Ziņas Video Forums Kontakti Reklāma RSS Twitter
 Lietotājs Parole Laipni lūdzam Viesis! Reģistrēties »  
+ Ziņas
          Svētki
          Sadzīve
          Izglītība, Kultūra
          Ekonomika
          Pašvaldības ziņas
          Policijas ziņas
          Sports
          Visi
+ Ziņu arhīvs
+ Video
+ Foto galerija
+ Forums
+ Iepazīšanās

Ļąńģóšķī 01.12 Nakts
-1°C...1°C
D 3-5 m/s

Ļąńģóšķī 01.12 Rits
0°C...-2°C
D 2-4 m/s

Šodien 01.decembrī
vārda dienas svin:

Arnolds, Emanuels

Rītdien:
Meta, Sniedze

Apsveicam!
Saraksts »

Vai, jūsuprāt, sejas masku lietošana sabiedriskās vietās ir efektīvs līdzeklis cīņā ar Covid-19?
Tikai tad, ja vienlaikus tiek ievēroti arī citi drošības pasākumi;
45.8%
Nē, no tā nav jēgas.
28.8%
Jā, protams;
25.4%

Nobalsojuši: 177
Saraksts »

Ziņas: 31311
Komentāri: 573134
Ziņas forumā: 966
Statistika atjaunota
24.11.2020 18:19
 
Šobrīd portālā: 68 lietotāji

http://www.jekabpils.lv
Jēkabpils Taxi
Jaunākās ziņas
 
Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām
Pievienots: 17.10.2014 12:22

» Versija izdrukai

ceribu_sala.jpg
Jau ziņojām, ka turpmāk cilvēkiem ar I grupas invaliditāti, kuri saņem arī kopšanas pabalstu, asistenta pakalpojumi tiks piešķirti tikai par tādiem pasākumiem, kurus varēs dokumentālo pierādīt. Ja iepriekš asistenti veda cilvēkus ar īpašām vajadzībām uz veikaliem, frizētavu, banku vai vienkārši pastaigāties svaigā gaisā un par šiem pakalpojumiem asistenti saņēma samaksu, tad tagad Labklājības ministrija norādījusi, ka par katru došanos ārpus mājas nepieciešami pierādījumi. Tas, protams, sarežģī situāciju, jo daudzus pasākumus, piemēram, pastaigas svaigā gaisā, nevar pierādīt. Asistenti un arī paši invalīdi, izrādot sašutumu, vērsās ar saviem jautājumiem Labklājības ministrijā, un ministrijas atbilde ir šāda: „Uz minēto cilvēku grupu tiek attiecināts noteikumu 11.2.apakšpunktā noteiktais, t.i., asistenta pakalpojums tiek piešķirts konkrētam mērķim. Šī konkrētā mērķa sasniegšana, jeb cilvēka nokļūšana vietā, kura ir norādīta lēmumā par pakalpojuma piešķiršanu, ir dokumentāli jāpierāda. Brīvā laika izmantošanu, piemēram, baznīcas apmeklējumu var pierādīt ar baznīcas pārstāvja rakstisku apliecinājumu, ka cilvēks patiešām konkrētajā dienā ir apmeklējis baznīcu. Savukārt, pastaigas parkā, protams, nav iespējams dokumentāli pierādīt, un šādām aktivitātēm cilvēkiem ar I invaliditātes grupu, kuri saņem pabalstu invalīdam, kam nepieciešama kopšana, asistenta pakalpojums netiek piešķirts.”
    
    Tātad iznāk, ka I grupas invalīdiem, kuriem ir kopšanas pabalsts, pastaigas svaigā gaisā, kā arī citi pasākumi, kurus nevar dokumentāli pierādīt, nepienākas. Labi, ja invalīda asistents ir ģimenes loceklis, kurš invalīdu izvedīs pastaigā arī bez maksas, bet ir daudzi invalīdi, kuriem asistents ir svešs cilvēks un arī citu ģimenes locekļu nav.
    
    Jāpiebilst, ka veikala čeki neder, ja uz tiem neparādās invalīda vārds un uzvārds, tādēļ Labklājības ministrija norāda, ka, invalīdiem, ejot kopā ar asistentu uz veikalu, jāpieprasa kasierim vai pārdevējam, lai viņi čekā norāda invalīda vārdu un uzvārdu. Invalīdi un asistenti par šādiem noteikumiem ir sašutuši, jo tas nozīmē, ka veikalā viņi būtiski kavēs pārējos pircējus.
    
    Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām, kā arī viņu asistenti nolēmuši cīnīties un panākt, lai netaisnīgie noteikumi tiktu atcelti. Viņi vērsušies arī pie Tiesībsarga, lūdzot viedokli. Lūk, Tiesībsarga atbilde invalīdiem un viņu asistentiem:
    
    „No Labklājības ministrijas sniegtās informācijas par asistentu pakalpojumu izpildes nodrošināšanu pašvaldībās izriet, ka Labklājības ministrija ir mainījusi praksi un turpmāk asistenta pakalpojums personām ar I grupas invaliditāti, kurām ir piešķirts pabalsts personai, kurai ir nepieciešama kopšana, tiek nodrošināts tikai konkrētam mērķim jeb pasākumam, kas ir pierādāms ar apliecinošu dokumentu. Proti, turpmāk netiks apmaksāti pasākumi, kuru mērķis ir brīvā laika pavadīšana un kas nav objektīvi pierādāmi ar apliecinošiem dokumentiem.
    Tiesībsargs uzskata, ka šāda prakses maiņa, sašaurinot personu ar I grupas invaliditāti tiesības, nav atbalstāma. Asistenta pakalpojums nesasniedz mērķi – vienlīdzīgas tiesības dzīvot sabiedrībā ar tādu pašu izvēles brīvību kā citiem cilvēkiem. Administratīvais slogs apgrūtina asistenta pakalpojuma pieejamību un padara to neefektīvu, personai nespējot iesniegt čeku par pastaigu parkā, tikšanos ar draugiem u.c. būtiskām brīvā laika aktivitātēm. Tādējādi tiek aizskartas personas tiesības uz privātās dzīves neaizskaramību un netiek nodrošināts ANO konvencijas par personu ar invaliditāti tiesībām 19.pantā noteiktais valsts pienākums veikt efektīvus un atbilstošus pasākumus, lai nodrošinātu personu ar invaliditāti pilnīgu iekļaušanos un līdzdalību sabiedrības dzīvē. Tiesībsargs lūgs Labklājības ministrijai sniegt skaidrojumu par asistentu pakalpojumu nodrošināšanu.”
    
    Jēkabpilieši nolēmuši nepadoties un lūgt palīdzību arī lielajām organizācijām, kas aizstāv cilvēkus ar īpašām vajadzībām, – “Sustento” un “Apeironam”, lai, kopā sadarbojoties, panāktu invalīdu tiesību ievērošanu.
    
    
    
    
    
    
    
    
    
 


Komentāru skaits: 81
Apspriežam tēmu:
*Neķītrais masāžists
 Uzkasīsies tikai uz vēl lielākām nepatikšanām. :D Priekšniekiem nepatīk, kad viņiem piekasās.
17.10.2014 14:05
*ĶĒMS
 Nav jau arī jāsamierinās ar acīmredzamām nejēdzībām.
17.10.2014 15:50
*sagaidīs invalīdu streiku
  Vienlīdzīgas tiesības dzīvot sabiedrībā ar tādu pašu izvēles brīvību kā citiem cilvēkiem ! SAEIMA apliecinās ar parakstu : BIJA, redzējām !
17.10.2014 16:34
īpaši stulbs
 Ar idiotismiem samierināties nedrīkst. Atbildīgās amatpersonas varbūt sapratīs mājienu un atkāpsies no siltajiem krēsliem.
17.10.2014 19:58
*mehāniķis
 Nevajag krist panikā. Sociālais dienests var katram asistentam izsniegt dienesta lietošanai fotoaparātu, kurā ir mehānisms, kas uz fotogrāfijas liek datumu un fotogrāfēšanas laiku. Asistents varēs nofotogrāfēt invalīdu uz kāda visiem zināma arhitektūras vai dabas pieminekļa fona. Būs fotogrāfijas! Fotogrāfija ir dokuments. Ja neticiet, paprasiet pasu galda darbiniekiem. Tie pateiks!
17.10.2014 21:30
**** -> mehāniķim
 Jūsu "asprātībai" nav robežu. Piebildīšu, ka šais bildēs ir jābūt abiem, tātad par fotogrāfu varēsiet piestrādāt jūs ,mehāniķi-novator!
18.10.2014 08:53
**Buzītis
  Ja invalīds ir gulošs ,vai neredzīgs? Lasa priekšā grāmatu,presi? Vai vienkārši uzklausa, jo katram gribas, lai kāds viņu uzklausa .Pastaiga, ELPOT SVAIGU GAISU ! Kā to visu pierādīt? Varbūt izeja ,DIENASGRĀMATA, kur tad arī ierakstīt , ko darīja.
18.10.2014 11:12
*Ana
 Latvijā valdošajam idiotismam, kā redzams, nav robežu. Jākliedz balsī.
18.10.2014 11:24
*mehāniķis -> ****
 Ahā! Jūs laikam esat no Labklājības ministrijas vai Sociālā dienesta, vai ne! Nepatīk mana ideja, ko?Nekur jūs nespruksiet! Būs jādod invalīdiem, kas viņiem pienākas! Invalīdu un asistentu nofotogrāfēt neatteiksies neviens prātīgs garamgājējs, tā kā nevajag! Maz ticams, ka viņi dosies pastaigā pa vietām, kur nevar satikt cilvēkus - pa purviem, dziļiem mežiem vai atmatā aizlaistām Zemgales stepēm.
19.10.2014 10:57
*Juris T.
 JA valsts VAR atļauties atmest kādu naudiņu cilvēkiem, kuri patiesībā veic to darbu, kas valstij būtu jāveic pašai - kur ir problēma to naudiņu iedot rociņā pašam invalīdam? Lai taču viņš pats izlemj, kuru aicināt asistēt! Vai tad invalīdi tiek uzskatīti par muļķiem...ka nespēj pieņemt lēmumu?
JA valsts NEVAR atļauties, tad tā lai arī pasaka...nabadzība jau nav netikums...tik daudz ko esam pacietuši, pacietīsim arī šo.
Papīru jezga ap asistentu atalgojumu ir tik liela un absurda, ka rodas sajūta par ņirgāšanos. Saprotams, ņirgāšanās tā gluži nav, bet SAJŪTA ...rodas...
19.10.2014 13:17
*aicis -> valdibai
 vispirms nodrosiniet normalu dzivi parastajiem iedzivotajiem , tad bus normali apstakli ari invalidiem un tadas problemas ka sitas atkritis pasas no sevis !!!!!!!!!!!!!
19.10.2014 13:34
*?????? ??? -> XCLAV
 1960?????????????????????????? ?????????????????? Tiger????????1??
?????? ???WWW Links
23.10.2014 15:49
*??????? -> WZTTT
 ???? ???:0109????????????????:22.5? ?26.0cm????:??=?????+????? ??=????????????:??????????:??? ??? ?????????:?buy2sale10?(??????? ????????????)?
??????? WWW Links
24.10.2014 06:35
*???????? -> NMRBP
 ??????????????
????????WWW Links
24.10.2014 06:36
*????????? -> EBVBT
 ?????????????????????
??????? ??? WWW Links
24.10.2014 06:36
*????? ?? -> SINOT
 ?????PC??????????????????????? ?????????????????????????????? ??
????? ??WWW Links
25.10.2014 14:44
*Discount Hermes Bags Uk Online -> SADEF
 Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām Buy Fake Hermes Bag Online <a href="WWW Links erfiles/images/hermes-handbag- outlet/buy-fake-hermes-bag-onl ine-1752.asp">WWW Links u.cz/userfiles/images/hermes-h andbag-outlet/buy-fake-hermes- bag-online-1752.asp</a>
Disco unt Hermes Bags Uk OnlineWWW Links
27.10.2014 04:51
*Hermes Birkin For Sale Malaysia -> HCQSM
 Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām <a href="WWW Links online.it/Image/hermes-bags-on line/hermes-bags-on-sale-3890. asp">Hermes Bags On Sale</a>
Hermes Birkin For Sale MalaysiaWWW Links
27.10.2014 04:51
*Nike Women Air Jordan 6 -> NTOGS
 Since the YouTube video lessons are posted here same like I also embed YouTube video code at my own website Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām , because it is easy to obtain embedded code.
[urlWWW Links ell.de/nikeblazerpascher/nike- women-air-jordan-6-c-253.html] Nike Women Air Jordan 6[/url]
27.10.2014 17:54
*Canada Goose Mujer Trillium Par -> ISSZF
 What′s up to every single one, its really a nice for me to go to see this web site Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām , it contains priceless Information.
Canada Goose Mujer Trillium Parka soldesWWW Links
28.10.2014 07:32
*???????? -> EMJAH
 ????? ???????YouTube?????????? ?????????????? Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām ?
????????WWW Links
29.10.2014 18:09
*burberry coat -> FYXVZ
 ?????????????????????????????? ?? Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām ???????????
burberry coatWWW Links
29.10.2014 21:38
*Hermes Kelly Replica Handbags L -> ZEDCP
 Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām Replica Hermes Kelly 40 <a href="WWW Links /images/hermes-bags/replica-he rmes-kelly-40-hermes-kelly-bag -fake-4980.asp">WWW Links liadsl.it/images/hermes-bags/r eplica-hermes-kelly-40-hermes- kelly-bag-fake-4980.asp</a>
H ermes Kelly Replica Handbags LeatherWWW Links
30.10.2014 05:26
*North Face 3 In 1 Jacket sale -> MYZLT
 Thanks in support of sharing such a nice thought, paragraph Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām is nice, thats why i have read it fully
North Face 3 In 1 Jacket saleWWW Links
30.10.2014 08:22
*??????? -> NVHAC
 Item Detail ???? ??????? ????????????????????????? ????Ranzuki??????????!!??????? ?180?????????????????????????? ??OK!!????????????????? ???????MAX180 ???70cm ????????:????????????????????? ???????????????
??????? WWW Links
30.10.2014 09:43
*Nike Kid Air Max 90 sale -> ZPXKT
 What′s up i am kavin, its my first time to commenting anyplace, when i read this Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām i thought i could also create comment due to this brilliant piece of writing.
Nike Kid Air Max 90 saleWWW Links
30.10.2014 23:38
*???? ??? ??? -> EWENS
 ?????????? ???(????100)???????????
???? ??? ???WWW Links
31.10.2014 01:04
*?????????????? ??? -> ETCKY
 ????20 30??
?????????????? ???WWW Links
31.10.2014 03:52
*???????? -> OBCWY
 ?????????????????? Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām ????????????????? ???
????????WWW Links
31.10.2014 04:05
*Donne Canada Goose Kensington P -> GFJJR
 Graphics are actually fastidious source of teaching instead of passage Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām , its my experience, what would you say?
Donne Canada Goose Kensington Parka CG55 saldiWWW Links
31.10.2014 10:49
*2012 Air Force 1 Gris soldes -> CKGJN
 Hi, how′s it going? Just shared this Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām with a colleague, we had a good laugh.
2012 Air Force 1 Gris soldesWWW Links
31.10.2014 22:27
*????????? -> KFNAR
 ??????????? Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām YouTube?????! ??? |???????? ???????????????????????
????? ????? WWW Links
01.11.2014 05:44
*?????????????? -> GNOSO
 ???????????????????????????? Web??? Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām ?????????? ???????????| ?????????????????
??????????? ???? WWW Links
01.11.2014 07:48
*Nike Zoom HypeRev soldes -> HHRLM
 Actually no matter if someone doesn′t understand afterward its up to other viewers that they will help, so here it happens Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām .
Nike Zoom HypeRev soldesWWW Links
02.11.2014 19:25
*Parajumpers Donne Marisol saldi -> URZEC
 I always used to study post Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām in news papers but now as I am a user of net therefore from now I am using net for posts, thanks to web.
Parajumpers Donne Marisol saldiWWW Links
03.11.2014 00:18
*???????????? -> UZQGH
 ???????????? Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām ????????| ????????? ??????|???|??|????} ?????????????????????{??????

???????????? WWW Links
03.11.2014 17:07
*cheap Ugg Evera Sneakers 2014 -> HMEJX
 Hi there, I check your blog on a regular basis Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām . Your story-telling style is awesome, keep doing what you′re doing!
cheap Ugg Evera Sneakers 2014WWW Links
03.11.2014 20:19
*cheap Ugg Bailey Button Boot sa -> PYQDW
 I visited several web pages except the audio quality for audio songs existing at this web page Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām is actually wonderful.
cheap Ugg Bailey Button Boot saleWWW Links
04.11.2014 22:26
*Canada Goose Langford Parka -> IJYXX
 Hi there everybody, here every person is sharing such knowledge, thus it fastidious to read this weblog Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām , and I used to go to see this weblog daily.
Canada Goose Langford ParkaWWW Links
05.11.2014 12:36
*cheap Nike Women Shox R6 -> NYPDE
 Hi there black friday, I black friday just wanted to say black friday, I black friday disagree. Your point Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām doesn′t make any sense.
cheap Nike Women Shox R6WWW Links
07.11.2014 17:15
*Ugg Bailey Button Boot 2014 sal -> HBBZM
 Hahahahahahaha, this politics related YouTube video is truly so funny, I liked it. Thanks for sharing this Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām .
Ugg Bailey Button Boot 2014 saleWWW Links
08.11.2014 21:04
*????? ????? -> IPVTO
 ??? YouTube??? ?????????????????? Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām ????????????????
????? ?????WWW Links
09.11.2014 20:35
*Nike Kid Air Jordan 4 soldes -> KNVHX
 This website Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām is containing a good stuff of comic YouTube videos, I liked it a lot.
Nike Kid Air Jordan 4 soldesWWW Links
10.11.2014 12:23
*cheap Jordan After Game II -> XHEAP
 Awesome video, really a good Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām quality, this YouTube video touched me a lot in terms of features.
cheap Jordan After Game IIWWW Links
11.11.2014 04:13
*UGG???? ?????????? -> VNMZJ
 ?????????????????YouTube????? ???????????hehehehehe????????? ??????? ?? ?? Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām ?
UGG???? ??????????WWW Links
11.11.2014 13:51
*New Hermes Canvas Bag -> XSCUJ
 hermes birkin 35 <a href="WWW Links serFiles/Image/handbags/replic a-hermes-wallets-australia-781 3.asp">Special Info</a>
New Hermes Canvas BagWWW Links
11.11.2014 18:28
*Cyber Monday Nike Women Shox R6 -> XWKCE
 It amazing to pay a visit this web page and reading the views of all colleagues about this paragraph Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām , while I am also keen of getting familiarity.
Cyber Monday Nike Women Shox R6WWW Links
11.11.2014 23:37
*Online -> ETCKY
 <a href="WWW Links eap-hermes-handbags/fake-herme s-birkin-handbags-bags-8-about -hermes-handbags.asp">Faux Fake Hermes Birkin Handbags</a>
OnlineWWW Links
12.11.2014 23:26
*This guy -> WFTUV
 Hermes Backpack Spring 2013 <a href="WWW Links s/cheap-hermes-bag/hermes-back pack-hermes-constance-bag-buy- online-2324.asp">WWW Links g.is/images/cheap-hermes-bag/h ermes-backpack-hermes-constanc e-bag-buy-online-2324.asp</a>
This guyWWW Links
12.11.2014 23:27
*Nike Men Shox R4 Aix Max LTD sa -> IUAQN
 Hi there, this weekend is good in favor of me, because this moment i am reading this enormous informative paragraph Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām here at my home.
Nike Men Shox R4 Aix Max LTD saleWWW Links
13.11.2014 16:31
*Ugg Evera Sneakers sale -> BYUTW
 Truly no matter if someone doesn′t understand afterward its up to other users that they will assist, so here it happens Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām .
Ugg Evera Sneakers saleWWW Links
13.11.2014 19:06
*Nike Men Air force 1 -> GHCAB
 Hi there to all, the YouTube video that Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām is posted at at this juncture has actually nice quality along with pleasant audio feature
Nike Men Air force 1WWW Links
13.11.2014 22:17
*Womens UGG Calynda sale -> GKWGF
 Hi there everyone, it my first pay a quick visit at this web page, and article Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām is really fruitful for me, keep up posting these types of articles.
Womens UGG Calynda saleWWW Links
14.11.2014 06:38
*Black Friday Nike Women Air Jor -> IPXCT
 I am John, how are you everybody? This paragraph Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām posted at this web page is truly nice.
Black Friday Nike Women Air Jordan 19WWW Links
14.11.2014 14:06
*Nike Men Air Jordan 10 13 sale -> RVSMB
 Hi there everyone, I know YouTube video includes less bytes of memory due to that its quality is awful, however this YouTube video has wonderful picture features Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām .
Nike Men Air Jordan 10 13 saleWWW Links
14.11.2014 19:30
*Nike Women Air Max Lunar -> ZACBN
 Hello, I would like to subscribe for this weblog Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām to get latest updates, thus where can i do it please help.
Nike Women Air Max LunarWWW Links
15.11.2014 01:54
*Mens UGG Stoneman sale -> IKOFX
 Hello, after reading this amazing paragraph Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām i am also happy to share my familiarity here with mates.
Mens UGG Stoneman saleWWW Links
15.11.2014 05:00
*?????????????????? -> CVYJH
 ???????? Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām ???? ????????????????????????|????? ??? ?????????????
??????????????? ???? WWW Links
15.11.2014 08:38
*Black Friday Womens UGG Roxy -> JLJMY
 Asking questions are actually fastidious thing if you are not understanding something completely, however this paragraph Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām offers pleasant understanding yet.
Black Friday Womens UGG RoxyWWW Links
16.11.2014 12:36
*Black Friday Black Friday Toms -> FYFMC
 Its absolutely brilliant YouTube video in terms of quality, really pleasant, its quality is in fact appreciable Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām .
Black Friday Black Friday Toms Mens Cordones 2014WWW Links Friday Toms/Black Friday Toms-mens-cordones-2014-c-208. .html
16.11.2014 17:34
*Nike Cyber Monday 2014 Nike Bla -> DRINW
 Its my good fortune to pay a visit at this weblog Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām and find out my required article along with video presentation, that YouTube video and its also in quality.
Nike Cyber Monday 2014 Nike Blazer High FemmeWWW Links
16.11.2014 19:51
*Nike Women Shox R3 sale -> PPVOU
 Hi there to every body, it my first go to see of this web site; this web site Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām carries awesome and genuinely good stuff in support of visitors.
Nike Women Shox R3 saleWWW Links
17.11.2014 14:56
*Black Friday Nike Women Air Jor -> ERUJY
 Hi, yup this paragraph Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām is truly pleasant and I have learned lot of things from it concerning blogging. thanks.
Black Friday Nike Women Air Jordan 3.5WWW Links
18.11.2014 01:33
*Nike Air Max 2012 -> NLWTV
 What′s up Dear, are you truly visiting this website Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām on a regular basis, if so then you will without doubt obtain nice knowledge.
Nike Air Max 2012WWW Links
18.11.2014 02:55
*Air Jordan XX8 -> LJRYU
 This web site Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām is containing a good information of comical YouTube movies, I loved it a lot.
Air Jordan XX8WWW Links
18.11.2014 19:25
*Black Friday Dr Dre Beatbox MIn -> MINRV
 What a information of un-ambiguity and preserveness of valuable familiarity regarding unexpected emotions Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām .
Black Friday Dr Dre Beatbox MIni Speaker saleWWW Links
19.11.2014 21:25
*Adidas ObyO KBALL -> WYRPW
 What′s up, the whole thing Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām is going well here and ofcourse every one is sharing information, that genuinely good, keep up writing.
Adidas ObyO KBALLWWW Links
21.11.2014 03:02
*Nike Men Air Jordan 8 Airforce -> DQGVS
 Marvelous, what a website it is! This weblog Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām provides helpful data to us, keep it up.
Nike Men Air Jordan 8 Airforce 1WWW Links
21.11.2014 11:58
*michael kors outlet -> QZRSN
 If any one wants to be a successful blogger, afterward he/she must look at this piece of writing Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām , since it contains al} methods related to that.
michael kors outletWWW Links
21.11.2014 19:57
*Black Friday Air Max TN Mens Sh -> MBMKP
 This post Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām regarding SEO provides clear idea designed for new SEO visitors that how to do SEO, so keep it up. Good work
Black Friday Air Max TN Mens ShoesWWW Links
21.11.2014 21:54
*Black Friday Nike Air Max Leath -> KMWMT
 If you are going for finest contents like myself, just go to see this web page Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām daily for the reason that it provides feature contents, thanks
Black Friday Nike Air Max Leather soldesWWW Links
21.11.2014 23:12
*Black Friday Dr Dre Beatbox MIn -> IMNMV
 I always emailed this web site post page Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām to all my friends, because if like to read it after that my friends will too.
Black Friday Dr Dre Beatbox MIni SpeakerWWW Links
23.11.2014 02:57
*??????? ????????? -> QBPDE
 ?????%? Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām %???? SEO???? ?????????????????????????????? ??? ??
??????? ?????????WWW Links
28.11.2014 10:08
*Nike Women Shox R2 Christmas 20 -> LZFTS
 When someone writes an post he/she keeps the idea of a user in his/her mind that how a user can know it. Therefore that why this piece of writing Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām is outstdanding. Thanks!
Nike Women Shox R2 Christmas 2014WWW Links
30.11.2014 22:16
*Celine Bag Online Shopping -> KAZTG
 celine luggage tote buy <a href="WWW Links UserFiles/Image/cheap-celine-b ag/cheap-celine-handbag-outlet -online-here-s-your-money.asp" >Read More At This Website</a>
Celine Bag Online ShoppingWWW Links
08.12.2014 10:41
*Suggested reading -> NJIOX
 Hermes hava collier?hermes
Suggested readingWWW Links
08.12.2014 10:41
*???????????? -> TEHXB
 ????????? I Web??????????? Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām ??????%??????????????????????? ??????? ????????
????????????WWW Links
09.12.2014 23:05
*coach factory store online -> HIAQR
 <a href="WWW Links utletstore.us" title="michael kors online outlet"><strong>michael kors online outlet</strong></a>
[urlWWW Links tletonline.biz]michael kors purses outlet[/url]
WWW Links michael kors outlet stores

coach factory store onlineWWW Links
09.12.2014 23:54
*Why not try this out -> BGHFQ
 E Cigarette Health Risks 2013
Why not try this outWWW Links
10.12.2014 01:12
*????? ??????????? -> JTUNU
 ????????????????????????? ??? Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām PHP?????????????1????????????? ????????????%??JavaScript????? ?
????? ???????????WWW Links
10.12.2014 09:18
*mont blanc pens -> UJJGL
 What a nice YouTube video it is! Awesome, I liked it, and I am sharing this YouTube record with all my colleagues Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Jēkabpils cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu asistenti negrasās samierināties ar absurdajām Labklājības ministrijas prasībām .
mont blanc pensWWW Links
11.12.2014 21:32
Piedalīties diskusijā:
Vārds:
Adresāts:
Visual CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu: *

  Copyright © jekabpilslaiks.lv 2005-2020.g.
Mājas lapu izstrāde. 2005.g. (support@jekabpilslaiks.lv)


Portālā jekabpilslaiks.lv publicētie materiāli ir aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas Autortiesību likumu. Jebkura jekabpilslaiks.lv publicēto materiālu kopēšana, modificēšana, uzglabāšana, arhivēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana bez SIA “Vidusdaugavas televīzija” rakstiskas atļaujas ir kategoriski aizliegta.
Ja netiek ievēroti augstāk minētie noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

Komentārus, ierosinājumus un jautājumus sūtiet uz adresi redakcija@jekabpilslaiks.lv

Publicētie materiāli ne vienmēr saskan ar redakcijas viedokli. Par rakstos publicēto materiālu saturu atbild raksta autors. Redakcija neatbild par lietotāju komentāriem, forumā ievietotajiem ziņojumiem. Par reklāmas materiālu un sludinājumu saturu atbild to iesniedzējs.
Atslēgvārdi: Jēkabpils, Jēkabpils ziņas, Jēkabpils rajons, jaunumi, forums, sludinājumi, foto galerija, reklāma.
Lapas apstrādes laiks: 0.08262 sek.

Cienījamais lietotājs, Jekabpilslaiks.lv izmanto sīkfailus lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot portālu, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu Privātuma politikai, kā ari sīkdatņu izmantošanai. Es saprotu