Ziņas Video Forums Kontakti Reklāma RSS Twitter
 Lietotājs Parole Laipni lūdzam Viesis! Reģistrēties »  
+ Ziņas
          Svētki
          Sadzīve
          Izglītība, Kultūra
          Ekonomika
          Pašvaldības ziņas
          Policijas ziņas
          Sports
          Visi
+ Ziņu arhīvs
+ Video
+ Foto galerija
+ Forums
+ Iepazīšanās

ßńķī 23.06 Vakars
26°C...28°C
D 0-2 m/s

Äīęäü24.06 Nakts
20°C...22°C
D 2-4 m/s

Šodien 23.jūnija
vārda dienas svin:

Līga

Rītdien:
Jānis

Apsveicam!
Saraksts »

Vai Jūs šķirojat atkritumus?
Jā;
61.7%
Nē.
22.6%
Dažreiz, kad par to atceros;
15.7%

Nobalsojuši: 115
Saraksts »

Ziņas: 32120
Komentāri: 585689
Ziņas forumā: 969
Statistika atjaunota
15.04.2021 14:39
 
Šobrīd portālā: 85 lietotāji

http://www.jekabpils.lv
Jēkabpils Taxi
Jaunākās ziņas
 
Jēkabpilieši aicināti ziedot Jēkabpils reģionālās slimnīcas kapelas izveidei
Pievienots: 22.10.2014 17:06

» Versija izdrukai

rsz_kapela.jpg
Tiem, kuru tuvinieki un draugi nonākuši slimnīcā, nepieciešams morāls atbalsts, jo neziņa un bailes par līdzcilvēku veselību un dzīvību ir ļoti mokošas. Daudzās slimnīcās lielu atbalstu sniedz kapelas, bet Jēkabpils reģionālajā slimnīcā tādas nav. Tādēļ biedrība „Jēkabpils NVO resursu centrs” organizē labdarības akciju „Pasniedz roku atbalstam! Kopā izveidosim Jēkabpils slimnīcas kapelu”, kurā aicina iesaistīties ikvienu.
    
    „Jēkabpils NVO resursu centra” valdes priekšsēdētāja Agita Pleiko stāsta, ka šādai idejai biedrību iedvesmojusi doma par vecākiem, kuru bērni zaudējuši dzīvību grūtniecības laikā vai drīz pēc dzimšanas: „Aprunājoties ar Jēkabpils reģionālās slimnīcas vadītāju Ivaru Zvīdri, mēs sapratām, ka arī viņu kolektīvā jau kādu laiku ir dzīva šī doma, ka ir nepieciešams atbalsts mammām pēc nelaimes. Kopējās sarunās noskaidrojās, ka atbalsts varētu būt kapelas telpas izveidošana, kas varētu būt iespēja vecākiem gan pabūt vienatnē ar sevi, savām domām, gan arī saņemt garīgo atbalstu no attiecīgās konfesijas mācītāja. Pie Rīgas bērnu klīniskās slimnīcas un arī pie Stradiņa slimnīcas ir prakse, ka kapelās kalpo kapelāni. Iespējams, ka arī Jēkabpilī mēs attīstīsim šādu praksi.”
    
    Lai gan ideja radusies, domājot tieši par bojāgājušo bērniņu vecākiem, Agita Pleiko uzsver, ka kapela būs domāta ikvienam, kuram radusies nepieciešamība saņemt garīgu atbalstu, - slimnīcas pacientu radiem, draugiem un kolēģiem, kā arī pašiem pacientiem un viņu ārstiem. Telpa jau nolūkota – tā atrodas slimnīcas pagrabstāvā un prasa remontu. Līdzekļi tiks vākti gan remontam, gan telpas iekārtošanai.
    
    Agita Pleiko stāsta: „Telpu mēs atradām kopā ar slimnīcas vadību. Tā pašlaik ir diezgan sliktā stāvoklī. Līdzekļu vākšanu paredzēts vērst divos virzienos: vāksim naudas ziedojumus, kā arī uzrunāsim uzņēmējus, īpaši tos, kas darbojas celtniecības biznesā. Lūgsim, lai viņi ziedo, piemēram, reģipsi, kādu špakteļa spaini vai varbūt profilus – jebkādus celtniecības materiālus, kas varētu palīdzēt šo telpu sakārtot. Tās būs atsevišķas vēstules uzņēmējiem, kuras viņi saņems kā celtniecības biznesā iesaistītie.”
    
    Naudas līdzekļus var ziedot, gan pārskaitot tos biedrības konta numuru ar norādi „Jēkabpils slimnīcas kapelai”, gan naudu iemetot ziedojumu kastītē, kas atrodas „Jēkabpils NVO resursu centra” telpās, Brīvības ielā 45, 2.stāvā. Labdarības akcija ilgs līdz 31.decembrim, un tajā aicināts iesaistīties ikviens, kurš var un vēlas palīdzēt izveidot kapelu Jēkabpils reģionālajā slimnīcā.
    
    „Jēkabpils NVO resursu centra” reģ.nr. 4000 8108696
    Konta numurs: LV14PARX0013118530001
    Ar norādi „Jēkabpils slimnīcas kapelai”
    
    
    Sandra Paegļkalne
    
    
    
    
    
    
    
    
 


Komentāru skaits: 17
Apspriežam tēmu:
*Viesis
 Jēkabpils NVO resursu centrs” organizē labdarības akciju „Pasniedz roku atbalstam! Kopā izveidosim Jēkabpils slimnīcas kapelu”, kurā aicina iesaistīties ikvienu.

Kur liksit tos 49 999 + domes iedotos 2 500?
Naudu saņēmāt projektam par atbalstu mazturīgajiem iedzīvotājiem. Kapela varētu būt viens no projekta labajiem darbiem.
22.10.2014 17:12
*ĶĒMS -> *Viesis 22.10.2014 17:12
 Vārds vietā.
22.10.2014 18:30
*Neķītrais masāžists
 Jēkabpils biezie jau te ziņas lasīt nenāk. NVO biedri varētu šos apmeklēt mājās, darbā, ceļā uz darbu un mājām, veikalos, kafē, spēļu automātos, restorānos, stadionā, Sporta centrā, treniņzālē, SPA Citrus, Oāzē, domē un visu laiku dīkt, dīkt un dīkt. Gan jau neizturētu un naudu kapelai pa labam iedotu. :D
22.10.2014 19:22
īpaši stulbs
 Nesen te bija lasāma pozitīva ziņa, ka slimnīca elektrībā vien vairākus tūkstošus ietaupījusi. Ja tā kādus 200 - 300 eiro ziedotu kapelai, tad pilnīgi pietiktu. Cik tad tur vajag, lai nobalsinātu griestus, izlīmētu tapetes un nokrāsotu grīdu..! Manuprāt, Agita ar dažiem NVO palīgiem, vai policija kādus sutočņikus labprāt iedotu, pa dienu vai ilgākais divām tiktu galā un būtu pa pirmo zorti. Inventāru un ekumeniskās relikvijas gan jau Jēkabpils draudzes no saviem krājumiem aizdotu.
22.10.2014 19:41
*Juris T. -> īpaši stulbs
 Vai Tu man pastāstītu, kas tās ir tādas - ekumeniskās relikvijas?
Un kas ir ekumenisms? Esmu daudz dzirdējis par to runājam, bet ne visai saprotu...
23.10.2014 09:05
*Juris T.
 Kapella ir gan jauka lieta... tomēr būtu labi padalīties ar pieredzi ar tām vietām, kur šādas telpas jau ir iekārtotas. Es domāju nevis oficiālos raportus, bet reālo pieredzi, ko dod sarunas ar reāliem cilvēkiem, kas runā patiesību.
23.10.2014 09:08
*! -> *Juris T.
 Rīgas slimnīcās ir kapelas...Nāk dažādu konfesiju mācītāji. Pēc guļoša pacienta lūguma, atnāk arī uz palātu.

Bet kā piemin sociālā dienesta darbinieci Pleiko, tā atceros to aizkustinošo gadījumu ar viņu aicinājumu ziedot kādai ģimenei plauktiņu un vēl atnāk kādam to plauktiņu pielikt.
23.10.2014 09:23
*Apustuliskais Nuncijs -> *Juris T. 23.10.2014 09:05
 Mans bērns,ekumeniskās vērtības ir tās ,ko pieņem un atzīst visas kristiešu konfesijas,bet ekumenismms ir kustība ar mērķi apvienot visas kristīgās konfesijas, jo Tā Kunga Labā Vēsts(Evanģēlis) gadsimtu gaitā tika uztverta dažādi,kas noveda pie kristiešu sašķeltības. Svētdien noteikti aizej uz baznīcu.
23.10.2014 09:52
*Juris T. -> *Apustuliskais Nuncijs
 Tavs bērns es nekādīgi nevaru būt...vai arī Tui esi bijis tik paviršs attiecībā uz celibātu, ka vairs neatceries cik un kad?
Kustēties ar mērķi - apvienot visas kristīgās konfesijas - izklausās labi... Saki, uz kāda pamata tas iespējams?
Jā, kuras vērtības atzīst VISAS KONFESIJAS? Pastāsti, ja iznāk brīvs brīdis.
Svētdien? Uz kuru Tu man ieteiktu?
23.10.2014 11:13
*Juris T. -> *!
 Es zinu , ka Rīgā... bet mana ideja ir - izpētīt to darbību un rezultātus un izdarīt secinājumus...
23.10.2014 11:15
*Apustuliskais Nuncijs -> *Juris T. 23.10.2014 11:13
 Mans bērns,šo uzrunu mēs - Svētie tēvi nelietojam pasaulīgā nozīmē un tā nav jāuztver kā miesīga tēva uzruna Tev,bet garīgā Tēva. Tematu,kuru Tu gribi izvērst ir ļoti plašs un te komentāros nav iespējams iztirzāt,tāpēc jau ieteicu doties uz baznīcu(vēlams Romas katoļu) un tur draudzes gans visu izskaidros.Ekumeniskās vērtības balstās uz kristīgo mācību,kas izskaidro mūsu Pestītāja nesto upuri cilvēku labā.
Lai Tev Tā Kunga ir svētīta šī diena.
23.10.2014 11:33
*Juris T. -> *Apustuliskais Nuncijs
 Miers ar Tevi,
Redzi, piektās, vai sestās klases skolniekam , lai arī viņš apzinās, ka tikko bija pirmklasnieks un otrklasnieks, viņam tomēr būs pagrūti ilgstoši knibināties ar otrklasnieku interesējošiem jautājumiem. Jo tas jau ir noiets etaps...
So, uz Romas katoļu baznīcu es neiešu, jo manās acīs tas ir otrklasnieka līmenis un tas, ka jūsu ir miljoni, man tikai stiprina šo pārliecību.
Bet par ekumenismu es nekādas nopietnas atbildes arī negaidu, jo mans mērķis ir ierosināt ...procesu, kuru Jēzus apzīmē "meklējiet un...". Jo ja Viņš ir apsolījis, tad Viņš arī piepildīs.
Lai Tev arī šī diena miera un atklāsmju pilna!
23.10.2014 13:03
*aicis
 mani berni ! jekabbili apzagts narvesen kiosks! tad nu lugsimies visi , lai vairak tas garigas bagatibas no si izglitojosa preses ekumeniska trona vairak nepazustu ! lai tie , kuri izdarija sito apgrecibu , deg avizu liesmas (kuras pat apkures katla negrib degt ) un lai vel kads pasaka , katie nebij katoli ,kas tos kioskus izlaupija ! policijai ari novelejums ! LUDZIETIES UN JUS ATKLASIET ::))
25.10.2014 00:32
*!!!
 Tad kad slimnīcā bija remonts, tad vadība par šādu tēmu neko negribeja dzirdēt,
25.10.2014 14:15
*Piekrītu -> *!!!
 Pareizs atgādinājums! Par to pašu naudu būtu arī kapela iekārtota.
Kāpēc nauda būtu jāskaita kaut kādm centram, ja slimnīcai arī ir konts bankā?
26.10.2014 13:59
*More information -> JAMFB
 <a href="WWW Links /cheap-hermes-bags/hermes-bag- good-replica-cheap-hermes-kell y-bags-688.asp">Hermes Bag Good Replica Rolex Watches</a>
More informationWWW Links
12.11.2014 17:13
*Fake Hermes Kelly Bag Buy -> CTKSL
 <a href="WWW Links mages/hermes-kelly/obtain-repl ica-hermes-birkin-35-purses-an d-handbags-online.asp">Replica Hermes Birkin 35 Pelouse Porosus Crocodile</a>
[urlWWW Links enskhistoria.se/images/hermes- handbags-online/fake-hermes-ke lly-bag-buy-hermes-bags-on-sal e-120.asp]Fake Hermes Kelly Bag Buy[/url]
14.11.2014 02:09
Piedalīties diskusijā:
Vārds:
Adresāts:
Visual CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu: *

  Copyright © jekabpilslaiks.lv 2005-2021.g.
Mājas lapu izstrāde. 2005.g. (support@jekabpilslaiks.lv)


Portālā jekabpilslaiks.lv publicētie materiāli ir aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas Autortiesību likumu. Jebkura jekabpilslaiks.lv publicēto materiālu kopēšana, modificēšana, uzglabāšana, arhivēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana bez SIA “Vidusdaugavas televīzija” rakstiskas atļaujas ir kategoriski aizliegta.
Ja netiek ievēroti augstāk minētie noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

Komentārus, ierosinājumus un jautājumus sūtiet uz adresi redakcija@jekabpilslaiks.lv

Publicētie materiāli ne vienmēr saskan ar redakcijas viedokli. Par rakstos publicēto materiālu saturu atbild raksta autors. Redakcija neatbild par lietotāju komentāriem, forumā ievietotajiem ziņojumiem. Par reklāmas materiālu un sludinājumu saturu atbild to iesniedzējs.
Atslēgvārdi: Jēkabpils, Jēkabpils ziņas, Jēkabpils rajons, jaunumi, forums, sludinājumi, foto galerija, reklāma.
Lapas apstrādes laiks: 0.01324 sek.

Cienījamais lietotājs, Jekabpilslaiks.lv izmanto sīkfailus lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot portālu, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu Privātuma politikai, kā ari sīkdatņu izmantošanai. Es saprotu