ASX
 
Ziņas Video Forums Kontakti Reklāma RSS Twitter
 Lietotājs Parole Laipni lūdzam Viesis! Reģistrēties »  
+ Ziņas
          Svētki
          Sadzīve
          Izglītība, Kultūra
          Ekonomika
          Pašvaldības ziņas
          Policijas ziņas
          Sports
          Visi
+ Ziņu arhīvs
+ Video
+ Foto galerija
+ Forums
+ Iepazīšanās

Äīęäü27.01 Diena
2°C...4°C
D 2-4 m/s

Ļąńģóšķī 27.01 Vakars
1°C...3°C
D 1-3 m/s

Šodien 27.janvārī
vārda dienas svin:

Ilze, Ildze, Izolde

Rītdien:
Spodris, Kārlis

Apsveicam!
Saraksts »

Vai Jūsu mājoklī ir uzstādīts dūmu detektors?
Ir, bet jēgu tam nesaskatu;
57.1%
Jā, tas ir ļoti noderīgs drošībai;
23.8%
Nē, nav, jo nesaskatu tam jēgu.
19%

Nobalsojuši: 21
Saraksts »

Ziņas: 29731
Komentāri: 552318
Ziņas forumā: 966
Statistika atjaunota
29.12.2019 09:51
 
Šobrīd portālā: 54 lietotāji

http://www.jekabpils.lv
Auto Noma Jēkabpils
Jaunākās ziņas
 
Krustpils pamatskolas kolektīvs adresē novada domei atklātu vēstuli
Pievienots: 14.02.2013 12:19

» Versija izdrukai

krustpils pamatskola.jpg
Pagājušajā nedēļā Krustpils pamatskolas kolektīvs un skolēnu vecāki uzzināja par Krustpils novada pašvaldības domu skolu atdot Jēkabpils pilsētai. Tikšanās reizē ar deputātiem skolas darbinieki un vecāki nesaņēma argumentētas un izsmeļošas atbildes uz visiem jautājumiem par skolas likteni, tādēļ skolas kolektīvs šonedēļ adresējis novada domes deputātiem atklātu vēstuli, kurā aprakstīta esošā skolas situācija un uzdoti visi neskaidrie jautājumi. Vēstulei pievienoti arī vairāk nekā 150 vecāku un skolas darbinieku paraksti.
    Turpinājumā skolas kolektīva atklātā vēstule:
    Krustpils pamatskolā 7.februārī notika skolas kolektīva un skolēnu vecāku saruna ar Krustpils novada vadību un deputātiem par Krustpils pamatskolas nākotni novadā. Pamatots viedoklis uz jautājumiem netika saņemts, lai gan uz sarunu bija ieradušies 11 deputāti no 15.
    Ir zināms, ka Krustpils pamatskola ir lielākā skola Krustpils novadā, kurā mācās 214 skolēni (130 no Jēkabpils pilsētas, 69 no Krustpils novada, 15 no citām pašvaldībām), strādā 29 skolotāji un 12 tehniskie darbinieki. Pavisam skolā ir 14 klašu komplekti, tā realizē 2 izglītības programmas, Krustpils pamatskola ir viena no 6 Ekselences jeb inovatīvās pieredzes pamatskolām Latvijā. Skola ir dzīvotspējīga, ar savu devumu un ieguldījumu izglītībā tā pazīstama ne tikai novadā, bet arī reģionā un visā valstī. Neatkarīgo ekspertu pētījumā, ko pasūtījis Krustpils novads, tā atzīta kā saimnieciski visefektīvākā skola visā novadā ar viszemākajām izmaksām, jo tai ir 100% audzēkņu piepildījums, savukārt Krustpils novada domes pārstāvji apgalvo, ka Krustpils pamatskolu nav izdevīgi un ir dārgi uzturēt. Patiesībā Krustpils pamatskola no 1995.gada strādā bez pašvaldības finansiālajiem ieguldījumiem, tikai uz savstarpējo norēķinu bāzes.
    Kolektīvā lielu neizpratni rada nodoms atdot skolu Jēkabpils pilsētas pašvaldībai, kas nozīmētu skolas reorganizāciju vai likvidāciju, jo vēsturiski skola celta kā lauku skola ar mazu ietilpību un tāpēc nevar konkurēt ar Jēkabpils pilsētas lielajām skolām. Pedagogi, skolēni un viņu vecāki vēlas saglabāt skolu un uzskata, ka ar šādu Krustpils novada lēmumu tiks pārkāptas bērnu un vecāku tiesības izvēlēties mācību iestādi.
    2013.gada 24.janvārī Krustpils novada Tautsaimniecības un attīstības komitejā un Finanšu komitejā tika izskatīts jautājums par aizņēmumu Valsts kasē pirmskolas iestādes ,,Varavīksne” siltināšanai un pārveidošanai par Variešu sākumskolu (1.-6.kl.), bet 2013. gada 30.janvārī Krustpils novada dome nolēma ņemt ilgtermiņa aizņēmumu Valsts kasē uz 20 gadiem – 350 000 Ls- ar atlikto maksājumu uz 1 gadu. Ņemot vērā finanses, ģeogrāfisko situāciju un reālo skolēnu skaitu, var secināt, ka šajos ekonomiskajos apstākļos tā ir izšķērdība, jo ceļa Jēkabpils-Medņi galapunktā 2013.gada 15.jūnijā tiek slēgta Liepenes pamatskola, kurā mācās 24 skolēni. Liepenes pamatskolas uzturēšanā ieguldīti lieli līdzekļi, ir jauns sporta laukums par 26 000 Ls, tomēr tuvākajā laikā – maijā 8 km tālāk plānots būvēt sākumskolu 1-6.kl. ar jaunu sporta zāli un sporta laukumu. Jāatzīmē, ka pat pie visoptimistiskākajām prognozēm tur mācītos apmēram 30 skolēni apvienotajās klasēs. Uz šī paša ceļa atrodas novada lielākā skola – Krustpils pamatskola, kura spētu nodrošināt izglītību bērniem bez tik liela kredīta sloga un tik lieliem finansiāliem ieguldījumiem, bez mācībām apvienotajās klasēs. Krustpils pamatskolas priekšrocība ir nelielais klašu piepildījums, kas dod iespēju strādāt, ievērojot skolēnu individuālās vajadzības. Skolā strādā kvalificēti un radoši skolotāji, logopēds, psihologs un speciālais pedagogs. Ir izveidojusies ļoti laba sadarbība ar skolēnu vecākiem.
    Lai gan pagastos tika rīkotas sabiedriskās apspriešanas, iedzīvotāji netika informēti par lielā kredīta ņemšanu, kas radīs problēmas nodokļu maksātājiem 20 gadu garumā. Būtiski, ka arī netika vērā ņemtas 69 Krustpils novada bērnu, kas mācās Krustpils pamatskolā, intereses, lai gan likumi nosaka, ka visā Latvijā cilvēkiem ir vienādas tiesības un ka tās nenosaka dzīvesvieta laukos vai pilsētā.
    Sarunas laikā ar Krustpils novada vadību un deputātiem netikām saņēmuši atbildes uz šādiem jautājumiem:
    1.Kāpēc vispār bija nepieciešams vairākus tūkstošus dārgais pētījums, ja secinājumi un ieteikumi tāpat netiek ņemti vērā?
    2.Kāds pamats saimnieciski visefektīvākās skolas visā novadā atdošanai citai pašvaldībai?
    3.Pētījumā secināts, ka mazās skolas nevar būt konkurētspējīgas un piesaistīt skolēnus. Kāds pamats uzskatīt, ka jaunajā dārgajā skolā tieši telpas atrisinās šo problēmu?
    4.Kur paliks projekta ,,Dabaszinātnes un matemātika” ieguldītie mācību līdzekļi 21 556 Ls vērtībā, kuri pieder tikai Krustpils pamatskolai?
    5.Kāpēc Krustpils pamatskolas ēkas uzturēšanai netiek ieguldīti un plānoti līdzekļi par galveno iemeslu minot ēkas atrašanos pilsētas administratīvajā teritorijā?
    6.Kāpēc Krustpils novada vadība maldina deputātus un citus cilvēkus par Krustpils pamatskolas dārgo uzturēšanu?
    7. Kāpēc tika ieguldīti līdzekļi 26000 latu apmērā Liepenes pamatskolas sporta laukuma izbūvē, ja zināja, ka skolā ļoti maz audzēkņu un to skaits strauji samazinājās?
    8. Cik lietderīgi bija ieguldīt milzīgus līdzekļus Liepenes pamatskolā un pēc tam to vienkārši slēgt?
    9.Ja Variešu centrā ir pietiekoši daudz skolēnu, tad kāpēc netika veiktas nekādas aktivitātes no Krustpils novada puses, lai veicinātu skolēnu skaita pieaugumu Liepenes pamatskolā?
    10. Kāpēc netika informēta sabiedrība un uzklausīts iedzīvotāju viedoklis par milzīgā kredīta nepieciešamību (35000 lati) jaunās izglītības iestādes izveidošanā Variešu centrā? Vai būs tādi līdzekļi kredīta atmaksāšanai?
    11. Visās tikšanās reizēs Krustpils novada domes priekšsēdētājs K.Pabērzs apgalvoja, ka šī sasaukuma laikā Krustpils pamatskolas pastāvēšanas jautājums netiks skatīts, jo nav tam nekāda pamata. Kas lika mainīt viedokli? Kāpēc tika melots kolektīvam?
    12.Kāpēc no deputātu kā tautas vēlētu pārstāvju puses nav intereses, ko domā Krustpils novada bērnu vecāki?
    13. Startējot vēlēšanās, visās partiju programmās tika solīts saglabāt visas izglītības iestādes Krustpils novadā. Kāpēc netiek pildīts vēlētājiem solītais?
    14. Kāpēc Krustpils novada domes administrācija strādā Jēkabpils pilsētas administratīvajā teritorijā un iegulda līdzekļus ēkas uzturēšanai pilsētā?
    15.Ar ko Krustpils novada dome ir īpašāka, ka tā var atrasties Jēkabpils pilsētas administratīvajā teritorijā, bet Krustpils pamatskola nevar?
    16. Ar kādām tiesībām pārkāpjat normāla mācību procesa nodrošināšanu, radot psiholoģisku spriedzi skolēniem?
    17.Kā dzīvosiet tālāk, zinot, ka uz Jūsu sirdsapziņas būs tik daudzu cilvēku likteņi?
    Lūdzam sniegt atklātas atbildes uz šo atklāto vēstuli!
    
     Krustpils pamatskolas kolektīvs
    
    
 


Komentāru skaits: 59
Apspriežam tēmu:
*Jā
 Man katru reizi paliek slikti sirdij, kad braucu garām Elkšņu, Sēlpils u.c. slēgtajām skolām. Pie pirmā atkušņa Sēlpils skolas fasādei sāk nolupt apmetums. Ja pirms pāris gadiem būtu pieticis ar kādiem 1500 Ls, lai paremontētu jumtu, tad tagad, lai nomainītu jumtu un atjaunotu fasādes apmetumu, iespējams, vajadzīgi Ls 100 000. Tā ir tautas iestāde un tautas nauda. Salas novads u.c. rīkojas ne tikai nesaimnieciski, bet noziedzīgi laizot postā šīs ēkas. Mazos pagastos, piemēram, Dunavā rit darbs, realizē projektus un iestāde funkcionē, bet Sēlpilī ar 78 skolēniem skolu slēdza. Bāreņus aizveda uz Biržiem un viņi mājās tiek tikai sestdien un svētdien. Vietējos bērnus spīdzina ar agru celšanos un atgriešanos no skolas vēlā pēcpusdienā. Kad skola bija uz vietas, varēja iet uz mājām tūlīt pēc stundām, mazākās klases at 12 vai 13 dienā. Tagad mājās tiek melnā tumsā. Vecāki nomocīti vedot bērnus uz skolu 20 km un atpakaļ. Kopā dienā sanāk pat 80 km tur atpakaļ braukāt. Skolas autobusa nav, bet ar sabiedrisko bērni jāpavada kādam pieaugušajam un tas jāizdara līdz darbam un pēc darba. Par šo situāciju vecāki gatavojas ziņot Tiesībsargam
14.02.2013 13:07
*Lūk! -> Jā
 Sēlpils skolēnus gan jau toreiz vajadzēja Salai(vai vēl kādai citai skolai), tāpēc arī Sēlpilī skolu slēdza, lai gan 78 skolēni nemaz nav nieka lieta.
Tagad tāda pati situācija Krustpils novadā.
Nevienā gadīumā netiek ņemti vērā iedzīvotāju uzskati un vēlmes, netiek domāts, kā ērtāk dzīvot vienkāršajam cilvēkam un viņa bērniem.
14.02.2013 14:19
*Anita
 Problēmas nav jāmeklē skolās. Viennozīmīgi, milzīga problēma ir pati Krustpils novada dome ar savu darbinieku komandu. Cik ilgi var manipulēt ar idejām un tērēt novada naudiņu neko prātīgu neizdarot, tikai dziļāk purvā iebraucot? Tā taču Krustpils novada domes visatļautība, nespēja risināt jautājumus, ko tai uzticējuši novada ļaudis.
14.02.2013 14:28
*Ideja
 Kad likvidēs Liepenes pamatskolu, tad taču novada dome varētu pārcelties uz turieni, ispejams labā aura Medņos un svaigs gaiss nāktu tikai par labu darbiniekiem.
14.02.2013 14:51
*ĶĒMS
 Visu šo nejēdzību pamatā ir idiotiskā Zalāna administratīvā reforma,par cilvēkiem netika domāts,bet tikai par to,ka tādi novadi esot visā Eiropā. Te nu ir tās sekas un elpu aizraujošie labumi.
14.02.2013 15:27
*xxxx
 Principā jālikvidē ši skola ,pilsētai pietiek ar pastāvošajām skolām
14.02.2013 15:37
*Neķītrais masāžists
 Sapratu, ka Krustpils pamatskolai kirdik, un pat pats Dombrauskis nepalīdzēs.
14.02.2013 16:06
*Jānis
 Te jau redzama ir deputātu muļķība, bezatbildība un tas, ka nav pašiem sava mugurkaula. Viedokļa sava nav, ietekmējas no dažiem atsevišķiem ,,gudrajiem prātiem". Sekas bēdīgas, stulbas, ja neteiktu vairāk..Kur tas redzēts, ka novads likvidē gan mazāko, gan lielāko skolu??? Vai viduvējības ir par viduvējībām??? A???
14.02.2013 17:18
*dots devējam
 Lasu 9.jautājumu un atceros, ka savulaik Krustpils pamatskola pati pamatīgi piestrādāja, lai tikai pēc iespējas vairāk bērnu no Variešiem aizvilinātu pie sevis, tādējādi "palīdzot " likvidēt Liepeni. Un vilināšanas metodes nebija tās labākās, jo otra skola tika nomelnota, lai tikai vecākus pierunātu laist bērnus pilsētas skolā.
14.02.2013 18:26
*es pati -> dots devējam
 Gudri ļaudis NOVADĀ gan sacīja, ka uz Liepenes skolu vecāki bērnu neveda un nevedīs, jo Medņu, Antūžu, Variešu ļaudis nekādi nevarot vienoties(tas pie 9. jautājuma)
Tātad ar vilināšanu nekāda sakara.
Protams, tika reklamēta skola un runāts par iespējām,bet tas nav aizliegts, jo uz visiem bērnudārziem pilsētā arī dodas dažādu skolu pārstāvji un aicina mācīties
Nu nav iespējams pierunāt , īpaši jau kādu nomelnojot.
14.02.2013 20:15
*Klau
 Var takš pajemt kredītu 555000, uzcelt Variešās 4 stāvus, lai ir arī pašiem viens stāvs kur sēdēt, viens stāvs kur uzlabot to demogrāfisko štelli un vēl viens kur saražot tos bērnus.
14.02.2013 20:21
īpaši stulbs
 Rūpīgi izlasīju publiskoto vēstuli un tagad brīnos, kāpēc Krustpils novada domē vēl līdz šim nav saņēmusi drosmi un paziņojusi par demisiju.
14.02.2013 21:06
*zanda
 Nesaprotu, ko te visi cepjās. Runa jau iet par īpašnieku maiņu nevis likvidāciju. Konkurētspēja? Pilsētā ir 4 skolas uz 25 tūkst. iedzīvotāju, laukos ir aptuveni 6 uz 5 tūkst.iedzīv. Laikam kaut ko nesaprotu, jo pēc ekonomikas principiem, pilsētā skolai ar "klientiem" būtu vieglāk nekā laukos. Es domāju, ka šeit ir kaut kas daudz dziļāk, ka tik publiski un pompozi tiek izcelts šis jautājums. Bet mums parastajiem mirstīgajiem jau diezin vai to saprast - vien atliek pakļauties baru instinktam un bļaut līdzi.
15.02.2013 07:03
*atdzesēts broilers
 Ja puisis būtu ar granātu skolu uzspridzinājis, pilnībā atkristu vēstules izskatīšana.
15.02.2013 07:37
*es
 Jāgaida jaunas vēlēšanas, kad varbūt būs labāki un gudrāki cilvēki pie teikšanas. Ēzeļu baru ievēlējām un kā ēzeļiem jādzīvo.
15.02.2013 08:26
*liepkalns -> *zanda
 Piekrīt! Izskatās, ka lieta patiesībā ir kaut kur citur. Tā tik atklāta vēršanās tieši pie DEPUTĀTIEM man sāk likties kā pirmsvēlēšanu cīņa. Nemaz nebrīnīšos, ja sarakstos uz vēlēšanām parādīsies Krustpils pamatskolas darbinieku vārdi. Sabiedrība, skolēni un vecāki te tiek iesaistīti tikai kā marionetes lielākā šaha spēlē. B et ko tur brīnīties - auni bijām, auni esam, kur skaļāk mauj, tur maujam līdzi.
15.02.2013 12:36
*no malas
 Kārtējā tvaika nolaišana. Nav nekādas loģikas apgalvojumam par vecāku un bērnu tiesību pārkāpumiem izvēlēties skolu. Šeit tās netiek ierobežotas,bet skolotājiem gan būtu jāsaprot vārdu jēga.Nezinu kas ir apakšā, bet ne skolēnu un viņu vecāku intereses.Skumīgi lasīt, ka kāds ir ievēlējis ēzeļu baru. Tikai kas ir bijuši paši vēlētāji?
15.02.2013 13:13
*kā tad -> no malas
 Vai tad t;a nav vecāku tiesību IZVĒLĒTIES pārkāpšana, ja visiem līdzekļiem viņi tie piespiesti izvēlēties to mācību iestādi, kuru vajag, nevis to, kura patīk kaut kādu iemeslu dēļ?
Kāpēc gan nodokļu maksātāja bērns nedrīkstētu braukt ar to pašu pilsētas autobusu uz skolu?
Kāpēc man nodokļi jāmaksā, bet manu bērnu diskriminē tikai tāpēc, ka mācās novada skolā?Citu autobusu tak speciāli nenorīko uz turieni!
15.02.2013 14:15
*Viesis -> *liepkalns
 Lauku skolas - Krustpils pamatskolas darbinieki, kas dzīvo pilsētā, nu nekādi nevar būt balsotāji par Krustpils novada deputātiem. Pēc deklarētās dzīvesvietas tiks sastādīti vēlētāju saraksti.
Šobrīd no pilsētas skolām Krustpils novada deputātos ir 3.vidusskolas direktors.
15.02.2013 16:16
*anna
 Zirnīte prātu izkūkojusi.... medņu skola sen neko labu nespēja sagatavot, labi ir, ka aizslēdza. Variešos bērnu arī nebūs, jo lielākā daļa jaunāku iedzīvotāju ir ārzemēs. Un tikko viņu atstātajiem bērniem pienāks laiks iet skolā, viņus visus paņems uz ārzemēm pie sevis. nemāniet paši sevi! Likumsakarīga ir arī Krustpils skolas slēgšana nākotnē. Bate jaunu skolu celšana.....tas ir ārprāts, jāliek cietumā tādi deputāti. Jābrīnās par deputātu dumjību un par vēlētāju līmeni.
15.02.2013 17:51
*dunduks
 Krustpils pamatskolā strādā 29 skolotāji,12 tehniskie darbinieki gribētu zināt cik no tiem ir Krustpils novada iedzīvotāji. kur aiziet tā nodokļu nauda? Vai pilsētai?Ja tā tad tā skola jāatdot pilsētai.
15.02.2013 19:44
*variešnieks
 Urā Variešās būs sporta zāle .Uz ārzemēm vairs nebraukšu.Paldies deputātiem par gudro lēmumu.
15.02.2013 19:50
*Skatos
 Nu vēl Variešos varētu uzcelt Laimētavu, tenisa kortu, ledus halli un dažus lielveikalus. Pēc gadiem aizvilkt dzelzceļa stiedes un noteikti uzsliet arī dzelzceļa stciju. Tad viss būs čiki poki.
15.02.2013 20:21
*Skatos -> *variešnieks
 Davai atkal balsosim par šiem bauriem. Būs ne tādi lēmumi vien. Lidostu arī Variesās tā kā vajadzētu. Stjuartesassas atradīsies bonusā bez kredīta.
15.02.2013 20:23
*variešnieks -> skatos
 Laikam tev salmi galvā.Nevajag muļķīgi runāt.
15.02.2013 21:20
īpaši stulbs
 Kas tik te nav jādzird..!
15.02.2013 21:58
*nu un... -> dunduks
 Un citiem atdotā Krustpils skolas nauda arī jāatdod Krustpils skolai.
Un pilsētas nodokļu maksātāju bērnam ļausim braukt ar skolēna mēnešbiļeti visā pilsētā, arī aiz sliedēm!
Būsim taisnīgi, biedri!
15.02.2013 22:54
*Viesis
 Kuš, kuš!
Pēc 3 mēnešiem 1.jūnijā jau būs jaunu deputātu vēlēšanas.
Labāk jau sākat funktierēt, kurus 9 jaunus liksit pašreizējo vietā.
15.02.2013 23:05
*Laucinieks
 Var jau Variešās to sporta zāli nebūvēt. Varbūt labāk laukos vispār neko nebūvēt -kam izmest naudu. Un vispār - investīciju banķieris Rungainis Latvijas Avīzē nesen izteica viedokli ka labāk ārpus Rīgas Latvijā neko nebūvēt, neattīstīt.
16.02.2013 21:16
*Rungainis -> Laucinieks
 Varbūt Variešos bobsleja trasi uzbūvēt?
17.02.2013 10:37
*Sam Sean -> AFKKV
 <a href="WWW Links com/fake-oakleys/Fake-Oakley-C rosslink.html">Oakley Crosslink Sunglasses</a>,<a href="WWW Links com/fake-oakleys/Fake-Oakley-D art.html">Oakley Dart Sunglasses</a>,<a href="WWW Links com/fake-oakleys/Fake-Oakley-D eviation.html">Oakley Deviation Sunglasses</a>,,<a href="WWW Links com/fake-oakleys/Fake-Oakley-D ispatch.html">Oakley Dispatch Sunglasses</a><a href="WWW Links com/fake-oakleys/Fake-Oakley-E yepatch.html">Oakley Eyepatch Sunglasses</a>
Sam SeanWWW Links
26.08.2014 19:24
*Sina.com -> diwbnlvtezs@gmail.com
 <a href="WWW Links com/fake-oakleys/Fake-Oakley-J upiter.html">Oakley Jupiter Sunglasses</a>,<a href="WWW Links com/fake-oakleys/Fake-Oakley-M -Frame.html">Oakley M Frame Sunglasses</a>,<a href="WWW Links com/fake-oakleys/Fake-Oakley-N ecessity.html">Oakley Necessity Sunglasses</a>,,<a href="WWW Links com/fake-oakleys/Fake-Oakley-O il-Rig.html">Oakley Oil Rig Sunglasses</a><a href="WWW Links com/fake-oakleys/Fake-Oakley-R acing-Jacket.html">Oakley Racing Jacket Sunglasses</a>
27.08.2014 08:42
*fake oakleys -> ahccreerq@gmail.com
 <a href="WWW Links /?tag=buy-cheap-oakley-sunglas ses">Cheap Oakley Sunglasse</a>, <a href="WWW Links m/wp/cheapoakley.asp">cheap oakleys</a>, <a href="WWW Links /?p=7">Real Oakley Sunglasses</a>, <a href="WWW Links om/?Oakley-Jupiters.html">Oakl ey Jupiters</a>,<a href="WWW Links com/fake-oakleys/Fake-Oakley-G ascan-Online.html">Oakley Gascan Online</a>
[urlWWW Links rl.com/qgpdcwe]fake oakleys[/url]
29.08.2014 06:32
*Chaep Michael Kors -> wulftnthhkl@gmail.com
 <a href="WWW Links mmercial.com/about/sales.php"> cheap michael kors bags sale</a> cheap Gucci bags sale <a href="WWW Links mmercial.com/about/sales.php"> michael kors handbags online</a> Gucci handbags online <a href="WWW Links mmercial.com/about/sales.php"> michael kors handbags sale online</a> Gucci handbags sale online
03.09.2014 09:22
*Cheap Oakley Scalpel Sunglasses -> HGUOR
 WWW Links Michael Kors Marina Ecru Camden Mocha Large Grab Anchor Bag Canvas Handbag <a href="WWW Links ry.com/?27.php">Cheap Oakley Fives Squared Sunglasses|Oakley Fives Squared Sunglasses Cheap|Oakley Fives Squared Sunglasses</a> <a href="WWW Links om/?Oakley-Drill-Bit.html">Oak ley Drill Bit</a> <a href="WWW Links om/wp/sunglasses.asp?p=45">Oak ley Military Government Sales</a>
Cheap Oakley Scalpel SunglassesWWW Links
04.09.2014 20:47
*Cheap Michael Kors Selma Bags -> gyjciwyauvu@gmail.com
 <a href="WWW Links ?1195.html">Michael Kors Selma Mini Messenger Crossbody Handbag</a> On SaleWWW Links Cheap Oakley Racing Jacket Sunglasses On Sale WWW Links Oakley Sunglasses Outlet On Sale Wholesael <a href="WWW Links om/?Oakley-Sunglasses-Holbrook -Amazon.html">Oakley Sunglasses Holbrook</a> On Sale
06.09.2014 11:34
*Michael Kors Cynthia Totes -> cwhvffq@gmail.com
 WWW Links Michael Michael Kors Orange Pebbled Leather Crossbody Shoulder Handbag WholesaleWWW Links Oakley Eyepatch Sunglasses Wholesale WWW Links Oakley Sunglasses Discount Wholesale Wholesael <a href="WWW Links om/?Oakley-Crosshair-Sale.html ">Oakley Crosshair Sale</a> Wholesale
06.09.2014 13:40
*Cheap Michael Kors -> aptmhprgg@gmail.com
 WWW LinksWWW LinksWWW LinksWWW LinksWWW LinksWWW Links %6WWW LinksWWW Links
23.09.2014 12:57
*Cheap Michael Kors Bags Sale Wi -> lezqagambqe@gmail.com
 WWW LinksWWW LinksWWW LinksWWW LinksWWW LinksWWW Links %6WWW LinksWWW Links
23.09.2014 18:34
*Michael Kors Tonne Bag -> xmwemezien@gmail.com
 Cheap <a href="WWW Links ier.com/mkor/?p=michael-kors-b urgundy.htm">WWW Links enatelier.com/mkor/?p=michael- kors-burgundy.htm</a>,Wholesal e <a href="WWW Links ier.com/mkor/?p=michael-kors-l eigh-medium-satchel.htm">http: //www.hettekenatelier.com/mkor /?p=michael-kors-leigh-medium- satchel.htm</a>,Discount <a href="WWW Links ier.com/mkor/?p=michael-kors-f ulton-luggage-bag.htm">http:// www.hettekenatelier.com/mkor/? p=michael-kors-fulton-luggage- bag.htm</a>,<a href="WWW Links ier.com/mkor/?p=michael-kors-f ulton-messenger-bag.htm">http: //www.hettekenatelier.com/mkor /?p=michael-kors-fulton-messen ger-bag.htm</a> Outlet<a href="WWW Links ier.com/mkor/?p=michael-kors-w eston-messenger-bag.htm">http: //www.hettekenatelier.com/mkor /?p=michael-kors-weston-messen ger-bag.htm</a>
05.10.2014 20:34
*Michael Kors Key -> JVRZP
 Wholesale <a href="WWW Links ier.com/mkor/?p=michael-kors-b everly.htm">Michael Kors Beverly</a> <a href="WWW Links ier.com/mkor/?p=michael-kors-b icolor.htm">Michael Kors Bicolor</a> Cheap <a href="WWW Links ier.com/mkor/?p=michael-kors-b ifold-wallet.htm">Michael Kors Bifold Wallet</a>
Michael Kors KeyWWW Links
06.10.2014 20:30
*michael kors handbags outlet -> oyhtsfpzqsy@gmail.com
 <a href="WWW Links com/mk02.html">cheap michael kors handbags</a> <a href="WWW Links ures.org/bin06/coach.asp?key=c oach-factory-outlets-117">Coac h Factory Outlets</a> <a href="WWW Links ures.org/bin06/coach.asp?key=w holesale-coach-purses-130">Who lesale Coach Purses</a>
07.10.2014 16:27
*Michael Kors Purses From China -> LYLTM
 you will be the lucky one to buy <a href="WWW Links lor.com/coach/index.asp?coach- factory-sales-13">Coach Factory Sales</a> Enjoy Free Shipping,<br/> <a href="WWW Links ops.com/coach/index.asp?coach- outlet-factory-store-10">Coach Outlet Store</a> offers a wide selection of women′s designer handbags. <br/> At the cheap michael kors offic website <a href="WWW Links kors/index.asp?the-cheapest-mi chael-kors-handbags-288">The Cheapest Michael Kors Handbags</a>. <br/> Shop for <a href="WWW Links mkors/index.asp?cheap-michael- kors-grayson-large-logo-satche l-84">Cheap Michael Kors Grayson Large Logo Satchel</a> 68% OFF Online. <br/> <a href="WWW Links ch/index.asp?gilroy-coach-outl et-55">Gilroy Coach Outlet on sale and more at</a> the huge coach store. <br/> <a href="WWW Links v.com/coach/index.asp?free-shi pping-on-coach-factory-67">Fre e Shipping On Coach Factory</a> provides various of cheap coach. <br/> <a href="WWW Links n.com/coach/index.asp?coach-ou tlet-wallets-for-women-30">Coa ch Outlet Wallets For Women</a> online store.
Michael Kors Purses From China CheapWWW Links
13.10.2014 05:54
*Coach Online Factory Outlet Inv -> rgiwfmyugp@gmail.com
 you will be the lucky one to buyWWW Links <br/> Enjoy Free ShippingWWW Links oshops.com/coach/index.asp?coa ch-outlet-factory-store-online -20 Coach Outlet Facrory Store Online offers a wide selection of women′s designer handbags. <br/> At the cheap michael kors offic websiteWWW Links <br/> Shop forWWW Links Michael Kors Clutch 68% OFF Online. <br/> WWW Links on sale and more at the huge coach store. <br/> WWW Links provides various of cheap coach. <br/> WWW Links online store.
14.10.2014 17:33
*Coach Outlet Store Online -> rqetwolgf@gmail.com
 Hi! Do you use Twitter? I′d like to follow you if that would be okay. I′m definitely enjoying your blog and look forward to new posts.<br/> <a href="WWW Links ch/index.asp?key=williamsburg- coach-outlet-62">Williamsburg Coach Outlet</a>, <a href="WWW Links n.com/coach/index.asp?key=coac h-handbags-outlet-stores-7">Co ach Handbags Outlet Stores</a>, <a href="WWW Links kors/index.asp?key=cheap-micha el-kors-diaper-bags-60">Michae l Kors Diaper Bags Cheap</a>, <a href="WWW Links mkors/index.asp?key=where-can- i-find-michael-kors-purses-for -cheap-300">Cheap Where Can I Find Michael Kors Purses For</a>, <a href="WWW Links in05/coach.asp?key=brown-leath er-handbags-99">Brown Leather Handbags</a>, <a href="WWW Links ops.com/coach/index.asp?key=wh at-is-a-coach-factory-store-30 ">What Is A Coach Store</a>, <a href="WWW Links v.com/coach/index.asp?key=coac h-handbag-factory-outlet-47">C oach Handbag Factory Outlet</a>, <a href="WWW Links lor.com/coach/index.asp?key=co ach-factory-sale-2">Coach Factory Sale</a>.
16.10.2014 02:33
*Handbags Coach Outlet -> hezmeuc@gmail.com
 Howdy! Do you use Twitter? I′d like to follow you if that would be ok. I′m definitely enjoying your blog and look forward to new posts.<br/> <a href="WWW Links ch/index.asp?key=coach-messeng er-bag-outlet-69">Coach Messenger Bag Outlet</a>, <a href="WWW Links n.com/coach/index.asp?key=coac h-handbags-outlet-store-23">Co ach Handbags Outlet Store</a>, <a href="WWW Links kors/index.asp?key=buy-michael -kors-handbags-cheap-208">Chea p Buy Michael Kors Handbags</a>, <a href="WWW Links mkors/index.asp?key=really-che ap-michael-kors-bags-284">Real ly Cheap Michael Kors Bags</a>, <a href="WWW Links in05/coach.asp?key=cheap-coach -wallets-86">Cheap Coach Wallets</a>, <a href="WWW Links ops.com/coach/index.asp?key=fa ctory-coach-outlet-store-21">C oach Outlet Store</a>, <a href="WWW Links v.com/coach/index.asp?key=free -shipping-coach-factory-13">Fr ee Shipping Coach Factory</a>, <a href="WWW Links lor.com/coach/index.asp?key=co ach-factory-outlet-online-sale -invitation-9">Coach Factory Outlet Online Sale Invitation</a>.
16.10.2014 05:12
*Coach Bags Outlet -> JURIV
 Hi my loved one! I wish to say that this post is awesome, nice written and include almost all vital infos. I would like to look extra posts like this .<br/> <a href="WWW Links oach/?key=online-coach-factory -19">Online Coach Factory</a> <br/> <a href="WWW Links rassistance.com/sale/uggs.asp? p=96">ugg womenu0026#39;s cambridge boots on sale</a> <br/> <a href="WWW Links org/coach/?key=coach-gilroy-ou tlet-90">Coach Gilroy Outlet</a> <br/> <a href="WWW Links lean.com/cheap/uggs.asp?p=93"> cheap uggs mini</a> <br/> <a href="WWW Links /?key=coach-outlet-purses-sale -40">Coach Bags Outlet</a> <br/> <a href="WWW Links ation.com/uggs/outlet.asp?p=14 6">uggs australia outlet uk</a> <br/> <a href="WWW Links .com/cheap/ugg.asp?p=113">styl ish ugg boots cheap on sale</a> <br/> <a href="WWW Links om/coach/?key=coach-factory-on line-store-4">Coach Facrory Online Store</a> <br/> <a href="WWW Links lcuta.com/outlet/ugg.asp?p=223 ">ugg boot outlet store auckland</a>
Coach Bags OutletWWW Links
16.10.2014 14:39
*Ugg Boots Outlet Online -> agbgdrftpy@gmail.com
 Its like you read my mind! You seem to know a lot about this, like you wrote the book in it or something. I think that you can do with some pics to drive the message home a little bit, but instead of that, this is fantastic blog. A fantastic read. I′ll certainly be back. <br/><a href="WWW Links lcuta.com/outlet/ugg.asp?p=259 ">Cheap Uggs Boots</a> <a href="WWW Links lcuta.com/outlet/ugg.asp?p=64" >Uggs Outlet Online</a> <a href="WWW Links lean.com/cheap/uggs.asp?p=107" >Cheap Uggs Online</a> <a href="WWW Links .com/cheap/ugg.asp?p=9">Cheap Ugg Boots Wholesale</a>. <br/>
20.10.2014 03:50
*Discount Hermes Birkin Bags Pri -> VRSUI
 Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Krustpils pamatskolas kolektīvs adresē novada domei atklātu vēstuli Fake Hermes Bags Cheap <a href="WWW Links cs.com/js/cheap-hermes-handbag /fake-hermes-bags-cheap-6919.a sp">WWW Links com/js/cheap-hermes-handbag/fa ke-hermes-bags-cheap-6919.asp< /a>
Discount Hermes Birkin Bags PricesWWW Links
29.10.2014 16:19
*Replica Hermes Wallet Cheap -> ETORD
 Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Krustpils pamatskolas kolektīvs adresē novada domei atklātu vēstuli Hermes Bags On Sale <a href="WWW Links .at/images/hermes-purse/hermes -bags-on-sale-cheap-online-hav e-high-quality.asp">WWW Links .alpencamping.at/images/hermes -purse/hermes-bags-on-sale-che ap-online-have-high-quality.as p</a>
Replica Hermes Wallet CheapWWW Links
30.10.2014 15:25
*Wholesale Hermes Replica Bags C -> BJJAM
 Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Krustpils pamatskolas kolektīvs adresē novada domei atklātu vēstuli <a href="WWW Links a.com.pe/css/fonts/hermes-wall et/hermes-birkin-bag-outlet-uk -2423.asp">Hermes Birkin Bag Outlet Uk</a>
Wholesale Hermes Replica Bags CheapWWW Links
30.10.2014 15:25
*Cheap Michael Kors Bags -> VUFZQ
 <a href="WWW Links nt.com/gallery/outlet.asp">Coa ch Outlet</a>, <br/> <a href="WWW Links ook/outlet.asp">Uggs Outlet Online</a>, <br/> <a href="WWW Links nstar.com/08Services/services. asp">Coach Factory Online Store</a>, <br/> <a href="WWW Links nt.com/gallery/outlet.asp">Coa ch Outlet</a>, <br/> <a href="WWW Links eap/exchang.html">Cheap Michael Kors Bags</a>, <br/> <a href="WWW Links eschool.com/cheap/palo.html">C heap Michael Kors</a>.
Cheap Michael Kors BagsWWW Links
07.11.2014 15:15
*Cheap Michael Kors -> AZTCG
 <a href="WWW Links eap/exchang.html">Chaep Michael Kors Handbags</a>, <br/> <a href="WWW Links ook/outlet.asp">Uggs Outlet Discount</a>, <br/> <a href="WWW Links eschool.com/cheap/palo.html">M ichale Kors Cheap</a>, <br/> <a href="WWW Links eap/exchang.html">Cheap Michael Kors Bags</a>, <br/> <a href="WWW Links eschool.com/cheap/palo.html">M ichale Kors Cheap</a>, <br/> <a href="WWW Links ncial.com/cheap/making.html">C heap Michael Kors Purse</a>.
Cheap Michael KorsWWW Links
07.11.2014 15:16
*Authentic Coach Outlet -> XRIKK
 <a href="WWW Links rassistance.com/sale/uggs.asp? p=109">Mens Ugg Boots</a> m12ofrw, <a href="WWW Links lcuta.com/outlet/ugg.asp?p=39" >Ugg Outlet Online</a> lSoyGJY, <a href="WWW Links .com/fashion/?p=565">Authentic Coach Purse</a> lhMMCst, <a href="WWW Links .com/fashion/?p=95">Coach Wallets Cheap</a> TB3MW0q,
Authentic Coach OutletWWW Links
11.11.2014 13:25
*ugg outlet -> LVBTJ
 WWW LinksWWW LinksWWW LinksWWW LinksWWW LinksWWW LinksWWW LinksWWW Links
ugg outletWWW Links
13.11.2014 05:27
*ugg outlet -> IBHWU
 WWW LinksWWW LinksWWW LinksWWW LinksWWW LinksWWW LinksWWW LinksWWW Links
ugg outletWWW Links
13.11.2014 09:02
*caoch bags outlet -> HXHSN
 WWW LinksWWW LinksWWW LinksWWW LinksWWW LinksWWW LinksWWW LinksWWW Links
caoch bags outletWWW Links
14.11.2014 00:33
*ugg boot -> QFNMA
 WWW Links NBK0cLUEF6oW <a href="WWW Links me.php?mod=space&uid=413998">h ttp://www.acgnt.com/home.php?m od=space&uid=413998</a> CNK5uRGJA8bV <a href="WWW Links x.php/component/datsogallery/d etail/2/30?date=2014-06-01">ht tp://www.ffga.ru/index.php/com ponent/datsogallery/detail/2/3 0?date=2014-06-01</a> IST0vGKVT4uU [urlWWW Links members/balsilkiscilaWWW Links ideo.a-z-ia.net/members/balsil kiscila[/url] AIY6uJCNB7aA [urlWWW Links /blog_entry/pedroshideaway_com _rate_coach_factory_outlet_sto re_online_sale_0WWW Links uchoose.net/blog_entry/pedrosh ideaway_com_rate_coach_factory _outlet_store_online_sale_0[/u rl] EKP3kDLUG5yN
ugg bootWWW Links
24.11.2014 00:26
*coach bags -> ZBXRK
 WWW Links GON1aADWV0mU <a href="WWW Links readarticle.php?article_id=22" >WWW Links ticle.php?article_id=22</a> WGO6tGWMN5tA <a href="WWW Links iewtopic.php?pid=53701">http:/ /horsevalley.be/viewtopic.php? pid=53701</a> EYC8bJSXS8eW [urlWWW Links s.com/viewthread.php?tid=55868 2&extra=WWW Links ghts.com/viewthread.php?tid=55 8682&extra=[/url] KDL2pICNL5pC [urlWWW Links r/featurestest/pedroshideawayc om-rate-coach-factory-sales-on line-22WWW Links .gr/featurestest/pedroshideawa ycom-rate-coach-factory-sales- online-22[/url] PKX8wLMKT5jE
coach bagsWWW Links
24.11.2014 00:27
Piedalīties diskusijā:
Vārds:
Adresāts:
Visual CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu: *

  Copyright © jekabpilslaiks.lv 2005-2020.g.
Mājas lapu izstrāde. 2005.g. (support@jekabpilslaiks.lv)


Portālā jekabpilslaiks.lv publicētie materiāli ir aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas Autortiesību likumu. Jebkura jekabpilslaiks.lv publicēto materiālu kopēšana, modificēšana, uzglabāšana, arhivēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana bez SIA “Vidusdaugavas televīzija” rakstiskas atļaujas ir kategoriski aizliegta.
Ja netiek ievēroti augstāk minētie noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

Komentārus, ierosinājumus un jautājumus sūtiet uz adresi redakcija@jekabpilslaiks.lv

Publicētie materiāli ne vienmēr saskan ar redakcijas viedokli. Par rakstos publicēto materiālu saturu atbild raksta autors. Redakcija neatbild par lietotāju komentāriem, forumā ievietotajiem ziņojumiem. Par reklāmas materiālu un sludinājumu saturu atbild to iesniedzējs.
Atslēgvārdi: Jēkabpils, Jēkabpils ziņas, Jēkabpils rajons, jaunumi, forums, sludinājumi, foto galerija, reklāma.
Lapas apstrādes laiks: 0.06104 sek.

Cienījamais lietotājs, Jekabpilslaiks.lv izmanto sīkfailus lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot portālu, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu Privātuma politikai, kā ari sīkdatņu izmantošanai. Es saprotu