ASX
 
Ziņas Video Forums Kontakti Reklāma RSS Twitter
 Lietotājs Parole Laipni lūdzam Viesis! Reģistrēties »  
+ Ziņas
          Svētki
          Sadzīve
          Izglītība, Kultūra
          Ekonomika
          Pašvaldības ziņas
          Policijas ziņas
          Sports
          Visi
+ Ziņu arhīvs
+ Video
+ Foto galerija
+ Forums
+ Iepazīšanās

Ļąńģóšķī 27.02 Nakts
-1°C...1°C
A 0-2 m/s

Ńķåć27.02 Rits
-1°C...1°C
ZR 1-3 m/s

Šodien 27.februārī
vārda dienas svin:

Andra, Līvija, Līva

Rītdien:
Skaidrīte, Skaidra, Justs

Apsveicam!
Saraksts »

Kur, Jūsuprāt, vajadzētu būt potenciālā Sēlijas novada attīstības centram?
Jēkabpilī;
69.4%
Viesītē;
11.1%
Aizkrauklē;
9.7%
Salā;
6.9%
Citviet.
2.8%
Ilūkstē;
0%

Nobalsojuši: 72
Saraksts »

Ziņas: 29731
Komentāri: 552318
Ziņas forumā: 966
Statistika atjaunota
29.12.2019 09:51
 
Šobrīd portālā: 26 lietotāji

http://www.jekabpils.lv
Auto Noma Jēkabpils
Jaunākās ziņas
 
Krustpils pamatskola joprojām nevienlīdzīgā situācijā ar pārējām novada izglītības iestādēm
Pievienots: 30.01.2014 21:12

» Versija izdrukai

rsz_krustpils_pamatskola_berni.jpg
Krustpils pamatskola jau kādu laiku cīnās par to, lai visiem novadā deklarētajiem Krustpils pamatskolas skolēniem tiktu kompensēti braukšanas izdevumi par braucienu no mājām uz izglītības iestādi un atpakaļ. Braukšanas izdevumus kompensēt neatļauj viens punkts saistošajos noteikumos, kurā teikts, ka „pašvaldība nesedz braukšanas izdevumus skolēniem, kuri deklarēti Krustpils novada administratīvajā teritorijā, bet izglītības pakalpojumus saņem ārpus tās.” Krustpils pamatskola atrodas Jēkabpils pilsētas administratīvajā teritorijā. Pretī gan ir nākts Variešu pagastā deklarētajiem 5.līdz 9.klašu skolēniem, kuriem braukšanas izdevumi tiek kompensēti, jo Variešu sākumskolā pašlaik ir tikai pirmās četras klases.
    
    Krustpils novada pašvaldības priekšsēdētāja vietnieks Kārlis Pabērzs skaidro: „Pašlaik Variešu sākumskolas audzēkņiem ir sākumskola un sešas klasītes. 7.līdz 9.klašu skolēniem izglītība netiek nodrošināta pagastā, tādēļ saistošajos noteikumos jau sākotnēji bija iestrādāts punkts, ka šiem audzēkņiem mēs sedzam transporta izdevumus nokļūšanai uz skolu, kas atrodas pašvaldības īpašumā. Arī 5. un 6.klases Variešu sākumskolā šajā mācību gadā nav, tādēļ arī par Variešu pagasta bērniem, kam jāmācās 5. un 6.klasē, saistošajos noteikumos par sociālo palīdzību ir iestrādāts punkts, ka šajā mācību gadā līdz 31.maijam viņiem braukšanas izdevumi tiek segti.”
    
    Tomēr mazie 1.līdz 4.klašu bērni, kas dzīvo novadā un mācās Krustpils pamatskolā, uz skolu brauc par vecāku līdzekļiem. Ar skolas direktores Vijas Stiebriņas iniciatīvu Krustpils novada domē tika iesniegti grozījumi saistošajos noteikumos, lai mainītu situāciju un nodrošinātu iespēju braukšanas izdevumus kompensēt visu novada izglītības iestāžu bērniem, kuri deklarēti novadā. Tomēr domes sēdē tika atbalstīti citi grozījumi, bet punkts, kas diskriminē 1.līdz 4.klašu Krustpils pamatskolas skolēnus, palicis nemainīgs. Krustpils novada domes priekšsēdētājs Gundars Kalve atzīst, ka šāda sistēma radīta, lai saudzētu jauno Variešu sākumskolu un lai Variešu pagasta bērni ietu Variešu skolā: „Tikko ir uzcelta Variešu sākumskola. Un šāda kārtība tiek veidota arī citos jautājumos. Piemēram, ja premjers stājas amatā, tad pirmās 100 dienas ir saudzēšanas režīms. Arī šajā gadījumā uzskatīsim to par šādu sistēmu. Ja iepriekš mēs runājām par nekonkrētiem laikiem, tad pašlaik mēs esam nonākuši pie slēdziena, ka sabiedrībai, skolotājiem un direktoriem vajadzētu zināt, cik ilgi mēs šādu aizvēja efektu radīsim. Esam panākuši vienošanos, ka šāda kārtība būs trīs gadus. No 2016.gada saistošie noteikumi tiks pamainīti, un visas skolas no 2016.gada strādās pie vienādiem noteikumiem.”
    
    Lai gan domes deputāti atbalstīja vairākus citus grozījumus, piemēram, iekļāva punktu, kas ļauj novada vidusskolēniem saņemt 100 procentīgu kompensāciju par braukšanas izdevumiem, ja tiek apmeklēta Brāļu Skrindu Atašienes vidusskola, Krustpils pamatskolas direktore Vija Stiebriņa ar jaunajiem noteikumiem nav apmierināta, jo palicis punkts, kas diskriminē Krustpils pamatskolu: „Kopā mums mācās 11 bērni no 1. līdz 4.klasei, kurus vecāki sūta no Variešu pagasta. Seši vecāki ir samierinājušies un teica, ka viņi bērnus šeit atstās un maksās šo ceļa naudiņu, bet piecas ģimenes ir ļoti smagā materiālā situācijā un līdz pēdējam cer, ka tomēr viņus atbalstīs. Viņi ir gatavi iet līdz galam un mani kā deputāti aicina palīdzēt un iesniegt tiesā prasību, ko šobrīd, pēc vakardienas sēdes, arī darīsim. Sliktākais, ka ne domes priekšsēdētājs, ne deputāti nedzird, ka šie siltumnīcas apstākļi Variešu sākumskolai nedod rezultātus. Ja bērni no manas skolas ietu uz Variešu skolu, es tikai priecātos, bet es esmu sašutusi par to, ka šie bērni aiziet uz citām pašvaldībām, pamatā uz Ļaudonu.”
    
    Lai gan pašreizējie noteikumi nerada vienlīdzīgas iespējas visām novada skolām, Krustpils novada domes vadība uzskata, ka pašlaik svarīgākais ir palīdzēt jaunajai Variešu sākumskolai, un cer, ka šādā veidā varēs mudināt Variešu pagasta iedzīvotājus savus bērnus vest uz Variešu skolu, lai tā paplašinātos un iegūtu lielāku bērnu skaitu.
    
    Sandra Paegļkalne
    
    
    
    
    
    
    
 


Komentāru skaits: 160
Apspriežam tēmu:
*Neķītrais masāžists
 Jālikvidē! Nav ko tur domāt! Priekš tam ir jaunā Variešu skola.:D
30.01.2014 21:20
īpaši stulbs
 Domāju, ka pienācis izdarīt Krustpils novada iedzīvotāju plebiscītu. Tauta pati izšķirs Krustpils pamatskolas likteni. Kā notiek pašlaik, ilgāk turpināties nevar.
30.01.2014 21:22
*ĶĒMS
 Vai tad vēl nav atrisināts tas jautājums? Kur problēma?
30.01.2014 21:40
*Viesis
 tiktu kompensēti braukšanas izdevumi par braucienu no mājām uz izglītības iestādi un atpakaļ.

Un raustīs bērnus no Variešām uz Krustpils pamatskolu ! Bērniem jāmācās tajā skolā,kas tuvākā dzīvesvietai,nav ko raustīt pa pasauli !
30.01.2014 23:17
*No Sēlpils puses
 Esiet gudri - laidiet bērnus skolā tuvāk dzīvesvietai. Šodien jūs varat bērnus izvadāt uz tālāko skolu, bet kas būs rīt?
Paskataties kā bija pie mums: skolu slēdza un tagad ...liek iet Biržu internātskolā, jo izvadāt mazos bērnus ar autobu uz Salu vienkārši nav iespējams ne laika ziņā (jāstaigā dienā vairāk par 10 km un autobusi iet ar min 2 stundu starpību), ne finansiāli (vecākiem ceļu tak neatmaksā un gadā tas var būt no 500 - 800 EUR), jo skolas autobusa nav.
Bērni neiemācīsies labāk sēžot lielā klasē. Ar viņu labi, ja pāris reizes ceturksnī parunās.
Deputāti pareizi dara, ka atbalsta savu skolu.
Nu Vijai tak jāsaprot, ka pašvaldība jau tā maksā milzīgus savstarpējos norēķinus par mācīšanos svešas pašvaldības skolā. Un tad vecāki vēl sadomās laist Jēkabpils vai Rīgas ģimnāzijā. Ja gribat laist bērnus tālās skolās, vecāki, tad paši arī maksājiet!
31.01.2014 01:53
*Nu
 Nu nevienlīdzģā situācijā ir tieši vietējās skolas bērni, jo Krustpils novads samaksā savstarpējos norēķinos milzīgu naudu un pašu skolai - tas kas paliek pāri. Tā, ka sēdi rāma Vija
31.01.2014 02:48
*truls tēviņš
 Ja Vija vēl daudz leksies, Salcevičs uzliks Striebriņas skolai tādu nodokli, ka viņa uzreiz ieskries kaktā. Krustpils skolu jāpārceļ uz Variešām!
31.01.2014 06:35
*Viesis
 Jā, skolu , kura pilna ar skolēniem jāpiespiež, lai padalās ar Variešu skolu, kurā mācās 16 skolēni-lasīt un rakstīt varbūt arī iemācīs, bet neko vair;ak un visi pedagoģi ir no vienas Jaksonu dzimtas-meita direktores, vedekla Jaksona,sieva un ģimenes uzņēmums plaukst uz zeļ ar novada atbalstu-tā cena ir tuvu miljonam...un ja vēl paskaita to naudiņu, kuru katru mēnesi novads maksā uz ĻAUDONU! Izskatās, ka Krustpils novads ir miljonārs!
31.01.2014 08:19
*Pekausis
 gAju galaa i z v e e l a s v e c a a ki! Varbuut tomeer vispirms runaat ar viniem, kuru skolu un kaapeec vini izveelas savam beernam? Bet deputaati tacu nesamierinaasies ar otro vietu...
31.01.2014 10:14
*yes
 atdodiet to skolu Salcevicam!!! Vins tiks ar kundzi gala!
31.01.2014 11:25
*he he
 Uz doto brīdi tieši Krustpils pamatskola uztur pārējās novada mācību iestādes (nauda seko skolēnam), ja likvidēs Krustpils pamatskolu, tad skolotājiem citās skolās nebūs no kā maksāt algu.
31.01.2014 11:38
*intervija
 Gribētos dzirdēt interviju ar Mirdzu, kas savulaik tiesas ceļā atņēma Krustpils pamatskolu pilsētai.
31.01.2014 11:40
*Viesis
 Sakiet paldies VIJAI, ka skola ir līmenī un bērniem patīk šī vide!Vija jau aizstāv savus vecākus, kurus novads nesadzird , bet piespiež iet uz skolu, kura vecākiem nav pieņemama.Novads izgrūda milzīgas naudas bezjēdzīgi un tagad grib kaut kā saglābt situāciju uz novada cilvēku rēķina.ja mums vecākiem neļāva iet uz kr. skolu, tad ,mēs aizbraucām -paalidām bērnus uz Ļaudonu.tai viņi neko nevar izdarīt, tāpēc spīdzina Krustpils skoliņu!lai paši ved savus bērnus uz Variešu apvienotajām klasēm!
31.01.2014 13:18
*Viesis
 cik lasot saprotu, ka daži nesajēdz, KA KRUSTPILS PAMATSKOLA ir arī KRUSTPILS NOVADA SKOLIŅA!UN jau gatava, kur nav miljoni jāiegulda dažu km attālumā no Variešu jaunās skolas!pa asfaltu 5-7 min. braukšana! tāpēc nav saprotams, kam bija jāceļ vēl viena skola
31.01.2014 13:22
*Viesis
 Sen jau visi aizmirsuši, kas bija pie vainas Liepenes skolas likvidēšanai un bezjēdzīgaijai izšķērdībai cilvēkresursu un materiālo rezursu ziņā nepamatotā Variešu skolas izveidošanā. Tas bija neveiksmīgs gājiens ar šaha zirdziņu, lai kaitētu Krustpils pamatskolai. Pie tam visi zina pasūtītājus...
Tomēr laiks parādīja: Krustpils pamatskola dzīvo un pie tam veiksmīgi strādā, Variešas nīkoļo kā tuberkuloze, pie tam- visādā ziņā - ne prestiža, ne skolēnu, ne veiksmīga un dinamiska pedagoģiskā kolektīva, un tā ir visās šajās pozīcijās pie tam ai, cik nožēlojamā līmenī!!!
Pāri pār visam nesaprotama ir deputātu divkosība- viņi individuālās sarunās atzīst, ka tā bija un ir kļūda, bet publiski runā savādāk! It kā baidās, it kā izliekas par muļķiem, jo roka roku taču mazgā!
Patiesībā TIESA UN TIKAI TIESA TE IR VAJADZĪGA!!!!
Es sen jau gaidu ka gan Dieva, gan laicīgā tiesa sodīs šos bezatbildīgos cilvēkus par lielajām ļaunprātībām, ko viņi ir izdarījuši! Nieks ir miljons, ko maksās par Variešiem- mūsu novadam tas kā nošķaudīties- naudas laikam vairāk kā vajag un galu galā ņems tak no iedzīvotāju nodokļiem, ne no saviem makiem!
Mani šajā ziņā visvairāk sarūgtina fakts, ka tik daudzu bērnu, tik daudzu ģimeņu, tik daudzu darba kolektīvu dzīves ir sabojātas.
Par Krustpils novada atsevišķu cilvēku genocīdu vēlāk runās tāpat kā par koncentrācijas nometnēm un izsūtīšanas faktu!!!
Ierosinu veidot kopēju fondu, kur varētu savākt līdzekļus tiesām, lai beidzot pieņemtu un realizēt
31.01.2014 15:18
*hmm -> Viesis
 16 skolēni pa visu skolu? Skolotāju gan jau vairāk nekā bērnu :)
31.01.2014 15:19
*ierosinājums
 Redzot, kā te viss iet, pēdējais laiks lūgt palīdzību caur ,,Glābiet bērnus" un ziedot .lv, lai viņi palīdzētu apmaksāt ceļu Krustpils novada bērniem uz Krustpils pamatskolu.

SVARĪGI!!!! Lūdzu jūsu viedokli par šo ideju. ja būs atbalsts, jau pirmdien sāksim bīdīt lietas un pieteikties.

Galu galā, kas i ko, visā Latvijā bērniem pašvaldības sedz ceļa izdevumus uz skolu. bet te šie paziņo, ka 3 gadus Krustpils neatmaksās uz Krustpils pamatskolu. Nost ar šādu diskrimināciju!!!

Deputāti turpmākos 3 gadus varbūt ejiet paši kājām vai maizi neēdiet! Jūsu saudzēšanas laiks arī beidzas.

Valdībai saudzēšanas laiks ir 100 dienas ar te??? Tikai ziloņmātēm bērnu gaidīšanas laiks ir 3 gadi:(

Deputāti jūs lauku ģimenes taisaties mocīt 3 gadus? Un paši sevi? Kauna nav?
31.01.2014 15:30
*ak vai
 Vija, bez sevi slavināt :)))) tavu runas stilu atpazīt viegli:) Nez vai tev būtu arī tik liela interese tad , ja nauda nesekotu skolēnam , jo skolēnu skaits skolā nosaka arī direktora algas apjomu?
31.01.2014 15:38
*A
 Ja vecāki IZVĒLAS tālāko skolu, tad arī lai maksā! Kā bija ar Sēlpils skolu? Vecāki "izvēlējās" Salas skolu (lielākā daļa) un tagad VISI dabū vest bērnus ar sabiedrisko transportu uz Salu un 1.klases bērni bezdarbībā, neēduši, nosaluši gaida plkst. 16.00, kad skolu beigs 12.klase un tad laimīgi brauc mājās, bet līdz mājai vēl jāiet no autobusa varbūt 5 vai 6 km ps nskti. Vecāki vakar uz autubusu Vērnas krogā ar 2 mašīnām sagaidīja savējos. Vai vecāki var mierīgi strādāt, ja bērni vieni pa tumsu iet mājās? Nē! Visi iesaistīti šai bardakā.
Tāpēc, visā pasaulē ir pieņemts, ka bērni mācās tuvākajā skolā.
Vakar te portālā lasīju, ka Rožupes pamatskolas meitene dabūjusi 1.vietu valsts bioloģijas olimpiādē. Nu vai tad Rožupē mikroskopi kā Briselē? Nē! Vienkārši mācās
31.01.2014 15:40
*novadnieks -> *ierosinājums
 Es PAR!
Ja jau šitā, tad jāgriežas ziedot.lv un Glābiet bērnus, lai palīdz finansiāli un sedz Krustpils novada bērniem ceļu uz Krustpils pamatskolu tāpat kā citām novada skolām. Vēl varētu arī morālo kompensāciju ģimenēm par diskriminējošo spriedzi, kā arī rahabilitāciju Pie reizes iesniegt tiesā, lai palīdz ar likuma spēku.
31.01.2014 15:47
*tiesa -> ierosinājums
 galvu esi saspiedusi:)))))????
31.01.2014 16:12
*viesis
 Labaak vajag uz Bez Tabu uzzvaniit un izstaastiit radushos situaaciju,domaaju,ka sanaaks intersants sizets..:)) Gaidiet,driiz buus reportieri..:) Saaku biidiit to lietu,jo citaadaak jau laikam neviens neuznemsies..
31.01.2014 16:28
*pūce
 Lūdzu uzrakstiet ģimeņu kontu, kuriem spiedīgi apstākļi, esmu gatava kaut tūlīt pārskaitīt kādu naudiīņu bērniem ceļa apmaksai uz skolu!
31.01.2014 16:28
*PAR -> *pūce *ierpsinājums
 TIEŠĀM, SĀKSIM, TAUTA, AIZSTĀVĒT PARASTO CILVĒKU INTERESES! Visa veida atbalsti- glābiet bērnus, ziedpt.lv. tiesa, + varu ieskaitīt arī kontā, lūdzu norādīt ģomeņu kontu
31.01.2014 16:51
*Pekausis -> puuce
 Nevajag kontu, prieks kam veltiigi noslogot bankas? Nes tiesi uz skolu, lai Stiebrina dala, kam vajag. Buus prieciigi i ziedot.lv, i Glaabiet beernus par tik humaanu iniciatiivu. Ar so es slavinu tos vecaakus, kuri, neraugoties ne uz kaadiem spiediigiem apstakliem, rod un rada arii krievu laikos naudu beerna skolosanai!
31.01.2014 16:59
*dog -> *ak vai
 kļūdies, nenosaka.
Varbūt labāk painteresējies, cik milzīgu algu saņem A.Zāle par direktorēšanu skolai ar padsmit bērniem? Informāciju viegli atrast arī internetā. Paskaties domes lēmumus un publikācijas masu medijos. Krustpils pamatskola saņem mazāko atļauto atalgojumu, jo uztur mazās lauku skolas novadā. Tā tas ir.
Runa te nemaz neiet par naudu algām.
Runa iet par attieksmi , par bērnu ceļa izdevumu nekompensēšanu un reālu diskrimināciju pret tām lauku ģimenēm, kuras saviem bērniem izvēlējušies Krustpils pamatskolu kā izglītības iestādi.
31.01.2014 17:03
*skatos -> *Pekausis
 nē, skola ar tādām lietām nenodarbojas.
ZIEDOT.LV, GLĀBIET BĒRNUS- tās ir jāiesaista.
Tiesībsarga atzinums cik zinu jau ir ķepās, un tas norāda, ka IR pārkāpts likums
31.01.2014 17:08
*domāju -> *ierosinājums
 PAR!
31.01.2014 17:18
*skatos -> *dog
 nē, skola ar tādām lietām nenodarbojas.
ZIEDOT.LV, GLĀBIET BĒRNUS- tās ir jāiesaista.
Tiesībsarga atzinums cik zinu jau ir ķepās, un tas norāda, ka IR pārkāpts likums
31.01.2014 17:27
*Viesis
 PAR!!!
PAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!! PAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!
31.01.2014 17:28
*Pekausis -> skatos
 Tik un taa neviena sii svariigaa "persona" reaali sodiit Krustpils novada domi nevarees. Reaali - finansiaali vai ar atcelsanu no amata.
31.01.2014 17:33
*skatos -> *Pekausis
 Galvenais- palīdzēt bērniem! Pārējās lietas būs un nokārtosies pašas par sevi!
31.01.2014 17:48
*no Spunģēniem
 Kāpēc ievelkas lieta un nenolikvidē novada skolu pilsētā? Pats par sevi dīvaini, ka tāda skola pastāv.
31.01.2014 18:07
*smieklīgi -> *no Spunģēniem
 Tev liekas, ka pareizi likvidēt skolu ar divsimt bērniem un uzstutēt skolu ar 14 bērniem??? Iesakām doties ekskursijā uz Variešiem un paskatīties, kā katru dienu 3 Ļaudonas autobusi ved Variešu pagasta bērnus uz Ļaudonas vidusskolu- tik nevajadzīga variešniekiem ir sava mākslīgi izveidotā skola!
Starp citu, Ļaudona apmaksā gandrīz 45 mūsu novada bērniem ceļa izdevumus uz skolu un mājām, bet Krustpils novads nevar 9 bērniem apmaksāt ceļu uz sava novada skolu!!!
31.01.2014 18:15
*Fakts -> *no Spunģēniem
 Pat, ja likvidētu Krustpils pamatskolu tas nespētu likvidēt Krustpils novada domes deputātu muļķību, cinismu un augstprātību!
31.01.2014 18:17
*Joņs -> *ierosinājums
 PAR!
31.01.2014 18:18
*Pekausis -> no Spungeeniem
 Arii taisniiba! Gan jau lieta nokaartosies pati par sevi, vecaaki ieks viena miera atradiis savai atvasei citu skolu. Re, kaa liepeniesi to izdariija! Stiebrina nepaliks bez darba, taapat kaa Zaale! Vieniigi skumjas par ierindas skolotaajiem, liepeniesiem arii, saka, neviens pasvaldiibas "labais garins" nestaaveeja klaat...
31.01.2014 18:20
*savējā
 Arī Sūnu Ciemā visi gaidīja uz Laimes Lāci! :) Te tāds pats sūnu ciems...
31.01.2014 18:48
*spuņģēnietis
 Vija nevar dabūt no mums bērnus uz savu skolu,tagad lūdzasVariešām un sola vecākiem visādus labumus gan ar ļaunu gan ar labu grib dabūt Variešu bērnus savā skolā,Jo no Krustpils pagasta mācās tikai kādi pieci bērni.Kāpēc Krustpils pagastam vajadzīga tāda skola ar pieciem bērniem?
31.01.2014 19:07
*Viesis -> *spuņģēnietis
 Neaiztiec Viju! Viņas skola zeļ un plaukst! Vairāk tādas Vijas būtu, būtu vairāk kārtības! Arī bez tiem 5 skola neizputēs, bet te iet runa par bērnu interešu aizstāvību. Un nesāk atkal bojāt gaisu- zinām, zinām, ka tavā dzīves vietā taisnība un vienlīdzība lieta sveša.
31.01.2014 19:32
*Rezumē
 *he he
Uz doto brīdi tieši Krustpils pamatskola uztur pārējās novada mācību iestādes (nauda seko skolēnam), ja likvidēs Krustpils pamatskolu, tad skolotājiem citās skolās nebūs no kā maksāt algu.
............................ ......................
Ac/imr edzot novada vadība ir par ...STULBU, lai šo faktu saprastu!
Ja Variešu pagasta 11 bērnu - 1.- 4.kl. skolēnu VECĀKI izlēmuši,lai viņu bērni mācās tieši Krustpils novadam piederošajā Krustpils pamatskolā, tad ir jārespektē vecāku vēlme.
Šeit rakstīts, ka tikai 5 mazturīgo bērniem vajadzīgs novada domes finansiāls atbalsts - ceļanaudas atmaksa.
Nožēlojami, ja novada domes vadošie krāni uztaisa problēmu no nekā!

Vai vēlas sagaidīt, kad VISI Variešu skolēni mācīsies Ļaudonas vidusskolā? Šobrīd Ļaudonā jau mācās 70 skolēni!
No Ļaudonas vidusskolas autobuss atbrauc pakaļ Variešu pagasta bērniem!
31.01.2014 19:55
*Fakts -> *Rezumē
 Precīzi pateikts! Visiem tas skaidrs, izņemot pašu novadu!
31.01.2014 20:03
*es
 palsot izklausās, ka daudzi nezina, ka Vijas skola ir 100 procenti aizpildīta, par pārpildīta, iebūvē pat skolā papildus telpas, jo trūkst vietas! Saprotiet taču, ka Vija kā deputāte cīnās par vienādu attieksmi pret visiem novada iedzīvotājiem, lauku cilvēkiem, kuriem nauda nemētājas, bet domā par savu bērnu izglītības iespējām, jo pēc stundām Krustpils skoliņā bērni dodas uz mūzikas skolu, daži uz mākslas skolu! No Variešu skolas nav tādu iespēju un citi iemesli kapēc negrib mētāt bērnus no vienas skolas uz otru un tad jau pēc 6.kl. atkal jāmeklē skola! murgs taču!
31.01.2014 20:07
*Prežu avēnija
 Es Vijai no sirds vēlu, lai izdodas! Nost ar bezjēdzīgiem lēmumiem! Ir taču pasaulē arī saprāts! Varbūt sākam domāt pirms darām un pieņemam lēmumus, kas ir gan prātīgi gan ir saskaņā ar sirdapziņu un godaprātu?
31.01.2014 20:21
*ierosinājums
  Vēlreiz:
Redzot, kā te viss iet, pēdējais laiks lūgt palīdzību caur ,,Glābiet bērnus" un ziedot.lv, lai viņi palīdzētu apmaksāt ceļu Krustpils novada bērniem uz Krustpils pamatskolu.

SVARĪGI!!!! Lūdzu jūsu viedokli par šo ideju. ja būs atbalsts, jau pirmdien sāksim bīdīt lietas un pieteikties.
31.01.2014 21:53
*skats no malas
 Viss tas izskatās par vētru ūdens glazē, un lasot jūtams, ka viens cilvēks ( ar dažādiem nikiem plosās:)))) padarot sevi par latviešu Žannu Darku:))))nu smieklīgi un nožēlojumi, laikam skolas direktorei daudz brīva laika un skandaloza bābas daba, iesaku doties uz ASV un lai Obama te iesaistās,tas tak pasaules vērts notikums:))))
31.01.2014 22:10
*kepts
 Sen nav Stiebriņa ar Zirnīti tiesājusies ,tad pārējiem bija miers:))))
31.01.2014 22:23
*Viesis
 Bērniem jāapmaksā ceļš uz tuvāko skolu. Katram vecākam jārēķinās ar savas rīcības sekām.
Un vēl, jāatjauno visos pagastos vismaz sākumskolas. Eiropa naudu dod, tātad tā jāliek lietā. Nav k te kaukt par izšķiestiem līdzekļiem. Saremontēta māja (skola), vienalga kāda ēka ir ieguldījums nākotnē.
Jāsaprot, ka Eiropa dod konkrētam mērķim un naudu ko dod skolas remontam nevar notērēt citiem mērķiem, piemēram ceļa remontam vai skolas bērnu ēdināšanai.
Eiropa deva naudu Variešu sākumskolas remontam un tas ir brīnišķīgi.
01.02.2014 04:48
*Viesis
 Maldināšana!
Eiropa nedeva naudu variešskolai!- Tika ņemts KREDĪTS!
Muļķības!
Visā Latvijā pašvaldības apmaksā ceļu bērniem uz sava novada skolu, vienalga tuvākāko vai tālāko. Krustpils novads apņēmies 3 GADUS neapmaksāt ceļu tieši Krustpils pamatskolas skolēniem. PALASI PATE ZIŅAS UN VĒLREIZ TAČU PAKLAUSIES VIDEO, pārgudrā kaza!
01.02.2014 07:34
*vecāks -> rezumē
 Variešu sākumskolā ir 64 bērni, nevis 11 bērni un mēs esam apmierināti.Kas vēlas var braukt kaut vai uz Briseli mācīties.
01.02.2014 07:36
*īsais -> vecāks
 Pareizi daži jau ved stundu bērnus ar autobusu uz ĻAUDONU varbūt uz Briseli ar lidmašīnu būs ātrāk.
01.02.2014 07:44
*es
 variešos sen bija un ir bērnudārzs ar 43 bērniņiem, bet te runa par skolu-ir tikai 16 skolēni uz papīra, klasē vēl mazāk!un pēc dārziņa pabeigšanas daļa dodas uz Ļaudonu!un novads maksā par to lielu naudiņu!Direktore pati savus mazbērnus arī sūta uz Ļaudonu-izdariet secinājumus paši!
01.02.2014 09:18
*SPRUKSTIŅŠ
 Kauns cik nabadzīga Krustpils novada dome ka nespēj 100 latus uz pieciem bērniem atmaksāt, laikam jāizsniedz tai mazturīgās pašvaldības status.
Ļaudonieši jau var gan bezmaksas autobusu ,gan pusdienas šiem bērniem nodrošināt.
PS.protams Ļaudoniešiem nau jāmaksā 25 gadu kredīts par Variešu bērnudārza piebūvi 16. audzēkņiem un 46 bernudārzniekiem nepilna miljona LS vērtībā .
01.02.2014 09:52
*No malas
 Lai šī jezga reiz beigtos ir tikai viens ceļš. Jāmaina pagasta vadītājs un skolas direktore. Redzēsiet uzreiz būs miers un saticība.
01.02.2014 10:01
*piekrītu
 Ja vecāki IZVĒLAS tālāko skolu, tad arī lai maksā! Kā bija ar Sēlpils skolu? Vecāki "izvēlējās" Salas skolu (lielākā daļa) un tagad VISI dabū vest bērnus ar sabiedrisko transportu uz Salu un 1.klases bērni bezdarbībā, neēduši, nosaluši gaida plkst. 16.00, kad skolu beigs 12.klase un tad laimīgi brauc mājās, bet līdz mājai vēl jāiet no autobusa varbūt 5 vai 6 km ps nskti. Vecāki vakar uz autubusu Vērnas krogā ar 2 mašīnām sagaidīja savējos. Vai vecāki var mierīgi strādāt, ja bērni vieni pa tumsu iet mājās? Nē! Visi iesaistīti šai bardakā.
Tāpēc, visā pasaulē ir pieņemts, ka bērni mācās tuvākajā skolā.
01.02.2014 10:14
*Par to ir skaļi jākliedz
 Vecāki nolaižaties uz zemi !Bērnus raustīt no rīta,vakarā,lai tikai pasargātu savas ambīcijas ! Galvenais,ka tas tiek atbalstīts,nauda seko skolēnam ! Ja negrib mācīties,tur,kur dzīvo,lai paši arī savas ambīcijas apmaksā ! Lai papēta,kā bērni tiek uz skolu un mājās ,kādas vairs tur mācības,šīm samocītām dvēselītēm !
01.02.2014 10:21
*stroncijs
 Praktisks ierosinājums novada ,,gudrajiem" : likvidējiet bez konkursa pieņemtā izpilddirektora vietnieka vietu, un jums sanāks ne tikai 5 bērniem ceļa nauda uz skolu, bet vēl paliks pāri!
FUI JUMS, NU KĀ TĀ VAR!!!!
01.02.2014 10:22
*mamma
 Iedpmajieties sevi manā vietā:- kāpēc manam bernam veatmaksā ceļu uz skolu??? Vai tāpēc, ka negribam bērnam sliktu skolu- ar vāiem skolotājiem un dažiem bērniem skolā??? Jūs bļāvēji savus bērnus tādā skolā nesūtāt. Kāpec man savs bērns jāsūta??? vai tāpēc, ka dažām personām vajag algu???
Skola ir bērnu pēc vai skola ir darbinieku pēc???
01.02.2014 10:26
*Tontons
 Stundām jāsākas 9.00,ņemot vērā to,ka bērni 1-u stundiņu ilgāk pagulēs,nevis tiks rauti 5-6-os no gultiņas. Nauda seko skolēnam,sadomājuši stulbumu,ņems visus,lai tikai alga augtu .
01.02.2014 10:29
*Sakārtos tā,kā pienākas
 Jaunā ministre būs gudrāka par iepriekšējiem,šo lietu sakārtos !
01.02.2014 10:33
*Viesis
 starp citu, Jaksonu rodņas bērns arī tiek vadāts uz Ļaudonu, nevis mācās izslavētajā Variešu sākumskolā. Tad jau nava nemaz tik labi tus, kur tie 11 bērni, kā te mums acis mālē. Paši izmanto Ļaudonas pamaksāto ceļu. varbūt tāpēc kaimiņbērniem liedz apmaksāt ceļu uz dzimtā novada skolu?
01.02.2014 10:38
*Viesis -> *Tontons
 Zinām šādus Variešu tontonus- dzīvo laukos, bet kūts nav, saimniecība likvidēta, dārzs aizaudzis, nezāles pa logu lien iekšā istabā, bet līdz pusnaktij sēž pie datora, naktī skatās porņikus, ceļas augšā neilgi pirms pusdienlaika. Tādiem stundu sākumi derētu arī pēc pusdienām. Cik zinu, visur normāli cilvēki darbu organizē tā, lai diena ir diena un nakts ir nakts- Jēkabpilī, Rīgā, Mārupē un citur. Guli, guli, Fledermausi, tālu tiksi, kasi ausi:)))
01.02.2014 10:59
*skotņiks -> *Viesis 01.02.2014 10:59
 Man jau sen bija aizdomas,ka visa vaina meklējama lopkopības panīkumā Variešu pagastā.Tur vajag vismaz 8-9 spēcīgas lopkopju ģimenes,kas spēj audzināt 5-6 bērnus katra un problēma izzudīs kā nebijusi.
01.02.2014 11:05
*rupucis -> *skotņiks
 Piekrītu- iedomājies- vecāki bezdarbnieki, kūts nav, nu kam celties agri - guļ kā plekstes. Vajag lopus!!!
Bet kašķis te par mazturīgo novadu ~ 100 EUR dēļ, ko nekādīgi negrib maksāt par ceļu uz skolu tiem bērniem, kas māk i laicīgi piecelties, mutīti nomazgāt un mācīties normālā skolā.
01.02.2014 11:13
*zīle
 Redz, ja gribētu skolot savus bērnus Briseles skolās, vai JĒKABPILS PILSĒTAS skolās, nevienam vecākam neienāktu prātā prasīt segt ceļa izdevumus, jo tā tiešām ir vecāka izvēle, bet šobrīd mēs dzīvojam KRUSTPILS NOVADĀ un saviem bērniem esam izvēlējušies KRUSTPILS NOVADA IZGLĪTĪBAS IESTĀDI -KRUSTPILS PAMATSKOLU. Lai bērniem nebūtu jāmācās apvienotajās klasēs, lai bērniem būtu savs klases kolektīvs un lai bērnam būtu kvalitatīva izglītība, Nevar skolotājs iemācīt bērnam sporta stundā spēlēt futbolu, basketbolu vai volejbolu, ja klasē ir 2 audzēkņi. Kādam mērķim ir vajadzīgs novads, ja joprojām dzīvojam pēc pagastu principa? šobrīd sanāk , ka Krustpils novadam izglītoti bērni un jaunieši nav vajadzīgi, labāk lai iemācās kaut ko(rakstīt, lasīt..) un dzīvo alā- ar tādu tautu vieglāk strādāt! Tikai jādomā vai šīs mazās sirsniņas šo pāri darījumu neatcerēsies? vai vispār gribēs palikt dzīvot un priecāties par savu KRUSTPILS NOVADU? skaisto VARIEŠU PAGASTU?
01.02.2014 11:16
*Domas
 Pilnīgi piekrītu tam, ka bērni nav jāvazā apkārt pa ārpagastu skolām, bet jālaiž sava pagasta skolā. Taču tā vietā, lai cīnītos un pieprasītu, vecāku prāt, labākus skolotājus, citu direktori utt, iedzīvotāji izvēlas vieglāko ceļu. Ved prom savus bērnus no pagasta. Un nevajag runāt, ka neviens mūs tik un tā neuzklausīs, ir jāiet, jārunā un jāprotestē. Tas nav normāli, ka bērns ceļas 6 no rīta un mājās tiek atpakaļ ap 6 vakarā. šinī situācijā zaudētāji viennozīmīgi ir bērni.Te daži raksta, ka skolotāji slikti. Nu nezinu, tas, ka kādai skolotājai ir uzvārds Jaksone, uzreiz automātiski nenozīmē ,ka skolotāja slikta. Pēc pieredzes varu teikt, ka tādos gadījumos lielākie bļāvēji pat skolai tuvumā nav bijuši. Galu galā, kad likvidēja Liepenes skolu, vai bija kādi plaši protesti? Nē, nebija. Pa kaktiem kurnēja.Vienkārši vajag vecākiem pašiem darīt visu. lai mainās ši nelāgā situācija un var savus bērnus laist tuvāk mājām.
01.02.2014 11:34
*truls tēviņš
 Krustpils slola jālikvidē. Tā jāatdod Salcevičam. Tur jāiekārto gultas, kur bezpajumtniekiem aukstā laikā pagulēt. Vija lai paliek par gultu klājēju ar algu 1200 eiro mēnesī! Visus vest bērnus un skolotājus uz Variešām! Kas negrib braukt, lai iet kājām!
01.02.2014 11:50
*Viesis -> *truls tēviņš
 TU TIEŠĀM ESI TRULS/TRULA
01.02.2014 11:53
*aita
 Lai piepildītu Variešu skolu vajag Jaksonam uzcelt fabriku, lai vecākiem būtu kur strādāt, viena pati skola Variešu pagastā nevar nodrošināt darba vietas. Ja vecāks brauc uz darbu 7-os no rīta, kas tad to pirmklasnieku palaidīs no mājām uz Variešu autobusu, tad jau vēl aukle jāalgo.Un ko tas pirmklasnieks atbraucis no Variešu sākumskolas 2-os vai 3-os darīs nekurinātā istabā, ja vēl ziemā spēs durvis atslēgt.... Bezdarbniekiem jau ideāls variants vienalga cikos un uz kurieni tas bērns tiek aizvests un jo vēlāk , jo labāk, var ilgāk pagulēt.
01.02.2014 11:59
*A -> *Viesis
 Tā ir parasta prakse, ka savu bērnu nemāca, lai neviens nepārmestu, ka atšķirīga attieksme.
01.02.2014 12:15
*Nu -> *aita
 Salas novada 1.klases bērni ceļas ap 6 un no skolas atgriežas pēc 5 pēcpusdienā, jo autobusus neviens neņēma kad visai valstij deva bez maksas.
Bērneļi skraida ap skolu neēduši un novads saka, ka viss štokos.
01.02.2014 12:20
*z
 šeit par atšķirīgu attieksmi nevar būt runa, jo tie savi bērni ir 1, un 4,klases audzēkņi, bet māmiņa ir bērnu dārza audzinātāja,ne skolotāja. Tas nozīmē, ka iemesli jāmeklē citur.
01.02.2014 12:23
*zinu -> *A
 Šī reālā prakse parāda sliktus rezultātus- Ļaudonas 1.klasē ir tīrais ārprāts, kā viens mazs bērns no slavenās dzimtas visus liek uz ausīm un uzvedas kā no džungļiem atvests.
01.02.2014 12:29
*Pekausis -> zinu
 Varbuut ko arii zini, bet vai zini, ka, izblameejot kaut vai arii neslavenas dzimtas beernu, vari nonaakt konfliktaa ar Likumu? Ja tik beerna vecaaki seit lasa, vai arii es viniem to pazinosu. Taa ka uzmanies ar beerna aizskarsanu jebkaadaa veidaa. Sen zinaama patiesiiba: beernam nav jaaatbild par vecaaku greekiem, bet vecaakiem par beerna greekiem - gan. Taatad zino sii Laudonas 1. klases "aarpraata" vecaakiem visu, ko zini, bet seit pat nemeegini to piemineet!
01.02.2014 12:47
*zinu -> *Pekausis
 Pastaigā pa pieturu, pabrauc autobusā, parunā ar savu bērnu un viņu skolotāju, un arī tev viss būs skaidrāks par skaidru. Man vienalga kas un kā, kaut vai kūleņus met vai galdus gāž vai kā, bet... nevajag taisīties par pareizākajiem un gudrākajiem uz visas pasaules. Katram jāsāk vispirms ar sevi. Arī man un arī tev. Un likuma, pieklājības priekšā esam visi vienādi. Gan slavenie, gan ne tik slavenie. Tāpat savu dzimtu darām slavenu vai ne tik slavenu ar savu rīcību. Un to neviens nenoliegs.
01.02.2014 12:54
*Viesis
 Kad beidzot variešnieki sāks turēt govis un cūkas, vistas un pīles? Kad sāks strādāt? Izskatās, ka pie datora vien sēž!
01.02.2014 13:01
*skotņiks
 Darba desants drīz būs klāt. Jāpagaida, kad rimsIes vēji un paliks siltāks. Ierīkosim dārzus, iepirksim vistas, aizlienēsim rukšus.
01.02.2014 13:10
*aita -> nu
 tie bērni, kas brauc uz Krustpils pamatskolu- neviens viņus neved ar pašvaldības transportu, viņi brauc ar sabiedrisko transportu un neviens nesūdzās cikos ir jābūt pieturā un cikos ir mājās, vienīgi vēlas lai segtu ceļa izdevumus.
01.02.2014 13:11
*aba
 Ik pa brīdim ieliek pasūtījuma rakstu par Krustpils novada skolām, lai varētu citu priekšā piedodiet stulbi pasūdzēties . Vai grūti saprast, ka no malas tas izskatās vairāk kā briesmīgi un slavu neceļ raksta autoriem. Īstenībā es vairs nelasu, jo cilvēku muļķībām nav robežu un paskatoties komentāru daudzumu viens un tas pats un vieni un tie paši. Paši ieliek paši komentē, super! Atslābstiet uz brīdi būs vieglāk dzīvot!
01.02.2014 13:16
*Viesis
 Tieši tāpēc runāsim par tēmu un beidzot lūgsim nokārtot šo lietu. Vai tad tiešām 5 bērniem nevar atmaksāt ceļu uz sava novada skolu? Kur problēma? Vai tiešām tikai tāpēc, ka viņu ģimenes nav izvēlējušās aizgaldā divatā spēlēt basketbolu, volejbolu, rakstīt unn lasīt, viņiem finansiāli var liegt braukt mācīties viņu izvēlēto labo un lielo skolu? Kāpēc diskriminēt šos bērnus un viņu vecākus? Neviens vēl par to nerunā, bet šo bērnu vecāki tāpat jau cieš arī morāli saņemot dažādus mājienus un nosodījumus par to, ka viņu bērni nepiepilda tukšās vietējās klases. Skumji ka tā notiek brīvā valstī un 21. gadsimtā un tieši te.
01.02.2014 13:19
*aba
 Nu re ilgi nebija jāgaida. Es kad mācījos nebija pat runa un doma, ka kādam atmaksā ceļu vai pusdienas, visi dzīvi un paēduši. Bridu pa sniegu uz pieturu un tas bija superīgi. Tagad nedod dievs kādam nepieturēs pie mājas sliekšņa autobuss, skandāls valsts mērogā. Tāpēc jau izaug dīkdieņi un visvareni, jo pierod ka nekas nav jādara, ne fiziskā sagatavotība, nekā nav, tikai naudu, naudu,
01.02.2014 13:35
*krustpils -> aita
 Aita, tu arī esi aita. Un pretīgi kā te dažas ambiciozas personas kārto rēķinus savā starpā ar "svēto vārdu bērni uz lūpām". Popularitātes vērts gājiens, bet ar mīnuss zīmi. Ar es mācījos skolā, kur bija maz skolēnu, bet ļoti individuāla pieeja katram un saviem bērniem vēlos to pašu. Iesaku Krustpils novadam likvidēt Krustpils skolu, un viss atrisināsies pats no sevis. Jēkabpils pilsētai pietiek kapacitātes nodrošināt apmācību pilsētā dzīvojošiem bērniem. Pasaules vēsture pierāda, ka problēmas nerada situācija, bet atsevišķu cilvēku mazvērtības kompleksi,ambīcijas un bērnībā iegūtās psihotraumas, uzmanības deficīts u.t.t.....Palasiet Freidu....vai Adleru.... Iesaku "kādam vai kādai " jāapmeklēt psihoterapeitu:))
01.02.2014 14:07
*A -> *krustpils
 Pilnīgi piekrītu! Es arī mācījos mazā lauku skolā un arī mani bērni un tagad visiem ir augstākās izglītības un visi esam strādājošie. Lielās skolās ir tikai nolīdzināšana un klusam bērnam, kas nepagrūž citus malā, ir ļoti grūti
01.02.2014 14:24
*kaza -> aba
 Jā arī es ka mācījos neviens neatmaksāja ceļu un pusdienas, vecāki domāja par bērniem.Un esam izmācījušies un daudz gudrāki un prātīgāki saprotam ko nozīmē nauda ka tā ir jānopelna.
01.02.2014 14:31
*B
 Piekrītu Krustpils pamatskola jāatdot pilsētai, tur taču pilsētnieki vien mācās.Kas par to?
01.02.2014 14:36
*kaza
 Vai internatā drīkst likt bērnu bildes? Vai ir vecāku piekrišana? Kur skatās atbildīgās personas?
01.02.2014 14:39
*Viesis -> A,aba
 neiet runa par mazām skolām,kur tiešām ir individuāla pieeja.Iet runa par to,ka pa visu skolu ir tikai 18 skolēni,kas ir daudz par maz ,lai būtu normāla mācīšanās,komunikācijas prasmju veidošana utt.Var jau būt ,ka kāds atbalsta apvienotās klases,bet nevar taču apvienot tik ļoti...Bērnam ir vajadzīgs gan klases kolektīvs,gan konkurence ar citiem klasesbiedriem(normālās robežās),lai būtu motivācija mācīties.Tā pati Ļaudona,ko te piemin priekšā un pakaļā-viss tur ir normāli-klases mēreni lielas,attieksme normāla,bērni labprāt tur mācās,jo arī tur pedagogam ir laiks tai pašai individuālajai pieejai,katrs tiek uzmanīts,atbalstīts,domāju,ka ne sliktāk ir arī Krustpils pamatskolā,bet Variešos...nu ir daudz par maz to 18 bērnu,lai skola normāli funkcionētu,,,nu ir par maz...
01.02.2014 15:20
*Nu
 Vecāki priecātos, ja Sēlpils skola būtu kaut ar 10 bērniem, ka tik nebūtu jārauj no gultas augšā 6 un nosalušus jāgaida mājās pēc 6 vakarā. Vai vēl trakāk, jāatdod uz internātskolu, prom no ģimenes
01.02.2014 15:37
*mamma
 Krustpils skolā, kur diemžēl mācījās arī mani bērni, ir ļoti zems līmenis. Stiebriņa tik sev visulaiku bīda lētu popularitāti ar draudzes valdmanes palīdzību, kura Daugaviņā par stiebriņu vienmēr tendenciozi raksta tikai visu labu, bet par kalvi un novadu tikai sliktu. Brīnums kā viņa pati to nesaprot un nepārstāj gānīties, pretīgi lasīt tos viņas pasūtījuma rakstus. Diez vai daudz samaksā?
01.02.2014 15:53
*truls tēviņš -> mamma
 Tā viņš ir! Krustpils skola steidzami jālikvidē vai jāatdod Salcevičam! Tur viņiem ir normāla Izglītības pārvalde, kas noliks Striebriņu pie vietas. Kad Variešās uztaisīs internātu, tad arī no Sēlpils varēs uz turieni bērnus uz nedēļu vest. Sala atmaksās un būs pagastam lētāk nekā autobusu pirkt. Bet ja kādam negribas Variešu jaunā skolā mācīties, var iet uz veco Antūžu skolu.
Viesis dabūs pa muti!
01.02.2014 16:17
*Nu -> *truls tēviņš
 Nu, nu es tak rakstu, ka sē;piliešinegrib savus bērnus vazāt pa pasauli, bet, lai mācās uz vietas. Skolu atjaunot!!!
01.02.2014 16:36
*no malas -> *truls tēviņš
 Sūti savus bērnus apvienotajās klasēs un apvienotā skolā, sīkais un ambiciozais perdeli! Tur tad viņi saņems vietējo augstāko un būs taviem kinderiem plaši atvērtas durvis visā eiropā!
01.02.2014 17:19
*Ideja.
 Man ir ideja- visas mazās skoliņas nevajag likvidēt, bet, ja ir maz to sākumskolēnu, tad administrēšanai nevajag direktori, pietiek ar kādas lielas skolas direktora vietnieku (mazo skolu vajag veidot kā filiāli), pie tam vietnieks tāds, kas arī stundas pasniedz. Ja bērniņu ļoti maz, tad direktora vietniekam tikai kāda 1/3 slodzes sanāk. Sākumskolēniem tiešām vajadzētu skolu tuvāk mājām, bet pamatskolēni jau var braukāt.
01.02.2014 18:04
*Fakts
 Idejai nav ne vainas, vien jāpieliek klāt tas, ka bērna ceļu uz novada skolu ir jāapmaksā bez ierobežojumiem. Tad, saliekot visu kopā, būtu pieņemts vislabākais risinājums, kas balstīts uz saprātu. Un vēl nosacījums, ka apvienotajā klasē ir jābūt vismaz 5-7 bērniem, nevis pa visu sākumskolu 11 bērni, kas iet skolā, jo tad tā NAV skola!
01.02.2014 18:22
*vecāki
 Mēs arī izņēmām savu bērnu no Krustpils skolas, jo 1. zems mācību līmenis, 2. vecāki tiek iesaistīti kaut kādos kašķos. Un par kādu Vijas skolu te var runāt? Vai tad viņa ir skolas finansētāja?, drīzāk tas cilvēks , kuršs visu laiku ar kādu kasās un tiesājās.Ļoti sliktu slavu radot skolai.
01.02.2014 18:26
*Liela skolas -> *no malas
 Izaugs labs sēņu lasītājs - pieradis mačīties lielā kolektīvā. Mazās skolās māca individualitātes
01.02.2014 18:44
*Tontons
 Nu
Vecāki priecātos, ja Sēlpils skola būtu kaut ar 10 bērniem, ka tik nebūtu jārauj no gultas augšā 6 un nosalušus jāgaida mājās pēc 6 vakarā. Vai vēl trakāk, jāatdod uz internātskolu, prom no ģimenes

Ja tāda situācija ir radīta ,kas NAV draudzīga skolniekam,tad bērni JĀĒDINA :brokastis,pusdienas,launags, par novada naudu.Bērni NELIKVIDĒJA Sēlpilī skolu.Gribas atzīmēt, tur bija ļoti jauks skolotāju kolektīvs ,kuri izaudzināja ne vienu vien personību.Žēl,ka visi klusējot PADEVĀS, direktīvai skolu likvidēt.
01.02.2014 20:31
*viesis
 Nesaprotu tikai vienu,kaada vella peec bija jaaiegulda nauda Liepenes rekonstrukcijaa.??
Ja ES uzzinaas,ka fondu nauda ir nelietderiigi izteereeta,nauda tak buus jaatmaksaa..un no kaa kabatas tas naaks,protams,ka ne no Jaksona un vina bandas,bet gan no nodoklu maksaataju kabatas..
01.02.2014 20:33
*Nu -> *Tontons
 Paldies par ieteikumu! Pašlaik vecāki sarosījušies un pieprasa skolas autobusu.
Nākotnē pieprasām arī sākumskolas atjaunošanu, jo laikā kad likvidēja skolu tur mācījās 78 skolēni un 15 bērni sagatavošanas klasēs. Skolotāji arī bija labi profesionāļi. Un skolu likvidējot bez darba palika arī pavāri, kurinātājs un apkopējas. Tas bija milzīgs trieciens nodarbinātībai,
01.02.2014 21:02
*kaiminiene
 mēs pieprasām ES finansējuma sadalītājiem pārskatīt Liepenes sporta laukuma projektu- no plānošanas, izbūves 75 000 Ls apmērā līdz pat nerealizēšanai, kā arī pieprasām ES PROJEKTU LATVIJĀ pārraudzības grupai izskatīt šo lietu un pieņemt pienācīgo lēmumu par atbildību, kā tas pienākas pēc likuma, kad nelietderīgi izsķiesta ES nauda visiem, kas tajā ambrāža piedalījās, lai sanāktu nelietderīgi lēmumi.
01.02.2014 22:05
*sesks
 TONTON, EJ GULĒT, CITĀDI ATKAL RĪT PA GULTU LĪDZ PUSDIENLAIKAM. jA IESĀKSI šoVAKAR, VARBŪT ARĪ RĪT NEBŪS VAIRS TIK GRŪTI, UN TAD JAU pIRMDIEN KINDERI PASPĒS UZ 1.STUNDU:)
01.02.2014 22:07
*ES
 palsot saprotu, ka lielākai daļai no skolu darba nekādas sajēgas,St iebriņa miljonāre laikam, ka spēj uzpirkt presi un pasūtīt kaut kādus rakstus!pamēģiniet J"US tā! pašvaldība pat būdama miljonāra lomā nespēj nopirkt presi! kā tā???????
01.02.2014 22:32
*jāa -> ES
 Lidz miljonērei un inteliģenta cilvēka rīcībai šim sievišķim vēl tālu:))))
02.02.2014 11:55
*es
 kā tad tikusi pie preses, kā te viens gudrinieks raksta!CILVĒKIEM IZDOMAI NAV ROBEŽZZZZZZU! GRIBĒTOS JAU TO jāa redzet, jo izklausās, ka ļoti inteliģenta!loģiski savukārt domājot, te inteliģenti cilvēki ar stulbiem komentāriem nenodarbojas, ne lasa, ne komentē! Tā ka iesaku aizdomāties katram komentētājam par sevi vispirms,lai kritizētu otru....
02.02.2014 12:31
*konkrētais -> es
 Intliģenti te nemaz nenāk. Intliģenti lasa gudras grāmatas un ar pilspalvu savās dienasgrāmatās pieraksta gudras atziņas. Te komentē tikai stulbeņi, kas kaut kā rakstīt iemācījušies. Par to gan Krustpils pamatskolas un Variešu skolotājiem nevajadzētu teikt paldies.
02.02.2014 14:30
*Dina
 Mammai
Prese raksta to, kas ir. Nevis labu un sliktu, bet to, kas notiek...
02.02.2014 15:14
*Tontons
 Te komentē ,lasa citu komentus,tie,kam rūp bērnu likteņi.Manos gados uz skolu gājām pa 7.km,laimīgi un veseli,kā rutki.Bet,toreiz pat nezinājām,ka ir pedofīli,ka mūs var kāds iekārot,kā rezerves daļu !!!,vai ,kā konteinerīti /visas rezerves !!!!daļas !!!/. Tamdēļ šodien, vajadzētu katrai skolai savu AUTOBUSU ,bērnu drošībai un VECāKU komfortam.
Incanti,kas šodien darās LIEPENES skolā ?
02.02.2014 15:26
*Viesis -> *konkrētais
 Tu arī tāds pats?
02.02.2014 16:29
*Dance Fun
 ES finansējums tiek pārvaldīts, ievērojot stingrus noteikumus, lai cieši kontrolētu, kā līdzekļi tiek izmantoti, un lai līdzekļus izlietotu pārredzami un atbildīgi.
Sakarā par Liepenes sportlaukumu zvaniet pa tālr. 00 800 6 7 8 9 10 11, lai tie, kas pieņēma lēmumu pieprasīt finanses šī laukuma izveidei un pēc tam likvidēja iestādi ar jaunizveidoto sporta laukumu 75 000 Ls apmērā arī lai to atmaksā.
02.02.2014 16:36
*nezinātāja
 Vai tad Sandra Paegļkalne ir Valdmanes pseidonīms, ka te saka, ka tikai viņa sliktu raksta. Vai arī Sandru, un Radio1 žurnālistes tā direktrise ir uzpirkusi? tikai novada domei nav naudas...
02.02.2014 18:09
*mamma -> nezinātājai
 Palasi daugaviņu, tur valdmane par savu stiebriņu vien raksta, it kā krustpils domē nebūtu citu deputātu - citē tikai savu draudzeni stiebriņa vēlējās pateikt to un stiebriņa vēlējās atzīmēt šo"" Citi deputāti neuzstājas? Būtu labāk uzrakstījusi par tām intrigām un nospiedošo atmosfēru Krustpils pamatskolā, kur viņa rīkojas kā savā privātīpašumā, skolotājus kā marionetes rausta un dīda
02.02.2014 19:22
*Tontons -> *mamma
 Vai tik tu neesi no tiem , kuriem taisnība kož acīs? Mums jābūt priecīgiem, ka ir tāda deputāte Vija, ka ir tāda žurnāliste Aija ka ir tāds aktīvists Pēteris u.c., kam nav vienalga, kad neblēj līdzi citiem : , Jā! Jāā! Jāāā!", bet domā ar savu galvu, analizē un rīkojas.
Protams, ka Varieši no sākta gala bija deputātu kļūda- milzīgais kredīts, nesaprotamie un bez jelkādas loģikas pieņemtie lēmumi. Tauta tos nepiedos, nesapratīs, neatbalstīs! Nav ko dzīvot pašapmierinātībā un nevajag turpināt nelikumības!!!!
02.02.2014 19:41
*?! -> mammai
 Kur tas ņemts -skolā intrigas, rausta un dīda...Kā vispār kaut ko tādu var izdomāt?
02.02.2014 22:15
*skolotāja -> *mamma
 Ne nu mūs rausta, ne dīda. No kurienes tādi pieņēmumi?
Iztiksim bez personu apvainojumiem, bet runāsim par lietu.
Ir jāatrisina šis sasāpējušais jautājums. To šajās dienās te pat norāda lielo kometāru skaits. Juceklis ir tāpēc, ka netiek klausīts tautas viedoklis, ka pieņemti patiesi bezjēdzīgi lēmumi ne tik agrāk, bet pat joprojām. Un paradokss tas, ka paši deputāti pat nonāk pretrunā ar sevi- sarunās saka- gatavās muļķības- publiski murrā vienā valodā. No kā baidās? Un kāpēc? Varbūt tiešām vēl joprojām zirņi spiež vēderus un prātus?
Kur problēma tām dažām ģimenītēm atmaksāt ceļu bērnam uz sava novada skolu?
02.02.2014 22:58
*viesis
 Oficiaali pazinoju,ir veikts ieraksts Bez Tabu maajas lapaa..par Krustpils pagastu,konkreeti Liepenes pamatskolu un Varieshu saakumskolu..:) Gaidam reportieri..:)
03.02.2014 00:34
*Buzītis
  Ja citu skolu bērniem tiek atmaksāts,tad kur problēma ? Izmaksāt nekavējoši! Ja direktore iestājas par saviem audzēkņiem,gods un slava direktorei ! Ja VALDMANE par to raksta,tad TICU uz vārda !
03.02.2014 06:53
*lauku zēns -> nu un tontonam
 Sēlpils pagastā gadā piedzimst 1-2 bērni.Skola gan "varena"
sanāk. Vecas dažu sēlpiliešu gaudas par skolu, kurā vismaz es negribēju savu bērnus skolot un mani neviens nespieda uz Salas vidusskolu savus bērnus sūtīt.Sēlpils pagasts apmaksāja ceļu skolotājiem, kuri brauca no J-pils,lai kaut kā skolu saturētu.Vietējie skolotāji bija daži. Tad nāca arī krasa skolotāju algu samazināšana.Sēlpils pagasta vadība runāja par skolas likvidēšanu tikai lēmumu nepieņēma, lai vainīgi citi.Toreiz pārsvarā bērni mācījās Salas vidusskolā.Bērni joprojām brauc uz skolām gluži ar tiem pašiem autobusu reisiem kā uz Sēlpils skolu,kuras darba laiks beidzās plks.14, kad brauca Toma reiss. Par pulciņiem skolā bērni un vecāki nebija dzirdējuši.No Biržu internātskolas liela daļa bērnu negrib braukt mājās un nevajag viņus iztaisīt par cietējiem. Ko tad toreiz sēlpiliešu vadība nesapirka autobusus? Tagad gan lielie pieprasītāji pamodušies.Vajadzēja pašiem veidot savu novadu kopā ar 4 S tikai pilnas avīzes pierakstīja un čušš.Tikai vienkārši d a r ī t ā j u nebija,bet bļāvēju un parakstu vācēju pietiek..
03.02.2014 11:40
*jūle -> nu un tontonam
 Pilnigi piekrītu lauku zenam par visiem 100% tagad tik selpilieši paceļ galvas, nolaists nosturis tik bija, ko neviens novads sev labpratigi pievienot negribeja.Nu kad izbrauc cauri, var redzet, ka šie ar neslikti dzivo. Ko ta bišu jāņa laikā selpilieši redzēja, viss izšeptēts un izsaimniekots tika, nolaists viss, netiriti ceļi. selpils berni jau taja laika ap diviem pa ceļa malam ganijas,jo učuki sen bij aizlaiduši uz pilsetu a tie 2 vietejie učuki šos neganija vis
03.02.2014 11:51
*sēlpiliete
 Viss labais padlaikos palicis . Bērnus dzemdēt mūspusē ne katrs izlems.Ja Stiebriņas kundze būtu mūsu novadniece,droši vien skola netiktu likvidēta.
03.02.2014 12:56
*Viesis -> lauku zēns - Anita
 Ak tu falsifikatore!
1) Kad bija pagasta skola bija 78 skolēni + 15 sagatavošanas grupā
2) Autobusus bez maksas deva pēc 2009.gada, kad notika skolas likvidācija un pagasts nekādu autobusu līdz ši laikam saņemt nevarēja
3) Tieši bišjānis no Tautas partijas kopā ar Dobulāni rakstīja vēstuli Saeimai, lai Sēlpili pievieno Salas novadam, bet cilvēkiem teica, ka pievienos Staburagam, Secei un Sērenei. Divkosis
4) Sēlpils skolā pulciņu bija pietiekami un bija pagastā arī Mākslas un Mūzikas skolas filiāles, lai bērniem nav tālu jābrauc
5) Nē, bērni nebrauc ar tiem pašiem autobusiem, bet no Salas izbrauc 2 stundas vēlāk
6) Kas tie par pulciņiem, kas 1.klasei ir no plkst 12.00 - 16.00? Un katru dienu
7) Vai tas ir normāli, ja bērns paēd 6.00 no rīta rokastis un tad 12.00 pusdienas un 18.00 vai 19.00 vakariņas?
8) Arī pilsētas skolās skolotājiem stundas beidzas 12.00 -16.00 un tad viņi labo burtnīcas vai gatavojas nākamajai dienai. Un tā ir viņu darīšana to darī mājās vai kafejnīcā. Tam nav nekādas nozīmes cikos viņi pēc stundām brauc mājās, galvenais;, lai stundas nekavē
Ja autobuss sabojājas vai pa slidenu ceļu nevar atbraukt, tad vecāki var uz vietējo skolu aiziet sagaidīt, bet ja autobuss sabojājas pie Salas, tad ko darīt, 20 km no mājām?
9) Pagasta iedzīvotājus neviens neklausīja, kad viņi nevēlējās ieiet Salas novadā.
10) Ej labāk strādāt un atstrādā savus Ls 850 par 0,75 slodžem
03.02.2014 12:56
*Pekausis
 Veelreiz atgaadinu savu teikto 31.01. 10:14. , jo ne jau vecaaki to izdomaaja, to jau "kungi" pameta prieksaa, tikai nereekinaajaas ar sekaam, cereeja, ka viss buus pats par sevi saprotams, bet tagad nu grib sasmelt izlieto uudeni. Saprastu es savu tuvredziibu, kaa vienkaarss zemniecins, bet piedot mulkiigu tuvredziibu deputaatiem - tas nu paari maniem speekiem.
03.02.2014 13:46
*Br -> viesis
 Beidz fantazēt un melot !Pamaini plati Nebāzies mūžīgi ar savu Sēlpili, kad nopietnas runas ir par citu novadu.Vismaz virsrakstus vajag mācēt izlasīt.
03.02.2014 15:41
*A -> *Br
 Runāt un rakstīt var visi, kuri vēlas. Un es tikai atbildēju uz lauku puikas meliem.
Kas tevi neapmierina?
Taisnība kož astē?
03.02.2014 17:31
*A -> Br
 Un Liepenes skolā es ar′ī esmu bijusi vairākas reizes - ļoti laba skola. Pozitīvais ir tas, ka ēka ir saremontēta un iekonservēta, atšķirībā no Sēlpils skolas.
Liepenes skola mani ir sajūsminājusi ar savu bišu saimi skolas sienā un ārkārtīgi labo zīmēšanas skolotāju, jo viņas bērniem bija tik skaisti zīmējumi, ceru, ka viņi dzīvē izmanto šo zīmētprasmi. Liepenei atdzimt!
Un no sievietes, kura pati visu mūžu ir nēsājusi azotē domu likvidēt Sēlpils skolu, ir pretīgi dzirdēt, ka pagastā dzimst maz bērnu. Jā, maz, jo cilvēki aizbrauc uz Angliju un ′Īriju, lai varētu bērnus skolot. Es zinu pat 2 piecu bērnu ģimenes, kuras aizbraukušas. Kurš tad vainīgs, ka šāda ituācija? Ne roku cilātāji?.
03.02.2014 17:45
*no Medņiem -> A
 Liepenes skola nav iekonservēta,bet IET BOJĀ.
03.02.2014 22:14
*Viesis -> *no Medņiem
 Nu tad arī tautai ir jāsaka savs vārds: vai nu likt iekšā kādu aktīvu biedrību, vasaras nometnes vai atjaunot kaut sākumskolu.
Ja laukos būs skolas, būs arī bērni.
Tā nemēdz būt, ka uz tukšu vietu tauta nāktu
03.02.2014 23:31
*Tontons
 Ja laukos būs skolas, būs arī bērni ! Viedi vārdi , ja nedzims bērni,izmirs ciemi.
04.02.2014 05:08
*grimza
 Kad un kas šai Variešu bezjēdzībai pieliks punktu?Nu nepatīk cilvēkiem ši vadība un vadības stils.
04.02.2014 07:39
*Br -> A
 Vienīgi dzemdē pati, tad kāda jēga būs- nevis karājies internetā ar datoru klēpī katru mīļu brīdi un vaidi
04.02.2014 09:32
*Kaimiņš no Daugavpils
 Vijas k-dze ir cīnītājs un cīnās viņa ne savu labumu dzīta ,viņa cīnās par savu skolu ,saviem skolniekiem.Vairāk būtu tādu cilvēku!(kādreiz kopā strādājām)
04.02.2014 13:26
*Viesis -> *Kaimiņš no Daugavpils
 Lai cīnās par savu skolu, bet nenoniecina citas skolas
04.02.2014 14:35
*Viesis -> *Br
 Kas tev par daļu, cik bieži kurš un kur karājas?
04.02.2014 14:38
*Ha
 Vija ir laba daiļrakstītāja:) Re cik daudz jau pierakstījusi, varēs izdod slavinošu citātu grāmatu par sevi:))))))
04.02.2014 14:56
*es
 paskatoties, kad tiek rakstīti komentāri, varu apgalvot, ka VIJA te neienāk, jo tanī laikā ir novadā kārtējā sanāksmē vai piektdien visu pēcpusdienu mācību seminārā bija! Kurš te var par viņu murgot un murgot!
04.02.2014 19:22
*mamma
 nu vija uzdod savām učenēm lai raksta vinai slavas dziesmas un vēl valdmanei, kura par žurnālista ētiku nav neko dzirdējusi, nostādamās tikai vienā pusē
04.02.2014 19:25
*Viesis -> *mamma
 Nekādas slavas dziesmas neredzu.
Galvenais, lai cilvēki saprastu, ka izglītība ir ļoti svarga un galvenais, lai tā būtu maksimāli tuvu dzīvesvietai. Tas nodrošinās, ka cilvēki nebrauks prom. Valsts zemniekiem palīdzēs ar subsīdijām un tad jau arī naturālajā saimniecībā var dzīvot.
04.02.2014 20:44
*Dina -> Mammai
 Nav nekādu slavas dziesmu, bet objektīva realitāte, bet, ja nepatīk, nelasi, uzraksti pati kaut ko vai lasi kaut ko citu. Tava izvēle.
05.02.2014 09:47
*lunette de soleil oakley -> TLYUK
 <a href="WWW Links /sale.asp">akley jupiter sunglasses</a> gucci sunglasses <a href="WWW Links asonry.com/antix.asp">Oakley Frogskin</a>; <a href="WWW Links om/brand/oakleyoutlet.asp">lun ettes oakley pas cher</a> gucci sunglasses <a href="WWW Links ry.com/">oakley gascan discontinued</a> ray ban sunglasses <a href="WWW Links m">cheap oakley sunglasses</a> gucci sunglasses
lunette de soleil oakleyWWW Links
06.08.2014 21:59
*oakley sunglasses -> MULJI
 WWW Links <a href="WWW Links om/shequ/forum.php?mod=viewthr ead&tid=17616">Discount Oakley Sunglasses</a>WWW Links <a href="WWW Links t/jlp2/index.php/component/k2/ item/20-betriebsurlaub/20-betr iebsurlaub?start=3780">Oakley Sunglasses Outlet</a>WWW Links <a href="WWW Links forum.php?mod=viewthread&tid=8 6366">oakley sunglasses sale</a>WWW Links <a href="WWW Links rum/viewtopic.php?p=697194">fa ke oakleys</a>WWW Links <a href="WWW Links .il/showthread.php?1678-Consum er-Reviews&p=102300&viewfull=1 ">authentic Oakley Sunglasses</a>WWW Links <a href="WWW Links hread.php?tid=10447">discount oakley sunglasses</a> WWW Links <a href="WWW Links e.com/forum/showthread.php?695 8-d-amp-233-sirer-des-chaudass es-en-showlive-dans-le-but-de- se-branler-e
07.08.2014 12:50
*oakley sunglasses -> BJMCL
 WWW Links <a href="WWW Links /index.php?topic=9255.0;prev_n ext=prev">WWW</a> WWW Links <a href="WWW Links opic.php?id=150023">discount oakley sunglasses</a>WWW Links <a href="WWW Links com/forum/archive/index.php?th read-60.html">oakely sunglasses wholesale</a>WWW Links <a href="WWW Links vb/showthread.php?p=659&mode=t hreaded">fake oakleys</a>WWW Links <a href="WWW Links viewtopic.php?f=14&t=38517&sta rt=50">oakely sunglasses sale 2014</a>WWW Links <a href="WWW Links showthread.php?26797-disigner- oakley-sunglasses-16-21-13108& p=34062">disigner oakley sunglasses</a> WWW Links <a href="WWW Links /vb/showthread.php?p=125525&po sted=1">authentic Oakley Sunglasses</a>
[urlWWW Links ww.alasijiaquan.net/thread-187 5-1-1.html]oakley sunglasses[/url]
07.08.2014 17:19
*oakley sunglasses -> ZSTTU
 WWW Links <a href="WWW Links s.com/forum/showthread.php?t=5 2894">fake oakleys</a>WWW Links <a href="WWW Links /motion/read_blog/97534/oakley -frogskins-sunglasses-case-spo rts">oakley sunglasses sale</a>WWW Links <a href="WWW Links hread.php?tid=8696">wholesale oakley sunglasses</a>WWW Links <a href="WWW Links viewtopic.php?p=66875">oakleys sale</a>WWW Links <a href="WWW Links rum/topic/oakley-active-sungla sses-1">Oakley Commit Sq Sunglasses</a>WWW Links <a href="WWW Links forum/viewtopic.php?p=182255"> discount oakley sunglasses</a> WWW Links <a href="WWW Links ne.com/showtopic.aspx?topicid= 174782&forumpage=1&onlyauthor= 1&posterid=5956">oakely sunglasses wholesale</a>
oakley sunglassesWWW Links
08.08.2014 01:10
*oakley sunglasses -> VZVST
 WWW Links <a href="WWW Links .com/forums/index.php?topic=32 5827.0">replica oakley sunglasses</a>WWW Links <a href="WWW Links .il/showthread.php?2351-en-lig ne-xanax-Le-Bouscat-Acheter-xa nax-Western-Union-Brossard/pag e15">oakley sunglasses outlet</a>WWW Links <a href="WWW Links hread-30226-1-1.html">oakleys sale</a>WWW Links <a href="WWW Links rg.uk/forum.php?mod=viewthread &tid=69602">oakleys sale</a>WWW Links <a href="WWW Links orum/showthread.php?mode=linea r&tid=902&pid=931">Womens Oakley Sunglasses</a>WWW Links <a href="WWW Links viewtopic.php?t=20571&p=22175" >disigner oakley sunglasses</a> WWW Links <a href="WWW Links roups/7-easy-steps-to-a-winnin g-oakley-sunglasses-strategy/e vents/">Fake Oakleys</a>
oakley sunglassesWWW Links
08.08.2014 04:51
*oakley sunglasses -> ZFHIP
 WWW Links <a href="WWW Links howthread.php?p=2903">wholesal e oakley sunglasses</a>WWW Links <a href="WWW Links english.free-forum.net/viewtop ic.php?p=3179">wholesale oakley sunglasses</a>WWW Links <a href="WWW Links viewtopic.php?id=99368">oakley sunglasses sale</a>WWW Links <a href="WWW Links forum.php?mod=viewthread&tid=6 5481">Oakley Sunglasses Sale</a>WWW Links <a href="WWW Links rsforum.com/viewtopic.php?p=28 821">wholesale oakley sunglasses</a>WWW Links <a href="WWW Links .pl/forum/viewtopic.php?f=11&t =424842">cheap oakley sunglasses</a> WWW Links <a href="WWW Links om.tw/viewthread.php?tid=39979 9&extra=">oakleys sale</a>
oakley sunglassesWWW Links
08.08.2014 06:44
*oakley sunglasses -> STQPQ
 WWW Links <a href="WWW Links .com/thread-218821-1-1.html">O akley Sunglasses Outlet</a>WWW Links <a href="WWW Links -33190-1-1.html">disigner oakley sunglasses</a>WWW Links <a href="WWW Links o/voipforum/viewtopic.php?t=32 50&p=3271">Oakley Radar Sunglassest</a>WWW Links <a href="WWW Links rsforum.com/viewtopic.php?p=29 278">womens oakley sunglasses</a>WWW Links <a href="WWW Links forum.php?mod=viewthread&tid=8 0824">Discount Oakley Sunglasses</a>WWW Links <a href="WWW Links rsforum.com/viewtopic.php?t=19 544&p=29343">WWW Links rfunusa.com/mksales.htm</a> WWW Links <a href="WWW Links v/forum/showthread.php?tid=700 ">oakley sunglasses outlet</a>
oakley sunglassesWWW Links
08.08.2014 08:40
*oakley sunglasses -> EXKCQ
 WWW Links <a href="WWW Links uffy.ca/viewtopic.php?p=545773 ">oakely sunglasses wholesale</a>WWW Links <a href="WWW Links ene.org/forum/viewtopic.php?t= 19752&p=44679">Where To Get Cheap Oakleys</a>WWW Links <a href="WWW Links g/threads/oakley-hijinx-sungla sses.56002/">Oakley Hijinx Sunglasses</a>WWW Links <a href="WWW Links .il/showthread.php?2298-pilule -baclofen-Chatenay-Malabry-san s-ordonnance-baclofen-Becancou r&p=93802">authentic Oakley Sunglasses</a>WWW Links <a href="WWW Links ead-171402-1-1.html">oakley outlet</a>WWW Links <a href="WWW Links asses.com/forums/viewtopic.php ?p=936110&f=13">cheap oakleys sale</a> WWW Links <a href="WWW Links ming.com/viewtopic.php?f=3&p=2 01">oakley sunglasses sale</a>
oakley sunglassesWWW Links
08.08.2014 12:31
*oakley sunglasses -> KLGMK
 WWW Links <a href="WWW Links um.php?mod=viewthread&tid=2052 97">Fake Oakley Sunglasses</a>WWW Links <a href="WWW Links forum.php?mod=viewthread&tid=1 17006">oakley sunglasses outlet</a>WWW Links <a href="WWW Links iewthread.php?tid=8427&extra=& ordertype=1">oakley gascan sunglasses</a>WWW Links <a href="WWW Links t/printthread.php?tid=7780">oa kley gascan sunglasses</a>WWW Links <a href="WWW Links ra.com/member/16636/blog/view/ 131159-cheap-oakley-sunglasses -16-21-14455/">fake oakleys</a>WWW Links <a href="WWW Links hall.eu/index.php?page=Thread& threadID=125149">cheap oakley sunglasses</a> WWW Links <a href="WWW Links .php?mod=viewthread&tid=621854 ">Fake Oakley Sunglasses</a>
oakley sunglassesWWW Links
08.08.2014 16:08
*oakley sunglasses -> OUGLP
 WWW Links <a href="WWW Links showthread.php?tid=144008">fak e oakleys</a>WWW Links <a href="WWW Links hread-118495-1-1.html">fake oakley sunglasses</a>WWW Links <a href="WWW Links o.com.mx/foro/viewtopic.php?p= 353858">oakely sunglasses sale 2014</a>WWW Links <a href="WWW Links um.php?mod=viewthread&tid=7763 3">fake oakley sunglasses</a>WWW Links <a href="WWW Links utions.com/aef/index.php?as=4a fdnbr6btdxubaimszktckruoi0lud4 &tid=3646&threaded=true">authe ntic Oakley Sunglasses</a>WWW Links <a href="WWW Links at/viewthread.php?tid=277996"> disigner oakley sunglasses</a> WWW Links <a href="WWW Links om/foro/showthread.php?55-We-h ad-our-own-itemization-and-def initely-made-a-sceptre-in-any- case-free-of-it&p=10138&viewfu ll=1">Oakley Gascan Discontinued</a>
oakley sungla
08.08.2014 18:10
*oakley sunglasses -> ZKKVK
 WWW Links <a href="WWW Links showthread.php?tid=366112&pid= 384716">oakely sunglasses sale 2014</a>WWW Links <a href="WWW Links rsforum.com/viewtopic.php?p=28 978">womens oakley sunglasses</a>WWW Links <a href="WWW Links ene.org/forum/viewtopic.php?f= 7&t=5919&start=40">oakely sunglasses sale 2014</a>WWW Links <a href="WWW Links s.com/forum/viewtopic.php?p=26 6775">cheap oakley sunglasses</a>WWW Links <a href="WWW Links iewthread.php?tid=8688&extra=p age%3D2%26amp%3Borderby%3Dlast post%26amp%3Bfilter%3D7948800& ordertype=2">Where To Get Cheap Oakleys</a>WWW Links <a href="WWW Links /forum.php?mod=viewthread&tid= 250692">Oakley Gascan Discontinued</a> WWW Links <a href="WWW Links ckers.com/showthread.php?mode= threaded&tid=1533&pid=1853">Oa kley Gascan Discontinued</a>
oakley
08.08.2014 21:58
*Cheap Oakley Sunglasses For Sal -> USWRU
 1000s of singlesjoin free nowcom meet older gay men find local gay older men near youview profiles 100
Cheap Oakley Sunglasses For SaleWWW Links
09.08.2014 11:15
*Cheap Michael Kors Sale -> PIVXS
 for further pricingguaranteed authentic and brand new sunglassesan extensive inventory to suit all tastesonline order tracking for your convenience 24 hours a day
Cheap Michael Kors SaleWWW Links
09.08.2014 17:20
*Fake Oakley Sunglasses For Sale -> MLOCE
 if you want to try faye wong spring festival evening wear gray contact lenses fake oakleys wholesale
Fake Oakley Sunglasses For SaleWWW Links
09.08.2014 18:42
*Michael Michael Kors Hamilton L -> YSHZH
 WWW Links Michael Kors Jet Set Monogram Neoprene Tote Navy Blue Handbag On SaleWWW Links Oakley Racing Jacket Sunglasses Wholesale <a href="WWW Links om/wp/sunglasses.asp?p=3">Mili tary Oakleys Sunglasses</a> Cheap Wholesael <a href="WWW Links om/?Oakley-Jawbone-Sunglasses- Outlet.html">Oakley Jawbone Sunglasses Outlet</a> Cheap
Michael Michael Kors Hamilton Large Satchel HandbagWWW Links
05.09.2014 10:32
*chaussure prada -> RFUBF
 My programmer is trying to persuade me to move to .net from PHP. I have always disliked the idea because of the costs. But he′s tryiong none the less. I′ve been using WordPress on several websites for about a year and am concerned about switching to another platform. I have heard very good things about blogengine.net. Is there a way I can transfer all my wordpress content into it? Any kind of help would be greatly appreciated!
chaussure pradaWWW Links
24.09.2014 07:38
*Cheap Michael Kors Purses -> zazlxdscb@gmail.com
 coach bags1 Love it! Love it! love it! So happy that purchased this bag.
<a href="WWW Links 01.html" title="Cheap Michael Kors Purses">Cheap Michael Kors Purses</a>
24.09.2014 13:07
*Coach Factory Outlet Online -> OQNSB
 I love coach bags this bag also can be used as crossbody!
Coach Factory Outlet OnlineWWW Links
24.09.2014 13:33
*Elina Johnson -> elinajohnson11@hotmail.com
 Vai jūs meklējat aizdevumu? Vai Jūs bijāt atteikta aizdevuma banka vai finanšu institūcija viena vai vairāku iemeslu dēļ? Tev ir īstā vieta Jūsu kredīta risinājumus tieši šeit! Elina Johnson aizdevumu firma mums ir maz dot aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām par zemu un pieejamu procentu likmi 2%. Lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu šodien, izmantojot elinajohnson11@hotmail.com


Pieteikuma iesniedzējs DATA:

  1) Pilns nosaukums:
  2) Valsts:
  3) Adrese:
  4) valsts:
  5) Sex:
  6) Ģimenes stāvoklis:
  7) Nodarbošanās:
  8) Tālruņa numurs:
  9) Pašlaik stāvoklis darba vietā:
  10) Ikmēneša ienākumi:
  11) Kredīta summu, kas nepieciešama:
  12) Kredīta ilgums:
  13) mērķis Loan:
  14) Reliģija:
  15) Vai esat piemēroja pirms;
  16) Dzimšanas datums;
  paldies,
Elina Johnson kundze
25.11.2014 17:54
*perry -> perryclementloan@gmail.com
 Vai jums ir nepieciešams līdzekļus, lai sāktu savu uzņēmumu finanses
pats, vai arī jums ir nepieciešams kredīts, lai nomaksātu parādus vai
samaksāt rēķinus?

Ja jā, lūdzu, sazinieties ar mums šodien, un jāaizpilda pieteikuma forma
Kredīti zemāk.

Kredīta pieteikuma forma:

Vārds: ........................
Vals sts: ........................
sex ............................

Nodarbošanās: ........................
Tālr runis: ........................
Summ ma Needed .....................
Aizdevu uma mērķis ...................
Aizdevuma termiņš ........................
Ikmē ēneša ienākumi: ........................
Vai esat piemērots pirms? ..................

Lūdzu, atbildiet ar mums pa mūsu e-pasta privātam uzņēmumam:
perryclementloan@g gmail.com
07.12.2014 08:11
*PERRY -> perryclementloan@gmail.com
 Vai jums ir nepieciešams līdzekļus, lai sāktu savu uzņēmumu finanses
pats, vai arī jums ir nepieciešams kredīts, lai nomaksātu parādus vai
samaksāt rēķinus?

Ja jā, lūdzu, sazinieties ar mums šodien, un jāaizpilda pieteikuma forma
Kredīti zemāk.

Kredīta pieteikuma forma:

Vārds: ........................
Vals sts: ........................
sex ............................

Nodarbošanās: ........................
Tālr runis: ........................
Summ ma Needed .....................
Aizdevu uma mērķis ...................
Aizdevuma termiņš ........................
Ikmē ēneša ienākumi: ........................
Vai esat piemērots pirms? ..................

Lūdzu, atbildiet ar mums pa mūsu e-pasta privātam uzņēmumam:
perryclementloan@g gmail.com
07.12.2014 08:12
*David
 Mans vārds ir David ... Man ir likumīgas aizdevumu uzņēmumam, ka es sāku pirms pāris gadiem ..

Šajā uzņēmumā, es dot aizdevumus par 3%, par maniem klientiem, kuri ir gatavi maksāt vairāk, tuvākajos gados ..

Lai gan internets ir inficēts ar neuzticams cilvēkiem, es joprojām ceru veikt darījumus ar uzticamu cilvēku ..

Jūs esat ieinteresēti pieteikties uz jebkuru aizdevumu, kas uzskaitīti zemāk, lūdzu sūtiet e-pastu uz davidherley7@gmail.com pieteikties ātri!

Es piedāvāt šādu aizdevumu veidu;
* Aizdevumi Ziemassvētkiem ..
* Personal Aizdevumi ..
* Biznesa aizdevumi ..
* Investīciju aizdevumi ..
* Attīstības aizdevumiem ..
* Pirkuma Aizdevumi ..
* Celtniecības aizdevumu ..
* Aizdevumi pērkot auto ..
* Parāda Consolidation Aizdevumi ..
* Starptautiskā Aizdevumi ..
* Student Kredīti un vēl daudz vairāk, bez jebkādas kavēšanās ....
Piesakies un saņem aizdevumu 48 stundu .. Don t garām laikā !!
Mēs gaidām jūsu pastu ......
11.12.2014 19:10
*Kent
 Do not forget! Such Once a year!

### https://cutt.us/Discount ###

The biggest sale of clothing, shoes, electronics, phones, auto, health and beauty products, products for children and adults, and much more

%%% WWW Links %%%


03.12.2019 23:33
Piedalīties diskusijā:
Vārds:
Adresāts:
Visual CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu: *

  Copyright © jekabpilslaiks.lv 2005-2020.g.
Mājas lapu izstrāde. 2005.g. (support@jekabpilslaiks.lv)


Portālā jekabpilslaiks.lv publicētie materiāli ir aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas Autortiesību likumu. Jebkura jekabpilslaiks.lv publicēto materiālu kopēšana, modificēšana, uzglabāšana, arhivēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana bez SIA “Vidusdaugavas televīzija” rakstiskas atļaujas ir kategoriski aizliegta.
Ja netiek ievēroti augstāk minētie noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

Komentārus, ierosinājumus un jautājumus sūtiet uz adresi redakcija@jekabpilslaiks.lv

Publicētie materiāli ne vienmēr saskan ar redakcijas viedokli. Par rakstos publicēto materiālu saturu atbild raksta autors. Redakcija neatbild par lietotāju komentāriem, forumā ievietotajiem ziņojumiem. Par reklāmas materiālu un sludinājumu saturu atbild to iesniedzējs.
Atslēgvārdi: Jēkabpils, Jēkabpils ziņas, Jēkabpils rajons, jaunumi, forums, sludinājumi, foto galerija, reklāma.
Lapas apstrādes laiks: 0.02854 sek.

Cienījamais lietotājs, Jekabpilslaiks.lv izmanto sīkfailus lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot portālu, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu Privātuma politikai, kā ari sīkdatņu izmantošanai. Es saprotu