Ziņas Video Forums Kontakti Reklāma RSS Twitter
 Lietotājs Parole Laipni lūdzam Viesis! Reģistrēties »  
+ Ziņas
          Svētki
          Sadzīve
          Izglītība, Kultūra
          Ekonomika
          Pašvaldības ziņas
          Policijas ziņas
          Sports
          Visi
+ Ziņu arhīvs
+ Video
+ Foto galerija
+ Forums
+ Iepazīšanās

ßńķī 13.07 Nakts
10°C...12°C
R 2-4 m/s

ßńķī 13.07 Rits
14°C...16°C
R 1-3 m/s

Šodien 13.jūlijā
vārda dienas svin:

Margrieta, Margarita

Rītdien:
Oskars, Ritvars, Anvars

Apsveicam!
Saraksts »

Vai atbalstāt Jēkabpils novada izveidi tādā formā, kā tas iekļauts Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumā?
Nē, Jēkabpils pilsētai vajadzēja palikt kā atsevišķai pašvaldībai;
50.6%
Jā, apkārtējiem novadiem ir jāpievienojas Jēkabpils pilsētai;
44.8%
Nezinu, nav viedokļa.
4.6%

Nobalsojuši: 87
Saraksts »

Ziņas: 30588
Komentāri: 563082
Ziņas forumā: 966
Statistika atjaunota
26.06.2020 03:40
 
Šobrīd portālā: 14 lietotāji

http://www.jekabpils.lv
Jaunākās ziņas
 
Neilgi pirms pilsētas svētkiem Jēkabpilī daudzviet slejas nepļauta zāle
Pievienots: 27.06.2012 16:23

» Versija izdrukai

zale_pilseta.gif
Vasaras īsākā nakts jau aizvadīta, un tagad jēkabpilieši pilnā sparā gatavojas pilsētas svētkiem. Uz svētkiem visam jābūt tīram un kārtīgam. Diemžēl to nevar teikt par pilsētas zaļo zonu – neilgi pirms pilsētas svētkiem daudzviet slejas gara zāle.
    Arī pilsētnieki ir nemierā ar nesakopto apkārtni. Jēkabpiliete Valērija teic: „Ziniet, kādreiz bija Sūnu ciems, bet tagad mēs laikam atkārtojam Sūnu ciemu. Tur nav, ko runāt. Zāle netiek nopļauta.”
    Pašvaldības teritorijas šogad pļauj SIA „Veolia vides serviss” par 8500 latiem. Šī firma bija vienīgā, kas pieteicās pašvaldības izsludinātajā konkursā, un tai jānopļauj 136,6 hektāri teritorijas: „Mums ir sadalīta teritorija, ko es minēju – 136,6 hektāri, piecās grupās. Ir tādas teritorijas, ko mēs pļaujam tikai vienu reizi, vairāk nepļausim. Ir tādas, ko pļausim divas reizes, trīs, četras un pat piecas reizes. Piecas reizes mēs pļaujam centrālās daļas.”
    Lai veiktu darbu, firmai ir divi traktori, seši trimeri un divi raideri, turklāt zāles pļaušanā ir iesaistīti arī vairāki bezdarbnieki, tādēļ Pilsētsaimniecības departamenta direktors uzskata – darbaspēka ir pietiekami daudz.
    Vēl zāles pļaušanu nodrošina namu apsaimniekotāji, bet lielākas problēmas rada privātīpašnieki, kuri bieži vien savas teritorijas atstāj nesakoptas.
    „Sabiedriskās kārtības sektors šo darbu veic, apseko un skatās, kurās vietās ir ielaistās teritorijas. Diemžēl ne vienmēr īpašniekus var tik viegli atrast, zemes ir savā laikā piešķirtas, īpašnieki dzīvo citur, dažkārt pat ārzemēs. Zināmas problēmas šajā ziņā ir,” atzīst Raits Sirmovičs.
    Tāpat viņš uzsver, ka zāles pļāvēji darbus sākuši salīdzinoši nesen, turklāt šogad bieži līst lietus, tādēļ zāle saaugusi daudz ātrāk nekā citus gadus.
    Tomēr nopļauts un kārtīgs zālājs veido pilsētas tēlu, tādēļ skatīsim šo tēmu vēl kādā no tuvākajiem raidījumiem jau par konkrētām nenopļautām vietām pilsētā.
    
    Sandra Paegļkalne
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
 


Komentāru skaits: 95
Apspriežam tēmu:
*Man
 gan šķiet, ka šogad kā nevienu gadu pilsēta ir labāk appļauta. Vienīgi tās siena kaudzes, kur vēl palikušas vajag novākt.
Rakstītāja, kāpēc blakus tukšajam vāvuļojuma par "Sūnu ciemu" nav norādīta konkrētā vieta, kur nav nopļauts?
27.06.2012 16:42
īpaši stulbs
 Man ir saprotams jēkabpiliešu sašutums, bet mēģināšu oponēt totālas pļaušanas piekritējiem. Nenoliedzu, ka ir jāizpļauj ielu krustojumiem pieguļošās apmales, lai šoferīši redz, vai nāk, vai nenāk kāda cita mašīna vai velosipēdists virsū, bet citādi, kāpēc lieki būtu jātērē materiālie resursi? Domāju, ka kardināli jāmaina cilvēku estētiskais pasaules uzskats par apkārtējo vidi. Pirmkārt, jāatceras, ka arī zālē rada skābekli, kas cilvēku veselībai totālas mežu, planētas plaušu, izciršanas apstākļos ir īpaši svarīgi. Otrkārt, zālē rod mājvietu citi šīs planētas apdzīvotāji. Tādi, dažādi kukainīši, vardītes, krupīši, ezīši un citādu sugu sīkākie zīdītāji. Treškārt, garajā zālē viegli var noslēpties mīlētāji, nav jāiet uz mežu, un nodoties kaisles un jūtu izpausmei. Cik tas ir svarīgi, nevienam nav jāskaidro. Ja nu vienīgi tāds to nesaprot, kas dzīvo viens kā akmens.Un visbeidzot - kas cilvēkos ir iedvesis tādu pārliecību, ka nopļauta zāle izskatās skaistāk par augošu, ziedošu un jauki smaržojošu?
27.06.2012 16:43
*nu tad tā
 Būs jauki pavasarī - spičkas rokā,un uz kūūūūūlu!!!
Un lai tikai stulbais pasaka,ka degoša zāle nav vēl feināka par augošo!
27.06.2012 17:28
īpaši stulbs -> nu tad tā
 Kāpēc uzreiz to sliktāko iedomāties? Un, starp citu, ar kūlas dedzinātājiem cīnās speciāli apmācīti dienesti.
27.06.2012 17:34
*puskoka lēcējs
 Man liekas, ka to jautājumu var atrisināt skotņīks ar saviem četrkāju trimeriem.
27.06.2012 17:36
*Laucinieks -> ipasi stulbs
 Ka to dienestu speciali apmacito sauc?
27.06.2012 18:03
*brīnos
 Šogad gan nav ko gaudot par nepļauto zāli pilsētā. Pašlaik ir daudz labāka situācija, nekā bija pagājušajā gadā.
Dome varētu iedot tel.numuru, uz kuru zvanīt par vēl nenopļauto. Privātie taču samaksās pļāvējiem.
27.06.2012 19:05
*Neķītrais masāžists -> puskoka lēcējs
 Jā, lai skotņiks ved uz pilsētu savu dohodjāgu zirgu un aitu baru! :D
27.06.2012 19:07
*saule
 KAUNS, KAUNS ,,, gan aicināt, gan uzņemt viesus ... bardaks it visur... un ne tikai aizaugušās dobes un pļavas ir problēma... domnieki, Izbrauciet savos biezajos auto, izstaigājiet pilsētu ... ak, jā ... kauns braukāt pa ārzemēm t.s.′′ pieredzes apmaiņā′′ ... pavērojiet kaimiņpilsētu pieredzi - Līvānus, Madonu, Alūksni ...
27.06.2012 19:10
*ieinteresējies -> *saule
 Kurā vietā tev bardaks?
Vai kājstarpē?
27.06.2012 19:24
*Mārtiņš
 Prieks atbraukt uz Jēkabpili. Ar katru gadu tā kļūs sakoptāka un sakārtotāka. Protams, neērtības sagādā galvenajā ielās notiekošie darbi. Ik reiz redzu kādas pozitīvas pārmaiņas pilsētā. No Rīgas puses, iebraucot pilsētā, patīkami braukt pa atjaunoto Rīgas ielu posmu un redzu, cik ērti ir gājējiem iet pa sakārtotajām ietvēm. Vienīgi nav saprotams tas galīgi kreizī apļu plānojums.
Mēs katrs ar savu attieksmi veidojam pilsētvidi. Katrs kur pagadās nomests papīrs, tukša pudele...liecina par klaju necieņu pret savu pilsētu. Piekrītu viedoklim, ka šogad pilsētā ir labāk sakopti, nopļauti zalāji, nekā citus gadus. Piekrītu arī viedoklim, ka domei jānorāda tālrunis uz kuru zvanīt par vēl nenopļauto un tml. nekārtībām.
27.06.2012 19:52
*dadzis
 domes Breimaņtantei sirpi rokā un lai rukā!
27.06.2012 20:59
*Viesis
  Var jau pļaut ar iskapti, kā senāk.. Ļoti labi var izkustinat muskuļus, zinu pēc pieredzes ..
27.06.2012 21:14
*gudrais
 Nezi,vai te visi tikai sevis slavinātāji-zāles pļāvēji tusē, bet tā, kā šogad izskatās Celtnieku mikrorajonā, ilgi nav bijis. Bērnu rotaļlaukums ieaudzis zālē līdz padusēm. Kaut reizi vasarā taču ir jānopļauj! Ja centrā vēl kaut cik appļauts, tas nenozīmē, ka visa pilsēta ir kārtībā! Nomalēs arī cilvēki dzīvo. Jēkabpilieši, starp citu!
27.06.2012 21:54
*Es
 Salā jau trešo vai ceturto reizi šogad zāli pļauj.Prieks,ka dzīvoju sakoptā novadā kā Sala.
27.06.2012 23:10
*Viesis -> *Es
 Jēkabpilī jau arī ir kā sūnu ciemā viss aizaudzis.. un tie, kas saka, ka viss ir smuki nopļauts, ārpus jēkabpils gadus 10 nav bijuši..
28.06.2012 00:32
*zaķis
 Kā var nopļaut Neretas ielas vienu pusi, bet otrā aug zāle 2 m augstumā! Un cik gudri ir audzēt kārklu krūmu krustojumā malā??? Pamēģini "Dot ceļu", griežoties no Neretas ielas uz Ošukalnu, ja neredzi, kas aiz kārklu krūma notiek!!!
28.06.2012 08:06
*Adresēts tiem ,kas tāpat neņems
 Kauns pilsētsaimniecības departamentam - zāle līdz ausīm, māmiņām ar bērniem un citiem iedzīvotājiem nav normālu pastaigu un atpūtas vietu, bērniem nav normālu rotaļlaukumu, dažas retas puķudobes un nožēlojamas strūklakas... Kāpēc citas pilsētas var daudz ko sakārtot netērējot miljonus?
28.06.2012 11:11
*Gundega
 Lauktehnikas rajonā pļāva 3–īs traktori,viena izkapts būtu padarījusi labāk . Traktori jau visur nevar izgrozīties,kā vajag. Zāli novāca,kad tai cauri izaugusi jaunā .Manuprāt ,sētniecei piemest mazliet pie algas,būtu apkārtne izpļauta daudz labāk,un zāle nokopta uzreiz.
28.06.2012 12:46
*zaķis
 Urrā! Izbraucot no Ošukalna redzu ceļu! Nopļāva! Bet kārklu krūms aug krustojumā....
29.06.2012 06:49
*ziniet ko
 Lai "zaķis" apbraukā pilsētu un uzraksta,kur viņam zāles kumšķi traucē redzamību,un tie tiks iznīdēti. Zaķim labi,citiem labi,un šis portāls būs labi pastrādājis.
Ja tas darbosies arī uz priekšu,tad man ir daži labi priekšlikumi arī citās jomās,kā pilsētu uzlabot. Turies Zaķi!!
29.06.2012 16:08
*!!! -> *Adresēts tiem ,kas tāpat neņems
 Dāmas un kungi, ziņojiet (vēlams rakstiski) par nepļautām vietām pilsētā Vienas pieturas aģentūrā, Domes ēkas 1.stāvā.

Brīnos par jūsu tukšo pļāpāšanu.
Konkrēti, kurā vietā dzīvojat, ja jums "zāle līdz ausīm" ???
29.06.2012 18:42
*viesis
 Visam jābūt tīram un kārtīgam ne tikai uz svētkiem bet VIENMĒR!!!
30.06.2012 10:08
*222 -> *viesis
 Tici man, nebūs ne uz svētkiem, ne tik arī ikdienā!!! Varētu arī laternas uz pilsētas svētkiem iedegt lielāko daļu, vismaz lielākajās ielās, citādāk pagāšgad braukājot pa pilsētu, puse bija tumā.. cilvēku taču daudz vairāk ne kā ikdienā pa ielām pārvietojas!
30.06.2012 21:02
*Tā ir
 Zāle pilsētā visur vēl nav nopļauta.
- Jēkabpils pusē, netālu no tirdzniecības centra Aura daudzstāvenes iekšpagalms nav izpļauts. Zāle toč ir līdz padusēm. Kā izsmiekls starp lielo zāli knapi saredzams bērniem domātais slīdkalniņš un cits kas.
- Mans fāters saka, ka vislabāk zāli nopļāvuši pilsētas priekšnieka Dābola laikā. Tad visa pilsēta bijusi sadalīta pļāvējiem ar izkaptīm un nopļauto zāli viņi izmantojuši saviem lopiņiem. Pilsētnieki toreiz pat govis turējuši.
30.06.2012 22:17
*Neķītrais masāžists -> Tā ir
 Tu laikam esi viena no tām, kura tic, ka krievu laikā pilsētā esot bijusi pat cūku ferma. :D Viens man gribēja iestāstīt, ka tā atradusies kaut kur pie kapiem, bet tagad tur esot autoserviss. :D :D :D
01.07.2012 07:26
* ??? -> *Neķītrais masāžists
 Kāpēc izliecies par totālu idiotu? ka pat apstrīdi citu cilvēku stāstīto no viņu reālās dzīves?
Man kaimiņos Pormaļu ielā tantiņa vēl ne tik sen - šajos laikos turēja govi. Pie viņas pirkām pienu un viņas sieto ķimeņu sieru. Viņai bija arī savas kundes. Govs ēdināšanai ņēma pilsētā pļauto zāli. Tagad gan viņi vairāk govi netur.
01.07.2012 18:19
*Vasarītis
 Dābola laikos cik pilsētas domē strādāja ? Cik iedzīvotāju bija ? Šodien iedzīvotāju Jēkabpilī mazāk,bet pilsētas dome uzblīdusi .
02.07.2012 06:03
*Millie -> pLHwouAku
 ÙˆØ£& نا أت& سا&O slash;¡Ù„ عم&O Oslash;§ اذ&Os slash;§ كا&U Ugrave;† هن&O Oslash;§Ùƒ أش ;خا&O slash;µ آخ&Os slash;±Ùˆ&U grave;† وج&Ug grave;ˆØ¯ مش& اك&U grave;„ مع وي&U Ugrave;†Ø¯&Ug rave;ˆØ² في&O Oslash;³Øª&Os lash;§ لع&O Oslash;¯Ù… تم&U Ugrave;ƒÙ†&Ug rave;‡ من تث& بي&Os lash;ª Gentouch ال&O Oslash;ªÙŠ جع&Ug grave;„ت من ال&U Ugrave;…س&Os lash;ªØ­&Ugrav e;ŠÙ„ تح&Os slash;¯ÙŠ&Osl ash;«.

<a href="WWW Links online.com/">free auto insu
14.12.2012 09:19
*Benon -> QIrQBOPgDSpCOShb
 Ć Ā®Ā‡Ć Ā®Ā¤ுĆ Ā®ĀµĆ Ā®Ā Ā°ை Ć Ā®ĀŖாĆ Ā®Ā°்Ć Ā® ®Ā•்Ć Ā®Ā•ாĆ Ā®Ā¤ Ć Ā®ĀŽĆ Ā®Ā“ுĆ Ā®Ā¤Į 21;Ć Ā®Ā¤ாĆ Ā®Ā³Ć Ā®Ā°&# 3021;Ć Ā®Ā•Ć Ā®Ā³் Ć Ā®ĀŽĆ Ā®Ā¤்Ć Ā®Ā¤Ć Ā®Ā Ā©ைĆ Ā®ĀÆோ Ć Ā®ĀŖேĆ Ā®Ā°்Ć Ā® ®Ā•Ć Ā®Ā³ை Ć Ā®Ā‡Ć Ā®Ā©்Ć Ā®Ā±Ĭ 09; Ć Ā®ĀµĆ Ā®Ā°ைĆ Ā®ĀÆĬ 07;Ć Ā®Ā²ுĆ Ā®Ā®் Ć Ā®ĀµĆ Ā®Ā³Ć Ā®Ā°்Ć Ā®Ā Ā¤்Ć Ā®Ā¤ுĆ Ā®Ā•&# 3021; Ć Ā®Ā•ொĆ Ā®Ā£்Ć Ā® ®Ā?ுĆ Ā®Ā°ுĆ Ā®Ā•& #3021;Ć Ā®Ā•ிĆ Ā®Ā±Ĭ 6;Ć Ā®Ā°்Ć Ā®Ā•Ć Ā®Ā³ 021;. Ć Ā®ĀĆ Ā®Ā±Ć Ā®Ā•்Ć Ā®Ā Ā•ுĆ Ā®Ā±ைĆ Ā®ĀÆ Ć Ā®Ā®ொĆ Ā®Ā¤்Ć Ā® ®Ā¤ Ć Ā®ĀµĆ Ā®Ā²ை Ć Ā®Ā‰Ć Ā®Ā²Ć Ā®Ā•Ć Ā®Ā¤் 1;Ć Ā®Ā¤ிĆ Ā®Ā²ுĆ  Ā®Ā®் 1000 Ć Ā®ĀŖேĆ Ā®Ā°்Ć Ā® ®Ā•Ć Ā®Ā³ாĆ Ā®ĀµĆ Ā®Ā¤&# 3009; Ć Ā®ĀŽĆ Ā®Ā“ுĆ Ā®Ā¤Ĭ 07;Ć Ā®Ā•் Ć Ā®Ā•ொĆ Ā®Ā£்Ć Ā® ®Ā?ுĆ Ā®Ā°ுĆ Ā®ĀŖ& #3021;Ć Ā®ĀŖாĆ Ā®Ā°Į 1;Ć Ā®Ā•Ć Ā®Ā³் Ć Ā®ĀŽĆ Ā®Ā©்Ć Ā®Ā±Ĭ 09; Ć Ā®ĀÆோĆ Ā®Ā?ிĆ Ā® ®Ā•்Ć Ā®Ā•ுĆ Ā®Ā®& #3021; Ć Ā®ĀŖோĆ Ā®Ā¤ு Ć Ā®Ā‡Ć Ā®Ā¤்Ć Ā®Ā¤Ć Ā®Ā Ā©ை Ć Ā®ĀŖேĆ Ā®Ā°்Ć Ā® ®Ā•Ć Ā®Ā³ுĆ Ā®Ā•்Ć  Ā®Ā•ுĆ Ā®Ā®் Ć Ā®ĀµĆ Ā®Ā²ை Ć Ā®Ā‰Ć Ā®Ā²Ć Ā®Ā•Ć Ā®Ā®் 1; Ć Ā®ĀŽĆ Ā®Ā©்Ć Ā®ĀŖĆ Ā®Ā Ā¤ு Ć Ā®Ā‡Ć Ā®Ā²்Ć Ā®Ā²Ĭ 06;Ć Ā®ĀµிĆ Ā®Ā?்Ć  Ā®Ā?ாĆ Ā®Ā²்? Ć Ā®Ā…Ć Ā®ĀµĆ Ā®Ā°Į
21.12.2012 09:54
*Meadow -> HtyCIsJCQWQIrGnOeE
 <a href="WWW Links nference.com/">homeowners insurance</a> 863 <a href="WWW Links tes.com/">car insurance quotes</a> >:OO
28.12.2012 18:23
*Audel -> YSnkWlnWKnsmCGZicDg
 <a href="WWW Links uranceonline.com/">new jersey car insurance</a> 202893 <a href="WWW Links nference.com/">utah home insurance quote</a> 5436
31.12.2012 05:17
*Cornelia -> qttLgqqrOn
 <a href="WWW Links tesonline.com/">low car insurance</a> 2013 <a href="WWW Links tes.com/">cheapest auto insurance</a> jyhwfq
08.01.2013 21:23
*Elyza -> bTfWDETGZoCnsUFEsAN
 <a href="WWW Links 4u.com/">auto insurance</a> 849 <a href="WWW Links t.com/">cheap auto insurance</a> zooly
09.01.2013 13:45
*Chamomile -> yZJSRQleF
 <a href="WWW Links 4u.com/">car insurace</a> %[[[ <a href="WWW Links pinsurers.com/">car insurance quotes</a> 086415 <a href="WWW Links utoinsurance.net/">cheap auto insurance</a> 674948 <a href="WWW Links >viagra</a> =((
22.01.2013 07:23
*Birdie -> SQTUxptGcxgo
 <a href="WWW Links .net/">cheap auto insurance</a> 8180 <a href="WWW Links pinsurers.com/">eastwood auto insurance</a> 8P <a href="WWW Links eshopping.net/">whole life insurance</a> =))) <a href="WWW Links rancepolicies.net/">auto insurance</a> 8OO
23.01.2013 08:56
*Nevaeh -> FFIeeRsXeFav
 <a href="WWW Links 4u.com/">auto insurance quotes</a> bwlcev <a href="WWW Links .net/">insurance auto</a> 05602 <a href="WWW Links pinsurers.com/">free car insurance quotes</a> sztp <a href="WWW Links utoinsurance.net/">cheap auto insurance</a> 180183
24.01.2013 05:30
*Jaylyn -> hhHwUPnGCyoxmemI
 <a href="WWW Links nceguide.net/">life insurance companies</a> sylppy <a href="WWW Links iseasy.com/">cheap car insurance</a> 8-P <a href="WWW Links rancepolicies.net/">auto insurance</a> %))) <a href="WWW Links hairloss.com/">propecia to buy</a> ewom
24.01.2013 05:30
*Livia -> VFIwUhcdHGDwUjhNz
 <a href="WWW Links pinsurers.com/">classic car insurance</a> 18725 <a href="WWW Links nceguide.net/">life insurance</a> 822 <a href="WWW Links iseasy.com/">cheap car insurance</a> erkvs <a href="WWW Links rancepolicies.net/">car insurence</a> =DD
24.01.2013 05:30
*Caroline -> QHEngdrfQiTILPKXLg
 <a href="WWW Links 4u.com/">Comparing Auto Insurance Quotes</a> 155891 <a href="WWW Links pinsurers.com/">car insurance quotes</a> nyj <a href="WWW Links nceguide.net/">life insurance</a> >:-[[[ <a href="WWW Links rancepolicies.net/">auto insurance</a> 8DDD
24.01.2013 05:30
*Fleta -> AKdEVBopi
 <a href="WWW Links iseasy.com/">discount auto insurance</a> 9973 <a href="WWW Links >viagra</a> waec <a href="WWW Links rancepolicies.net/">auto insurance</a> 3491
26.01.2013 05:55
*Chuck -> ButHVVqvaqxrIdQ
 <a href="WWW Links r.net/">cheap auto insurance</a> ovdkmq <a href="WWW Links urancerates.com/">car insurance</a> >:-[[[ <a href="WWW Links urancepolicies.net/">affordab le auto insurance</a> 043
26.01.2013 19:14
*Gytha -> BKGGyIygLoRUv
 <a href="WWW Links utoinsurance.net/">cheap auto insurance</a> ovyg <a href="WWW Links eshopping.net/">life insurance quotes</a> %-))) <a href="WWW Links rancerates.com/">cheap auto insurance</a> >:-[ <a href="WWW Links >order viagra online</a> 260
26.01.2013 19:14
*Keyon -> SfJMuedBhdcPbwSR
 <a href="WWW Links 4u.com/">cheap online auto insurance quotes</a> 7138 <a href="WWW Links nceguide.net/">life insurance</a> 25266 <a href="WWW Links hairloss.com/">propecia</a> >:DDD
29.01.2013 09:55
*Lark -> mYxzXhRbiRyHseDebHX
 <a href="WWW Links .net/">state auto insurance</a> dqoeip <a href="WWW Links iseasy.com/">cheap car insurance</a> 22117 <a href="WWW Links >viagra</a> 659481
31.01.2013 12:37
*Kailan -> fciufNNLrarS
 <a href="WWW Links net/">viagra and levitra</a> fuel <a href="WWW Links iefonline.net/">nexium</a> 35385 <a href="WWW Links fored.com/">viagra online</a> 8-PPP <a href="WWW Links ine.com/">buy cialis generic</a> 1220
31.01.2013 21:00
*Cheyanne -> boJveCeAx
 <a href="WWW Links ronline.com/">cheap car insurance</a> xbmas <a href="WWW Links fored.com/">order viagra</a> %-( <a href="WWW Links iconline.com/">ciprofloxacin</ a> mds <a href="WWW Links ote.com/">buy car insurance online</a> ame
31.01.2013 21:00
*Maralynn -> nvSNSXKWO
 <a href="WWW Links iefonline.net/">birth control online pharmacy nexium propecia</a> 9088 <a href="WWW Links r.net/">auto insurance quotes</a> 120137 <a href="WWW Links ide.net/">acyclovir</a> 32220
31.01.2013 21:00
*Lovie -> kqZyHWYdmHjptvO
 <a href="WWW Links iconline.com/">ciprofloxacin</ a> bbxwnz <a href="WWW Links anceonline.com/">cheap insurance</a> mkakev <a href="WWW Links cation.com/">buy viagra</a> 23067
31.01.2013 21:00
*Marsue -> JjcQxvwhOKsAIcq
 <a href="WWW Links ication.com/">sildenafil</a> 085 <a href="WWW Links et/">valtrex</a> 846 <a href="WWW Links iconline.com/">ciprofloxacin</ a> 19029 <a href="WWW Links infections.com/">cipro</a> =-DD
31.01.2013 21:00
*Loren -> JIxoZoosMVjKUPS
 <a href="WWW Links ication.com/">mg dysfunction erectile sildenafil</a> 738 <a href="WWW Links net/">buy accutane</a> >:-OOO <a href="WWW Links ine.com/">buy cialis online</a> =PPP
31.01.2013 21:00
*Darold -> FWzETotGT
 <a href="WWW Links prices.com/">lasix nursing parameters</a> 923 <a href="WWW Links iefonline.net/">nexium</a> obopn <a href="WWW Links anceonline.com/">cheap insurance</a> 308270
31.01.2013 21:00
*Marge -> ILVZnQWYpjZOquhhE
 <a href="WWW Links iefonline.net/">order nexium online mozilla</a> szf <a href="WWW Links ication.com/">sildenafil</a> 2317 <a href="WWW Links ote.com/">car insurance quote</a> 8-[[[
02.02.2013 13:58
*Justice -> tGRZsBBXABoRDex
 <a href="WWW Links prices.com/">lasix</a> qdkn <a href="WWW Links ressant.com/">generic prozac online pharmacy</a> 8-OO <a href="WWW Links iconline.com/">ciprofloxacin</ a> tmdyhg <a href="WWW Links ice.com/">order cialis</a> :[
02.02.2013 13:58
*Nelia -> GiRIIPxbMmbPkbJbTs
 <a href="WWW Links ationguide.com/">prednisone</a > %O <a href="WWW Links net/">accutane</a> >:-) <a href="WWW Links utoinsur.com/">cheap auto insurance</a> 8((
03.02.2013 08:42
*Jesslyn -> mvFTIywPLiAWydGD
 <a href="WWW Links net/">cheap accutane online</a> kskm <a href="WWW Links et/">valtrex prescriptions written online</a> feubp <a href="WWW Links r.net/">a auto insurance</a> 52959 <a href="WWW Links ic.net/">amoxicillin</a> =-P
05.02.2013 07:01
*Taran -> XRabVHRHQaOPaH
 <a href="WWW Links iefonline.net/">order nexium online mozilla</a> %P <a href="WWW Links ronline.com/">new york car insurance</a> 8((( <a href="WWW Links net/">accutane</a> nuxspj
05.02.2013 07:01
*Tori -> pkoXWTTHLqRW
 <a href="WWW Links prices.com/">lasix eye surgery in owensboro ky</a> xlcblr <a href="WWW Links ressant.com/">10 mg generic prozac without prescription</a> 430 <a href="WWW Links .com/">viagra</a> 8-]
07.02.2013 14:36
*Kris -> thskDqTqjI
 <a href="WWW Links ressant.com/">prozac</a> :DD <a href="WWW Links ote.com/">car insurance quote</a> 290 <a href="WWW Links roviders.com/">cheapest car insurance</a> 8-P
07.02.2013 14:36
*Millicent -> sDMlNkEEjUJJTptsAJo
 <a href="WWW Links r.net/">discount auto insurance</a> >:))) <a href="WWW Links ressant.com/">prozac price from on line pharmacy</a> :-OO <a href="WWW Links ote.com/">car insurance quote</a> 5119
07.02.2013 14:36
*Lorin -> CnAJmwvbLoMAF
 <a href="WWW Links iefonline.net/">cephalexin nexium and xanax together</a> %-DD <a href="WWW Links net/">buy accutane</a> :] <a href="WWW Links alinfections.com/">buy doxycycline</a> izgp
08.02.2013 18:30
*Trish -> SxKkDMcDciqz
 <a href="WWW Links tprices.com/">lasix for adults</a> %PPP <a href="WWW Links uronline.com/">free car insurance quotes</a> qsxko <a href="WWW Links liefonline.net/">nexium</a> eez <a href="WWW Links line.com/">buy cialis sales</a> kkghf
11.02.2013 11:47
*Lucy -> QYSWVXiUsVjC
 <a href="WWW Links prices.com/">lasix eye surgery in olymia</a> >:-( <a href="WWW Links et/">buy valtrex here</a> 8P <a href="WWW Links fored.com/">viagra online</a> 14516 <a href="WWW Links ic.net/">amoxicillin</a> 68082
11.02.2013 11:48
*Amory -> ULRQUOeZgfPvygDyrCT
 <a href="WWW Links alinfections.com/">doxycycline buy</a> 940 <a href="WWW Links ote.com/">car insurance online</a> =-)) <a href="WWW Links .com/">viagra</a> uysqfl <a href="WWW Links roviders.com/">infinity auto insurance</a> :-]]]
12.02.2013 13:30
*Kaed -> ERcvaPkZOLMgcNx
 <a href="WWW Links ine.com/">buy cialis</a> :-O <a href="WWW Links anceonline.com/">cheap insurance</a> rwajl <a href="WWW Links .com/">viagra</a> 8[ <a href="WWW Links cation.com/">buying viagra online</a> oda
13.02.2013 17:11
*Kaylyn -> dUmOPHySyNp
 <a href="WWW Links et/">valtrex prescriptions written online</a> 175953 <a href="WWW Links utoinsur.com/">cheap car insurance</a> 8) <a href="WWW Links roviders.com/">cheapest car insurance</a> wisgzk
15.02.2013 17:45
*Jane -> wNzmIstBenPg
 <a href="WWW Links ment.com/">prednisone no prescription</a> >:OO <a href="WWW Links et/">low car insurance</a> 8(( <a href="WWW Links /">free car insurance quotes</a> hqllyu <a href="WWW Links ry.com/">florida auto insurance</a> 278
20.02.2013 17:57
*Snowy -> GbZkLoQLwQgBDZ
 <a href="WWW Links guide.com/">accutane</a> %O <a href="WWW Links et/">car insurance qoutes</a> =-PPP <a href="WWW Links org/">accutane</a> %( <a href="WWW Links /">cheap car insurance quotes</a> 909
24.02.2013 03:03
*Chelsia -> tysHHlVwjm
 <a href="WWW Links .net/">online bachelor degree</a> 923732 <a href="WWW Links nsur.com/">low car insurance</a> sfgx <a href="WWW Links rg/">discount car insurance</a> woo
27.02.2013 10:34
*Gracelynn -> dVqoowCOjAyvcCap
 <a href="WWW Links sonline.com/">cialis</a> bywq <a href="WWW Links anies.com/">cheap auto insurance</a> phe <a href="WWW Links r.net/">cheap auto insurance quotes us</a> jooeux <a href="WWW Links /">free auto insurance quotes</a> 684 <a href="WWW Links inoisnews.org/">classic car insurance</a> ncs
11.04.2013 12:18
*Kaedn -> JafhsdCrdXSJYyGCKMw
 <a href="WWW Links elaed.es/">Cialis</a> udcvl <a href="WWW Links ylists.com/">get auto insurance quotes</a> =-O <a href="WWW Links anies.com/">car insurance</a> 8DDD <a href="WWW Links uotes.net/">insurance auto auctions</a> qei <a href="WWW Links uote.com/">car insurance quotes</a> =-PP <a href="WWW Links uronline.com/">cheap auto insurance</a> >:P <a href="WWW Links inoisnews.org/">infinity auto insurance</a> =]]]
11.04.2013 12:18
*Janaye -> RbopsHoRgCYLsyzokMv
 <a href="WWW Links h.com/">discount car insurance</a> 422 <a href="WWW Links otesonline.com/">online auto insurance</a> :OO <a href="WWW Links sonline.com/">car insurance rates</a> :-] <a href="WWW Links eseasily.com/">degree programs</a> 4753 <a href="WWW Links iders.com/">cheapest auto insurance</a> :-( <a href="WWW Links at.com/">inexpensive car insurance</a> :( <a href="WWW Links sonline.com/">car insurance quotes</a> pvgqr
17.04.2013 11:54
*Lateisha -> kbYCuKgtJhKjXYFr
 <a href="WWW Links urproviders.com/">car insurance in florida</a> 814 <a href="WWW Links eals.com/">free car insurance quotes</a> 66118 <a href="WWW Links 4you.com/">cialis</a> krzpql <a href="WWW Links tes.com/">cheap auto insurance</a> 8-]]] <a href="WWW Links sonline.com/">car insurance quotes</a> =-PP
25.04.2013 18:33
*Tibbie -> zorXkOqFHeVbbkDF
 <a href="WWW Links .com/">cialis</a> :-PP <a href="WWW Links eds.com/">levitra and alpha blockers</a> wzctli <a href="WWW Links uotes.net/">car insurence</a> 8OOO <a href="WWW Links /">cheap car insurance</a> 31028 <a href="WWW Links sonline.com/">car insurance quotes</a> 8-( <a href="WWW Links ligne.fr/">cialis</a> 030 <a href="WWW Links s.com/">discount viagra</a> ggc
25.04.2013 18:33
*Frenchie -> beTIDLmon
 <a href="WWW Links alsfast.com/">cheap auto insurance</a> 20858 <a href="WWW Links eseasily.com/">courses online</a> 675221 <a href="WWW Links 4you.com/">cialis</a> 8-D <a href="WWW Links tes.com/">cheap auto insurance</a> doi <a href="WWW Links sonline.com/">car insurance quotes</a> 180
07.05.2013 22:08
*Blue -> dTbabvIrx
 <a href="WWW Links elaed.es/">Cialis</a> bit <a href="WWW Links g.com/">buy auto insurance online</a> azvsdw <a href="WWW Links com/">viagra on line</a> 74918 <a href="WWW Links ncedeals.com/">car insurance quote</a> vcwb <a href="WWW Links fo.com/">cialis online</a> jgy <a href="WWW Links iders.com/">cheap car insurance</a> xqx <a href="WWW Links /">online car insurance</a> ubby
20.05.2013 22:41
*Cathleen -> fbSIwndbXRweTsM
 <a href="WWW Links savings.com/">prednisone</a> 26923 <a href="WWW Links com/">viagra</a> >:))) <a href="WWW Links ">propecia to buy</a> 874 <a href="WWW Links rt.com/">buy viagra</a> =-( <a href="WWW Links fo.com/">cheap generic cialis</a> wqa <a href="WWW Links eseasily.com/">colleges online</a> bjvpss <a href="WWW Links 4you.com/">cialis online</a> >:-P
20.05.2013 22:42
*Bubi -> veHWXnTm
 <a href="WWW Links greesOnline.com/">online college</a> vmr <a href="WWW Links s.com/">cheapest cialis</a> >:[[ <a href="WWW Links onoptions.com/">car insurance quotes</a> 8-) <a href="WWW Links tes.com/auto-insurance-quotes- illinois.html">auto insurance quotes Illinois</a> 941945 <a href="WWW Links eseasily.com/">learning distance</a> kltxq <a href="WWW Links com/">omaha hold em poker</a> 96093
01.06.2013 21:23
*Jacoby -> EWLjvCuds
 <a href="WWW Links dtreatment.com/">cialis viagra</a> oubnr <a href="WWW Links otesonline.com/">car insurance quotes</a> 75693 <a href="WWW Links com/">cyalis levitra sales viagra</a> 904286 <a href="WWW Links offersonline.com/">auto insurance quotes</a> 600415 <a href="WWW Links eseasily.com/">online college</a> azvk <a href="WWW Links tes.com/auto-insurance-quotes- mississippi.html">Mississippi auto insurance quotes</a> nmpjkg <a href="WWW Links com/">online omaha poker free</a> hudc
05.06.2013 10:04
*Vicki -> XZvOGgtTLwsqhRd
 <a href="WWW Links onoptions.com/">auto insurance quotes</a> 586094 <a href="WWW Links offersonline.com/">state auto insurance</a> wctex <a href="WWW Links meds.com/">cialis</a> 963 <a href="WWW Links oryou.com/">mail order viagra</a> :-[[ <a href="WWW Links ancequotes.net/">car insurance quotes</a> 8-(( <a href="WWW Links >cheap car insurance florida state</a> =-]
10.06.2013 12:30
*Kevrell -> LVqOaVjTQGBEdSH
 <a href="WWW Links ans.com/">online auto insurance quotess</a> 783 <a href="WWW Links .net/">levitra</a> 384 <a href="WWW Links e.com/">free quotes auto insurance</a> omwr <a href="WWW Links ervative.com/">michigan auto insurance quotes</a> pmagbw <a href="WWW Links ad.com/">cheap basic car insurance ca</a> tsqds <a href="WWW Links com/">omaha</a> 3696
20.06.2013 15:14
*Raynes -> QtZuFpML
 <a href="WWW Links n.com/">products impotence</a> :PPP <a href="WWW Links greesOnline.com/">online college</a> 8[[[ <a href="WWW Links icy.com/">cheap insurance quotes</a> :((( <a href="WWW Links dtreatment.com/">cialis</a> 0059 <a href="WWW Links com/">omaha poker game</a> 698684 <a href="WWW Links p.com/">in distance learning universities</a> >:( <a href="WWW Links net/">cialis gernerics</a> whs
29.06.2013 01:33
*Marlie -> nDUPbDXV
 <a href="WWW Links gestion.com/">florida car insurance prices</a> lkw <a href="WWW Links insurance.net/">auto insurance quotes</a> 067959 <a href="WWW Links estonline.com/">and impotence</a> 8D <a href="WWW Links om/">generic viagras where to buy</a> phlnr <a href="WWW Links ">cealis buy on line</a> :-(((
04.07.2013 06:04
*Jessalyn -> JptsKoQWGpfYPpzl
 <a href="WWW Links s.com/">genericviagra generic best price</a> 088 <a href="WWW Links /">usa viagra sales</a> nxkihm <a href="WWW Links choice.net/">top auto insurance quote</a> %O <a href="WWW Links s.net/">no prescription cialis</a> 278496 <a href="WWW Links ce.com/">no insurance auto accident</a> aindxl <a href="WWW Links ">generic cialis</a> mskbth <a href="WWW Links ksintoareview.com/">viagra online</a> 8-]]
09.07.2013 06:24
*Maisyn -> aUoigOriQjr
 <a href="WWW Links e.net/">college online chemistry</a> 6924 <a href="WWW Links choice.net/">car insurance quotes pa</a> 121193 <a href="WWW Links ehere.com/">cheap auto insurance</a> 055 <a href="WWW Links sonline.net/">car insurance quotes</a> %-DD <a href="WWW Links lfcheap.com/">cheap insurance</a> %]]] <a href="WWW Links ormance.net/">buy cialis online no prescription</a> 490
10.07.2013 20:07
*Staysha -> NBVdrpBcKzF
 <a href="WWW Links ice.net/">new yok car insurance</a> 250487 <a href="WWW Links hoenix.net/">AZ car insurance quotes</a> >:-]] <a href="WWW Links net/">viagra online for sale</a> 0868 <a href="WWW Links surer.com/">insurance car quotes</a> 608 <a href="WWW Links net/">generic cialis on line</a> 17424
14.07.2013 19:54
*Jonnie -> RyogqgRrFupAnM
 <a href="WWW Links hoenix.net/">car insurance quotes</a> tylby <a href="WWW Links mphis.net/">Memphis Cheap Auto Ins in NJ</a> %-(( <a href="WWW Links sonline.net/">auto insurance</a> :-[ <a href="WWW Links are.net/">accutane acne scar</a> 9904 <a href="WWW Links rtworth.net/">car insurance quotes</a> zkm <a href="WWW Links ceprovider.com/">quotes car insurance</a> mfvko <a href="WWW Links nantonio.net/">TX NJ car insurance</a> 67706
16.07.2013 23:55
*Vinny -> vYUrPRJdMH
 <a href="WWW Links online.com/cheap-auto-insuranc e-IL.html">liability insurance for consultants</a> 639 <a href="WWW Links online.com/">compare car insurance IL</a> %-DD <a href="WWW Links rancerates.com/">car insurance quotes</a> 8)) <a href="WWW Links online.com/">auto insurance peerless</a> 32701 <a href="WWW Links nsur.com">auto insurance online cheap</a> :( <a href="WWW Links quotes.net/">auto insurance quotes il CA</a> >:-D <a href="WWW Links sinyourstate.com/">cheap car insurance quotes IN NY</a> >:-[[
22.07.2013 20:53
*Minnie -> jPUETmuSnbvlSkS
 <a href="WWW Links ceprovider.com/cheap-car-insur ance-memphis.html">Tennessee quotes car insurance</a> 8DDD <a href="WWW Links /">sildenafil cheap</a> icxehb <a href="WWW Links fornia.com">car insurance</a> 16564 <a href="WWW Links issue.com/">cheap car insurance</a> wnwd <a href="WWW Links rection.com/">the best place to buy generic viagra</a> scvmf
25.07.2013 21:36
*Dora -> cYGudlojaHFWoymcDjs
 <a href="WWW Links om">NJ auto insurance quotes infinity</a> crssb <a href="WWW Links ceprovider.com/cheap-car-insur ance-salt-lake-city.html">chea p car insurance</a> ygvkz <a href="WWW Links rers.net">insurance auto repair</a> 744 <a href="WWW Links rtworth.net/">TX Low car ibsurance</a> 629 <a href="WWW Links rection.com/">VIAGRA ORDERING</a> 611634
25.07.2013 21:36
*Lynn -> oFRhbNGpA
 <a href="WWW Links n.com/">impotence alcohol</a> 7870 <a href="WWW Links nline.com/">car insurance quotes</a> :[[ <a href="WWW Links tion.com/houston-car-insurance -quotes.html">car insurance for cheap in nj Houston</a> 411971 <a href="WWW Links nver.net/">cheapest auto insruance CO</a> crihly <a href="WWW Links tion.com/columbus-car-insuranc e-quotes.html">free auto insurance quotes online Columbus</a> lgq <a href="WWW Links dance.net/">auto insurance quotes</a> pceqqx <a href="WWW Links et/">San Francisco cheap car insuerunces</a> :(((
25.07.2013 21:36
*Letitia -> xobUgrXyHuctlK
 <a href="WWW Links nline.com/">NY car insurance quotes</a> iuov <a href="WWW Links nceprovider.com/cheap-car-insu rance-salt-lake-city.html">in surance car quotes Salt Lake City</a> 906 <a href="WWW Links insuronline.com/">auto insurance companies free online quote</a> 272 <a href="WWW Links insur.com">illinois car insurance</a> >:] <a href="WWW Links arinsur.net">affordable car insurance</a> opdng <a href="WWW Links ction.com/columbus-car-insuran ce-quotes.html">discount auto insurance rates Columbus</a> %-OOO
25.07.2013 21:36
*Shorty -> GybJgaZhX
 <a href="WWW Links hoenix.net/">insurance weekly car AZ</a> =( <a href="WWW Links utoinsur.com/">get a car insurance quote online</a> zox <a href="WWW Links sonline.net/">cheap insurance quotes</a> 343960 <a href="WWW Links tment.com/">cialis tablets for sale</a> 65219 <a href="WWW Links dtabs.com/">levitra</a> 19174 <a href="WWW Links nsurers.net/auto-insurance-quo tes-tennessee.html">single trip holiday insurance cheap</a> tpbfb
01.08.2013 21:33
*Kalyn -> ZPrePbkUiCvovca
 <a href="WWW Links .com/">fort dearborn life insurance</a> =(( <a href="WWW Links nsurers.net/auto-insurance-quo tes-south-carolina.html">new auto insurance policy South Carolina</a> :-( <a href="WWW Links icy.com/">auto insurance quotes</a> mrfja <a href="WWW Links rancerates.com/">insurance auto mobile</a> =[[ <a href="WWW Links r.com/">minimum insurance car</a> faimr <a href="WWW Links ceprovider.com/">car insurance rate comparison</a> >:-))
07.08.2013 19:41
*Chynna -> WqPpDxCAZrLk
 <a href="WWW Links ecollege.net/">teacher online degrees</a> >:D <a href="WWW Links ronline.com/">online car insurance estimate</a> 434 <a href="WWW Links /">cheapest car insurance</a> 51898 <a href="WWW Links urancepolicies.net/">auto insurance</a> boop <a href="WWW Links ction.com/">auto insurance adjusters</a> %))) <a href="WWW Links idance.net/">Auto Insurance qoutes</a> 8DDD
16.08.2013 22:16
Piedalīties diskusijā:
Vārds:
Adresāts:
Visual CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu: *

  Copyright © jekabpilslaiks.lv 2005-2020.g.
Mājas lapu izstrāde. 2005.g. (support@jekabpilslaiks.lv)


Portālā jekabpilslaiks.lv publicētie materiāli ir aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas Autortiesību likumu. Jebkura jekabpilslaiks.lv publicēto materiālu kopēšana, modificēšana, uzglabāšana, arhivēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana bez SIA “Vidusdaugavas televīzija” rakstiskas atļaujas ir kategoriski aizliegta.
Ja netiek ievēroti augstāk minētie noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

Komentārus, ierosinājumus un jautājumus sūtiet uz adresi redakcija@jekabpilslaiks.lv

Publicētie materiāli ne vienmēr saskan ar redakcijas viedokli. Par rakstos publicēto materiālu saturu atbild raksta autors. Redakcija neatbild par lietotāju komentāriem, forumā ievietotajiem ziņojumiem. Par reklāmas materiālu un sludinājumu saturu atbild to iesniedzējs.
Atslēgvārdi: Jēkabpils, Jēkabpils ziņas, Jēkabpils rajons, jaunumi, forums, sludinājumi, foto galerija, reklāma.
Lapas apstrādes laiks: 0.05457 sek.

Cienījamais lietotājs, Jekabpilslaiks.lv izmanto sīkfailus lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot portālu, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu Privātuma politikai, kā ari sīkdatņu izmantošanai. Es saprotu