AUTO NOMA - Jekabpils autocentrs
 
Ziņas Video Forums Kontakti Reklāma RSS Twitter
 Lietotājs Parole Laipni lūdzam Viesis! Reģistrēties »  
+ Ziņas
          Svētki
          Sadzīve
          Izglītība, Kultūra
          Ekonomika
          Pašvaldības ziņas
          Policijas ziņas
          Sports
          Visi
+ Ziņu arhīvs
+ Video
+ Foto galerija
+ Forums
+ Iepazīšanās

Äīęäü22.09 Diena
7°C...9°C
ZR 2-4 m/s

ßńķī 22.09 Vakars
4°C...6°C
ZR 1-3 m/s

Šodien 22.septembrī
vārda dienas svin:

Mārica, Maigurs, Māris

Rītdien:
Vanda, Venija, Veneranda

Apsveicam!
Saraksts »

Cik izmaksāja viena bērna sagatavošana jaunajam mācību gadam (mugursoma, burtnīcas, pildspalvas, zīmuļi un citas kancelejas preces)?
mani šis jautājums neskar.
37.3%
vairāk nekā 150 eiro;
20.9%
no 50 līdz 100 eiro;
16.4%
no 100 līdz 150 eiro;
16.4%
mazāk nekā 50 eiro;
9%

Nobalsojuši: 67
Saraksts »

Ziņas: 26233
Komentāri: 508541
Ziņas forumā: 966
Statistika atjaunota
20.09.2017 08:39
 
Šobrīd portālā: 29 lietotāji

http://www.jekabpils.lv
Mājas lapu izstrāde
Jaunākās ziņas
 
Mūžībā aizgājis Jēkabpils Goda pilsonis Antons Zazerskis
Pievienots: 10.04.2014 16:03

» Versija izdrukai

rsz_dsc_9689-2.jpg
9.aprīļa rītā, kad dabā jaušams pavasara pirmais svaigums un lietus lāses logā
    skan kā kluss klauvējiens, mūžības ceļā no mums aizgājis izglītības darbinieks un pedagogs, vēsturnieks un novadpētnieks, bijušais un ilggadējais Krustpils pamatskolas direktors, Jēkabpils Goda pilsonis Antons Zazerskis.
     Jēkabpilī A. Zazerskis sniedzis būtisku ieguldījumu gan pedagoģiskajā, gan sabiedriskajā darbībā un 2012.gadā viņa devums pilsētai tika novērtēts ar Goda pilsoņa nosaukumu par mūža ieguldījumu pedagoģiskajā, sabiedriskajā darbā un novada izpētē. Savas dzīves laikā A.Zazerskis saņēmis daudzus valsts apbalvojumus, no tiem pēdējais - fonda „ Lāčplēsis” Goda zīme, kas tika pasniegta pagājušajā gadā.
     Antons Zazerskis dzimis 1926.gadā, Rēzeknes novada Audriņu pagastā, piecu bērnu ģimenē. Skolas gaitas iesāka Makašānu pamatskolā un, jau mazs zēns būdams, aktīvi darbojās mazpulku organizācijā, ar prieku mācījās un darīja dārza darbus.
    Turpinot iegūt izglītību, Antons pabeidza Rēzeknes vidusskolu un vēlāk studēja vēsturi Rīgas pedagoģiskajā institūtā. 1948.gadā A.Zazerskis sāka strādāt Nautrēnu vidusskolā, bet no 1952. gada līdz 1955.gadam bija skolas direktors Cesvaines vidusskolā. Pēc tam darba gaitas turpināja Rēzeknē un Aglonā. No 1966.gada līdz 1975.gadam A.Zazerskis bija Līvānu 1.vidusskolas direktors. Dzīves sarežģītie līkloči Antonu atveda no Līvāniem uz Jēkabpili. 1977.gadā A.Zazerskis kļuva par Jēkabpils 8-gadīgās skolas direktoru, kurā strādājot, tiek uzbūvēta jauna skolas piebūve un citas ēkas, labiekārtota un sakopta vide. Vēlāk skola tika pārdēvēta par Krustpils pamatskolu un tieši šai skolai A. Zazerskis veltīja lielāko daļu savas darba dzīves - gandrīz 20 gadus, dodot ne tikai savas profesionālās zināšanas, pieredzi, bet ieliekot padarītajā savu sirdi un dvēseli. Kā apliecinājums tam bija arī kolēģu un bijušo audzēkņu daudzie pateicības vārdi vēl pavisam nesen - skolas 145. jubilejā. „Izglītība kā patiesa vērtība” - šo principu A. Zazerskis uzsvēra vienmēr un mācīja arī saviem audzēkņiem.
    Pēc aiziešanas pelnītā atpūtā, viņš nedaudz vēlāk turpināja strādāt izglītības jomā - mācīja vēsturi skolēniem Ābeļu pamatskolā un vairākus gadus nostrādāja arī Skultes pamatskolā par skolas direktora vietnieku un vēstures skolotāju.
    Vēsture un novadpētniecība bija sirdij tuva visas dzīves laikā. Viņš mīlēja Latviju un bija savas valsts patriots - atjaunoja Krustpils mazpulku, bija mazpulku vecbiedrs. Arī pēdējos gados A. Zazerskis aizrautīgi darbojās novadpētniecības jomā, izpētot novadu un savas dzimtas ciltskoku.
    A.Zazerska darbs vienmēr tika augstu novērtēts un atzīts, jo viņš strādāja godīgi, pēc labākās sirdsapziņas. Lai arī dzīve bija ļoti piepildīta, smagi likteņa pavērsieni skāra arī Antona dzīvi. Viņš bija Lielā Tēvijas kara dalībnieks, karā tika smagi ievainots. Savukārt vēlāk dzīvē liktenis nežēlīgi sāpināja, negaidīti aizsaucot prom mīļos uz mūžu… Bet Antons bija garā stiprs. Ģimene deva spēku - atbalsts no sievas Milijas un prieks par jauno paaudzi, kas sakuplojusi ne tikai ar pieciem mazbērniem, bet arī vienu mazmazdēliņu.
    
    A.Zazerska vaļasprieks visa mūža garumā bija darbošanās savā dārzā, kurā kopā ar sievu stādīti un loloti ne tikai augļu koki un citas dabas veltes, bet arī ziedi – īrisi, lilijas un citi. Viņa audzētās lilijas pirms dažiem gadiem priecēja simtiem puķu mīļotāju izstādē Krustpils pilī, savukārt bibliotēkā tika rīkota viņa audzēto ziedu fotogrāfiju izstāde. A.Zazerskis bija sabiedriski ļoti aktīvs cilvēks, viņu aizrāva arī
    ceļošana, fotografēšana, grāmatu lasīšana.
    
    A.Zazerskim vienmēr bija svarīgi palīdzēt līdzcilvēkiem. Viņš savā dzīvē atbalstu sniedza ļoti daudziem. Cilvēcīgs un saprotošs, atsaucīgs. A.Zazerskim piemita augsta inteliģence, sirdsgudrība un tolerance. Arī bijušie kolēģi un draugi par viņu teic- „Ļoti erudīts, labestīgs un ar jauku humora izjūtu. Var tikai apbrīnot viņa daudzpusīgās intereses, aktīvo abiedrisko dzīvi un prasmi saglabāt jauneklīgo domāšanu, nepārtraukti ejot laikam līdzi. Cilvēks ar savu stāju un paraugs citiem.”.
    
    Antona Zazerska piepildītais mūžs ir aizritējis, bet gaisma paliek šeit - viņa ģimenē. Viņa paveiktajā mūža darbā un audzēkņos. Viņa dvēseles un sirds bagātībā. Viņa mīlestībā un cieņā pret darbu un cilvēkiem.
    
    Skumju brīdī noliecam galvas un izsakām visdziļāko līdzjūtību sievai Milijai, dēlam Edmundam, māsām- Zinaīdai, Valerjanai un Mihalinai un visiem tuviniekiem.
    
    Atvadīšanās no Antona Zazerska notiks trešdien, 16.aprīlī plkst. 12.00 Jēkabpils pilsētas kapličā.
    
     Jēkabpils pilsētas pašvaldība
    
    
 


Komentāru skaits: 63
Apspriežam tēmu:
*ĶĒMS
 Personīgi nepazinu,bet neko sliktu neesmu dzirdējis.Lai dus Dieva mierā.
10.04.2014 18:30
*Viesis
 Audriņu pagastā, piecu bērnu ģimenē. Skolas gaitas iesāka Makašānu pamatskolā un, jau mazs zēns būdams, aktīvi darbojās mazpulku organizācijā, ar prieku mācījās un darīja dārza darbus.
____________________
Nācis no dziļiem laukiem, lauku skolā mācījies, augstās skolās gājis un mūžu godam vadījis. Paznu, pieminu.
Paldies par darbu unlai Dieva miers.

Tā nav taisnība, ka mazām skolām nav nākotnes! Ir pozitīva pagātnes bilance un nākotnē to sapratīs!
11.04.2014 04:18
*piemiņa
 Skolā bija Direktors ar lielo burtu. Stingrs, tajā pat laikā saprotošs un ar cieņu pret citiem cilvēkiem. Viņu respektēja un cienīja pat katrs palaidnis. Lai miers Dieva valstībā!
11.04.2014 09:11
*Rita
 Viņš bija arī mans skolotājs Līvānos. Zinošs, stingrs un godīgs. Lai mūžības ceļos viņu pavada palicēju gaišās domas. Līdzjūtība tuviniekiem....
11.04.2014 10:59
*Anna
 Cik skumja ziņa. Ļoti cienījams cilvēks, gaišs, inteliģents, vienkāršs. Maz mums tādu:(
12.04.2014 09:47
*skumji
 Paldies Direktor, par visu Jums. Vislabākās atmiņas.. Lielisks cilvēks, ļoti inteliģents. Visdziļākā līdzjūtība tuviniekiem...
13.04.2014 09:56
*kaija
 Mans labākais skolotājs..Cilvēks nenodzīvoja mūžu velti..
14.04.2014 19:39
*Agate
 Līdzjūtība tuviniekiem... Bija brīnišķīgs Direktors, Skolotājs. Ļoti patīkams cilvēks, inteliģents, ar patīkamu humora izjūtu. Paldies, Direktor, par visu labo... Lai miers Dieva valstībā...
17.04.2014 21:56
*isabel marant sneakers -> NBOQB
 Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Mūžībā aizgājis Jēkabpils Goda pilsonis Antons Zazerskis
isabel marant sneakersWWW Links
29.05.2014 00:41
*ray ban sunglasses outlet -> JSWPZ
 Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Mūžībā aizgājis Jēkabpils Goda pilsonis Antons Zazerskis
ray ban sunglasses outletWWW Links
05.06.2014 01:18
*tiffany jewelry outlet -> RKHDJ
 Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Mūžībā aizgājis Jēkabpils Goda pilsonis Antons Zazerskis
tiffany jewelry outletWWW Links
07.06.2014 19:32
*Roger Vivier Outlet -> ZUFZH
 Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Mūžībā aizgājis Jēkabpils Goda pilsonis Antons Zazerskis
Roger Vivier OutletWWW Links
11.06.2014 06:36
*cheap foamposite for sale -> HUQEA
 Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Mūžībā aizgājis Jēkabpils Goda pilsonis Antons Zazerskis
cheap foamposite for saleWWW Links
11.06.2014 06:37
*cheap kobe bryant shoes -> YRKWE
 Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Mūžībā aizgājis Jēkabpils Goda pilsonis Antons Zazerskis
cheap kobe bryant shoesWWW Links
11.06.2014 06:37
*christian louboutin shoes -> WMDLQ
 Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Mūžībā aizgājis Jēkabpils Goda pilsonis Antons Zazerskis
christian louboutin shoesWWW Links
12.06.2014 09:00
*cheap beats -> DNFHO
 Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Mūžībā aizgājis Jēkabpils Goda pilsonis Antons Zazerskis <a hrefWWW Links ch/fra/top.asp?id=614>Cheap Beats by Dr Dre</a>
cheap beatsWWW Links
09.07.2014 07:42
*Cheap Mens Nike Air Max R4 -> AKBCY
 Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Mūžībā aizgājis Jēkabpils Goda pilsonis Antons Zazerskis <a hrefWWW Links womens-nike-air-max-bw-c-28.ht ml>Cheap Womens Nike Air Max BW</a>
[urlWWW Links iot.com/mens-nike-air-max-r4-c -11.html]Cheap Mens Nike Air Max R4[/url]
09.07.2014 10:52
*pre order jordan 3 wolf grey -> GQZZR
 <a href="WWW Links y.com/">pre order jordan 3 wolf grey</a>WWW Links <a href="WWW Links .org/">pre order wolf grey 3s</a>WWW LinksWWW Links <a href="WWW Links .org/">cheap wolf grey 3s</a>WWW LinksWWW Links nwtssnenhz <a href="WWW Links te.com/">pre order jordan 3 wolf grey</a> <a href="WWW Links te.com/">jordan 3 wolf grey for sale</a> <a href="WWW Links .org/">jordan 3 wolf grey for sale</a> <a href="WWW Links .com/">wolf grey 3s</a>WWW LinksWWW Links <a href="WWW Links te.com/">jordan wolf grey 3s</a> ghkpdaWWW LinksWWW LinksWWW Links vchpwijn vuayyf <a href="WWW Links y.com/">buy wolf grey 3s</a> saoubj <a href="WWW Links .org/">jordan 3 wolf grey</a> <a href="WWW Links .com/">jordan 3 wolf grey for sale</a> <a href="WWW Links te.com/">jordan 3 wolf grey</a> <a href="WWW Links y.com/">buy w
10.07.2014 17:25
*Buy Authentic jordan 3 annivers -> HWAPF
 <a href="WWW Links y.com/memberss.asp?cheap-48747 1-070-air-jordan-14-thunder-bl ack-vibrant-yellow-white-P356. html">jordan 14 thunder for sale</a> jxrkmi <a href="WWW Links ies.com/aboutss.asp?jordan-ix- cool-grey-kids-2014-T8860.html ">jordan IX cool grey kids 2014</a> <a href="WWW Links .org/pagess.asp?what-store-hav e-black-laney-5s-2014-T8296.ht ml">What Store Have black laney 5s 2014</a> <a href="WWW Links m/packagess.asp?cost-of-annive rsary-3s-T837.html">Cost Of anniversary 3s</a>WWW Links nasqwdtkhryWWW Links sbzgtsnWWW LinksWWW Links nnysuhfkfgWWW Links <a href="WWW Links nord.com/contactss.asp?136027- 120-air-jordan-5-gs-fire-red-w hite-fire-red-??½?black-for-sa le-online-P298.html">cheap jordan 5 GS fire red</a> <a href="WWW Links ies.com/aboutss.asp?308497-603 -air-jordan-4-iv-toro-bravo-fo r-kids-fire-red-cheap-sale-P31 3.
13.07.2014 17:27
*Nike Free 4.0 V2 Men′s Ru -> PHKJC
 Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Mūžībā aizgājis Jēkabpils Goda pilsonis Antons Zazerskis <a hrefWWW Links ens-nike-free-tr-twist-running -shoes-black-silver-p-349.html >Mens Nike Free TR Twist Running Shoes Black Silver</a>
Nike Free 4.0 V2 Men′s Running Shoe Dark Obsidian/Reflect Silver-SoarWWW Links
15.07.2014 04:44
*Cheap Oakley Sunglasses -> UXIHG
 Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Mūžībā aizgājis Jēkabpils Goda pilsonis Antons Zazerskis <a hrefWWW Links nks.asp?id=oakly-glasses>Fake Oakley Sunglasses</a>
Cheap Oakley SunglassesWWW Links
19.07.2014 00:42
*buy nike online -> USEIG
 Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Mūžībā aizgājis Jēkabpils Goda pilsonis Antons Zazerskis <a hrefWWW Links images/run.asp?id=nike-free-ru n-womens-pink>nike free run womens pink</a>
buy nike onlineWWW Links
19.07.2014 06:51
*The Best Christian Louboutin So -> HDBGK
 <a hrefWWW Links eat-quality-christian-loubouti n-un-bout-sling-85mm-pvc-sling backs-black-red-bottom-shoes-l as3294-outlet-online-p-1251.ht ml>Great quality Christian Louboutin Un Bout Sling 85mm PVC Slingbacks Black Red Bottom Shoes LAS3294 Outlet Online</a> Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Mūžībā aizgājis Jēkabpils Goda pilsonis Antons Zazerskis <a hrefWWW Links p-quality-christian-louboutin- carnaval-satin-evening-pink-re d-bottom-shoes-las3530-on-sale -p-1487.html>Top quality Christian Louboutin Carnaval Satin Evening Pink Red Bottom Shoes LAS3530 On Sale</a>
The Best Christian Louboutin Sobek 140mm Platform Pumps Tourterelle Red Bottom Shoes LAS2930 On SaleWWW Links
23.07.2014 11:11
*nike sneakers men -> LRZYE
 <a hrefWWW Links br/links.asp?id=cheap-nike-sne akers-for-men>cheap nike sneakers for men</a> Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Mūžībā aizgājis Jēkabpils Goda pilsonis Antons Zazerskis <a hrefWWW Links br/links.asp?id=nike-sneakers- cheap>nike sneakers cheap</a>
nike sneakers menWWW Links
26.07.2014 18:24
*cruise control diet -> RZJBI
 WWW Links nike shoes
cruise control dietWWW Links
31.07.2014 03:06
*toms shoes sale -> LZVNZ
 WWW Links Norge
toms shoes saleWWW Links
31.07.2014 03:06
*eat stop eat -> YTTFV
 WWW Links Norge
eat stop eatWWW Links
31.07.2014 03:06
*venus factor -> RFDOQ
 WWW Links nike shoes
venus factorWWW Links
31.07.2014 03:06
*the venus factor -> LKVFB
 WWW Links nike shoes
the venus factorWWW Links
31.07.2014 03:06
*venus factor -> BCSBR
 WWW Links nike shoes
venus factorWWW Links
31.07.2014 03:06
*Highly recommended internet pag -> PNZDB
 Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Mūžībā aizgājis Jēkabpils Goda pilsonis Antons Zazerskis <a href="WWW Links se/css/user/f4666416ba77462485 848cbb0a1f983d.asp">Hermes Birkin Hermes Replica Bags</a>
Highly recommended internet pageWWW Links
31.07.2014 17:35
*bo jackson sneakers orange and -> OXKDX
 <a href="WWW Links k/Files/map/a0c2b3cf0b32426587 631cf22f2487a0.asp">Birkin Hermes Originale Costo</a>
bo jackson sneakers orange and blueWWW Links
19.08.2014 03:23
*christian louboutin sale at sel -> NDSFD
 Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Mūžībā aizgājis Jēkabpils Goda pilsonis Antons Zazerskis <a hrefWWW Links rand.asp?id=christian-loubouti n-heels-size-11>christian louboutin heels size 11</a>
christian louboutin sale at selfridgesWWW Links
17.09.2014 10:52
*Fake Genuine Hermes Bag Price L -> DFBRN
 hermes hiris <a href="WWW Links lude/9fdb8004963f4f1685c826c7b a8794fe.asp">Suggested Internet Site</a>
Fake Genuine Hermes Bag Price ListWWW Links
17.09.2014 23:10
*Celine Handbags Buy Online -> RABQV
 Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Mūžībā aizgājis Jēkabpils Goda pilsonis Antons Zazerskis <a href="WWW Links com.tr/Images/celine-handbags- outlet/discount-celine-lage-co lor-choice-denseness-is-useful .asp">Discount Celine</a>
Celine Handbags Buy OnlineWWW Links
17.10.2014 15:46
*Click at this website -> KUTKB
 Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Mūžībā aizgājis Jēkabpils Goda pilsonis Antons Zazerskis Hermes Birkin Price List 2013 <a href="WWW Links k/css/hermes-bag-outlet/hermes -birkin-price-list-fake-kelly- bag-price-8864.asp">WWW Links leringstjek.dk/css/hermes-bag- outlet/hermes-birkin-price-lis t-fake-kelly-bag-price-8864.as p</a>
Click at this websiteWWW Links
20.10.2014 11:55
*Full posting -> CWZGW
 Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Mūžībā aizgājis Jēkabpils Goda pilsonis Antons Zazerskis <a href="WWW Links a.com.pe/js/fonts/cheap-hermes -handbag/hermes-handbag-replic a-fake-kelly-bag-cheap-6506.as p">Hermes Handbag Replica China</a>
Full postingWWW Links
20.10.2014 20:07
*Visit this website link -> ACMFR
 Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Mūžībā aizgājis Jēkabpils Goda pilsonis Antons Zazerskis <a href="WWW Links ublic/immagini/hermes-bag-onli ne/birkin-bag-replica-australi a-450.asp">Birkin Bag Replica Australia</a>
Visit this website linkWWW Links
24.10.2014 12:38
*Moncler Pas Cher -> JDZZC
 Even if the fine print notifys you it′s a p2p, the fact that you′re prevented through maintaining the item (short involving croping and editing international with msconfig) remains to be an essential problem.
Moncler Pas CherWWW Links
01.11.2014 02:49
*Doudoune Moncler -> BWFTA
 Navigation using the key pad along with mouse button senses difficult in Home windows eight. If perhaps that they became eliminate the traditional computer and their document supervisor is not whatsoever touch adjusted.
Doudoune MonclerWWW Links
01.11.2014 02:49
*Canada Goose Femme -> VTZBL
 On account of ()z via Mar 22nd. Without a doubt previously worked a goody along with saved me a lot of reading through as well as looking. I must say I failed to realize their very own uploads/downloads will be p2p. We function peerguardian and two ip′s retained arriving (blocked admittedly). We were holding BSky W about 193. 195. 115. 136 and Displaying Media with 193. 114. 117. 134. They′re equally absent today therefore pleased thanks a lot. I have not a problem together with Atmosphere within this concern really although a lot of the population definitely wouldn′t can locate a new deal ore actually know there is an issue. <br />Anyway, i appreciate guide I have just discovered Kservice skulking on my equipment after attempting to shift Atmosphere By Broadband internet from one machine to a new. Simply to declare I had developed special occasion for you to ring Atmosphere support help repeatedly along the way (and haven′t followed to do that yet). These are good folks but they are fairly hopeless. A possibility that they can may cover Kontiki which pointed out on the site to enroll in the support -it′s they are clueless how functions as well as how hard it really is for you to uninistall the item. I used to be told eliminating SkY Simply by BB ended up being as simple as add/remove plans. It certainly is not, since Kontiki remains to be operating aside. Often the technological assistance are generally not being fraudulent, IMHO many peop
01.11.2014 02:50
*doudoune Canada Goose pas cher -> KVOLG
 It is therefore the duty from the person getting slandered by unsubstantiated does claim to disprove them? I may declare that Charlie Kass features bad traveling by air apes existing on the inside his or her smoke, plus it could be the accountability to undergo an agonizing general public anal exam in order to disprove the particular assert. This is the sport liberals wish to perform, due to the fact their particular music lapdogs will make anything claim they desire on page one along with printing a rectification on-page of sixteen (if with all). In case you possess almost nothing for the man, all these unsubstantiated effects merely present you with the ones like you a chance to publicise smears. You know that there is nothing to these claims, nevertheless, you rely on them to demolish all the enemies on your concept of "the better fine. inch Yet I know that you will be furious with the requirements for Obama to produce their college transcripts possibly the fulfill his or her promises concerning government clear appearance.
doudoune Canada Goose pas cherWWW Links
11.11.2014 01:07
*http://www.arkia.fr/moncler/ -> FLSMN
 Unique posting: Typically the 5 Best SEO Suggestions You retain Neglecting | Usable Methods Worthwhile write-up Brian. Often the publish started be far more valuable than what I estimated even though hitting the web link upon BlogEngage. WWW Links .fr/moncler/ WWW Links
11.11.2014 01:07
*air max pas cher -> FBGHI
 Hi all people, proceed to take note along with transfer with grooveshark. com, suddenly you become fully trusted once they ever before go to courtroom over it.
air max pas cherWWW Links
11.11.2014 15:02
*moncler enfants -> NZZZF
 Whether or not I am just operating Apple pc, apple ipad tablet in addition to apple iphone I′ve got to say that videos on the survey appear extra excellent.
moncler enfantsWWW Links
11.11.2014 15:04
*mulberry outlet -> PLICT
 Me llaman n′t autor Colombiano y me encuentro contigo FRAN, los entre ma RIIA son unas ratas ?dem que los de ACODEM ac? en hel Republic of colombia. tienes el propio apoyo. Los dos estamos cvontigo
mulberry outletWWW Links
11.11.2014 15:04
*chaussures nike blazer pas cher -> EZFFT
 For every the previously mentioned feedback thank you anyways, We thought it out (for other individuals within the exact same position just start iphoto and also dropbox as well in addition to drag & drop between programs very simple).
chaussures nike blazer pas cherWWW Links
11.11.2014 15:13
*nike air max 90 pas cher -> NLWTV
 I actually get pleasure from, bring about I came across just what I used to be takeing a look at the listing with regard to. You have completed this 4 morning extended look! Our god Bless you person. Have a nice morning. Bye Just to determine your online internet site shows up a little bit peculiar in Firefox on my laptop or computer employing Linux.
nike air max 90 pas cherWWW Links
11.11.2014 15:13
*nike air max 1 pas cher -> EYSHZ
 You can search this shield, is very fine as well as fast<br />YM Scanner None of these kinds of work within type 15. zero. zero. 1102-us. Not really a huge single one, these people simply work with the versions. All you could guys which might be spamming your own personal websites, you believe you can look at to solve this kind of?
nike air max 1 pas cherWWW Links
11.11.2014 15:14
*air max femme pas cher -> ERUJY
 Ever see a Siamese Kitten? (They naturally pursue along with assault pups obviously any good Siamese kitten will hiss and also spit and also chase an entire measurement doggie.... ) some remarkable nAnd part of my family wants Romney to inquire Harry Reid regarding HIS income tax and income....
air max femme pas cherWWW Links
11.11.2014 15:14
*nike blazer low -> NIWOR
 Good guide.. you actually have missed a to nike blazer lowWWW Links of format whenever i last but not least got it runningno much more huge data file mistakes: Deb Not a problem, delighted the thought along with strategy is people approximately often the computer code. Without a doubt I might refacto nike blazer lowWWW Links often the program code basically desired this yet again: ) Best, Vincent instructions Became another two hundred and fifty megabytes due to nike blazer lowWWW Links you actually, along with the statement We labored on the ferry in the mac book seemed to nike blazer lowWWW Links be duplicated to nike blazer lowWWW Links help my very own pc at the office prior to nike blazer lowWWW Links My partner and i reached school and also our iphone 3gs in addition! Easily great, and it is effective surely superior to nike blazer lowWWW Links icloud.
11.11.2014 18:41
*nike tn pas cher -> HTZAM
 Howdy! I used to nike tn pas cherWWW Links be only questioning the way this particular functions for ones older kids. I could find it can be just the thing for primary, but you may be wondering what concerning Jr .. Large in addition to nike tn pas cherWWW Links Senior high school (I obtain one connected with each) Can she handle it inside your ex e-book (The Workbox Reserve? ) I have a scaled-down household, several children and one on the way i aren′t envision seizing much bedroom!
11.11.2014 18:41
*christian louboutin uk -> HEAVJ
 Wonderful write-up! I, as well started workboxes the past week of faculty recently simply because I didn′t want to christian louboutin ukWWW Links wait. We published these days on my weblog about these individuals, way to christian louboutin ukWWW Links Such a great strategy, plus it looks like it works for a wide variety of kinds of home school mothers and dads!
11.11.2014 18:41
*cheap nike air max 90 -> NSWRO
 You can try this scanning device, is incredibly great and also fast<br />YM Protection None of these kinds of perform in edition 10. 0. zero. 1102-us. Not a single one particular, these people simply work with your types. Whatever you guys that happen to cheap nike air max 90WWW Links be spamming your current web-sites, you think that you can look at to cheap nike air max 90WWW Links mend this kind of?
29.11.2014 23:27
*cheap nike air max -> NXOOJ
 hi we by accident erased this htaccess data file, very cud any one assist me to cheap nike air maxWWW Links out there how i cud placed it bak??? pls quick I′m working Filezilla a few. 2 . not 6. a single and the technique of featuring. htaccess has evolved.
29.11.2014 23:27
*Electronic Cigarettes For Sale -> QNIQG
 Eworldtours flushing
Electronic Cigarettes For Sale LocationsWWW Links
09.12.2014 05:34
*Dig this -> BHANA
 <a href="WWW Links es/menu/knobs-and-handles/8720 03e418584e4486d4cfdf97bb236a.a sp">Shower Door Handles Replacement Parts</a>
Dig thisWWW Links
09.12.2014 21:51
*Hookah Pen Tricks -> XEDJR
 Cheapest E Cig Liquid Online <a href="WWW Links /hangsen-europe/ddee5506523b4d b8a71a36116f965f8c.asp">http:/ /krista.is/images/hangsen-euro pe/ddee5506523b4db8a71a36116f9 65f8c.asp</a>
Hookah Pen TricksWWW Links
10.12.2014 00:48
*Review -> TNGQN
 dekang e-liquid <a href="WWW Links images/Image/swf/18a275298aae4 668a05095013f377801.asp">Site< /a>
Review WWW Links
10.12.2014 00:48
*ray ban aviator -> RAOAX
 <a href="WWW Links ntagelicio.us" title="uggs on sale"><strong>uggs on sale</strong></a>
[urlWWW Links man.com]ugg boots[/url]
WWW Links ugg outlet

ray ban aviatorWWW Links
11.12.2014 08:19
*black friday canada goose deals -> SGFNO
 <a href="WWW Links blackfriday.com">canada goose black friday</a> <a href="WWW Links t.us.com">hermes outlet</a> <a href="WWW Links blackfriday.com">canada goose black friday sale</a> <a href="WWW Links blackfriday.com">black friday canada goose deals</a> <a href="WWW Links blackfriday.com">black friday canada goose</a> <a href="WWW Links blackfriday.com">canada goose on black friday</a> <a href="WWW Links blackfriday.com">Black friday canadian goose</a> <a href="WWW Links blackfriday.com">Canada goose Black Friday</a> <a href="WWW Links utletca.ca">canada goose outlet</a> <a href="WWW Links utletca.ca">Canada Goose 70% Off</a> <a href="WWW Links utletca.ca">canada goose outlets</a> <a href="WWW Links utletca.ca">canada goose jacket</a> <a href="WWW Links utletca.ca">70% off canada goose</a> <a href="WWW Links utletca.ca">gooose canada outlet</a> <a href="WWW Links tukonline.co.uk ">moncler outlet uk</a> <a href=&
11.12.2014 21:03
*parajumpers pas cher -> MCJKA
 There are that feather within vecto parajumpers pas cherWWW Links format you can inquire from in the event you needs Ya think you could check the file sharing internet site to parajumpers pas cherWWW Links check out what is happening? My spouse and i treasured individuals down much. Thank you.
14.12.2014 03:21
*parajumpers france -> GUQCA
 There was a time when i would utilize Dropbox great I prefer to parajumpers franceWWW Links apply to parajumpers franceWWW Links Rather then syncing files in addition to parajumpers franceWWW Links making replicate duplicates to parajumpers franceWWW Links each of your system/device, I merely work with theto parajumpers franceWWW Links application on my iPhone/iPad, and take hold of just about any document I′d like at anytime from at any place, given that this always-on media facility method continues on the web. I am able to parajumpers franceWWW Links also steady flow a sculpted DISC having VLC on my new iphone 4. I am able to parajumpers franceWWW Links also permit other folks to parajumpers franceWWW Links get accessibility by simply opening some sort of web browser along with going into parajumpers franceWWW Links a new password in the "page".
14.12.2014 03:21
Piedalīties diskusijā:
Vārds:
Adresāts:
Visual CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu: *

  Copyright © jekabpilslaiks.lv 2005-2019.g.
Mājas lapu izstrāde. 2005.g. (support@jekabpilslaiks.lv)


Portālā jekabpilslaiks.lv publicētie materiāli ir aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas Autortiesību likumu. Jebkura jekabpilslaiks.lv publicēto materiālu kopēšana, modificēšana, uzglabāšana, arhivēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana bez SIA “Vidusdaugavas televīzija” rakstiskas atļaujas ir kategoriski aizliegta.
Ja netiek ievēroti augstāk minētie noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

Komentārus, ierosinājumus un jautājumus sūtiet uz adresi redakcija@jekabpilslaiks.lv

Publicētie materiāli ne vienmēr saskan ar redakcijas viedokli. Par rakstos publicēto materiālu saturu atbild raksta autors. Redakcija neatbild par lietotāju komentāriem, forumā ievietotajiem ziņojumiem. Par reklāmas materiālu un sludinājumu saturu atbild to iesniedzējs.
Atslēgvārdi: Jēkabpils, Jēkabpils ziņas, Jēkabpils rajons, jaunumi, forums, sludinājumi, foto galerija, reklāma.
Lapas apstrādes laiks: 0.02598 sek.

Cienījamais lietotājs, Jekabpilslaiks.lv izmanto sīkfailus lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot portālu, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu Privātuma politikai, kā ari sīkdatņu izmantošanai. Es saprotu