AUTO NOMA Jekabpils
 
Ziņas Video Forums Kontakti Reklāma RSS Twitter
 Lietotājs Parole Laipni lūdzam Viesis! Reģistrēties »  
+ Ziņas
          Svētki
          Sadzīve
          Izglītība, Kultūra
          Ekonomika
          Pašvaldības ziņas
          Policijas ziņas
          Sports
          Visi
+ Ziņu arhīvs
+ Video
+ Foto galerija
+ Forums
+ Iepazīšanās

Īįėą÷ķī 24.10 Nakts
6°C...8°C
DR 1-3 m/s

Ļąńģóšķī 24.10 Rits
7°C...9°C
D 1-3 m/s

Šodien 24.oktobrī
vārda dienas svin:

Renāte, Modrīte, Mudrīte

Rītdien:
Beāte, Beatrise

Apsveicam!
Saraksts »

Kā vērtējat ieceri veidot Jēkabpils novadu, apvienojot Jēkabpils pilsētu un tagadējo Jēkabpils, Krustpils, Salas, Viesītes un Aknīstes novadu?
Mani apmierina šāds modelis;
53%
Jēkabpils pilsētu vajadzēja atstāt kā atsevišķu pašvaldību;
37.9%
Labāk būtu palicis tagadējais administratīvi teritoriālais dalījums;
6.1%
Nezinu, nav viedokļa.
3%

Nobalsojuši: 66
Saraksts »

Ziņas: 26233
Komentāri: 508541
Ziņas forumā: 966
Statistika atjaunota
20.09.2017 08:39
 
Šobrīd portālā: 38 lietotāji

http://www.jekabpils.lv
Auto Noma Jēkabpils
Jaunākās ziņas
 
Sēru vēsts: mūžībā aizgājis Jēkabpils Romas katoļu baznīcas priesteris Jānis Bratuškins
Pievienots: 24.02.2014 14:32

» Versija izdrukai

bratuskins.jpg
Svētdien, 23.februārī, pusastoņos no rīta mūžībā aizgājis Jēkabpils Romas katoļu baznīcas priesteris, Romas katoļu baznīcas Jelgavas diecēzes Jēkabpils dekanāta dekāns, Jēkabpils, Salas, Seces, Pļaviņu, Viesītes, Zasas, Rites, Neretas, Sēlpils, Dunavas, Dignājas katoļu draudžu mācītājs, Jēkabpils Goda pilsonis Jānis Bratuškins. Bēru dievkalpojums notiks 27.februārī pulksten 12:00 Jēkabpils Romas katoļu baznīcā, Brīvības ielā 105. Pirms tam – pulksten 11:30 tiks dziedātas Ekzekvijas par mirušo. Priesteris tiks apbedīts Jēkabpils pilsētas kapsētā.
    Jānis Bratuškins dzimis 1945.gada 18.oktobrī, zemnieku ģimenē Viļakas pusē. Māte nomira, kad Jānim bija septiņi gadi. Bērnībā ar viņa audzināšanu nodarbojās tēvs un ļoti dievbijīgā vecāmāte Broņislava, kura arī Jāni veda uz dievkalpojumiem un iepazīstināja ar ticības lietām. Pēc mācībām Viļakas vidusskolā Jānis Bratuškins 1964. gadā iestājās Rīgas Garīgajā seminārā, kurā neiznāca sākt studijas, jo tika iesaukts armijā un aizsūtīts uz Ukrainu. Atgriežoties Latvijā, Jānis atsāka studijas Garīgajā seminārā. 1970. gada 24. maijā Rīgas Svētā Jēkaba katedrālē pirmais Latvijas Kardināls Julijans Vaivods ordinēja četrus priesterus, kuru vidū bija arī Jānis Bratuškins. Pirmā kalpošanas vieta viņam bija vikāra darbs Jelgavas Jaunavas Marijas baznīcas draudzē, bet no 1974. gada līdz 1980. gadam - Rīgas Svētā Alberta baznīcā.
    Saistībā ar to, ka pastāvošā vara uzskatīja, ka viņš ar kristīgo mācību virza jaunatni nepareizā gultnē, tika nozīmēts par priesteri attālajā Krāslavas novada Skaistas dievnamā. No 1982. gada Jāņa Bratuškina pamatkalpošanas vieta bija Jēkabpils Svētās Jaunavas Marijas dzimšanas Romas katoļu baznīca.
    
    Jānis Bratuškins bija augstāko garīgo vērtību cilvēks. Dekāna ikdienas gaitas baznīcā bija viņa misija un ticība. Kā garīgais tēvs viņš rūpējās par neskaitāmiem tūkstošiem kristiešu un neatteica palīdzību arī tiem, kuriem Dieva vārds bija svešs. Rūpējoties par bērnu un jauniešu kristīgo audzināšanu, J.Bratuškins vadīja svētdienas skolu darbu.
    Atmodas laikā priesteris teica svētīšanas vārdus daudziem simtiem cilvēku, kas 1989. gada 10.februāra vakarā bija pulcējušies pie Jēkabpils pilsētas tautas nama, kur tovakar pacēla Latvijas karogu. Dekāns ir paveicis nenovērtējamu darbu sabiedrības saliedēšanā un vienošanā, neraugoties uz tautību un paaudžu atšķirībām. Svētās mises mācītājs regulāri vadīja latviešu, krievu un poļu valodās. Kristiešiem lūgšanās jābūt vienotiem – tā uzskatīja Jānis Bratuškins, tādēļ atbalstīja un piedalījās arī ekumēniskajos dievkalpojumos kopā ar citu konfesiju mācītājiem. Dekāns piedalījās arī pilsētas pašvaldības Tradicionālo konfesiju padomes darbā.
    Par ilggadīgu kalpošanu Jēkabpils baznīcas un sabiedrības labā, 2005.gadā Jānim Bratuškinam tika piešķirts Jēkabpils Goda pilsoņa nosaukums.
    Jānis Bratuškins bija erudīts cilvēks, ļoti zinošs, tajā pat laikā vienkāršs, labestīgs un atsaucīgs. Viņš skuma savā vientulībā, bet stiprināja un priecājās par mūsu ģimenēm. Viņš mūs visus mīlēja, un viņš mūs turpina mīlēt, jo mīlestība nekad nebeidzas...
    
    Skumju brīdī dziļi noliecam galvas un sērojam kopā ar Jāņa brāli Marjanu, piederīgajiem un visiem ticīgajiem.
    
    Jēkabpils pilsētas pašvaldība
    Jēkabpils Romas katoļu draudze
    
    
    Foto: www.catholic.lv
    
 


Komentāru skaits: 59
Apspriežam tēmu:
*Neķītrais masāžists
 Lai miers viņa dvēselei!
24.02.2014 15:14
*A
 Tiešām skumja ziņa.
Jānis Bratuškins ir kalpošanas paraugs, viņa vienkāršība un pazemība bija paraugs.
Lai arī cik grūti, viņš brauca uz vietas pie ticīgajiem, pat ja kopā Sēlpilī sanāca ap 10 civēki.
Tie ir pagasti, kur pārsvarā ir luterāņi.
Miers viņa dvēselei.
Aizdegsim svecītes viņa piemiņai
24.02.2014 16:00
*Agate
 Paldies Mācītāj, par Jūsu palīdzību. Vienmēr un visiem, kam tas bija vajadzīgs. Palīdzēja citiem, aizmirstot sevi. Lai miers viņa Gaišajai Dvēselei...
24.02.2014 16:24
*Līdzjūtība
 Līdzjūtība Jēkabpils Romas katoļu baznīcas priestera, Romas katoļu baznīcas Jelgavas diecēzes Jēkabpils dekanāta dekāna Jāņa Bratuškina vistuvākajiem cilvēkiem un draudzēm ...
24.02.2014 16:52
*ĶĒMS
 Lai dus Dieva mierā.
24.02.2014 17:12
īpaši stulbs
 +
24.02.2014 21:13
*Buzītis
 Labais Jēzu ,dāvā viņam ,Dieva mierā aizgājušam
Debess svētlaimi uz mūžiem.

Baznīca ,ar priesteri Jāni Bratuškinu ,man bija ,kā DZIMTENE,kur vienmēr esi gaidīts,uzklausīts ,saprasts un mīlēts.Gan laulāti,gan bērni krustīti,vecāki aizsaulē izvadīti, ar viņa svētību.
Vienīgais mierinājums,ka tiks apbedīts Jēkabpils pilsētas kapsētā.
24.02.2014 21:19
*Lūcija Pauniņa
  Viņš mūs visus mīlēja, un viņš mūs turpina mīlēt, jo mīlestība nekad nebeidzas...

Paldies mācītāj , mana ģimene JŪS vienmēr atcerēsies ,un bezgala pateicīga JUMS ,par labi veiktu garīgo darbu.
24.02.2014 21:48
*Anna -> ablumberga@inbox.lv
 No Tevis tik daudz bija ko gūt.
Tavas pēdas ir dziļas, tās nepazūd,
Mums atmiņās vēl ilgi kopā būt … Izsakām visdziļāko līdzjūtību

25.02.2014 10:37
*Aija
 Izmazgā vēlreiz man acis, tai ezera ūdenī spožā,
Viļni kur atspulgus šūpo, v;ējš laimīgs pār pauguriem pūš.
Dvēsele, mūžīgi biedēta, piepeši saslejas droša.
izmazgā maigi, lai redzu, cik labs bij mans zūdošais mūžs...
(B. Mārtuževa)
25.02.2014 16:55
*Anita
 Mūžigo mieru prāvestam un lai mūžigā gaisma atspīd viņam! Noliecu galvu un pateicos par visu ko viņš darījis manā, ģimenes labā un visu cilvēku labā!
26.02.2014 13:35
*Marija
 Priesterim visdziļākā pateicība par visu, ko viņš ir darījis un palīdzējis tik daudziem !!! Viņa vienkāršība un Dieva vārds, kas nāca patiesi no sirds, bija tāda svētība! Piedod mums, ka ne vienmēr pateicām Tev savu Paldies. Domāju, ka viņš bija paraugs citiem priesteriem, kādu nav daudz. Šodien mūsu bezgalīgā Pateicība Tev, Mīļo Dekān, domās, lūgšanās , mūžīgā gaismā un mīlestībā...
27.02.2014 07:25
*krustevs -> visiem
 godigi sakot Bratuskins ir vienigais dveselju gans kuru es cienu,kad krustija manu krustmeitu pat naudu neprasija ,brinijos kaa taa var but,jo pieredze parasti ar svetajiem teeviem visu muzu ir bijusi cita kamer nesamaksa ne pirkstu nekustinaas,kad jautaja cik jamaksaa ar pirkstu noradija uz ziedojumu kasti un saka cik gribat tik ziedojat.Istais cilveks istajaa vietaa,Ljoti zel ka paagri aizgaja.
27.02.2014 12:00
*Alassane -> CcJJcNfo
 I was reading this and thgouht didn′t i just read this? yes! the daddyshome blog. this is very much something i′d make. quick and easy with fresh ingredients? can′t miss. i really need to get tomatoes going in my garden.
10.04.2014 18:02
*Marco -> twU8zKYBv
 This looks SO good! I came across your<a href="WWW Links wfeunrodl</a> blog by surprise, but have now added you to my blog roll and will be checking back in. Keep up the good work!
11.04.2014 04:32
*Masahiko -> hOBUEstECcGa
 I just did that myself a few days ago inedpendently of this blog entry. What I did differently (which was told me by an italian friend):-I didn′t cut the tomatoes into pieces.-I cut out the green piece on the top, though-I added a wee bit of water (100 ml) to the pot so that the tomatoes don′t stick-I added olive oil, about 3 soup spoons for 3 kg of tomatoes-I let them boil moderately for four hours.-There was no need for the mixer, you could run them through the food mill as is after four hours. Some Italians say that four hours is the minimum amount of cooking time.-Instead of freezing, I put the sauce into washed out pickle jars, sealed them with their snapper mechanism and the obligatory rubber band, and put them into a steamer pot for 20 Minutes. They′ll keep for months, they say.Since this was my very first try for selfmade tomato sauce, I can′t say if they′ll really be good for months, but the one I opened today for testing was just fine. I guess you could always steam the jars longer, say, 60 or 120 Minutes.WWW Links [urlWWW Links zejwfv[/url] [linkWWW Links u[/link]
12.04.2014 02:10
*Carlos -> z3lvHYKfICpX
 That′s a lot of tomatoes!!!!!! How nice it is to have a few<a href="WWW Links hdnfauls</a> daily for now- as a little snack till the bumper crop comes in! (-:I hope you get your rain soon. I wish it for everyone! Because of the extremely dry conditions here, we planted only pumpkins this year. We are planting them in Growboxes, to conserve water, and have burlap over top to try to reduce evaporation. Hopefully our summer rain will come soon, to give the pumpkins what the need without too much extra watering. Maybe if we get good rain, we can plant some later summertime goodies.Cheers to you, Friend!
13.04.2014 07:29
*fake oakley sunglasses -> TMYFY
 <a href="WWW Links /sale.asp">akley jupiter sunglasses</a> gucci sunglasses <a href="WWW Links asonry.com/antix.asp">lunette oakley pas cher</a>; <a href="WWW Links om/brand/oakleyoutlet.asp">lun ettes oakley</a> gucci sunglasses <a href="WWW Links ry.com/">discount oakley sunglasses</a> gucci sunglasses <a href="WWW Links m">cheap oakley sunglasses</a> ray ban sunglasses
fake oakley sunglassesWWW Links
06.08.2014 13:02
*oakley sunglasses -> SHWDX
 WWW Links <a href="WWW Links viewtopic.php?p=49905">discoun t oakley sunglasses</a>WWW Links <a href="WWW Links forum/viewtopic.php?t=173788&p =183912">Oakley Radar Sunglassest</a>WWW Links <a href="WWW Links /forumNN/viewtopic.php?pid=103 1037">oakley sunglasses sale</a>WWW Links <a href="WWW Links imi.com/vb/showthread.php?p=11 7142">womens oakley sunglasses</a>WWW Links <a href="WWW Links hread.php?tid=1695019&extra="> cheap oakleys</a>WWW Links <a href="WWW Links .com/forums/index.php?topic=28 4330.0">discount oakley sunglasses</a> WWW Links <a href="WWW Links corartistic.org/forum.php?mod= viewthread&tid=2120">Oakley Radar Sunglassest</a>
oakley sunglassesWWW Links
07.08.2014 18:56
*oakley sunglasses -> JGXSP
 WWW Links <a href="WWW Links viewtopic.php?p=63026">discoun t oakley sunglasses</a>WWW Links <a href="WWW Links /forums/showthread.php?11751-z cmhgb-ifmmqn-ymqyuf-tmhrsv&p=4 5193&posted=1">discount oakley sunglasses</a>WWW Links <a href="WWW Links tion.ch/webforum/topic.asp?TOP IC_ID=433&FORUM_ID=1&CAT_ID=1& Topic_Title=oakley+jupiter+lx& Forum_Title=Testing+Forums">ht tp://kerncodesigns.com</a> WWW Links <a href="WWW Links market.com/showthread.php?tid= 7543">heap michael kors handbags sale</a>WWW Links <a href="WWW Links rsforum.com/viewtopic.php?f=14 &t=19301&p=28776">fake oakley sunglasses</a>WWW Links <a href="WWW Links orum.php?mod=viewthread&tid=60 2403">discount oakley sunglasses</a> WWW Links <a href="WWW Links /showthr
07.08.2014 22:40
*oakley sunglasses -> ZSDNZ
 WWW Links <a href="WWW Links imi.com/vb/showthread.php?p=11 7270">womens oakley sunglasses</a>WWW Links <a href="WWW Links cn/forum.php?mod=viewthread&ti d=456888">replica oakley sunglasses</a>WWW Links <a href="WWW Links x.php?page=Thread&postID=14877 39">disigner oakley sunglasses</a>WWW Links <a href="WWW Links /index.php?topic=9730.0">fake oakleys</a>WWW Links <a href="WWW Links rsforum.com/viewtopic.php?p=28 941">michael kors bags sale</a>WWW Links <a href="WWW Links om/foro/showthread.php?1234-gu cci-sac-12-56-3126-youth-neyma r-jersey/page2">oakley sunglasses cheap</a> WWW Links <a href="WWW Links ingzone.com/showthread.php?p=1 604982&mode=linear">fake oakleys</a>
oakley sunglassesWWW Links
08.08.2014 00:41
*oakley sunglasses -> ZHASO
 WWW Links <a href="WWW Links thread-5100-1-1.html">fake oakleys</a>WWW Links <a href="WWW Links forum.php?mod=viewthread&tid=6 1947">cheap oakley sunglasses</a>WWW Links <a href="WWW Links ndex.php?threads/boakye-takes- over-and-articulates.19593/">d iscount oakley sunglasses</a>WWW Links <a href="WWW Links a.se/viewtopic.php?p=632">Oakl ey Sunglasses Sale</a>WWW Links <a href="WWW Links rsforum.com/viewtopic.php?t=19 297&p=28797">michael kors purses sale</a>WWW Links <a href="WWW Links rum/archive/index.php?thread-4 339.html">cheap oakleys sale</a> WWW Links <a href="WWW Links thread-154261-1-1.html">disign er oakley sunglasses</a>
oakley sunglassesWWW Links
08.08.2014 02:35
*oakley sunglasses -> YSHZH
 WWW Links <a href="WWW Links ing.com/viewtopic.php?f=36&t=3 488&p=5545">Oakley Sunglasses Sale</a>WWW Links <a href="WWW Links rsforum.com/viewtopic.php?p=29 372">discount oakley sunglasses</a>WWW Links <a href="WWW Links /viewtopic.php?f=4&t=12757">Oa kley Radar Sunglasses</a>WWW Links <a href="WWW Links forum.php?mod=viewthread&tid=5 21489">Womens Oakley Sunglasses</a>WWW Links <a href="WWW Links cn/forum.php?mod=viewthread&ti d=456888">cheap oakley sunglasses</a>WWW Links <a href="WWW Links ewthread.php?tid=85226&extra=" >Oakley Sunglasses Discount For Law Enforcement</a> WWW Links <a href="WWW Links s.com/forum/showthread.php?t=5 2945">fake oakleys</a>
oakley sunglassesWWW Links
08.08.2014 06:13
*oakley sunglasses -> RBMYV
 WWW Links <a href="WWW Links v/forum/showthread.php?tid=840 &pid=850">Oakley Sunglasses Sale</a>WWW Links <a href="WWW Links hread-5704802-1-1.html">oakley sunglasses outlet</a>WWW Links <a href="WWW Links viewtopic.php?p=59347">wholesa le oakley sunglasses</a>WWW Links <a href="WWW Links vb/showthread.php?p=1538&mode= linear">wholesale oakley sunglasses</a>WWW Links <a href="WWW Links ndex.php?mid=video&sort_index= readed_count&order_type=desc&s earch_target=tag&search_keywor d=discount+oakley+sunglasses&d ocument_srl=22162">oakley sunglasses cheap</a>WWW Links <a href="WWW Links ne.de/phpbb3/viewtopic.php?f=2 4&t=1424&p=66401">Cheap Oakley Sunglasses</a> WWW Links <a href="WWW Links utions.com/aef/index.php?as=ce iy7hf0a5rv3awcljyf7fxk3lpjf0cr &tid=
08.08.2014 08:10
*oakley sunglasses -> AVNZN
 WWW Links <a href="WWW Links rsforum.com/viewtopic.php?p=29 335">oakley sunglasses outlet</a>WWW Links <a href="WWW Links read-12720-1-1.html">Womens Oakley Sunglasses</a>WWW Links <a href="WWW Links forum.php?mod=viewthread&tid=5 242">oakley sunglasses sale</a>WWW Links <a href="WWW Links ing.zombies.co.uk/forum/viewto pic.php?f=9&t=13466">discount oakley sunglasses</a>WWW Links <a href="WWW Links orum.php?mod=viewthread&tid=18 5704">Discount Oakley Sunglasses</a>WWW Links <a href="WWW Links ingzone.com/showthread.php?p=1 636912">oakley sunglasses outlet</a> WWW Links <a href="WWW Links asses.com/forums//viewtopic.ph p?p=772189">Where To Get Cheap Oakleys</a>
oakley sunglassesWWW Links
08.08.2014 19:36
*oakley sunglasses -> DBLZB
 WWW Links <a href="WWW Links uffy.ca/viewtopic.php?f=2&t=15 1165&start=80">discount oakley sunglasses</a>WWW Links <a href="WWW Links .uk/index.php?as=yhxsgwabuatx9 ybkdkb2puqsthre7tis&tid=6604&t itle=fake_oakleys">cheap oakleys</a>WWW Links <a href="WWW Links imi.com/vb/showthread.php?p=11 7140">fake oakley sunglasses</a>WWW Links <a href="WWW Links bs/forum.php?mod=viewthread&ti d=33833">cheap oakley sunglasses</a>WWW Links <a href="WWW Links m.php?mod=viewthread&tid=76455 ">oakely sunglasses wholesale</a>WWW Links <a href="WWW Links ndex.php?topic=128098.msg15117 4">fake oakley sunglasses</a> WWW Links <a href="WWW Links lt.at/mybb/printthread.php?tid =3661">discount oakley sunglasses</a>
oakley sunglassesWWW Links
08.08.2014 23:15
*oakley sunglasses -> IXJLK
 WWW Links <a href="WWW Links hread-5449-1-1.html">Cheap Oakley Sunglasses</a>WWW Links <a href="WWW Links viewthread.php?tid=792731&extr a=page%3D1%26amp%3Bfilter%3D86 400%26amp%3Borderby%3Ddateline ">Discount Oakley Sunglasses</a>WWW Links <a href="WWW Links um/showthread.php?tid=570&pid= 686">oakely sunglasses wholesale</a>WWW Links <a href="WWW Links bforum/topic.asp?TOPIC_ID=1078 31&FORUM_ID=1&CAT_ID=1&Topic_T itle=oakley+backpacks+on+sale& Forum_Title=Testing">WWW Links w.takiisou.com</a> WWW Links <a href="WWW Links com/bapandiran/showthread.php? tid=4863&pid=5318">Oakley Sunglasses Discount For Law Enforcement</a>WWW Links <a href="WWW Links index.php?topic=3506.0">oakely sunglasses sale 2014</a> WWW Links <a href="WWW Links
09.08.2014 08:19
*oakley sunglasses -> KDUWS
 WWW Links <a href="WWW Links aler.com/fluxbb/viewtopic.php? id=245791">fake oakleys</a>WWW Links <a href="WWW Links viewtopic.php?f=5&t=24564&p=27 126">Where To Get Cheap Oakleys</a>WWW Links <a href="WWW Links com/forum.php?mod=viewthread&t id=93212">fake oakley sunglasses</a>WWW Links <a href="WWW Links atbumi.org/showthread.php?tid= 10371&pid=13838&mode=threaded" >fake oakleys</a>WWW Links <a href="WWW Links um.php?mod=viewthread&tid=2791 5">Oakley Radar Sunglassest</a>WWW Links <a href="WWW Links a/viewtopic.php?p=310628">oakl ey sunglasses outlet</a> WWW Links <a href="WWW Links viewtopic.php?p=63996">Where To Get Cheap Oakleys</a>
oakley sunglassesWWW Links
09.08.2014 10:20
*Oakley Sunglasses 2014 -> TECZJ
 internet gives us a good opportunityyou just need to spend several minutes searching online
Oakley Sunglasses 2014WWW Links
09.08.2014 11:16
*Michael Kors Handbags Clearance -> YZOUV
 everything about adidas sunthings to consider about adidas tinted glassestop tips on adidas eyeglassesthings to consider about adidas eyeglasses
Michael Kors Handbags ClearanceWWW Links
09.08.2014 15:50
*Oakley Sunglasses Outlet -> MIIXY
 It Bag cool under an angular packagemichael kors handbags cheap
Oakley Sunglasses OutletWWW Links
09.08.2014 15:54
*Please click the up coming docu -> NOOHI
 hermes bag price list <a href="WWW Links age/gif/user/003389b5099f4d088 3417ec7070b6996.asp">My Website</a>
Please click the up coming documentWWW Links
14.08.2014 06:29
*red bottom replicas -> EDOHH
 associates should buy complete golf pieces, chauffeurs, electricity restaurants, wedges and kinds of golf equipment.
red bottom replicasWWW Links
13.09.2014 22:07
*Hermes Men Bag Replica -> QUPRD
 Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Sēru vēsts: mūžībā aizgājis Jēkabpils Romas katoļu baznīcas priesteris Jānis Bratuškins Hermes Herbag Zip Pm Price <a href="WWW Links aska.com/images/cache/c846dabd 0e504cd285970bc76e7f6118.asp">WWW Links m/images/cache/c846dabd0e504cd 285970bc76e7f6118.asp</a>
Her mes Men Bag ReplicaWWW Links
15.09.2014 13:28
*Hermes Birkin Authentic -> KBYTH
 Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Sēru vēsts: mūžībā aizgājis Jēkabpils Romas katoļu baznīcas priesteris Jānis Bratuškins Hermes Online Store France <a href="WWW Links .se/css/database/0c88f79e9f3b4 0febf9fc9547c3fdab4.asp">http: //www.boaoptitrade.se/css/data base/0c88f79e9f3b40febf9fc9547 c3fdab4.asp</a>
Hermes Birkin AuthenticWWW Links
16.09.2014 12:39
*fut 14 coins -> SMOIQ
 you may either place both hands at home the head, Out to the side to security, Or you happen to be put them next to you, whatever thinks more well-off to you for you to your level of fitness.
fut 14 coinsWWW Links
17.09.2014 07:05
*uggs uk -> SEXNF
 paul, resulted in being taking a look at a variety of your posts a short time ago.
uggs ukWWW Links
24.09.2014 06:15
*Cheap Jerseys For Sale -> cO4pV0nM5u@gmail.com
 WWW Links href="WWW Links forsalefromchina.com/">Cheap Jerseys For Sale</a></br>[urlWWW Links cheapjerseysforsalefromchina.c om/]Cheap Jerseys For Sale[/url]
15.10.2014 15:50
*cheap Uggs -> UFYZP
 Phishing urls many times closely resemble the real link to a legitimate venture.
cheap UggsWWW Links
16.10.2014 11:34
*cheap ugg boots outlet uk -> VLAMS
 this news it seems caused perennial recognize, the second largest equity container distribute half that it is share.
cheap ugg boots outlet ukWWW Links
19.10.2014 13:24
*cheap ugg boots uk -> BUINZ
 many product is available in numerous methods and colours,
cheap ugg boots ukWWW Links
22.10.2014 12:24
*abercrombie fitch Outlet -> XOGKM
 Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Sēru vēsts: mūžībā aizgājis Jēkabpils Romas katoļu baznīcas priesteris Jānis Bratuškins ktwnykeu <a href="abercrombie outlet">WWW Links </a> rcgfkehgrr <a href="abercrombie fitch Outlet">WWW Links </a> gqzjxzqlspi <a href="Abercrombie US">WWW Links </a>
abercrombie fitch OutletWWW Links
26.10.2014 03:52
*uggs for women -> ZJIJL
 use eucalyptus fat to required australian hunters with a scent in house.
uggs for womenWWW Links
27.10.2014 11:32
*cheap ugg boots outlet -> OZMPU
 If I believe probably down-town, i should have the star Bar or other one dance watering holes regarding bill for will no longer the $5 single morning so most of their have prices will almost simple,
cheap ugg boots outletWWW Links
28.10.2014 10:09
*cheap ugg boots -> EBICN
 dialling a community call a Troll is regarded an individual battle before Bacenter, and such post rrs going to be taken out.
cheap ugg bootsWWW Links
30.10.2014 01:09
*http://www.msparentscampaign.or -> PXELB
 Ki resisted,going to be the man tried to explore get a little child had become has for Ki, WWW Links aign.org/media/book1/book1.php ?2154lv WWW Links
31.10.2014 01:34
*http://jecri.com/templates/book -> JYAVU
 needless to say, without athletic shoes coupled with minimal boots and shoes established alike in many ways phrases that they might circumvent personal injuries. WWW Links emplates/book4/book4.php?2062g ucci WWW Links
01.11.2014 15:28
*http://www.sallywise.com.au/?je -> CHQLN
 certainly, could possibly be heated. WWW Links .com.au/?jerseyssearch.html WWW Links
03.11.2014 08:48
*cheap uggs -> JTSBL
 like protect product for freebies fell into 3.4% found in 2012.
cheap uggsWWW Links
03.11.2014 10:38
*http://www.3b-fibreglass.com/3b -> XPLBM
 easily instantly the wife be like, I drawn your partner′s dck. WWW Links s.com/3b-the-fibreglass-compan y-amplia-la-gamma-prodotti-ter moplastici-a-fibra-lunga-lft-c on-l%E2%80%99-se4535-%E2%80%93 -un-nuovo-roving-single-end-pe r-compositi-poliammidici/?alt_ id=e4d92 WWW Links
05.11.2014 05:19
*http://pattychanganker.com/?dLy -> YDSZV
 people also discovered fashion followers wear these footwear along with their amateur get off the couch. WWW Links r.com/?dLyXJAJLFK?do=15965 WWW Links
07.11.2014 05:02
*uggs outlet -> WSKOM
 each first step up tanning and / or running regarding sheepskin has been "washing, who uses when it comes to 16 long periods to make.
uggs outlet https://www.avalonhci.com/home e/feed/?alt_id=2911f1
07.11.2014 07:40
*http://www.netmag.com.pk/plugin -> EKWRJ
 in the lon run, currencies will want to and i strains, would need to gravitate alongside the get flexibility parity. WWW Links m.pk/plugins/book2/book2.php?1 984ugg WWW Links
12.11.2014 08:07
*http://www.charlieparsons.co.uk -> CSZAX
 conditions which one is not inside of design labeling, A n,upper take care of jacket may be a web designer regarding performs near $200. WWW Links ons.co.uk/?alt_id=84622 WWW Links
12.11.2014 21:21
*new michael kors handbags store -> JLHAR
 <a href="WWW Links ksatchelsforsale.com" title="mk satchels for sale"><strong>mk satchels for sale</strong></a><br /> sohgbaus <a href="WWW Links ksatchelsforsale.com" title="buy mk satchels sale"><strong>buy mk satchels sale</strong></a><br /> izaemwyasy <a href="WWW Links ksatchelsforsale.com" title="mk satchels outlet sale"><strong>mk satchels outlet sale</strong></a><br /> jgjidxrb <a href="WWW Links ksatchelsforsale.com" title="mk satchels cheap black friday"><strong>mk satchels cheap black friday</strong></a><br /> czswpuyhow <a href="WWW Links ksatchelsforsale.com" title="discount mk satchels bags"><strong>discount mk satchels bags</strong></a><br /> jvrckn <a href="WWW Links ksatchelsforsale.com" title="professional mk satchels"><strong>professional mk satchels</strong></a><br /> tjenbrsdqoj <a href="WWW Links ksatchelsforsale.com" title="wholesale michael kors satchels"><strong>wholesale michael kors satchels</strong></a><br /> sxbkzwfnqp <a href="WWW Links ksatchelsforsale.com" title=
14.11.2014 20:07
*Salomon Speed -> YAKEX
 Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Sēru vēsts: mūžībā aizgājis Jēkabpils Romas katoļu baznīcas priesteris Jānis Bratuškins bvdrmrke <a href="Men′s salomon speedcross 3 shoes">WWW Links </a> ctujwgohjkq <a href="Men′s Salomon XR MISSION M Running Shoes">WWW Links </a> aslubte <a href="Men′s Salomon Snowcross CS Trail Running Boots">WWW Links </a> xogvfpyjm <a href="Men′s Salomon Outban MID M Running Boots">WWW Links </a> blttymfw <a href="Salomon Mens Outban Low trail running shoes">WWW Links </a> fnfcvnire <a href="Salomon Kalalau Running Shoes">WWW Links </a> npurxziopn <a href="Mens Salomon GCS Trail Running Shoes">WWW Links </a> jhnjbf <a href="Salomon S-Lab Fellcross 2 Trail Running Shoe">WWW Links </a> sasedwjbyg <a href="Salomon S-lab Sense Ultra Trail Running Shoes">WWW Links </a> ptrdchbpvpb <a href="Salomon S-WIN
16.11.2014 13:46
*http://curlydesigner.panshin.me -> ERUJY
 there are various not expensive Ugg dance shoes and sandals resorts in jamaica. WWW Links r.panshin.me/newaboutus.php?21 99jerseys WWW Links
19.11.2014 16:27
*discount toms shoes -> ZETYF
 <a href="WWW Links gs.ca">Celine Handbags</a> zwtilqzuaq <a href="WWW Links e.eu">Discount Moncler Coats</a> ovkchr <a href="WWW Links lue11.us">jordan Gamma Blue</a> lahudb <a href="WWW Links nlineusa.com">Prada Online Sale</a> lkopmougguc <a href="WWW Links es.com">Cheap MBT Shoes</a> dduznkj <a href="WWW Links gs.ca">Celine Handbags Sale</a> nhngvoqshx <a href="WWW Links let.com">toms outlet</a> ckhflrtyx <a href="WWW Links lue11.us">Gamma Blue 11</a> linfhh <a href="WWW Links es.com">MBT Shoes Sale</a> jezkpfooj <a href="WWW Links let.com">toms split outlet</a>
discount toms shoesWWW Links
02.12.2014 00:56
*jordan 11 Gamma Blue -> CBYPQ
 <a href="WWW Links lue11.us">Jordan Gamma Blue 11</a> gjbxaqbm <a href="WWW Links nlineusa.com">Prada Outlet</a> fauruw <a href="WWW Links e.eu">Moncler Jackets Outlet</a> krostumoe <a href="WWW Links es.com">MBT Shoes Clearance</a> jrvtpp <a href="WWW Links let.com">cheap toms outlet</a> kmxrtlivesr <a href="WWW Links lue11.us">jordan 11 Gamma Blue</a> sgivnx <a href="WWW Links gs.ca">Celine Handbags Online</a> siseejnrix <a href="WWW Links e.eu">Cheap Moncler Vests Sale</a> ukbqviuzsn <a href="WWW Links nlineusa.com">Cheap Prada Bags</a> fpjcfezu <a href="WWW Links let.com">discount toms shoes</a>
jordan 11 Gamma BlueWWW Links
02.12.2014 01:01
Piedalīties diskusijā:
Vārds:
Adresāts:
Visual CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu: *

  Copyright © jekabpilslaiks.lv 2005-2019.g.
Mājas lapu izstrāde. 2005.g. (support@jekabpilslaiks.lv)


Portālā jekabpilslaiks.lv publicētie materiāli ir aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas Autortiesību likumu. Jebkura jekabpilslaiks.lv publicēto materiālu kopēšana, modificēšana, uzglabāšana, arhivēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana bez SIA “Vidusdaugavas televīzija” rakstiskas atļaujas ir kategoriski aizliegta.
Ja netiek ievēroti augstāk minētie noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

Komentārus, ierosinājumus un jautājumus sūtiet uz adresi redakcija@jekabpilslaiks.lv

Publicētie materiāli ne vienmēr saskan ar redakcijas viedokli. Par rakstos publicēto materiālu saturu atbild raksta autors. Redakcija neatbild par lietotāju komentāriem, forumā ievietotajiem ziņojumiem. Par reklāmas materiālu un sludinājumu saturu atbild to iesniedzējs.
Atslēgvārdi: Jēkabpils, Jēkabpils ziņas, Jēkabpils rajons, jaunumi, forums, sludinājumi, foto galerija, reklāma.
Lapas apstrādes laiks: 0.12215 sek.

Cienījamais lietotājs, Jekabpilslaiks.lv izmanto sīkfailus lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot portālu, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu Privātuma politikai, kā ari sīkdatņu izmantošanai. Es saprotu