Ziņas Video Forums Kontakti Reklāma RSS Twitter
 Lietotājs Parole Laipni lūdzam Viesis! Reģistrēties »  
+ Ziņas
          Svētki
          Sadzīve
          Izglītība, Kultūra
          Ekonomika
          Pašvaldības ziņas
          Policijas ziņas
          Sports
          Visi
+ Ziņu arhīvs
+ Video
+ Foto galerija
+ Forums
+ Iepazīšanās

ßńķī 01.10 Vakars
12°C...14°C
A 3-5 m/s

ßńķī 02.10 Nakts
9°C...11°C
A 2-4 m/s

Šodien 01.oktobrī
vārda dienas svin:

Zanda, Zandis, Lāsma

Rītdien:
Ilma, Skaidris

Apsveicam!
Saraksts »

Kam, jūsuprāt, būtu jāfinansē stārķa ligzdas balsta un pamatnes ierīkošana izpostītās ligzdas vietā Ošānu ciemā (skatīt sižetu 25.09.2020.)?
akciju sabiedrībai “Sadales tīkls”, jo pēc viņu iniciatīvas vecie balsti tika demontēti un ligzda – izpostīta;
51.6%
pašvaldībai, jo tā ir pašvaldības zeme;
29%
nav viedokļa.
9.7%
vietējiem iedzīvotājiem – ja viņi vēlas saglabāt ligzdu, viņiem arī jāfinansē;
9.7%

Nobalsojuši: 31
Saraksts »

Ziņas: 30588
Komentāri: 563082
Ziņas forumā: 966
Statistika atjaunota
26.06.2020 03:40
 
Šobrīd portālā: 77 lietotāji

http://www.jekabpils.lv
Jēkabpils Taxi
Jaunākās ziņas
 
Apvienos Līvānu mūzikas un mākslas skolas
Pievienots: 30.11.2010 16:19

» Versija izdrukai

makslas skola.jpg
Līvānu novada domes sēdē pašvaldības deputāti pieņēmuši lēmumu reorganizēt Jēkaba Graubiņa Līvānu mūzikas skolu, tai pievienojot Līvānu mākslas skolu, informēja Līvānu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Ginta Kraukle. Šāds lēmums pieņemts, lai finansiāli nodrošinātu mūzikas un mākslas skolu darbību samazināta finansējuma apstākļos, arī turpmāk nodrošinot bērniem un jauniešiem profesionālās ievirzes izglītību gan mūzikas, gan mākslas jomā. Nedz abu skolu skolēnus, nedz vecākus un pedagogus reorganizācija neietekmēs - mācības turpināsies kā ierasts - tajās pašās ēkās un telpās, pie esošajiem pedagogiem. Līdz ar mācību iestāžu apvienošanu mainīsies arī skolas nosaukums, tas turpmāk būs - Jēkaba Graubiņa Līvānu mūzikas un mākslas skola. Mākslas skolas pievienošana mūzikas skolai pamatota ar atzinumu, ka Jēkaba Graubiņa Līvānu mūzikas skolai ir labāka pārvaldība un veiksmīgāka, konstruktīvāka sadarbība ar Izglītības pārvaldi un citām institūcijām, tās administrācija veiksmīgi nodrošina izglītības programmu īstenošanu un skolas telpu noslogotību atbilstoši skolēnu un darbinieku skaitam. Arī ēku lietderīgo un zemes vienību platību ziņā tā ir lielāka nekā Līvānu mākslas skola. Līvānu novada domes izpilddirektoram Uldim Skreiveram uzdots uzteikt darba līgumu un izbeigt darba tiesiskās attiecības ar likvidējamās Līvānu mākslas skolas direktori Valiju Rusiņu, kā arī līdz 2010.gada 30.decembrim izveidot reorganizācijas komisiju un līdz 2011.gada 31.janvārim nodrošināt Līvānu mākslas skolas funkciju, tiesību, saistību, finanšu līdzekļu, mantas, lietvedības un arhīva nodošanu Jēkaba Graubiņa Līvānu mūzikas un mākslas skolai.
    
    
 


Komentāru skaits: 32
Apspriežam tēmu:
*Inga
 Nu viņiem tak tās skoliņas bija mazas. Tāpēc arī vienkāršāk savienot
30.11.2010 17:42
*nepārsteidz
 Citviet Latvijā jau arī mazpilsētās - vai nu jau ir apvienotas mūzikas un mākals skolas, vai to darīs tuvākajā nākotnē, jo pašvaldībai tās jāuztur. Tā tiek ieekonomēti administratīvie izdevumi - direktors tad abām skolām viens, grāmatvedis, un tml.
30.11.2010 18:34
*pelēkais kardināls
  Šāds lēmums pieņemts,lai nodrošinātu Līvānu mūzikas skolas darbību......
30.11.2010 19:26
īpaši stulbs
 Mūzikas skaņu pavadījumā patīkamāk gleznot.
01.12.2010 08:59
*janka
 Pamatā jau ir mūzikas skolas direktora labās attiecības ar pašvaldības vadību , tāpēc šis vadītājs šiem liekas tik labs un derīgs , nezkatoties pat uz to , ka darba laikā reti kad ir skaidrā prātā. Vēl viens pozitīvs arguments , šā iestādē gadiem atrodas vēlēšanu iecirknis , un tāpēc čalis jāpietur pieskatāmā tuvumā , lai , pasarg dies , dzērumā neizmuld ko lieku. Bet muldēšana par pašvaldības naudas taupīšanu ir lai jauktu cilvēkiem galvas , jo naudu direktoru algām piešķir valsts. Viens no domes deputātiem , Māris Grigalis , iebrēcās , ka arī valsts nauda esot jātaupa , kam es pilnīgi piekrītu un ieteiktu šim pašam deputātam iziet ar iniciatīvu un virzīt novada domē jautājumu par , piemēram , Sutru skolas pievienošanu Līvānu pirmajai vidusskolai , kas būtu ļoti loģisks apvienošanās politikas turpinājums. Pirmkārt , lai taupītu valsts naudu , otrkārt , ja jau var apvienot dažādu profilu skolas , pašvaldībai lojāla , lai arī stipri iedzert mīloša , direktora vadībā , tad kāpēc to nedarīt ar vienāda profila skolām . Taču kautkas man liek šaubīties , ka iepriekšminētais deputāts ar šādu iniciatīvu izies , jo pats ir Sutru skolas direktors ,ir ļoti uzticams un paklausīgs novada domes vadībai un te jau par taupību jāaizmirst .
01.12.2010 21:35
*janka
 Tātad sanāk , ka lai atbrīvotos no sev nepatīkama iestādes vadītāja , domes vadība ir ar mieru labāk nolikvidēt visu iestādi . Neskaidra direktora , ar labām pielīsšanas spējām , vadībā pievienotā mākslas skolas daļa drīzā laikā pārvērtīsies no skolas ar profesionālo ievirzi , fakultatīvā piedevā , kādreizējo pulciņu līmenī . Vismaz tā tas notiek ar jau apvienotajām šāda veida skolām .
01.12.2010 21:52
*Mumba Jumba
 Nu ko - mākslas skolas likvidācija turpinās. Viss noris pa nu jau kā 2 gadi atpakaļ iestrādātu scenāriju.
Ar naudas līdzekļu ekonomēšanu tur nav un nekad nav bijis nekāda sakara - tās ir tikai atrunas.
02.12.2010 12:28
*štirlicam
  Tik labi zini,ka jau 2 gadus atpakaļ......:)):))
02.12.2010 21:31
*patvaldīības pārstāvis
  Kas maksāā,tas pasūta mjūūziku!!!!Mums vajag bēērnus ne tikai māākslas skolām,bet arī mjūūzikas un spoorta skolām!!!!Par daudz tai māākslas skolai bēērnu savairojies!!!!Būus kāā mēēs to liksim,nejau kā jūūs tur gribēsiet dumjie ļautiņi,skaidrs!!!!
02.12.2010 21:36
*kaimiņš
 Lūk, tas nu gan ir "besis". Valstī viena no labākajām Mākslas skolām, ko gadiem vadījusi profesionāla un principiāla direktore "smalki tiek pagrūsta uz ambrazūru". Nez, ko Rusiņas kundze pašvaldības krējumam izdarījusi , un ko dome ietaupa ? Algu tak direktoram maksā Kultūras ministrija. Cik zinu, tad tās skolas , kas valstī ir apvienotas , maļas kā starp dzirnakmeņiem, jo, kā mūziķis direktors var izprast mākslinieku specifiku, ja nu -kā Mielavs, talantīgs abās jomās. Nu aplam gan tiek darīts. Skaidri redzams, ka tā ir atriebība direktorei.
02.12.2010 22:32
*no Vidzemes
  Līvānu Mākslas skola nupat,rudenī tika apbalvota valsts mākslas skolu konkursā-GLEZNOŠANAS metodikā. Interesanti, kā tas nāk, katru gadu līvāniešu mazie bērni ar saviem darbiņiem spodrina valsts konkursu, bet skolai slikta direktore? Kādēļ neizsakās šīs skolas vecāki un pedagogi? Nu jā, pedagogi jau vienmēr klusēs, jo mazās skolās un provincē visi ir iebiedēti. Visi kā pelītes...Skumji, Valija, lai ar skarba un tieša, bet arī direktoru semināros neielaidās garās diskusijās, bet visu izlika pa tiešo.Zinoša, aktīva un nu, sadzīta zemē. Cilvēks, kurš stāvēja un krita par savu skolu, vismaz tā mums likās mūsu konferencēs un semināros. Prata aizstāvēt viedokli, argumentēt situācijas. Domāju, ka pašvaldības ļaudis paši sev pārvelk negatīvisma plīvuru, jo ar baltiem diegiem ir šūts kaut kāds ietaupījums. tas tā nav. Arī es esmu šāda tipa skolu vadītājs un pārliecinājies, ka tāda mākslīga apvienošana liek zaudēt tieši mākslas skolu programmu realizācijā.
02.12.2010 22:46
*Viesis
 
A tur tak rindā stāv-prestiža vieta. Radi draugi no pašvaldības tā tik i gaida.tas nekas, ka direktoriem uz pusi algas nogrieza, smukas telpas, silti, labi. varēs pagozēties mākslinieku tusiņos.
02.12.2010 22:50
*Viesis
 
Kāds sakar Kultūras ministrijas kompetencē esošai skolai ar izglītības pārvaldi? Lūk, tas nu gan nav skaidrs no raksta.Šīs skolas- mūzikas un mākslas ir pašvaldību skolas, bet pakļautas Kultūras-nevis Izglītības ministrijai. Mērķdotācija pedagogiem un direktoriem tiek maksāta no valsts budžeta. Tagad, krīzes apstākļos, Kultūras ministrija, iepriekšējā ministra I. Dāldera lūgumvēstules iespaidā visām pašvaldībām , pirms gada vērsās pie pašvaldībām; saglabāt visiem spēkiem mākslas un mūzikas skolas valstī, jo tā ir mūsu rītdiena un valsts nākotnes kultūras potenciāls. Tā dēļ arī lūdzot pašvaldības rast iespēju, neatlaist pedagogus, bet finansiāli atbalstīt šo skolu uzturēšanu. Skolu pedagogi uz minimālo pārtaisīja stundu plānus, samazinot stundu skaitu. Uz visminimālākām slodzēm atstāja pedagogus. Daudzas skolas atlaida pensionētos skolotājus, kaut arī tie bija mākslinieki un mūziķi, bet direktori, vadoties pēc Valsts Skolu Izglītības centra norādēm līda no ādas ārā, lai tikai saglabātu savus pedagogus un skolu programmas. Tādēļ Līvānu pašvaldības lēmums ar tādu argumentāciju liek šaubīties par minētiem ietaupījumiem un optimizāciju. Skaidri redzams, ka direktore uzstādījusi prasības , jo ir pārliecināta par prasītā vērtībām. Dīvaini, kā neprofesionāli ļautiņi izrīkojas ar cilvēkiem, kuri savā amatā pudu sāls apēduši. tas izskatās ļauni un provinciāli.
02.12.2010 23:11
*Tess Stev -> yfstzqxpz@gmail.com
 WWW LinksWWW LinksWWW LinksWWW Links
20.09.2014 12:23
*Cheap Micheal Kors Purses -> EBCXF
 <a href=&primeWWW Links /mkor/bags.html′ title=′amcatusa.com cheap micheal kors′>Micheal Kors Cheap</a> I bought this as gift to my wife, she love coach bags it.
Cheap Micheal Kors PursesWWW Links
25.09.2014 10:55
*michael kors sale outlet store -> gpsbfkjyvu@gmail.com
 <a href="WWW Links tions.com/coach1.html">coach purses outlet</a> <a href="WWW Links ">Michael Kors Totes Cheap</a> <a href="WWW Links ures.org/bin06/coach.asp?key=c oach-outlet-cabazon-44">Coach Outlet Cabazon</a>
07.10.2014 13:33
*Uggs Outlet Store -> rnzioezeajs@gmail.com
 WWW Links <br />WWW Links <br />WWW Links <br />WWW Links <br />WWW Links
21.10.2014 16:23
*Cheap Hermes Birkin Bag Replica -> DQPRT
 Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Apvienos Līvānu mūzikas un mākslas skolas Fake Kelly Bags For Sale Uk <a href="WWW Links ta/uploads/hermes-kelly/fake-k elly-bags-for-sale-uk-6373.asp ">WWW Links loads/hermes-kelly/fake-kelly- bags-for-sale-uk-6373.asp</a>
[urlWWW Links essle.at/images/hermes-bag/her mes-birkin-bag-replica-china-h ermes-dogon-4772.asp]Cheap Hermes Birkin Bag Replica China Wholesale[/url]
28.10.2014 02:36
*Hermes Handbags Replica Uk -> NGWMK
 Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Apvienos Līvānu mūzikas un mākslas skolas <a href="WWW Links a.com.pe/js/fonts/hermes-purse /replica-hermes-handbags-austr alia-4061.asp">Replica Hermes Handbags Australia</a>
Hermes Handbags Replica UkWWW Links
29.10.2014 19:57
*Hermes Medor Clutch Size -> MPXQX
 hermes replica bag reviews <a href="WWW Links mes-bags/fashion-online-stores -for-hermes-wallet-price-cheap .asp">Try Here</a>
Hermes Medor Clutch SizeWWW Links
12.11.2014 00:56
*Coach Purse Outlet -> ACFOV
 <a href="WWW Links .com/fashion/?p=565">Authentic Coach Purse</a> zbtoltM, <a href="WWW Links ation.com/uggs/outlet.asp?p=21 ">Ugg Boots For Sale</a> 80Mzj8P, <a href="WWW Links rassistance.com/sale/uggs.asp? p=98">Womens Ugg Boots</a> coQPvmI, <a href="WWW Links ation.com/uggs/outlet.asp?p=10 2">Cheap Uggs For Sale</a> uPEP21g,
Coach Purse OutletWWW Links
12.11.2014 02:05
*caoch bags outlet -> JPOPF
 WWW LinksWWW LinksWWW LinksWWW LinksWWW LinksWWW LinksWWW LinksWWW Links
caoch bags outletWWW Links
13.11.2014 07:56
*cocah factory outlet -> FJOIL
 <a href="WWW Links om/index.php?action=register:K Byatt:SxwsklX9">WWW Links iontalk.com/index.php?action=r egister:KByatt:SxwsklX9</a>
c ocah factory outletWWW Links
18.11.2014 12:00
*cocah factory outlet -> TXGQF
 <a href="WWW Links ru/content/6-most-well-guarded -secrets-about-coach-wallets">WWW Links ent/6-most-well-guarded-secret s-about-coach-wallets</a> 2HjKQnn dCrYE, <a href="WWW Links ru/content/don%e6%8a%b0-fall-c oach-wallets-scam-8">WWW Links w.studentshop.ru/content/don%e 6%8a%b0-fall-coach-wallets-sca m-8</a> kuNrrB4 oWnwS, <a href="WWW Links ome.php?mod=space&uid=5809">ht tp://txwwxn.com/bbs/home.php?m od=space&uid=5809</a> gTlJpMi hP6yo, <a href="WWW Links els.de/index.php?page=thread&t hreadid=66826">WWW Links rman-rebels.de/index.php?page= thread&threadid=66826</a> usRoSWr 9W90Y, <a href="WWW Links ru/content/buying-coach-wallet s-18">WWW Links u/content/buying-coach-wallets -18</a> abLJwDr LsAfU, TomMagMisuzu
cocah factory outletWWW Links
18.11.2014 18:39
*ugg outlet -> ZTINP
 <a href="WWW Links ru/content/warning-these-4-mis takes-will-destroy-your-coach- wallets-1">WWW Links hop.ru/content/warning-these-4 -mistakes-will-destroy-your-co ach-wallets-1</a> G5EQECW 7oopC, <a href="WWW Links bbs/viewthread.php?tid=418316& extra=">WWW Links /bbs/viewthread.php?tid=418316 &extra=</a> BLxqwyi 9R68S, <a href="WWW Links .kr/zbxe/?mid=hrd_qna&document _srl=11991288&comment_srl=2224 ">WWW Links bxe/?mid=hrd_qna&document_srl= 11991288&comment_srl=2224</a> Ph3d9pu e4lpx, <a href="WWW Links ent/how-make-your-product-ferr ari-coach-wallets-0">WWW Links vato-m.ru/content/how-make-you r-product-ferrari-coach-wallet s-0</a> grjeZv9 UVUoD, <a href="WWW Links s/huldal18/activity/4047/">htt p://olevel.lk/members/huldal18 /activity/4047/</a> kv02TBs bR5JG, TomMagMisuzu
ugg outletWWW Links
18.11.2014 18:44
*ugg outlet -> XVRUK
 WWW Links e8nMv5S yXzc5,WWW Links MqlXJYL hZ5qD,WWW Links j5O8SPT lrF6n,WWW Links cqsOSro LHATO,WWW Links mcq376X 5FEW0, TomMagMisuzu
ugg outletWWW Links
19.11.2014 05:11
*door knobs wholesale uk -> COYUA
 Jēkabpils ziņas - Jēkabpils Laiks - Apvienos Līvānu mūzikas un mākslas skolas cracked porcelain door handles
door knobs wholesale ukWWW Links
21.11.2014 02:15
*Dresser Knobs -> IEIRR
 patio door handles <a href="WWW Links es/dubai/birdcage-knobs/680d02 83d81141af96202d6f26be3842.asp ">Visit This Weblink</a>
Dresser KnobsWWW Links
04.12.2014 01:01
*Linked here -> YGUXA
 celine trapeze shop <a href="WWW Links ges/celine-nano-mini/celine-ba g-cheap-luggage-tote-wholly-bl oom-smells.asp">Discover More</a>
Linked hereWWW Links
05.12.2014 18:27
*Celine Luggage Online Shop -> KRBRK
 celine luggage tote buy <a href="WWW Links .md/UserFiles/Image/celine-sho pping-cabaceline-trapeze/cheap -replica-celine-bags-celine-to te-sale-7864.asp">Visit This Site</a>
Celine Luggage Online ShopWWW Links
06.12.2014 23:35
*Hermes Kelly Outlet Usa Reviews -> SXKNF
 Bracelets ?mail r?plique?hermes
Hermes Kelly Outlet Usa ReviewsWWW Links
08.12.2014 16:03
*Hermes Birkin Replica With Box -> LMYRH
 Cheap hermes birkin handbags crocodile 35cm
Hermes Birkin Replica With BoxWWW Links
08.12.2014 16:04
Piedalīties diskusijā:
Vārds:
Adresāts:
Visual CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu: *

  Copyright © jekabpilslaiks.lv 2005-2020.g.
Mājas lapu izstrāde. 2005.g. (support@jekabpilslaiks.lv)


Portālā jekabpilslaiks.lv publicētie materiāli ir aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas Autortiesību likumu. Jebkura jekabpilslaiks.lv publicēto materiālu kopēšana, modificēšana, uzglabāšana, arhivēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana bez SIA “Vidusdaugavas televīzija” rakstiskas atļaujas ir kategoriski aizliegta.
Ja netiek ievēroti augstāk minētie noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

Komentārus, ierosinājumus un jautājumus sūtiet uz adresi redakcija@jekabpilslaiks.lv

Publicētie materiāli ne vienmēr saskan ar redakcijas viedokli. Par rakstos publicēto materiālu saturu atbild raksta autors. Redakcija neatbild par lietotāju komentāriem, forumā ievietotajiem ziņojumiem. Par reklāmas materiālu un sludinājumu saturu atbild to iesniedzējs.
Atslēgvārdi: Jēkabpils, Jēkabpils ziņas, Jēkabpils rajons, jaunumi, forums, sludinājumi, foto galerija, reklāma.
Lapas apstrādes laiks: 0.01892 sek.

Cienījamais lietotājs, Jekabpilslaiks.lv izmanto sīkfailus lai uzlabotu vispārējo pakalpojumu kvalitāti. Turpinot lietot portālu, jūs apliecināt, ka piekrītat mūsu Privātuma politikai, kā ari sīkdatņu izmantošanai. Es saprotu