats prēmijā saņems 100 eiro. Atkārtoju un uzsveru - KATRS!
27.04.2016 21:43
*Driks
 “Es domāju, ka pati galvenā ideja ir katram būt saimniekam savā pilsētā, ne tikai skatīties uz pašvaldību vai kaimiņu,
-------------------- --------
Tad priekš kam mums dīkdieņu varza būtu jāuztur domē? Kas atbrauc vēl no pāķiem pāris stundas atsēdēt aizgaldā!
27.04.2016 22:06
*? -> īpaši stulbs
 Ko nu tik lunkani iemīzi, a?
Až caurumus un pautus gatavs šiem izlaizīt?
pašam nav pretīgi no sava klanīguma, ko?
27.04.2016 22:12
*dainuvīte
 Iestādīt kokus un godināt aizmirsto novadnieci dzejnieci Āriju Elksni.
27.04.2016 22:42
*simtgadnieks
 Tas taču viss ir teātris, pasākuma beigās Salcevičš pateica ka neviena no jūsu idejām netiks ;istenota, maksājiet par tām budžeā desmito tiesu. a vienalga vēlēšanās stulbā tauta balsos par viņu
28.04.2016 02:55
*zinātājs -> simtgadnieks
 Zinu, ka Salcevičs tavā labā ir daudz darījis un tagad pasaki, ko pats Salceviča labā esi darījis?
28.04.2016 07:14
*prusaks -> *???
 precīzi.
Jau daudzus gadus neapmeklējam pilsētas pasākumus, jo apnīk šo liekuļu sejas skatīt un puvušo runu klausīt.

Pasākumi ir nekādi un balstīti uz to, lai to rīkotājiem un naudas devējiem būtu labums, nevis iedzīvotājiem!
28.04.2016 07:22
*Zinātājam
  Ko Salcevičs ir daudz darījis kāda labā? Ha! Dome apgroza un bieži nemākulīgi tērē nodokļu maksātāju naudu, arī paši no tās pārtiek. Visdrīzāk tauta ir viņa labā darījusi, nevis otrādi.
28.04.2016 08:07
*pensionārs -> *???
 Liec mieru mums,visi pensionāri kādreiz bija vienkāršie darba darītāji un pienāks arī tev bridis kad būsi viens no mums.Kulies pats savā žultī,"šķiru cīņas" sludinātāj.
28.04.2016 08:27
*Viesis -> prusakam
  Arī piekrītu. Arī Jēkabpils apkārtnes svētkiem nav svētuma. Cilvēki pasākumus apmeklē kūtri un mazā skaitā. Tajos nevar ne izpriecāties, ne atpūsties. Tie rada nepatīkamu nogurumu. Man šķiet, ka tas ir tāpēc, ka visi šie kabinetos sēdošie(arī klubu vadītāji tajā skaitā) tautu ir izbesījuši ar savu augstprātību, atrunāšanos, iedomīgumu, nicinošo attieksmi pret cilvēkiem.Tādi kadri tiek piemeklēti apzināti, lai tauta no varas turētos pa gabalu. Vara negrib sastrādāties ar tautu. Novēlu Jēkabpils apkārtnes iedzīvotājiem, lai šo stagnāciju likvidētu, jānotiek straujai kadru maiņai, un amatos ir jāstājas cilvēkiem, kuriem rūp cilvēks. Un tad, kā svētkos dzīvosim arī ikdienā. Lai to panāktu, lūdzu visus,- līdz vēlēšanām pārdomāt ļoti rūpīgi, kuri būs šie cilvēki. Tas, kas darās tagad, tas vienkārši vairs nav pieļaujams. Deputāti, vara ne tikai nedara iedzīvotāju labā, bet pat uzklausīt nevēlas, bet uz nodokļu rēķina dzīvo zili zaļi, kamēr priekš tautas nav sakārtotas būtiskas, elementāras lietas.
28.04.2016 08:32
*prusaks -> *Viesis
 Ļoti precīzi!
Viena piebilde, ko kabinetos sēdošie ir aizmirsuši-
VARA esam mēs, iedzīvotāji ;)
28.04.2016 08:43
*caune -> viesis
 Tevi visos amatos un tad tik iestāsies lejputrija un tautu mīlēsi vairāk kā pati sevi. DDDDDDNe tu ej uz kultūras pasākumiem ,ne tev spriest DDDD Sēdi tik savā alā un nemuldi tukšas vispārējas frāzes !DDDDD
28.04.2016 09:02
*he he -> caune
  Lien priekšnieka ūkstā, bet ieziepējies gan, ka neiesprūsti. DDD Bet es ar laimīgs sēdēšu savā alā. Nekur nav tik labi!
28.04.2016 09:10
*sermulis -> *he he
 Tev ielīšana kaut kur laikam ir ikdienas nodarbošanās,ja zini dot tik precīzus padomus citiem.DDDDD
28.04.2016 09:16
īpaši stulbs -> ?
 Zinu, ka daži sieviešu kārtas idividi ir nekrietni radījumi, bet Jūs esat īpaši vulgāra.
28.04.2016 09:26
*rezumē
  Latvieši prot norunāt tikai virtuvē, pat tad čukstus. Tā, ka kungi un dāmas var mierīgi, netraucēti turpināt visu iesākto ..., bet cilvēki saraudātām acīm izbraukt prom no savas valsts. Vot tā ir valsts politika. Latvieši turpina "saimniekot" savā zemē.. un dancot un dziedāt...
28.04.2016 09:31
*Viesis -> *rezumē
 Ko iesaki?
28.04.2016 09:52
*Viesim 9:52
  Tev iesaku, kā sēdēji ielīdis ūkstā, tur arī paliec, jo vēl ilgi smirdēsi izlīdis.
28.04.2016 10:05
*Viesis -> *Viesim 9:52
 no pieredzes saki
28.04.2016 10:16
*mopšels
 Pieminekli jāatklāj par godu aizbraucējiem....uz simto dzimenīti, tad jau būs pusmiljons prom. Piemineklī būtu redzams kalsns vīrs ar diviem koferiem rokā, kas izgāzis krūtis dodas prom..... un aizmugurē paliek noskumusi sieva ar bērnu bariņu.... Piemineklis varētu būt no bronzas liets un uzstādīts parkā pie autoostas ;))))
28.04.2016 11:15
*viesis -> mopšels
  Laba ideja.
28.04.2016 11:32
*100-gade -> gaudotājiem
 ....bet karavāna iet tālāk...
28.04.2016 12:37
*paturpinu
  ... uz elli.
28.04.2016 12:49
*arī turpinu -> *paturpinu
 ...pasaules gals tuvojas lēni bet noteikti...un zeme nodrebēs ...un kalni atvērsies ....un uguns liesmās sadegs viss dzīvais...
28.04.2016 13:42
*kaktusiņš -> *mopšels
 Kaut viena vērā ņemama ideja. Atbalstu!!!
28.04.2016 13:42
*fakts -> *mopšels
 lielākā daļa to brašuļu krūtis izgāzuši lepni dodas uz tepat vien krogu,sievas ar bērniem paliek raudot,tiem arī pieminekli
28.04.2016 13:56
*Tikai jautājumi -> īpaši stulbs, 27.04.2016 21:43
 Tavu trekno pakaļu mēs arī uzturam par saviem nodokļiem? Prasi vēl papildus 100 eiro piemaksāt par tavas treknās algas?
28.04.2016 15:31
*??? -> *pensionārs
 Pie vecuma esi prātu izkūkojusi un tik debīla esi, ja manu jautājumu:
Kur parasto iedzīvotāju viedoklis?
asociē tikai uz sevi?
Es drīzāk gribēju dzirdēt strādājošo(!!!) viedokli, kas maksā nodokļus un maksā algu domes darbiniekiem. Par strādājošo(!!!) nodoķļiem tiek nodrošināta arī tava un citu pensiorāru pensijas!
Vecā, vai beidzot pieleca???
28.04.2016 15:47
*pensionārs -> *???
 Pirmkārt, neesmu vecā,bet vecais.Otrkārt,pats vienmēr tiku godīgi maksājis nodokļus un mans uzkrājums vēl ir pietiekošs.Tā kā - iepūt.
28.04.2016 16:16
*pensionāram
  Tu toč neesi vecis, bet bāba ar ..autiem.
28.04.2016 16:33
*Viesis
  Priekš Latvijas slikti ir tas, ka saviesies par daudz mutes brūķētāju uz nodokļu maksātāju kakla. Kas ir,tas ir. Tie visu LV attīstību velk uz leju,un bļauj, ka viņi vislielākie darītāji.
28.04.2016 17:22
*viesis -> he-he
 Vienīgi mierina doma, ka tādi cilvēki kā Tu, ir mazākumā. Rupji un žultaini.Lai Tev laba veselība!
28.04.2016 17:27
*caunei
  Zini,caune, kā sauc, tā atskan un nemaini nikus.
28.04.2016 17:40
*pensionārs -> 28.04.2016 16:33
 Nu ko kunksti,strādāt vajag tad nebūs jākunkst.Es visu mūžu nostrādāju uz dzelzceļa smagā darbā,pirms gada aizgāju pensijā un nekunkstu,bet tu neko citu kā lamāties neproti.
28.04.2016 19:07
*pencim
  Ko te lien caune - pensionārs? Ko nozīmē tavs sacītais - tā ka iepūt! Kur piedāvā iepūst, sev ūkstā? Ukstā jau priekšā caune. :D
28.04.2016 19:20
*Viesis -> *pencim(???)
 iepūt šim tur kur skan
28.04.2016 20:00
*:DDD
  Jā, ūkstiešiem roku nedod.
28.04.2016 20:08
*Viesis -> *:DDD
 un šņabi arī lai nedod pašiem nepietiks
28.04.2016 21:03
*Viesis
 Atkal redzu Ragaini, kurš gan jau savā darba laikā piedalās forumā! Un kas strādās Krustpils novada labā?
28.04.2016 21:06
*viesis
 Lasu un domaju, cik ljauni un maziski mes latvieshi esam. Viens otram esam gatavi riikli p′aargrauzt.Ir tikai viens ieteikums,kam ir tik pretigi slikti, noteikti jaabrauc prom un jaameklee savu laimi citaa zemee. Punkts.
28.04.2016 21:06
*Viesis
 Sēž priekšnieks priekšnieka galā un Mūzikas skolas direktore tiek rādīta tuvplānā,,,,,
28.04.2016 21:11
*piekritu -> viesim 21:06
 Lai brauc prom neatskatoties! Pavadisim un pieminekli uzcelsim:)))
28.04.2016 21:25
*tieši tā -> *piekritu
 Arī kapa vietu varam rezervēt,ja šie sadomās mūža dusu dzimtajās smiltiņās pavadīt,gada maksu tomēr lai iemaksā,tas viņiem būs nieks..DDDD
28.04.2016 21:47
*noskatījos video.
  Hauka tāds seksīgs čalis izskatās. :D Toč Ragainis sēž. Domāju, ka bez viņa mierīgi iztiktu šajā forumā. Lauku sētā darbu daudz! Es ierosinātu pie pašas Daugavas sakārtot zemes gabalu - atpūtas zonu tieši priekš mierīgas atpūtas. Tā būtu liela nolīdzināta pļava ar iesētu, skaisti zaļu koptu mauriņu, pa gabalu izvietotiem daudziem galdiem, kam apkārt soli, kā arī daudz solu. Šī vieta kalpotu cilvēkiem, kur satikties ar draugiem, ģimenēm ar bērniem atpūsties pie dabas krūts,pie mūsu likteņupes Daugavas. Pie upes ir ļoti labs gaiss un laba aura, tur ir miers un klusums. Šādu atpūtas vietu noskatījos pie Temzas, un nebūtu par skādi arī Jēkabpilī. Nu baigi forši. Cilvēki pilnvērtīgi atpūšas no pilsētas steigas, burzmas un problēmām un atgūst spēkus.
28.04.2016 22:14
īpaši stulbs -> Tikai jautājumi
 Es jau neprasīju apbalvojumu tikai sev, bet arī visiem pārējiem darbabiedriem. Pie kam visiem taisnīgi vienādu summu nevis "pēc deguniem" kā notiek citos svētkos.
Un mans dibens nemaz nav tik trekns, kāds varētu būt radies Jūsu netradicionālās orientācijas nomāktās domāšanas perversais iztēles auglis.
Atvainojos par man neierasti skarbo toni!
29.04.2016 07:08
*īpaši stulbajam
  Atvaino, ka iemaisījos jūsu dialogā, bet tu teici, ka Tev ir 120 kg. Tas ir par traku. Nu ap sotaku vēl tā neko. Vīrietim masu vajag, seksīgāk. :). Domāju, ka uz simtgadi prēmijās jums visiem domes darbiniekiem nepienākas pat santīms, jo neesiet to pelnījuši. Piedevām vienu otru no turienes vajadzētu padzīt ar s..u mietu ar steigu. Iedaliet labāk kādu rublīti prēmijās vienkāršo darbu darītājiem (bet ne uz valsts simtgadi, jo prēmijas piešķiršanai uz šāda tipa svētkiem ir bez pamata un nelikumīgi), kaut vai sētniekiem, apkopējiem,kuri reāli strādā, jo algas viņi saņem mazas. Ko jūs visi dariet? Tikai ar muti bauciet, un tad bieži vien greizi.Tad varbūt uz Jāņiem vēl sagribēsiet prēmijās katrs darbinieks pa alus kastei un ķimeņu siera ritulim? Nebrīnīšos, ka iedos ar. Nemaz Tev tas tonis tik skarbs nav šorīt, normāla būšana. :)
29.04.2016 07:36
*ĶĒMS -> *noskatījos video.
 Jā, ideja laba, ūdens tuvums atstāj nomierinošu iespaidu uz cilvēkiem, kas arī atpūtu padara patīkamu.
29.04.2016 08:21
*zinātājs
 Mums visiem jāpadomā, ko esam Latvijas valsts labā darījuši.
29.04.2016 11:11
*deju placis
 Zaļumballes pie Radžiem, visa vecuma ļaudīm! Kas grib ,lai danco, kas bauda pūtējorķestra skaņas.
29.04.2016 11:31
*padomāju -> *zinātājs
 Strebju dvuļas dienu un nakti,tādējādi atbalstu vietējos ražotājus un tirgotājus!
29.04.2016 11:34
*prusaks -> *deju placis
 Lieliska ideja. Un policiju uz vietas, lai dežūrē un ķer pīpmaņus un alkahola cienītājus!
29.04.2016 11:37
*dīkdienis -> *deju placis
 Atbalstu ar abām rokā,man dikti patīk pūtēju orķestra spēlēšana,sevišķi ja spēlē valsi,es pat to protu dejot pa kreisi,pa labi kā partnerei labāk patīk.
29.04.2016 14:49
*Buzītis
 Deju placis forša ideja, bet vai pūtējorķestri vairs IR? TRAKTIERKALNĀ un BIRZĪTĒ,manā jaunībā, ZAĻUMBALLĒ dancmīļu netrūka.
29.04.2016 17:47
*Oskars
 Kapēc foruma darba grupas nedarbojās visi atnākusie? Daļa sēdēja gar malu un netika piesaistīta.
tas ir lirls mīnuss Intai
01.05.2016 09:24
*Osim
  Tāpēc, ka visu politiku bīda atsevišķi cilvēki - vietējā vara plus pietuvinātās personas.cilvēki, kuriem ir savas intereses. Nedomā, Oskar, ka tavas idejas tiks īstenotas. Nekad tā nebūs tā, kā vēlas tauta. Nevienā jautājumā.
01.05.2016 12:40
*dalībnieks -> oskaram
 Nepatiesa informācija. Ikviens varēja piedalīties , jauniešu grupa , kas bija atnākusi tā arī izdarīja. Malā sēdētāji bija tikai daži , atsevišķus arī nosaukšu : Ruta Kalniņa, Baiba Tonne, Leona Pauniņa , Aivars Pugačs, Aigars Godiņš un Jānis Lāci , kurš veica fotogrāfa funkcijas. Tad nu izdariet secinājumus!:)
02.05.2016 15:50
Piedalīties diskusijā:
Vārds:
Adresāts:
Visual CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu: *

  Copyright © jekabpilslaiks.lv 2005-2019.g.
Mājas lapu izstrāde. 2005.g. (support@jekabpilslaiks.lv)


Portālā jekabpilslaiks.lv publicētie materiāli ir aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas Autortiesību likumu. Jebkura jekabpilslaiks.lv publicēto materiālu kopēšana, modificēšana, uzglabāšana, arhivēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana bez SIA “Vidusdaugavas televīzija” rakstiskas atļaujas ir kategoriski aizliegta.
Ja netiek ievēroti augstāk minētie noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

Komentārus, ierosinājumus un jautājumus sūtiet uz adresi redakcija@jekabpilslaiks.lv

Publicētie materiāli ne vienmēr saskan ar redakcijas viedokli. Par rakstos publicēto materiālu saturu atbild raksta autors. Redakcija neatbild par lietotāju komentāriem, forumā ievietotajiem ziņojumiem. Par reklāmas materiālu un sludinājumu saturu atbild to iesniedzējs.
Atslēgvārdi: Jēkabpils, Jēkabpils ziņas, Jēkabpils rajons, jaunumi, forums, sludinājumi, foto galerija, reklāma.
Lapas apstrādes laiks: 0.02207 sek.

Cienījamais lietotājs, Jekabpilslaiks.lv izmanto sīkfailus lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot portālu, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu Privātuma politikai, kā ari sīkdatņu izmantošanai. Es saprotu